Sportklub 1A. DOL moški
Sportklub 1A. DOL ženske
1B. DOL moški
1B. DOL ženske
2. DOL moški
2. DOL ženske - vzhod
2. DOL ženske - zahod
3. DOL moški
3. DOL ženske - vzhod
3. DOL ženske - zahod
Pokal SLO moški
Pokal SLO ženske
SIP Šempeter
GEN-I Volley
1 - 3
16/25 23/25 32/30 18/25
Calcit Volley
Nova KBM Branik
2 - 3
21/25 17/25 25/23 27/25 8/15
3 - 0
25/21 25/22 25/18
17/25 25/21 28/26 12/25 9/15
best scorer(points / sets)
1°#1
IzaMlakar 5,31(589/111)
2°#18
MašaPucelj 5,25(562/107)
3°#2
NinaĐukić 4,72(425/90)
4°#9
NejaVidali 4,62(360/78)
5°#19
Ana MarijaVovk 3,97(119/30)
best server(serve ace / sets)
1°#17
LavraKrižanič 0,63(24/38)
2°#6
BrinaStropnik 0,57(13/23)
3°#18
HanaŠarkanj 0,55(18/33)
4°#15
KlavdijaČož 0,54(38/70)
5°#7
AndjelkaRadišković 0,53(51/97)
best blocker(winning blocks / sets)
1°#15
NikaMilošič 1(109/109)
2°#14
SaraSitar 0,97(38/39)
3°#1
TiaKoren 0,87(99/114)
4°#12
Sharonda AmandaPickering 0,86(76/88)
5°#13
Lucille JuneCharuk 0,76(35/46)
best scorer(points)
IzaMlakar 589
MašaPucelj 562
3°#16
DarjaEržen 444
4°#2
NinaĐukić 425
5°#9
ŽanaGodec 415
best server(serve ace)
1°#7
AndjelkaRadišković 51
Ana MojcaKrajnc 50
AndreaTišma 48
4°#10
SaraNajdič 45
5°#11
LanaŽužek 44
best blocker(winning blocks)
NikaMilošič 109
2°#1
TiaKoren 99
3°#12
Sharonda AmandaPickering 76
4°#77
TaisiiaKhorolska 66
SaraHutinski 63
reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions
1°#12
UrškaCikač 56%(259/461)
ZojaDonko 56%(64/114)
3°#10
KatarinaBulc 54%(269/495)
AnjaMazej 54%(133/246)
AndjelkaRadišković 54%(217/405)
attack - excellent %spike point / all spikes
1°#13
Lucille JuneCharuk 61%(90/148)
2°#3
LaraRituper 54%(119/219)
3°#77
TaisiiaKhorolska 49%(218/441)
NikaMilošič 48%(160/332)
AdrianaVukojević 48%(62/130)
42
14
0
2
1097
727
12
21,00
1,509
-
33
11
3
35
1149
953
7
1
2,50
1,206
27
9
5
30
19
1103
1052
4
1,58
1,048
25
31
22
1192
1112
1,41
1,072
Luka Koper
21
1107
1198
0,64
0,924
Ankaran
10
34
928
1117
0,41
0,831
ATK Grosuplje
16
36
1001
0,44
0,840
Formis
6
38
891
0,24
0,798
Results Breakdown
1AZ liga
Guest Team
ANK
ATK
CAL
FOR
GEN
KOP
KBM
SIP
Home Team
Ankaran (ANK)
3 - 2
0 - 3
3 - 1
ATK Grosuplje (ATK)
Calcit Volley (CAL)
Formis (FOR)
GEN-I Volley (GEN)
Luka Koper (KOP)
Nova KBM Branik (KBM)
SIP Šempeter (SIP)
71
24
72
1917
1343
12,00
1,427
56
59
1954
1606
2,46
1,217
13
49
44
2028
981
1,11
2,067
37
47
43
1946
1956
1,09
0,995
8
1870
2048
0,56
0,913
18
60
1619
1983
0,42
0,816
1AZ modra
GEN-I
Koper
N KBM
Ankaran (Ankaran)
Calcit Volley (Calcit Volley)
GEN-I Volley (GEN-I)
Luka Koper (Koper)
Nova KBM Branik (N KBM)
SIP Šempeter (SIP Šempeter)
Calcit Volley II
32
897
788
2,25
1,138
29
769
722
1,69
1,065
28
910
818
2,08
1,112
OD Krim
17
780
790
1,06
0,987
ŽOK Šentvid
793
845
0,52
0,938
Visit Braslovče
626
812
0,10
0,771
1AZ zelena
CA2
ŽOK Šen
Calcit Volley II (CA2)
Formis (Formis)
OD Krim (OD Krim)
Visit Braslovče (Visit Braslovče)
ŽOK Šentvid (ŽOK Šen)