2. DOL moški

2. DOL moški

select
2Mo-Liga 2Mo-Liga Matches

1. krog

12. 10. 2018 - 20:00

OŠ L.Štuklja, Maribor

12. 10. 2018 - 20:00

12. 10. 2018 - 20:00

PRO Volley

3 - 0

Slovenska Bistrica

Suljkanović Amir
Dukarić Mirko

12. 10. 2018 - 20:00

3 - 0

PRO Volley

Slovenska Bistrica

13. 10. 2018 - 19:00

ŠD Balon, Brezovica

13. 10. 2018 - 19:00

13. 10. 2018 - 19:00

Špan Brezovica

1 - 3

SIP Šempeter

Brčinovič Andrija
Saurin Dušan

13. 10. 2018 - 19:00

1 - 3

Špan Brezovica

SIP Šempeter

13. 10. 2018 - 19:00

OŠ Žužemberk

13. 10. 2018 - 19:00

13. 10. 2018 - 19:00

KEKOOprema Žužemberk

1 - 3

Calcit Volley II

Todorović Vojislav
Stopar Martin

13. 10. 2018 - 19:00

1 - 3

KEKOOprema Žužemberk

Calcit Volley II

13. 10. 2018 - 19:30

Dvorana Maksa Pečarja

13. 10. 2018 - 19:30

13. 10. 2018 - 19:30

Črnuče ACH

3 - 1

KorvolleyMislinja PD

Vratarič Ema
Koren Tanja

13. 10. 2018 - 19:30

3 - 1

Črnuče ACH

KorvolleyMislinja PD

13. 10. 2018 - 20:00

ŠD Prvačina

13. 10. 2018 - 20:00

13. 10. 2018 - 20:00

GEN-I Volley

3 - 1

FužinarSijMetalRavne

Golob Davorin
Maglič Nikola

13. 10. 2018 - 20:00

3 - 1

GEN-I Volley

FužinarSijMetalRavne

17. 10. 2018 - 20:00

OŠ Braslovče

17. 10. 2018 - 20:00

17. 10. 2018 - 20:00

ŠD Braslovče

2 - 3

SiPlayer Fram

Saurin Dušan
Lavrin Alenka

17. 10. 2018 - 20:00

2 - 3

ŠD Braslovče

SiPlayer Fram



2. krog

19. 10. 2018 - 20:00

ŠD Prvačina

19. 10. 2018 - 20:00

19. 10. 2018 - 20:00

GEN-I Volley

3 - 0

ŠD Braslovče

Hodžič Sandra
Mahne Maja

19. 10. 2018 - 20:00

3 - 0

GEN-I Volley

ŠD Braslovče

20. 10. 2018 - 15:30

OŠ P.Voranc, Ravne

20. 10. 2018 - 15:30

20. 10. 2018 - 15:30

FužinarSijMetalRavne

3 - 1

Calcit Volley II

Gruškovnjak Robert
Šiftar Andrej

20. 10. 2018 - 15:30

3 - 1

FužinarSijMetalRavne

Calcit Volley II

20. 10. 2018 - 17:00

OŠ Fram

20. 10. 2018 - 17:00

20. 10. 2018 - 17:00

SiPlayer Fram

-

Črnuče ACH

Vrenko Jure
Turku Mihai

20. 10. 2018 - 17:00

-

SiPlayer Fram

Črnuče ACH

20. 10. 2018 - 19:00

ŠD OŠ Šempeter

20. 10. 2018 - 19:00

20. 10. 2018 - 19:00

SIP Šempeter

3 - 1

KEKOOprema Žužemberk

Luzar Igor
Holzl Dejan

20. 10. 2018 - 19:00

3 - 1

SIP Šempeter

KEKOOprema Žužemberk

20. 10. 2018 - 19:00

ŠD Bistrica, Sl. Bistrica

20. 10. 2018 - 19:00

20. 10. 2018 - 19:00

Slovenska Bistrica

1 - 3

Špan Brezovica

Gujtman Domen
Mesarič Tadej

20. 10. 2018 - 19:00

1 - 3

Slovenska Bistrica

Špan Brezovica

20. 10. 2018 - 19:30

Gimnazija Sl.Gradec

20. 10. 2018 - 19:30

20. 10. 2018 - 19:30

KorvolleyMislinja PD

3 - 1

PRO Volley

Strmčnik Ervin
Drobež Rozalija

20. 10. 2018 - 19:30

3 - 1

KorvolleyMislinja PD

PRO Volley



3. krog

24. 10. 2018 - 20:00

ŠD Balon, Brezovica

24. 10. 2018 - 20:00

24. 10. 2018 - 20:00

Špan Brezovica

3 - 2

KorvolleyMislinja PD

Grum Igor
Kodelič Žiga

24. 10. 2018 - 20:00

3 - 2

Špan Brezovica

KorvolleyMislinja PD

26. 10. 2018 - 20:00

OŠ Braslovče

26. 10. 2018 - 20:00

26. 10. 2018 - 20:00

ŠD Braslovče

3 - 2

FužinarSijMetalRavne

Tovornik Mojca
Dukarić Mirko

26. 10. 2018 - 20:00

3 - 2

ŠD Braslovče

FužinarSijMetalRavne

26. 10. 2018 - 20:00

OŠ L.Štuklja, Maribor

26. 10. 2018 - 20:00

26. 10. 2018 - 20:00

PRO Volley

3 - 1

SiPlayer Fram

Rožej Marko
Luzar Igor

26. 10. 2018 - 20:00

3 - 1

PRO Volley

SiPlayer Fram

27. 10. 2018 - 17:00

OŠ Stranje

27. 10. 2018 - 17:00

27. 10. 2018 - 17:00

Calcit Volley II

3 - 0

SIP Šempeter

Maglič Nikola
Golob Davorin

27. 10. 2018 - 17:00

3 - 0

Calcit Volley II

SIP Šempeter

27. 10. 2018 - 19:00

OŠ Žužemberk

27. 10. 2018 - 19:00

27. 10. 2018 - 19:00

KEKOOprema Žužemberk

3 - 1

Slovenska Bistrica

Sever Daniel
Hafnar Matjaž

27. 10. 2018 - 19:00

3 - 1

KEKOOprema Žužemberk

Slovenska Bistrica

27. 10. 2018 - 19:30

Dvorana Maksa Pečarja

27. 10. 2018 - 19:30

27. 10. 2018 - 19:30

Črnuče ACH

0 - 3

GEN-I Volley

Strmčnik Ervin
Zdolšek Ivan

27. 10. 2018 - 19:30

0 - 3

Črnuče ACH

GEN-I Volley



4. krog

2. 11. 2018 - 20:00

ŠD Prvačina

2. 11. 2018 - 20:00

2. 11. 2018 - 20:00

GEN-I Volley

3 - 0

PRO Volley

Brčinovič Andrija
Hafnar Matjaž

2. 11. 2018 - 20:00

3 - 0

GEN-I Volley

PRO Volley

3. 11. 2018 - 17:00

OŠ Fram

3. 11. 2018 - 17:00

3. 11. 2018 - 17:00

SiPlayer Fram

3 - 1

Špan Brezovica

Luzar Igor
Kogler Anja

3. 11. 2018 - 17:00

3 - 1

SiPlayer Fram

Špan Brezovica

3. 11. 2018 - 19:00

ŠD Bistrica, Sl. Bistrica

3. 11. 2018 - 19:00

3. 11. 2018 - 19:00

Slovenska Bistrica

0 - 3

Calcit Volley II

Juraja Nina
Rožej Marko

3. 11. 2018 - 19:00

0 - 3

Slovenska Bistrica

Calcit Volley II

3. 11. 2018 - 19:30

Gimnazija Sl.Gradec

3. 11. 2018 - 19:30

3. 11. 2018 - 19:30

KorvolleyMislinja PD

3 - 0

KEKOOprema Žužemberk

Milojevič Mihajlo
Serec Maša

3. 11. 2018 - 19:30

3 - 0

KorvolleyMislinja PD

KEKOOprema Žužemberk

3. 11. 2018 - 19:30

OŠ Braslovče

3. 11. 2018 - 19:30

3. 11. 2018 - 19:30

ŠD Braslovče

3 - 1

Črnuče ACH

Dukarić Mirko
Suljkanović Amir

3. 11. 2018 - 19:30

3 - 1

ŠD Braslovče

Črnuče ACH

3. 11. 2018 - 20:00

OŠ P.Voranc, Ravne

3. 11. 2018 - 20:00

3. 11. 2018 - 20:00

FužinarSijMetalRavne

2 - 3

SIP Šempeter

Atanasov Daniel
Strmčnik Ervin

3. 11. 2018 - 20:00

2 - 3

FužinarSijMetalRavne

SIP Šempeter



5. krog

9. 11. 2018 - 20:00

OŠ L.Štuklja, Maribor

9. 11. 2018 - 20:00

9. 11. 2018 - 20:00

PRO Volley

3 - 1

ŠD Braslovče

Sever Daniel
Srša Klara

9. 11. 2018 - 20:00

3 - 1

PRO Volley

ŠD Braslovče

10. 11. 2018 - 17:00

OŠ Stranje

10. 11. 2018 - 17:00

10. 11. 2018 - 17:00

Calcit Volley II

-

KorvolleyMislinja PD

Maglič Nikola
Villalba Victor

10. 11. 2018 - 17:00

-

Calcit Volley II

KorvolleyMislinja PD

10. 11. 2018 - 19:00

ŠD Balon, Brezovica

10. 11. 2018 - 19:00

10. 11. 2018 - 19:00

Špan Brezovica

3 - 2

GEN-I Volley

Grum Igor
Stopar Martin

10. 11. 2018 - 19:00

3 - 2

Špan Brezovica

GEN-I Volley

10. 11. 2018 - 19:00

OŠ Žužemberk

10. 11. 2018 - 19:00

10. 11. 2018 - 19:00

KEKOOprema Žužemberk

3 - 1

SiPlayer Fram

Lavrin Alenka
Saurin Dušan

10. 11. 2018 - 19:00

3 - 1

KEKOOprema Žužemberk

SiPlayer Fram

10. 11. 2018 - 19:00

ŠD OŠ Šempeter

10. 11. 2018 - 19:00

10. 11. 2018 - 19:00

SIP Šempeter

3 - 0

Slovenska Bistrica

Zajec Rok
Vrenko Jure

10. 11. 2018 - 19:00

3 - 0

SIP Šempeter

Slovenska Bistrica

10. 11. 2018 - 19:30

Dvorana Maksa Pečarja

10. 11. 2018 - 19:30

10. 11. 2018 - 19:30

Črnuče ACH

1 - 3

FužinarSijMetalRavne

Hafnar Matjaž
Brčinovič Andrija

10. 11. 2018 - 19:30

1 - 3

Črnuče ACH

FužinarSijMetalRavne



6. krog

16. 11. 2018 - 20:00

ŠD Prvačina

16. 11. 2018 - 20:00

16. 11. 2018 - 20:00

GEN-I Volley

3 - 0

KEKOOprema Žužemberk

Hodžič Sandra
Mahne Maja

16. 11. 2018 - 20:00

3 - 0

GEN-I Volley

KEKOOprema Žužemberk

16. 11. 2018 - 20:15

Dvorana Maksa Pečarja

16. 11. 2018 - 20:15

16. 11. 2018 - 20:15

Črnuče ACH

0 - 3

PRO Volley

Zdolšek Ivan
Tratnik Primož

16. 11. 2018 - 20:15

0 - 3

Črnuče ACH

PRO Volley

17. 11. 2018 - 17:00

OŠ Fram

17. 11. 2018 - 17:00

17. 11. 2018 - 17:00

SiPlayer Fram

3 - 0

Calcit Volley II

Grum Igor
Drobež Rozalija

17. 11. 2018 - 17:00

3 - 0

SiPlayer Fram

Calcit Volley II

17. 11. 2018 - 18:00

OŠ Braslovče

17. 11. 2018 - 18:00

17. 11. 2018 - 18:00

ŠD Braslovče

-

Špan Brezovica

Holzl Dejan
Luzar Igor

17. 11. 2018 - 18:00

-

ŠD Braslovče

Špan Brezovica

17. 11. 2018 - 19:00

OŠ P.Voranc, Ravne

17. 11. 2018 - 19:00

17. 11. 2018 - 19:00

FužinarSijMetalRavne

0 - 3

Slovenska Bistrica

Tratnik Primož
Zdolšek Ivan

17. 11. 2018 - 19:00

0 - 3

FužinarSijMetalRavne

Slovenska Bistrica

17. 11. 2018 - 19:30

Gimnazija Sl.Gradec

17. 11. 2018 - 19:30

17. 11. 2018 - 19:30

KorvolleyMislinja PD

-

SIP Šempeter

Sever Daniel
Saurin Dušan

17. 11. 2018 - 19:30

-

KorvolleyMislinja PD

SIP Šempeter



7. krog

23. 11. 2018 - 20:00

OŠ L.Štuklja, Maribor

23. 11. 2018 - 20:00

23. 11. 2018 - 20:00

PRO Volley

0 - 3

FužinarSijMetalRavne

Ortl Gregor
Tratnik Primož

23. 11. 2018 - 20:00

0 - 3

PRO Volley

FužinarSijMetalRavne

24. 11. 2018 - 17:00

OŠ Stranje

24. 11. 2018 - 17:00

24. 11. 2018 - 17:00

Calcit Volley II

1 - 3

GEN-I Volley

Rozman Katjuša
Pevc Anton

24. 11. 2018 - 17:00

1 - 3

Calcit Volley II

GEN-I Volley

24. 11. 2018 - 19:00

ŠD Balon, Brezovica

24. 11. 2018 - 19:00

24. 11. 2018 - 19:00

Špan Brezovica

3 - 1

Črnuče ACH

Vrečar Dušan
Lavrin Alenka

24. 11. 2018 - 19:00

3 - 1

Špan Brezovica

Črnuče ACH

24. 11. 2018 - 19:00

OŠ Žužemberk

24. 11. 2018 - 19:00

24. 11. 2018 - 19:00

KEKOOprema Žužemberk

3 - 2

ŠD Braslovče

Serec Maša
Milojevič Mihajlo

24. 11. 2018 - 19:00

3 - 2

KEKOOprema Žužemberk

ŠD Braslovče

24. 11. 2018 - 19:00

ŠD OŠ Šempeter

24. 11. 2018 - 19:00

24. 11. 2018 - 19:00

SIP Šempeter

3 - 2

SiPlayer Fram

Luzar Igor
Atanasov Daniel

24. 11. 2018 - 19:00

3 - 2

SIP Šempeter

SiPlayer Fram

24. 11. 2018 - 19:00

ŠD Bistrica, Sl. Bistrica

24. 11. 2018 - 19:00

24. 11. 2018 - 19:00

Slovenska Bistrica

3 - 1

KorvolleyMislinja PD

Gujtman Domen
Šiftar Andrej

24. 11. 2018 - 19:00

3 - 1

Slovenska Bistrica

KorvolleyMislinja PD



8. krog

28. 11. 2018 - 20:00

ŠD Prvačina

28. 11. 2018 - 20:00

28. 11. 2018 - 20:00

GEN-I Volley

3 - 0

SIP Šempeter

Mohorčič Domen
Grum Igor

28. 11. 2018 - 20:00

3 - 0

GEN-I Volley

SIP Šempeter

30. 11. 2018 - 20:00

OŠ Fram

30. 11. 2018 - 20:00

30. 11. 2018 - 20:00

SiPlayer Fram

3 - 1

Slovenska Bistrica

Koren Tanja
Mohorčič Domen

30. 11. 2018 - 20:00

3 - 1

SiPlayer Fram

Slovenska Bistrica

30. 11. 2018 - 20:00

OŠ Braslovče

30. 11. 2018 - 20:00

30. 11. 2018 - 20:00

ŠD Braslovče

1 - 3

Calcit Volley II

Oman Miha
Ledenik Robert

30. 11. 2018 - 20:00

1 - 3

ŠD Braslovče

Calcit Volley II

30. 11. 2018 - 20:00

OŠ L.Štuklja, Maribor

30. 11. 2018 - 20:00

30. 11. 2018 - 20:00

PRO Volley

3 - 1