članice


1. DOL ženske - končnica 1. DOL ženske - končnica Standing

best scorer(points / sets)

#1

IzaMlakar 5,39(307/57)

#6

IvaŠkraban 4,66(317/68)

#7

DajanaSmolnik 4,2(340/81)

#7

UrškaIgličar 4,18(167/40)

#3

Alexandra AnneliseFrantti 4,14(120/29)

best server(serve ace / sets)

#10

SaraNajdič 0,63(46/73)

#7

UrškaIgličar 0,62(25/40)

#4

KatjaMihevc 0,59(45/76)

#13

TajdaLovšin 0,56(42/75)

#2

HanaMarzidovšek 0,53(8/15)

best bloker(winning blocks / sets)

#8

MajaForštnarič 1,1(96/87)

#2

TinaGrudina 0,92(67/73)

#5

TjašaVlepič 0,89(74/83)

#11

MirtaVelikonja Grbac 0,8(51/64)

#3

NušaFerlinc 0,76(51/67)

best scorer(points)

#16

DarjaEržen 342

#7

DajanaSmolnik 340

#6

IvaŠkraban 317

#5

ImanIsanović 309

best server(serve ace)

#1

AnaPehnec 46

#4

KatjaMihevc 45

#13

TajdaLovšin 42

best bloker(winning blocks)

#2

TinaGrudina 67

#9

TejaBavdaž 61

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#17

MajaPahor 66%(109/164)

#6

IvaŠkraban 62%(224/362)

#13

PetraVrhovnik 60%(196/325)

#9

TejaKolbl 60%(241/401)

#9

KatjušaRozman 60%(258/430)

attack - excellent %spike point / all spikes

#2

TinaGrudina 56%(146/262)

#11

MirtaVelikonja Grbac 51%(123/239)

#15

ElaPintar 51%(120/236)

#8

HannaTupikina 49%(186/378)

#1

IzaMlakar 43%(267/623)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Zdovc S.Ž.
(Formula Formis)
MIDDLE B. 2  
Vlepič T.
(Ljubljana)
SPIKER 1  
Isanović I.
(Luka Koper)

SPIKER 2  
Sobočan A.
(Nova KBM Branik)
MIDDLE B. 1  
Grudina T.
(Calcit Volley)
SETTER 1  
Milosavljević A.
(Nova KBM Branik)
LIBERO 1  
Pahor M.
(Calcit Volley)
  • LIBERO 2  
    Rozman K.
    (Zgornja Gorenjska)
  • SETTER 2  
    Najdič S.
    (Nova KBM Branik)
  • MIDDLE B. 3  
    Velikonja G.M.
    (GEN-I Volley)
  • MIDDLE B. 4  
    Mihevc K.
    (Calcit Volley)
  • OPPOSITE 2  
    Eržen D.
    (Formula Formis)
  • SPIKER 3  
    Kotnik N.
    (Formula Formis)
  • SPIKER 4  
    Vrbanc V.
    (Formula Formis)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Zdovc S.Ž.
(Formula Formis)
MIDDLE B. 2  
Vlepič T.
(Ljubljana)
SPIKER 1  
Isanović I.
(Luka Koper)

SPIKER 2  
Sobočan A.
(Nova KBM Branik)
MIDDLE B. 1  
Grudina T.
(Calcit Volley)
SETTER 1  
Milosavljević A.
(Nova KBM Branik)
LIBERO 1  
Pahor M.
(Calcit Volley)
  • LIBERO 2  
    Rozman K.
    (Zgornja Gorenjska)
  • SETTER 2  
    Najdič S.
    (Nova KBM Branik)
  • MIDDLE B. 3  
    Velikonja G.M.
    (GEN-I Volley)
  • MIDDLE B. 4  
    Mihevc K.
    (Calcit Volley)
  • OPPOSITE 2  
    Eržen D.
    (Formula Formis)
  • SPIKER 3  
    Kotnik N.
    (Formula Formis)
  • SPIKER 4  
    Vrbanc V.
    (Formula Formis)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Zdovc S.Ž.
(Formula Formis)
MIDDLE B. 2  
Vlepič T.
(Ljubljana)
SPIKER 1  
Isanović I.
(Luka Koper)

SPIKER 2  
Sobočan A.
(Nova KBM Branik)
MIDDLE B. 1  
Grudina T.
(Calcit Volley)
SETTER 1  
Milosavljević A.
(Nova KBM Branik)
LIBERO 1  
Pahor M.
(Calcit Volley)
LIBERO 2  
Rozman K.
(Zgornja Gorenjska)
SETTER 2  
Najdič S.
(Nova KBM Branik)
MIDDLE B. 3  
Velikonja G.M.
(GEN-I Volley)
SPIKER 3  
Kotnik N.
(Formula Formis)
MIDDLE B. 4  
Mihevc K.
(Calcit Volley)
SPIKER 4  
Vrbanc V.
(Formula Formis)
OPPOSITE 2  
Eržen D.
(Formula Formis)