21 / november 2020
ATK Grosuplje - Calcit Volley

Uvodni set se je po treh zaporednih točkah bolje pričel za gostje. Domačinke so na servis Eve Kogelnik priključile rezultat pri 6:6. Sledila je izmenjava točk na obeh straneh. Prednost dveh točk so si v nadaljevanju priigrale domačinke in pri rezultatu 13:11 je gostujoči trener zahteval odmor. Po dobrem servisu Kogelnikove in bloku Lenartove je bil rezultat v korist domače ekipe 15:11. Ekipo Calcita je z dobrimi napadi v igri držala Eva Zatkovič (18:17). Po dveh zaporednih napakah Grosupeljčank pa je Slobodnik zahteval odmor (18:18). Po odličnem napadu in bloku Maše Pucelj so Grosupeljčanke priključile pri 20:20 in nato po dveh zaporednih napadih Eve Kogelnik povedle z rezultatom 22:20. Sledila je izmenjava točk, na blok Kukmanove pa so si domačinke priigrale prvo zaključno žogo (24:21). Kamničanke niso popuščale in so na servis Jerale priključile na 24:24 ter pozneje izkoristile prvo zaključno žogo za zmago s 24:26.

Drugi niz so bolje pričele domačinke in povedle s 4:1. Kamničanke so prvič priključile pri 7:7. Sledila je izenačena igra vse do rezultata 18:20, ko so si gostje izborile dve točki naskoka. V končnici so bolj suvereno odigrale gostje, ki so drugi niz dobile z rezultatom 20:25.

V tretji niz so ponovno odločneje vstopile Grosupeljčanke, izid je bil 4:2 in 6:4. Gostje so priključile pri 8:8, nakar je ponovno sledila izmenjava točk in dobri napadi na obeh straneh. Rezultat je bil poravnan še pri rezultatu 16:16. Domačinke so se dobro upirale favoriziranim gostjam in pri rezultatu 20:20 ponovno poskrbele za zanimiv zaključek srečanja. Gostje so si nato izborile prednosti dveh točk in tako uspešno do konca pripeljale tudi tretji niz (21:25).

Grosupeljčanke so pokazale lepo in borbeno igro, s katero so bile povsem enakovreden nasprotnik favoriziranim gostjam iz Kamnika.

V domači vrsti se so bile najučinkovitejše Pavičeva (11), Kogelnikova (11) in Pucljeva (10), pri gostjah pa sta izstopali Zatkovičeva (18) in Radiškovićeva (10).