15 / januari 2022
Fužinar Sij Metal Ravne - KEKOOprema Žužemberk 3:1

V prvem nizu so bolje začeli domači, ki so narekovali ritem igre, si hitro priigrali prednost, ki so jo skozi niz povečevali in s 25:16 dobili prvi odigrani niz v letu 2022. V drugem nizu so igralci Fužinarja ponovno povedli, a gostje so stopnjevali ritem igre in do konca uspeli znižali prednost, preobrata pa jim ni uspelo zrežirati, saj so domači s 25:22 dobili še drugi niz na tekmi.

V tretjem nizu sta se ekipi izmenjevali v vodstvu, na koncu pa so v tesni končnici z 28:26 zmagali Žužemberčani in znižali zaostanek na 2:1. Četrti niz je bil do 15. točke zelo izenačen, nato pa so igralci Fužinarja po time outu trenerja Veličkovića strnili vrste in z delnim izidom 10:1 razblinili dvome o zmagovalcu in dobili tekmo s 3:1.

V vrstah Fužinarja je 21 točk dosegel mladi bloker Fink, 14 jih je dodal Levar. Pri gostih sta 13 točk vknjižila Kocjančič in Petkovič.