1B. DOL ženske

1B. DOL ženske

select
1BZ-Liga 1BZ-Liga Matches

1. krog

13. 10. 2018 - 18:00

ŠD Lukna, Maribor

13. 10. 2018 - 18:00

13. 10. 2018 - 18:00

Nova KBM Branik II

0 - 3

ŽOK SETO Ptuj

Mesarič Franc
Mesarič Tadej

13. 10. 2018 - 18:00

0 - 3

Nova KBM Branik II

ŽOK SETO Ptuj

13. 10. 2018 - 18:30

OŠ V.Vodnik, Ljubljana

13. 10. 2018 - 18:30

13. 10. 2018 - 18:30

OD Krim

3 - 0

Vital Ljubljana

Milojevič Mihajlo
Srša Klara

13. 10. 2018 - 18:30

3 - 0

OD Krim

Vital Ljubljana

13. 10. 2018 - 19:00

ŠD Zlato polje, Kranj

13. 10. 2018 - 19:00

13. 10. 2018 - 19:00

ŽOK Triglav Kranj

3 - 1

Prevalje

Štamcar Simon
Hodžič Sandra

13. 10. 2018 - 19:00

3 - 1

ŽOK Triglav Kranj

Prevalje

13. 10. 2018 - 19:00

ŠD OŠ Mozirje

13. 10. 2018 - 19:00

13. 10. 2018 - 19:00

Mozirje

3 - 1

Piran

Stropnik Klemen
Rožej Marko

13. 10. 2018 - 19:00

3 - 1

Mozirje

Piran

13. 10. 2018 - 19:30

ŠD Brinje, Grosuplje

13. 10. 2018 - 19:30

13. 10. 2018 - 19:30

ATK Grosuplje

3 - 0

Swatycomet Zreče

Kramar Franci
Sever Daniel

13. 10. 2018 - 19:30

3 - 0

ATK Grosuplje

Swatycomet Zreče



2. krog

20. 10. 2018 - 16:00

ŠD Zlato polje, Kranj

20. 10. 2018 - 16:00

20. 10. 2018 - 16:00

ŽOK Triglav Kranj

0 - 3

ATK Grosuplje

Srša Klara
Sever Daniel

20. 10. 2018 - 16:00

0 - 3

ŽOK Triglav Kranj

ATK Grosuplje

20. 10. 2018 - 17:30

ŠD Gimnazija Ptuj

20. 10. 2018 - 17:30

20. 10. 2018 - 17:30

ŽOK SETO Ptuj

3 - 0

Mozirje

Oman Miha
Suljkanović Amir

20. 10. 2018 - 17:30

3 - 0

ŽOK SETO Ptuj

Mozirje

20. 10. 2018 - 18:00

ŠD Prevalje

20. 10. 2018 - 18:00

20. 10. 2018 - 18:00

Prevalje

-

Vital Ljubljana

Goznik Smiljan
Seifried Marko

20. 10. 2018 - 18:00

-

Prevalje

Vital Ljubljana

20. 10. 2018 - 19:00

ŠD Lucija, Portorož

20. 10. 2018 - 19:00

20. 10. 2018 - 19:00

Piran

1 - 3

OD Krim

Villalba Victor
Zajec Rok

20. 10. 2018 - 19:00

1 - 3

Piran

OD Krim

20. 10. 2018 - 19:00

ŠD Zreče

20. 10. 2018 - 19:00

20. 10. 2018 - 19:00

Swatycomet Zreče

-

Nova KBM Branik II

Rožej Marko
Stropnik Klemen

20. 10. 2018 - 19:00

-

Swatycomet Zreče

Nova KBM Branik II



3. krog

26. 10. 2018 - 18:00

ŠD Lukna, Maribor

26. 10. 2018 - 18:00

26. 10. 2018 - 18:00

Nova KBM Branik II

1 - 3

ŽOK Triglav Kranj

Suljkanović Amir
Oman Miha

26. 10. 2018 - 18:00

1 - 3

Nova KBM Branik II

ŽOK Triglav Kranj

27. 10. 2018 - 14:30

Dvorana Maksa Pečarja

27. 10. 2018 - 14:30

27. 10. 2018 - 14:30

Vital Ljubljana

3 - 2

Piran

Koren Tanja
Štamcar Simon

27. 10. 2018 - 14:30

3 - 2

Vital Ljubljana

Piran

27. 10. 2018 - 18:30

OŠ V.Vodnik, Ljubljana

27. 10. 2018 - 18:30

27. 10. 2018 - 18:30

OD Krim

2 - 3

ŽOK SETO Ptuj

Hodžič Sandra
Villalba Victor

27. 10. 2018 - 18:30

2 - 3

OD Krim

ŽOK SETO Ptuj

27. 10. 2018 - 19:00

ŠD OŠ Mozirje

27. 10. 2018 - 19:00

27. 10. 2018 - 19:00

Mozirje

2 - 3

Swatycomet Zreče

Suljkanović Amir
Vratarič Ema

27. 10. 2018 - 19:00

2 - 3

Mozirje

Swatycomet Zreče

27. 10. 2018 - 19:30

ŠD Brinje, Grosuplje

27. 10. 2018 - 19:30

27. 10. 2018 - 19:30

ATK Grosuplje

3 - 0

Prevalje

Štamcar Simon
Koren Tanja

27. 10. 2018 - 19:30

3 - 0

ATK Grosuplje

Prevalje



4. krog

3. 11. 2018 - 17:15

ŠD Brinje, Grosuplje

3. 11. 2018 - 17:15

3. 11. 2018 - 17:15

ATK Grosuplje

3 - 0

Nova KBM Branik II

Villalba Victor
Hodžič Sandra

3. 11. 2018 - 17:15

3 - 0

ATK Grosuplje

Nova KBM Branik II

3. 11. 2018 - 17:30

ŠD Gimnazija Ptuj

3. 11. 2018 - 17:30

3. 11. 2018 - 17:30

ŽOK SETO Ptuj

3 - 0

Vital Ljubljana

Mesarič Franc
Mesarič Tadej

3. 11. 2018 - 17:30

3 - 0

ŽOK SETO Ptuj

Vital Ljubljana

3. 11. 2018 - 18:00

ŠD Prevalje

3. 11. 2018 - 18:00

3. 11. 2018 - 18:00

Prevalje

3 - 1

Piran

Sever Daniel
Srša Klara

3. 11. 2018 - 18:00

3 - 1

Prevalje

Piran

3. 11. 2018 - 19:00

ŠD Zreče

3. 11. 2018 - 19:00

3. 11. 2018 - 19:00

Swatycomet Zreče

3 - 0

OD Krim

Melavc Tomaž
Tratnik Primož

3. 11. 2018 - 19:00

3 - 0

Swatycomet Zreče

OD Krim

3. 11. 2018 - 19:00

ŠD Zlato polje, Kranj

3. 11. 2018 - 19:00

3. 11. 2018 - 19:00

ŽOK Triglav Kranj

3 - 0

Mozirje

Koren Tanja
Mohorčič Domen

3. 11. 2018 - 19:00

3 - 0

ŽOK Triglav Kranj

Mozirje



5. krog

10. 11. 2018 - 14:30

Dvorana Maksa Pečarja

10. 11. 2018 - 14:30

10. 11. 2018 - 14:30

Vital Ljubljana

-

Swatycomet Zreče

Novak Gregor
Tomec Eva

10. 11. 2018 - 14:30

-

Vital Ljubljana

Swatycomet Zreče

10. 11. 2018 - 15:00

ŠD Lukna, Maribor

10. 11. 2018 - 15:00

10. 11. 2018 - 15:00

Nova KBM Branik II

1 - 3

Prevalje

Ortl Gregor
Melavc Tomaž

10. 11. 2018 - 15:00

1 - 3

Nova KBM Branik II

Prevalje

10. 11. 2018 - 16:30

ŠD Lucija, Portorož

10. 11. 2018 - 16:30

10. 11. 2018 - 16:30

Piran

0 - 3

ŽOK SETO Ptuj

Jovanovič Dejan
Todorović Vojislav

10. 11. 2018 - 16:30

0 - 3

Piran

ŽOK SETO Ptuj

10. 11. 2018 - 18:30

OŠ V.Vodnik, Ljubljana

10. 11. 2018 - 18:30

10. 11. 2018 - 18:30

OD Krim

3 - 2

ŽOK Triglav Kranj

Rožej Marko
Stropnik Klemen

10. 11. 2018 - 18:30

3 - 2

OD Krim

ŽOK Triglav Kranj

10. 11. 2018 - 19:00

ŠD OŠ Mozirje

10. 11. 2018 - 19:00

10. 11. 2018 - 19:00

Mozirje

0 - 3

ATK Grosuplje

Štamcar Simon
Mohorčič Domen

10. 11. 2018 - 19:00

0 - 3

Mozirje

ATK Grosuplje



6. krog

17. 11. 2018 - 18:00

ŠD Prevalje

17. 11. 2018 - 18:00

17. 11. 2018 - 18:00

Prevalje

0 - 3

ŽOK SETO Ptuj

Vrenko Jure
Ortl Gregor

17. 11. 2018 - 18:00

0 - 3

Prevalje

ŽOK SETO Ptuj

17. 11. 2018 - 18:00

ŠD Lukna, Maribor

17. 11. 2018 - 18:00

17. 11. 2018 - 18:00

Nova KBM Branik II

0 - 3

Mozirje

Atanasov Daniel
Mesarič Franc

17. 11. 2018 - 18:00

0 - 3

Nova KBM Branik II

Mozirje

17. 11. 2018 - 19:00

ŠD Zreče

17. 11. 2018 - 19:00

17. 11. 2018 - 19:00

Swatycomet Zreče

3 - 1

Piran

Oman Miha
Suljkanović Amir

17. 11. 2018 - 19:00

3 - 1

Swatycomet Zreče

Piran

17. 11. 2018 - 19:00

ŠD Zlato polje, Kranj

17. 11. 2018 - 19:00

17. 11. 2018 - 19:00

ŽOK Triglav Kranj

3 - 1

Vital Ljubljana

Tomec Eva
Štamcar Simon

17. 11. 2018 - 19:00

3 - 1

ŽOK Triglav Kranj

Vital Ljubljana

17. 11. 2018 - 19:30

ŠD Brinje, Grosuplje

17. 11. 2018 - 19:30

17. 11. 2018 - 19:30

ATK Grosuplje

3 - 0

OD Krim

Srša Klara
Todorović Vojislav

17. 11. 2018 - 19:30

3 - 0

ATK Grosuplje

OD Krim



7. krog

23. 11. 2018 - 19:30

ŠD OŠ Mozirje

23. 11. 2018 - 19:30

23. 11. 2018 - 19:30

Mozirje

3 - 1

Prevalje

Todorović Vojislav
Saurin Dušan

23. 11. 2018 - 19:30

3 - 1

Mozirje

Prevalje

24. 11. 2018 - 14:30

Dvorana Maksa Pečarja

24. 11. 2018 - 14:30

24. 11. 2018 - 14:30

Vital Ljubljana

0 - 3

ATK Grosuplje

Villalba Victor
Todorović Vojislav

24. 11. 2018 - 14:30

0 - 3

Vital Ljubljana

ATK Grosuplje

24. 11. 2018 - 17:30

ŠD Gimnazija Ptuj

24. 11. 2018 - 17:30

24. 11. 2018 - 17:30

ŽOK SETO Ptuj

1 - 3

Swatycomet Zreče

Melavc Tomaž
Vrenko Jure

24. 11. 2018 - 17:30

1 - 3

ŽOK SETO Ptuj

Swatycomet Zreče

24. 11. 2018 - 19:30

OŠ V.Vodnik, Ljubljana

24. 11. 2018 - 19:30

24. 11. 2018 - 19:30

OD Krim

3 - 0

Nova KBM Branik II

Vratarič Ema
Brčinovič Andrija

24. 11. 2018 - 19:30

3 - 0

OD Krim

Nova KBM Branik II

24. 11. 2018 - 20:00

ŠD Lucija, Portorož

24. 11. 2018 - 20:00

24. 11. 2018 - 20:00

Piran

0 - 3

ŽOK Triglav Kranj

Srša Klara
Sever Daniel

24. 11. 2018 - 20:00

0 - 3

Piran

ŽOK Triglav Kranj



8. krog

30. 11. 2018 - 20:00

ŠD OŠ Mozirje

30. 11. 2018 - 20:00

30. 11. 2018 - 20:00

Mozirje

3 - 1

OD Krim

Tovornik Mojca
Miklošič Sanja

30. 11. 2018 - 20:00

3 - 1

Mozirje

OD Krim

1. 12. 2018 - 17:30

ŠD Gimnazija Ptuj

1. 12. 2018 - 17:30

1. 12. 2018 - 17:30

ŽOK SETO Ptuj

2 - 3

ŽOK Triglav Kranj

Mesarič Franc
Mesarič Tadej

1. 12. 2018 - 17:30

2 - 3

ŽOK SETO Ptuj

ŽOK Triglav Kranj

1. 12. 2018 - 18:00

ŠD Prevalje

1. 12. 2018 - 18:00

1. 12. 2018 - 18:00

Prevalje

1 - 3

Swatycomet Zreče

Oman Miha
Suljkanović Amir

1. 12. 2018 - 18:00

1 - 3

Prevalje

Swatycomet Zreče

1. 12. 2018 - 18:00

ŠD Lukna, Maribor

1. 12. 2018 - 18:00

1. 12. 2018 - 18:00

Nova KBM Branik II

-

Vital Ljubljana

Stropnik Klemen
Rožej Marko

1. 12. 2018 - 18:00

-

Nova KBM Branik II

Vital Ljubljana

1. 12. 2018 - 19:30

ŠD Brinje, Grosuplje

1. 12. 2018 - 19:30

1. 12. 2018 - 19:30

ATK Grosuplje

-

Piran

Todorović Vojislav
Saurin Dušan

1. 12. 2018 - 19:30

-

ATK Grosuplje

Piran



9. krog

8. 12. 2018 - 17:00

Dvorana Maksa Pečarja

8. 12. 2018 - 17:00

8. 12. 2018 - 17:00

Vital Ljubljana

0 - 3

Mozirje

Jovanovič Dejan
Kramar Franci

8. 12. 2018 - 17:00

0 - 3

Vital Ljubljana

Mozirje

8. 12. 2018 - 17:30

ŠD Gimnazija Ptuj

8. 12. 2018 - 17:30

8. 12. 2018 - 17:30

ŽOK SETO Ptuj

3 - 0

ATK Grosuplje

Melavc Tomaž
Atanasov Daniel

8. 12. 2018 - 17:30

3 - 0

ŽOK SETO Ptuj

ATK Grosuplje

8. 12. 2018 - 18:30

OŠ V.Vodnik, Ljubljana

8. 12. 2018 - 18:30

8. 12. 2018 - 18:30

OD Krim

3 - 0

Prevalje

Hodžič Sandra
Villalba Victor

8. 12. 2018 - 18:30

3 - 0

OD Krim

Prevalje

8. 12. 2018 - 19:00

ŠD Lucija, Portorož

8. 12. 2018 - 19:00

8. 12. 2018 - 19:00

Piran

0 - 3

Nova KBM Branik II

Srša Klara
Klinar Nejc

8. 12. 2018 - 19:00

0 - 3

Piran

Nova KBM Branik II

8. 12. 2018 - 19:00

ŠD Zreče

8. 12. 2018 - 19:00

8. 12. 2018 - 19:00

Swatycomet Zreče

2 - 3

ŽOK Triglav Kranj

Mesarič Franc
Gruškovnjak Robert

8. 12. 2018 - 19:00

2 - 3

Swatycomet Zreče

ŽOK Triglav Kranj



10. krog

15. 12. 2018 - 14:30

Dvorana Maksa Pečarja

15. 12. 2018 - 14:30

15. 12. 2018 - 14:30

Vital Ljubljana

1 - 3

OD Krim

Novak Gregor
Villalba Victor

15. 12. 2018 - 14:30