Sportklub 1A. DOL moški

1M-končnica

select
1/8 finala 1/8 finala Matches

1. tekma

27. 02. 2021 - 18:00

ŠD Šoštanj

27. 02. 2021 - 18:00

27. 02. 2021 - 18:00

Šoštanj Topolšica

3 - 1

Krka

Miklošič Sanja
Adrovič Iso

27. 02. 2021 - 18:00

3 - 1

Šoštanj Topolšica

Krka

27. 02. 2021 - 19:00

Dvorana Maksa Pečarja

27. 02. 2021 - 19:00

27. 02. 2021 - 19:00

Črnuče

3 - 2

Hoče

Klinar Nejc
Milojevič Mihajlo

27. 02. 2021 - 19:00

3 - 2

Črnuče

Hoče



2. tekma

3. 03. 2021 - 19:00

VŠD Hoče

3. 03. 2021 - 19:00

3. 03. 2021 - 19:00

Hoče

3 - 2

Črnuče

Tomec Eva
Miklošič Sanja

3. 03. 2021 - 19:00

3 - 2

Hoče

Črnuče

3. 03. 2021 - 20:00

ŠD Marof, Novo mesto

3. 03. 2021 - 20:00

3. 03. 2021 - 20:00

Krka

3 - 0

Šoštanj Topolšica

Pevc Anton
Jovanovič Dejan

3. 03. 2021 - 20:00

3 - 0

Krka

Šoštanj Topolšica



3. tekma

6. 03. 2021 - 18:00

ŠD Marof, Novo mesto

6. 03. 2021 - 18:00

6. 03. 2021 - 18:00

Krka

3 - 2

Šoštanj Topolšica

Markelj Blaž
Milojevič Mihajlo

6. 03. 2021 - 18:00

3 - 2

Krka

Šoštanj Topolšica

6. 03. 2021 - 19:00

VŠD Hoče

6. 03. 2021 - 19:00

6. 03. 2021 - 19:00

Hoče

3 - 1

Črnuče

Valentar Bernard
Vrenko Jure

6. 03. 2021 - 19:00

3 - 1

Hoče

Črnuče

1/4 finala 1/4 finala Matches

1. tekma

10. 03. 2021 - 19:00

OŠ I., Murska Sobota

10. 03. 2021 - 19:00

10. 03. 2021 - 19:00

Panvita Pomgrad

1 - 3

Calcit Volley

Vrenko Jure
Ortl Gregor

10. 03. 2021 - 19:00

1 - 3

Panvita Pomgrad

Calcit Volley

10. 03. 2021 - 19:00

VŠD Hoče

10. 03. 2021 - 19:00

10. 03. 2021 - 19:00

Hoče

0 - 3

ACH Volley Ljubljana

Juraja Nina
Mesarič Franc

10. 03. 2021 - 19:00

0 - 3

Hoče

ACH Volley Ljubljana

10. 03. 2021 - 20:00

ŠD Planina, Kranj

10. 03. 2021 - 20:00

10. 03. 2021 - 20:00

HišaNaKolesihTriglav

1 - 3

Salonit Anhovo

Novak Gregor
Tomec Eva

10. 03. 2021 - 20:00

1 - 3

HišaNaKolesihTriglav

Salonit Anhovo

10. 03. 2021 - 20:00

ŠD Marof, Novo mesto

10. 03. 2021 - 20:00

10. 03. 2021 - 20:00

Krka

0 - 3

Merkur Maribor

Perčič Dejan
Klinar Nejc

10. 03. 2021 - 20:00

0 - 3

Krka

Merkur Maribor



2. tekma

13. 03. 2021 - 17:00

ŠD Tivoli, Ljubljana

13. 03. 2021 - 17:00

13. 03. 2021 - 17:00

ACH Volley Ljubljana

3 - 0

Hoče

Tomec Eva
Novak Gregor

13. 03. 2021 - 17:00

3 - 0

ACH Volley Ljubljana

Hoče

13. 03. 2021 - 19:00

ŠD Tabor, Maribor

13. 03. 2021 - 19:00

13. 03. 2021 - 19:00

Merkur Maribor

3 - 0

Krka

Rožej Marko
Valentar Bernard

13. 03. 2021 - 19:00

3 - 0

Merkur Maribor

Krka

13. 03. 2021 - 19:00

ŠD Kanal

13. 03. 2021 - 19:00

13. 03. 2021 - 19:00

Salonit Anhovo

3 - 1

HišaNaKolesihTriglav

Ortl Gregor
Vrenko Jure

13. 03. 2021 - 19:00

3 - 1

Salonit Anhovo

HišaNaKolesihTriglav

13. 03. 2021 - 20:00

ŠD Kamnik

13. 03. 2021 - 20:00

13. 03. 2021 - 20:00

Calcit Volley

3 - 0

Panvita Pomgrad

Melavc Tomaž
Miklošič Sanja

13. 03. 2021 - 20:00

3 - 0

Calcit Volley

Panvita Pomgrad

1/2 finala 1/2 finala Matches

1. tekma

17. 03. 2021 - 20:00

ŠD Kamnik

17. 03. 2021 - 20:00

17. 03. 2021 - 20:00

Calcit Volley

3 - 0

ACH Volley Ljubljana

Milojevič Mihajlo
Jovanovič Dejan

17. 03. 2021 - 20:00

3 - 0

Calcit Volley

ACH Volley Ljubljana

18. 03. 2021 - 19:00

ŠD Kanal

18. 03. 2021 - 19:00

18. 03. 2021 - 19:00

Salonit Anhovo

0 - 3

Merkur Maribor

Tomec Eva
Kramar Franci

18. 03. 2021 - 19:00

0 - 3

Salonit Anhovo

Merkur Maribor



2. tekma

20. 03. 2021 - 18:00

ŠD Tabor, Maribor

20. 03. 2021 - 18:00

20. 03. 2021 - 18:00

Merkur Maribor

3 - 0

Salonit Anhovo

Valentar Bernard
Melavc Tomaž

20. 03. 2021 - 18:00

3 - 0

Merkur Maribor

Salonit Anhovo

20. 03. 2021 - 20:30

ŠD Tivoli, Ljubljana

20. 03. 2021 - 20:30

20. 03. 2021 - 20:30

ACH Volley Ljubljana

3 - 2

Calcit Volley

Pevc Anton
Markelj Blaž

20. 03. 2021 - 20:30

3 - 2

ACH Volley Ljubljana

Calcit Volley



3. tekma

22. 03. 2021 - 20:30

ŠD Tivoli, Ljubljana

22. 03. 2021 - 20:30

22. 03. 2021 - 20:30

ACH Volley Ljubljana

3 - 1

Calcit Volley

Novak Gregor
Miklošič Sanja

22. 03. 2021 - 20:30

3 - 1

ACH Volley Ljubljana

Calcit Volley

finale finale Matches

finale

26. 03. 2021 - 18:00

ŠD Tabor, Maribor

26. 03. 2021 - 18:00

26. 03. 2021 - 18:00

Merkur Maribor

1 - 3

ACH Volley Ljubljana

Novak Gregor
Tomec Eva

26. 03. 2021 - 18:00

1 - 3

Merkur Maribor

ACH Volley Ljubljana

17. 04. 2021 - 18:00

ŠD Tivoli, Ljubljana

17. 04. 2021 - 18:00

17. 04. 2021 - 18:00

ACH Volley Ljubljana

-

Merkur Maribor

Markelj Blaž
Pevc Anton

17. 04. 2021 - 18:00

-

ACH Volley Ljubljana

Merkur Maribor

20. 04. 2021 - 20:30

ŠD Tabor, Maribor

20. 04. 2021 - 20:30

20. 04. 2021 - 20:30

Merkur Maribor

-

ACH Volley Ljubljana

Valentar Bernard
Melavc Tomaž

20. 04. 2021 - 20:30

-

Merkur Maribor

ACH Volley Ljubljana



za 3. mesto

27. 03. 2021 - 19:00

ŠD Kanal

27. 03. 2021 - 19:00

27. 03. 2021 - 19:00

Salonit Anhovo

0 - 3

Calcit Volley

Jovanovič Dejan
Perčič Dejan

27. 03. 2021 - 19:00

0 - 3

Salonit Anhovo

Calcit Volley

17. 04. 2021 - 17:30

ŠD Kamnik

17. 04. 2021 - 17:30

17. 04. 2021 - 17:30

Calcit Volley

-

Salonit Anhovo

Milojevič Mihajlo
Kramar Franci

17. 04. 2021 - 17:30

-

Calcit Volley

Salonit Anhovo