10 / december 2021
Fužinar Sij Metal Ravne - Korvolley Mislinja 3:1

Domači odbojkarji so v tekmo krenili izjemno, saj so v prvih dveh nizi odigrali odlično. V dveh nizih skupaj so gostom namreč dovolili le 19 točk. Prvi niz so dobili s 25:11, drugega pa s 25:8. V začetku tretjega niza je domači trener Veličković spremenil začetno postavo, kar je ekipa Korvolleya izkoristila, predvsem pa zaigrala bolje. Hitro so si priigrali prednost, ki so jo zadržali do konca in znižali rezultat na 2:1 v nizih. Po izgubljenem nizu je Fužinar ponovno začel z najmočnejšo postavo, ki je tekmo mirno pripeljala do konca in prišla že do 10 zmage v sezoni.
V ekipi Korvolleya je 19 točk dosegel Oder, 10 jih je dodal Vetrih. Za Fužinar pa sta 18 točk dosegla Makaš in Mori, 12 jih je prispeval Fink.