1B. DOL moški

21 / oktober 2020
Črnuče : SIP Šempeter 3:0

Obe ekipi sta na tekmi nastopili v oslabljeni sestavi. Prvi niz se je začel izenačeno, pri 11:11 pa so se domači odlepili s tremi zaporednimi asi Rojnika. Takrat ustvarjenih pet točk prednosti je zdržalo vse do konca niza.

V drugem nizu so po začetnem zaostanku gostje iz Šempetra prešli v vodstvo in ohranjali minimalno prednost ter Črnučanom vrnili tri ase, enega Markovič in dva Randl. Pri vodstvu gostov z 18:17 so sledile tri zaporedne točke Vilarja, v zaključku pa je še tri prispeval Mivšek in niz je šel domačim z minimalno razliko.

V tretjem nizu je bilo videti, kot da je gostom zaradi zaostanka z 0:2 v nizih pošla motivacija. Nič jim ni šlo od rok, povsem je izostal prispevek korektorja, Črnučani pa so prevladovali tudi v bloku in zanesljivo pripeljali tekmo do konca.

Pri domačih je bil najučinkovitejši Mivšek s 15 točkami, pri gostih pa Markovič in Randl z devetimi.