14 / februari 2021
ATK Grosuplje - OD Krim

V prvem in drugem nizu je boljšo predstavo kazala domača ekipa, ki je brez večjih težav dobila oba niza. Vsem Grosupeljčankam je stekla igra, gostje pa so naredile preveč lastnih napak, da bi lahko ogrozile domačo prednost.

V tretjem nizu pa je v igri domačink prišlo do padca koncentracije, kar so gostje s pridom izkoristile. Na krilih Pie Blažič in njenih soigralk so gladko osvojile tretji niz in si tako ponovno odprle možnosti za pozitiven rezultat v nadaljevanju.

Četrti niz so bolje pričele domačinke, ki so imele do končnice rezultatsko prednost štirih točk. Po nekaj dobrih obrambah in osvojenih točkah v napadu pa so gostje rezultat uspele priključiti na 20:20. Sledila je izenačena končnica, v kateri je najmlajša v domači vrsti Maša Pucelj v napadu in obrambi držala stik z gostjam. Po dveh zaporednih napakah v napadu Krimovk pa je bila tekma odločena v korist domačink.

Največ točk pri domačinkah so zbrale: Mijoč 17, Pucelj 12, Maček 12, pri gostjah pa: Bogataj 12 in Mohorič 10.