1. DOL Radenska Classic

1. DOL Radenska Calssic - moški - prvi del

select
1. DOL Radenska Calssic 1. DOL moški - liga Matches

1. krog

8. 10. 2011 - 18:00

SGŠ Radovljica

8. 10. 2011 - 18:00

8. 10. 2011 - 18:00

UKO Kropa

-

Maribor

Jovanovič Dejan
Sever Daniel

8. 10. 2011 - 18:00

-

UKO Kropa

Maribor

8. 10. 2011 - 18:00

ŠD Planina, Kranj

8. 10. 2011 - 18:00

8. 10. 2011 - 18:00

Astec Triglav

2 - 3

Krka

Valentar Bernard
Suljkanović Amir

8. 10. 2011 - 18:00

2 - 3

Astec Triglav

Krka

8. 10. 2011 - 19:00

ŠD Balon, N.Gorica

8. 10. 2011 - 19:00

8. 10. 2011 - 19:00

GO Volley

0 - 3

Calcit Volleyball

Novak Gregor
Skok David

8. 10. 2011 - 19:00

0 - 3

GO Volley

Calcit Volleyball

8. 10. 2011 - 19:00

ŠD OŠ Šempeter

8. 10. 2011 - 19:00

8. 10. 2011 - 19:00

SIP Šempeter

0 - 3

Panvita Galex

Merhar Boštjan
Kamnik Nataša

8. 10. 2011 - 19:00

0 - 3

SIP Šempeter

Panvita Galex

8. 10. 2011 - 19:00

ŠD Tivoli, Ljubljana

8. 10. 2011 - 19:00

8. 10. 2011 - 19:00

ACH Volley

3 - 0

Salonit Anhovo

Gril David
Klinar Nejc

8. 10. 2011 - 19:00

3 - 0

ACH Volley

Salonit Anhovo



2. krog

12. 10. 2011 - 20:00

ŠD Kamnik

12. 10. 2011 - 20:00

12. 10. 2011 - 20:00

Calcit Volleyball

3 - 1

Salonit Anhovo

Globačnik Ljubo
Markelj Blaž

12. 10. 2011 - 20:00

3 - 1

Calcit Volleyball

Salonit Anhovo

12. 10. 2011 - 20:00

OŠ L.Štuklja, Maribor

12. 10. 2011 - 20:00

12. 10. 2011 - 20:00

Maribor

0 - 3

Astec Triglav

Skok David
Skudnik Boris

12. 10. 2011 - 20:00

0 - 3

Maribor

Astec Triglav

12. 10. 2011 - 20:00

ŠD Logatec

12. 10. 2011 - 20:00

12. 10. 2011 - 20:00

Panvita Galex

0 - 3

UKO Kropa

Miklošič Sanja
Gril David

12. 10. 2011 - 20:00

0 - 3

Panvita Galex

UKO Kropa

12. 10. 2011 - 20:00

ŠD Balon, N.Gorica

12. 10. 2011 - 20:00

12. 10. 2011 - 20:00

GO Volley

3 - 1

SIP Šempeter

Pevc Anton
Sever Daniel

12. 10. 2011 - 20:00

3 - 1

GO Volley

SIP Šempeter

31. 10. 2011 - 20:00

ŠD Marof, Novo mesto

31. 10. 2011 - 20:00

31. 10. 2011 - 20:00

Krka

0 - 3

ACH Volley


31. 10. 2011 - 20:00

0 - 3

Krka

ACH Volley



3. krog

15. 10. 2011 - 18:00

SGŠ Radovljica

15. 10. 2011 - 18:00

15. 10. 2011 - 18:00

UKO Kropa

1 - 3

GO Volley

Globačnik Ljubo
Globačnik Jure

15. 10. 2011 - 18:00

1 - 3

UKO Kropa

GO Volley

15. 10. 2011 - 18:00

ŠD Planina, Kranj

15. 10. 2011 - 18:00

15. 10. 2011 - 18:00

Astec Triglav

3 - 2

Panvita Galex

Melavc Tomaž
Skok David

15. 10. 2011 - 18:00

3 - 2

Astec Triglav

Panvita Galex

15. 10. 2011 - 19:00

ŠD Kanal

15. 10. 2011 - 19:00

15. 10. 2011 - 19:00

Salonit Anhovo

3 - 1

Krka

Pevc Anton
Atanasov Daniel

15. 10. 2011 - 19:00

3 - 1

Salonit Anhovo

Krka

15. 10. 2011 - 20:00

ŠD OŠ Šempeter

15. 10. 2011 - 20:00

15. 10. 2011 - 20:00

SIP Šempeter

0 - 3

Calcit Volleyball

Miklošič Sanja
Tovornik Mojca

15. 10. 2011 - 20:00

0 - 3

SIP Šempeter

Calcit Volleyball

15. 10. 2011 - 20:00

OŠ L.Štuklja, Maribor

15. 10. 2011 - 20:00

15. 10. 2011 - 20:00

Maribor

0 - 3

ACH Volley

Skudnik Boris
Kamnik Nataša

15. 10. 2011 - 20:00

0 - 3

Maribor

ACH Volley



4, krog

21. 10. 2011 - 17:00

OŠ L.Štuklja, Maribor

21. 10. 2011 - 17:00

21. 10. 2011 - 17:00

Maribor

2 - 3

Salonit Anhovo

Globačnik Jure
Melavc Tomaž

21. 10. 2011 - 17:00

2 - 3

Maribor

Salonit Anhovo

22. 10. 2011 - 17:30

ŠD Kamnik

22. 10. 2011 - 17:30

22. 10. 2011 - 17:30

Calcit Volleyball

3 - 1

Krka

Kamnik Nataša
Merhar Boštjan

22. 10. 2011 - 17:30

3 - 1

Calcit Volleyball

Krka

22. 10. 2011 - 19:00

ŠD Logatec

22. 10. 2011 - 19:00

22. 10. 2011 - 19:00

Panvita Galex

0 - 3

ACH Volley

Skudnik Boris
Valentar Bernard

22. 10. 2011 - 19:00

0 - 3

Panvita Galex

ACH Volley

22. 10. 2011 - 19:00

ŠD Balon, N.Gorica

22. 10. 2011 - 19:00

22. 10. 2011 - 19:00

GO Volley

0 - 3

Astec Triglav

Jovanovič Dejan
Adrovič Iso

22. 10. 2011 - 19:00

0 - 3

GO Volley

Astec Triglav

22. 10. 2011 - 19:00

ŠD OŠ Šempeter

22. 10. 2011 - 19:00

22. 10. 2011 - 19:00

SIP Šempeter

0 - 3

UKO Kropa

Seifried Marko
Gril David

22. 10. 2011 - 19:00

0 - 3

SIP Šempeter

UKO Kropa



5. krog

28. 10. 2011 - 20:00

ŠD Marof, Novo mesto

28. 10. 2011 - 20:00

28. 10. 2011 - 20:00

Krka

3 - 2

Maribor

Adrovič Iso
Perčič Dejan

28. 10. 2011 - 20:00

3 - 2

Krka

Maribor

29. 10. 2011 - 18:00

SGŠ Radovljica

29. 10. 2011 - 18:00

29. 10. 2011 - 18:00

UKO Kropa

2 - 3

Calcit Volleyball

Skok David
Melavc Tomaž

29. 10. 2011 - 18:00

2 - 3

UKO Kropa

Calcit Volleyball

29. 10. 2011 - 18:00

ŠD Planina, Kranj

29. 10. 2011 - 18:00

29. 10. 2011 - 18:00

Astec Triglav

3 - 2

SIP Šempeter

Merhar Boštjan
Skudnik Boris

29. 10. 2011 - 18:00

3 - 2

Astec Triglav

SIP Šempeter

29. 10. 2011 - 19:00

ŠD Tivoli, Ljubljana

29. 10. 2011 - 19:00

29. 10. 2011 - 19:00

ACH Volley

3 - 0

GO Volley

Globačnik Jure
Globačnik Ljubo

29. 10. 2011 - 19:00

3 - 0

ACH Volley

GO Volley

29. 10. 2011 - 19:00

ŠD Kanal

29. 10. 2011 - 19:00

29. 10. 2011 - 19:00

Salonit Anhovo

3 - 0

Panvita Galex

Markelj Blaž
Jovanovič Dejan

29. 10. 2011 - 19:00

3 - 0

Salonit Anhovo

Panvita Galex



6. krog

5. 11. 2011 - 18:00

SGŠ Radovljica

5. 11. 2011 - 18:00

5. 11. 2011 - 18:00

UKO Kropa

0 - 3

Astec Triglav

Pevc Anton
Markelj Blaž

5. 11. 2011 - 18:00

0 - 3

UKO Kropa

Astec Triglav

5. 11. 2011 - 18:30

ŠD Kamnik

5. 11. 2011 - 18:30

5. 11. 2011 - 18:30

Calcit Volleyball

3 - 0

Maribor

Kamnik Nataša
Skudnik Boris

5. 11. 2011 - 18:30

3 - 0

Calcit Volleyball

Maribor

5. 11. 2011 - 19:00

ŠD Balon, N.Gorica

5. 11. 2011 - 19:00

5. 11. 2011 - 19:00

GO Volley

3 - 2

Salonit Anhovo

Perčič Dejan
Adrovič Iso

5. 11. 2011 - 19:00

3 - 2

GO Volley

Salonit Anhovo

5. 11. 2011 - 19:00

ŠD OŠ Šempeter

5. 11. 2011 - 19:00

5. 11. 2011 - 19:00

SIP Šempeter

0 - 3

ACH Volley

Valentar Bernard
Štumfel Maksimiljan

5. 11. 2011 - 19:00

0 - 3

SIP Šempeter

ACH Volley

5. 11. 2011 - 20:00

ŠD Logatec

5. 11. 2011 - 20:00

5. 11. 2011 - 20:00

Panvita Galex

3 - 0

Krka

Globačnik Ljubo
Merhar Boštjan

5. 11. 2011 - 20:00

3 - 0

Panvita Galex

Krka



7. krog

9. 11. 2011 - 19:00

ŠD Kanal

9. 11. 2011 - 19:00

9. 11. 2011 - 19:00

Salonit Anhovo

3 - 0

SIP Šempeter

Klinar Nejc
Pevc Anton

9. 11. 2011 - 19:00

3 - 0

Salonit Anhovo

SIP Šempeter

9. 11. 2011 - 20:00

ŠD Marof, Novo mesto

9. 11. 2011 - 20:00

9. 11. 2011 - 20:00

Krka

2 - 3

GO Volley

Seifried Marko
Miklošič Sanja

9. 11. 2011 - 20:00

2 - 3

Krka

GO Volley

13. 12. 2011 - 20:00

OŠ L.Štuklja, Maribor

13. 12. 2011 - 20:00

13. 12. 2011 - 20:00

Maribor

2 - 3

Panvita Galex


13. 12. 2011 - 20:00

2 - 3

Maribor

Panvita Galex

23. 12. 2011 - 19:00

ŠD Planina, Kranj

23. 12. 2011 - 19:00

23. 12. 2011 - 19:00

Astec Triglav

1 - 3

Calcit Volleyball

Seifried Marko
Kamnik Nataša

23. 12. 2011 - 19:00

1 - 3

Astec Triglav

Calcit Volleyball

27. 12. 2011 - 19:00

ŠD Tivoli, Ljubljana

27. 12. 2011 - 19:00

27. 12. 2011 - 19:00

ACH Volley

-

UKO Kropa

Gril David
Suljkanović Amir

27. 12. 2011 - 19:00

-

ACH Volley

UKO Kropa



8. krog

11. 11. 2011 - 20:00

SGŠ Radovljica

11. 11. 2011 - 20:00

11. 11. 2011 - 20:00

UKO Kropa

1 - 3

Salonit Anhovo


11. 11. 2011 - 20:00

1 - 3

UKO Kropa

Salonit Anhovo

12. 11. 2011 - 17:30

ŠD OŠ Šempeter

12. 11. 2011 - 17:30

12. 11. 2011 - 17:30

SIP Šempeter

1 - 3

Krka


12. 11. 2011 - 17:30

1 - 3

SIP Šempeter

Krka

1. 12. 2011 - 19:30

ŠD Planina, Kranj

1. 12. 2011 - 19:30

1. 12. 2011 - 19:30

Astec Triglav

0 - 3

ACH Volley

Pevc Anton
Markelj Blaž

1. 12. 2011 - 19:30

0 - 3

Astec Triglav

ACH Volley

14. 12. 2011 - 20:00

ŠD Balon, N.Gorica

14. 12. 2011 - 20:00

14. 12. 2011 - 20:00

GO Volley

3 - 1

Maribor

Novak Gregor
Pevc Anton

14. 12. 2011 - 20:00

3 - 1

GO Volley

Maribor

21. 12. 2011 - 20:00

ŠD Kamnik

21. 12. 2011 - 20:00

21. 12. 2011 - 20:00

Calcit Volleyball

2 - 3

Panvita Galex


21. 12. 2011 - 20:00

2 - 3

Calcit Volleyball

Panvita Galex



9. krog

30. 11. 2011 - 19:00

ŠD Kanal

30. 11. 2011 - 19:00

30. 11. 2011 - 19:00

Salonit Anhovo

3 - 2

Astec Triglav

Adrovič Iso
Novak Gregor

30. 11. 2011 - 19:00

3 - 2

Salonit Anhovo

Astec Triglav

30. 11. 2011 - 20:00

ŠD Marof, Novo mesto

30. 11. 2011 - 20:00

30. 11. 2011 - 20:00

Krka

0 - 3

UKO Kropa

Seifried Marko
Suljkanović Amir

30. 11. 2011 - 20:00

0 - 3

Krka

UKO Kropa

30. 11. 2011 - 20:00

OŠ L.Štuklja, Maribor

30. 11. 2011 - 20:00

30. 11. 2011 - 20:00

Maribor

3 - 2

SIP Šempeter

Valentar Bernard
Kamnik Nataša

30. 11. 2011 - 20:00

3 - 2

Maribor

SIP Šempeter

30. 11. 2011 - 20:00

ŠD Logatec

30. 11. 2011 - 20:00

30. 11. 2011 - 20:00

Panvita Galex

3 - 1

GO Volley

Gril David
Merhar Boštjan

30. 11. 2011 - 20:00

3 - 1

Panvita Galex

GO Volley

29. 12. 2011 - 19:00

ŠD Tivoli, Ljubljana

29. 12. 2011 - 19:00

29. 12. 2011 - 19:00

ACH Volley

3 - 0

Calcit Volleyball

Merhar Boštjan
Tovornik Mojca

29. 12. 2011 - 19:00

3 - 0

ACH Volley

Calcit Volleyball



10. krog

3. 12. 2011 - 17:30

ŠD Kamnik

3. 12. 2011 - 17:30

3. 12. 2011 - 17:30

Calcit Volleyball

3 - 1

GO Volley


3. 12. 2011 - 17:30

3 - 1

Calcit Volleyball

GO Volley

3. 12. 2011 - 17:30

ŠD Logatec

3. 12. 2011 - 17:30

3. 12. 2011 - 17:30

Panvita Galex

3 - 0

SIP Šempeter


3. 12. 2011 - 17:30

3 - 0

Panvita Galex