člani


1. DOL moški - končnica 1. DOL moški - končnica Standing

best scorer(points / sets)

#7

DanijelPokeršnik 5,77(479/83)

#18

RadoslavDojčilović 5,07(142/28)

#2

MiomirCrnjanski 4,77(429/90)

#13

AljošaBogožalec 4,57(375/82)

#16

MatejKök 4,56(287/63)

best server(serve ace / sets)

#7

JernejDetela 0,52(45/87)

#16

MatejKök 0,43(27/63)

#10

DaneMijatovič 0,38(32/84)

#22

MatevžKamnik 0,36(5/14)

#2

MiomirCrnjanski 0,34(31/90)

best bloker(winning blocks / sets)

#15

JureJenko 1(35/35)

#4

JanKozamernik 0,83(82/99)

#22

MatevžKamnik 0,79(11/14)

#1

SašoŠtalekar 0,72(59/82)

#10

DaneMijatovič 0,7(59/84)

best server(serve ace)

#14

ŽigaŠtern 28

best bloker(winning blocks)

#12

MihaBregar 54

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#18

KlemenHrastovec 66%(243/370)

#8

TinVrabl 61%(97/158)

#5

JaniKovačič 61%(268/441)

#10

AlanKošenina 60%(206/341)

#1

UrbanToman 60%(247/414)

attack - excellent %spike point / all spikes

#12

MihaBregar 61%(165/271)

#13

NenadRakić 58%(125/215)

#11

ŽigaDonik 57%(33/58)

#16

MatejKök 52%(243/467)

#2

MiomirCrnjanski 51%(370/720)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Pereira M.G.
(Calcit Volleyball)
MIDDLE B. 2  
Mijatovič D.
(Salonit Anhovo)
SPIKER 1  
Štern Ž.
(ACH Volley)

SPIKER 2  
Crnjanski M.
(Hoče)
MIDDLE B. 1  
Kozamernik J.
(ACH Volley)
SETTER 1  
Buculjević M.
(ACH Volley)
LIBERO 1  
Hrastovec K.
(SIP Šempeter)
  • LIBERO 2  
    Kovačič J.
    (ACH Volley)
  • SETTER 2  
    Karnel .I.
    (Salonit Anhovo)
  • MIDDLE B. 3  
    Uremovič F.
    (Maribor)
  • MIDDLE B. 4  
    Bregar M.
    (Krka)
  • OPPOSITE 2  
    Armenakis A.
    (ACH Volley)
  • SPIKER 3  
    Detela J.
    (Panvita Pomgrad)
  • SPIKER 4  
    Rojnik J.
    (Panvita Pomgrad)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Pereira M.G.
(Calcit Volleyball)
MIDDLE B. 2  
Mijatovič D.
(Salonit Anhovo)
SPIKER 1  
Štern Ž.
(ACH Volley)

SPIKER 2  
Crnjanski M.
(Hoče)
MIDDLE B. 1  
Kozamernik J.
(ACH Volley)
SETTER 1  
Buculjević M.
(ACH Volley)
LIBERO 1  
Hrastovec K.
(SIP Šempeter)
  • LIBERO 2  
    Kovačič J.
    (ACH Volley)
  • SETTER 2  
    Karnel .I.
    (Salonit Anhovo)
  • MIDDLE B. 3  
    Uremovič F.
    (Maribor)
  • MIDDLE B. 4  
    Bregar M.
    (Krka)
  • OPPOSITE 2  
    Armenakis A.
    (ACH Volley)
  • SPIKER 3  
    Detela J.
    (Panvita Pomgrad)
  • SPIKER 4  
    Rojnik J.
    (Panvita Pomgrad)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Pereira M.G.
(Calcit Volleyball)
MIDDLE B. 2  
Mijatovič D.
(Salonit Anhovo)
SPIKER 1  
Štern Ž.
(ACH Volley)

SPIKER 2  
Crnjanski M.
(Hoče)
MIDDLE B. 1  
Kozamernik J.
(ACH Volley)
SETTER 1  
Buculjević M.
(ACH Volley)
LIBERO 1  
Hrastovec K.
(SIP Šempeter)
LIBERO 2  
Kovačič J.
(ACH Volley)
SETTER 2  
Karnel .I.
(Salonit Anhovo)
MIDDLE B. 3  
Uremovič F.
(Maribor)
SPIKER 3  
Detela J.
(Panvita Pomgrad)
MIDDLE B. 4  
Bregar M.
(Krka)
SPIKER 4  
Rojnik J.
(Panvita Pomgrad)
OPPOSITE 2  
Armenakis A.
(ACH Volley)