13 / januari 2021
Logatec - Weiler Volley Zreče

Odbojkarice iz Logatca so na tekmi 9. kroga 1B. DOL za ženske na domačem parketu premagale ekipo Weiler Volley Zreče. Logatčanke so igrale zanesljivo vse do tretjega seta, ko je prišlo do padca v igri, kar so nasprotnice izkoristile in dobile niz. Domačinke so se uspele pogumno in energično vrniti v igrišče v četrtem nizu ter priboriti zmago s 3:1 (15, 13, -12, 14).

V prvih dveh nizih je ekipa iz Logatca prepričljivo igrala v vseh segmentih igre.

V tretjem nizu se je zgodil ogromen padec v igri in tudi v energiji Logatčank, kar je ekipa Zreč izkoristila in vzela niz.

Četrti niz je začel s sigurnim servisom in mirno igro domače ekipe, ki je že na samem startu naredila razliko ter tekmo brez večjih težav pripeljala do konca.

Na tekmi je izstopala korektorica Logatca, Asja Šen, ki je priborila 27 pik (25 iz napada) in za katero igralke nasprotne ekipe niso imele rešitev.