članice


1. DOL ženske - končnica 1. DOL ženske - končnica Standing

best scorer(points / sets)

#10

OliveraKostić 5,25(268/51)

#1

IzaMlakar 5,25(299/57)

#6

MojcaPene 4,96(377/76)

#1

JalinePrado de Olivera 4,37(83/19)

#16

DarjaEržen 4,2(269/64)

best server(serve ace / sets)

#9

AnastazijaŽnidar 0,64(49/76)

#1

AnaPehnec 0,57(44/77)

#6

IvaŠkraban 0,55(44/80)

#1

IzaMlakar 0,53(30/57)

#4

MarinaKaučič 0,52(24/46)

best bloker(winning blocks / sets)

#12

SašaPlaninšec 1,16(64/55)

#11

MirtaVelikonja Grbac 0,81(38/47)

#17

Katja KarinPintarič 0,8(60/75)

#1

JalinePrado de Olivera 0,79(15/19)

#17

PatricijaNapotnik 0,77(56/73)

best scorer(points)

#6

MojcaPene 377

#6

IvaŠkraban 334

#12

KatjaMihalinec 312

best server(serve ace)

#1

AnaPehnec 44

#6

IvaŠkraban 44

#13

AnitaSobočan 37

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#6

IvaŠkraban 60%(227/379)

#3

MetaAvsenik 56%(210/373)

#17

RoosaKoskelo 56%(91/163)

#11

TinaLipicer Samec 55%(28/51)

#16

VeronikaMikl 53%(190/358)

attack - excellent %spike point / all spikes

#12

SašaPlaninšec 62%(114/184)

#2

TinaGrudina 51%(111/219)

#12

HanaMarzidovšek 50%(106/214)

#1

IzaMlakar 44%(242/551)

#10

SaraĐukić 43%(113/261)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Lucas D.
(Luka Koper)
MIDDLE B. 2  
Planinšec S.
(Nova KBM Branik)
SPIKER 1  
Sobočan A.
(Nova KBM Branik)

SPIKER 2  
Prado d.O.J.
(GEN-I Volley)
MIDDLE B. 1  
Grudina T.
(Calcit Volleyball)
SETTER 1  
Kramer T.
(ŽOK Mislinja)
LIBERO 1  
Janežič L.
(VOLLEYBALLjubljana)
  • LIBERO 2  
    Simčič .N.
    (GEN-I Volley)
  • SETTER 2  
    Milosavljević A.
    (Nova KBM Branik)
  • MIDDLE B. 3  
    Pintarič K.K.
    (Kema Puconci)
  • MIDDLE B. 4  
    Napotnik P.
    (Sp.Savinjska-Aliansa)
  • OPPOSITE 2  
    Mlakar I.
    (Nova KBM Branik)
  • SPIKER 3  
    Blažič P.
    (Calcit Volleyball)
  • SPIKER 4  
    Mihalinec K.
    (VOLLEYBALLjubljana)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Lucas D.
(Luka Koper)
MIDDLE B. 2  
Planinšec S.
(Nova KBM Branik)
SPIKER 1  
Sobočan A.
(Nova KBM Branik)

SPIKER 2  
Prado d.O.J.
(GEN-I Volley)
MIDDLE B. 1  
Grudina T.
(Calcit Volleyball)
SETTER 1  
Kramer T.
(ŽOK Mislinja)
LIBERO 1  
Janežič L.
(VOLLEYBALLjubljana)
  • LIBERO 2  
    Simčič .N.
    (GEN-I Volley)
  • SETTER 2  
    Milosavljević A.
    (Nova KBM Branik)
  • MIDDLE B. 3  
    Pintarič K.K.
    (Kema Puconci)
  • MIDDLE B. 4  
    Napotnik P.
    (Sp.Savinjska-Aliansa)
  • OPPOSITE 2  
    Mlakar I.
    (Nova KBM Branik)
  • SPIKER 3  
    Blažič P.
    (Calcit Volleyball)
  • SPIKER 4  
    Mihalinec K.
    (VOLLEYBALLjubljana)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Lucas D.
(Luka Koper)
MIDDLE B. 2  
Planinšec S.
(Nova KBM Branik)
SPIKER 1  
Sobočan A.
(Nova KBM Branik)

SPIKER 2  
Prado d.O.J.
(GEN-I Volley)
MIDDLE B. 1  
Grudina T.
(Calcit Volleyball)
SETTER 1  
Kramer T.
(ŽOK Mislinja)
LIBERO 1  
Janežič L.
(VOLLEYBALLjubljana)
LIBERO 2  
Simčič .N.
(GEN-I Volley)
SETTER 2  
Milosavljević A.
(Nova KBM Branik)
MIDDLE B. 3  
Pintarič K.K.
(Kema Puconci)
SPIKER 3  
Blažič P.
(Calcit Volleyball)
MIDDLE B. 4  
Napotnik P.
(Sp.Savinjska-Aliansa)
SPIKER 4  
Mihalinec K.
(VOLLEYBALLjubljana)
OPPOSITE 2  
Mlakar I.
(Nova KBM Branik)