Sportklub 1A. DOL ženske


  • 15. 04. 2021 - 19:00

    SIP Šempeter

    GEN-I Volley

  • 17. 04. 2021 - 20:30

    Calcit Volley

    Nova KBM Branik

    
15. 04. 2021 - 19:00

SIP Šempeter

GEN-I Volley

17. 04. 2021 - 20:30

Calcit Volley

Nova KBM Branik

29 / marec 2021
Nova KBM Branik - Calcit Volley
Poročilo s tekme
Na drugi finalni tekmi za naslov prvaka v ženskem delu prvenstva so odbojkarice Calcita še drugič tesno premagale Novo KBM Branik.
Read more...
28 / marec 2021
Nova KBM Branik - Calcit Volley
Napoved tekme
V ponedeljek, 29. marca, bodo odbojkarice Nove KBM Branika odigrale drugo finalno tekmo proti Calcitu iz Kamnika, tokrat na domačem parketu – v dvorani Lukna s pričetkom ob 18. uri.
Read more...
26 / marec 2021
Gen-I Volley - SIP Šempeter
Poročilo s tekme
Zmage na prvi tekmi v boju za 3. mesto v državnem prvenstvu so se razveselile Šempetranke z rezultatom 3 : 0 ( 19, 22, 14 ).
Read more...
25 / marec 2021
Calcit Volley - Nova KBM Branik
Poročilo s tekme
Odbojkarice Calcit Volleyja so na prvi finalni tekmi končnice Sportklub prve odbojkarske igre v svoji dvorani premagale Novo KBM Branik s 3:2 (12, -27, -23, 20, 14). Druga finalna tekma bo v ponedelje
Read more...
24 / marec 2021
Calcit Volley - Nova KBM Branik
Napoved tekme
Po treh letih se bodo v finalu končnice državnega prvenstva spet pomerile kamniške in mariborske odbojkarice. Prva tekma bo na sporedu v četrtek, 25. marca, ob 18. uri v športni dvorani Kamnik. Finale
Read more...
20 / marec 2021
Calcit Volley - GEN-I Volley
Poročilo s tekme
Odbojkarice Calcit Volleyja so na drugi polfinalni tekmi končnice Sportkkub prve odbojkarske lige v svoji dvorani premagali GEN-I Volley s 3:0 (20, 20, 12) in se zanesljivo prebile v finale.
Read more...

best scorer(points / sets)

#21

DanijelaDžaković 4,36(305/70)

#11

FatoumattaSillah 4,29(352/82)

#10

OliveraKostić 4,07(342/84)

#12

AnaKolmanič 4(40/10)

best server(serve ace / sets)

#12

AnaKolmanič 0,7(7/10)

#82

KarmenKočar 0,67(2/3)

#17

AndjelkaRadišković 0,67(60/90)

#5

SelenaLeban 0,44(41/93)

best bloker(winning blocks / sets)

#7

BarbaraPetek 1(8/8)

#16

RonjaŠtampar 0,8(8/10)

#10

NajaKukman 0,78(58/74)

#5

VitaČrnila 0,76(65/85)

#11

MirtaVelikonja Grbac 0,74(75/101)

best bloker(winning blocks)

#10

UršaUršič 67

#5

VitaČrnila 65

#10

NajaKukman 58

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#4

AdelaŠkoflek 61%(27/44)

#12

JulijaGrubišič Čabo 59%(32/54)

#15

AnjaMazej 57%(278/486)

#14

TaliLekše 57%(255/447)

#8

KatjaMihalinec 56%(18/32)

attack - excellent %spike point / all spikes

#14

Lucille JuneCharuk 54%(161/296)

#11

MirtaVelikonja Grbac 52%(221/421)

#17

TinaKaker 51%(194/381)

#6

JulijaMohorič 47%(127/272)

#10

SaraĐukić 43%(122/281)

Standing

1AZ-liga

Standing

1AZ-liga

1AZ-liga 1AZ-liga Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Calcit Volley

61

21

20

1

62

8

1729

1385

15

5

0

1

0

0

7,75

1,248

-

Nova KBM Branik

42

21

15

6

48

27

1682

1479

10

1

4

1

1

4

1,78

1,137

-

SIP Šempeter

42

21

14

7

47

27

1681

1508

10

2

2

2

1

4

1,74

1,115

-

GEN-I Volley

35

21

12

9

42

35

1748

1650

6

4

2

1

4

4

1,20

1,059

-

ATK Grosuplje

23

21

7

14

31

49

1713

1865

1

5

1

3

4

7

0,63

0,918

-

OD Krim

21

21

7

14

30

51

1611

1815

1

3

3

3

3

8

0,59

0,888

-

Luka Koper

17

21

6

15

26

52

1587

1801

2

1

3

2

4

9

0,50

0,881

-

Ankaran

11

21

3

18

20

57

1559

1807

1

1

1

3

5

10

0,35

0,863

-




1AZ-liga 1AZ-liga Standing Results Breakdown

Results Breakdown

1AZ-liga

Guest Team

Ankaran

ATK Grosuplje

Calcit Volley

GEN-I Volley

Luka Koper

Nova KBM Branik

OD Krim

SIP Šempeter

Home Team

Ankaran (Ankaran)

1 - 3


3 - 0

0 - 3

0 - 3

0 - 3


2 - 3

0 - 3

3 - 1


2 - 3

0 - 3

ATK Grosuplje (ATK Grosuplje)

3 - 0

0 - 3


1 - 3

0 - 3


1 - 3

3 - 2

0 - 3

1 - 3


3 - 1

0 - 3

Calcit Volley (Calcit Volley)

3 - 0


3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0


3 - 0

3 - 0


3 - 0

2 - 3


3 - 0

GEN-I Volley (GEN-I Volley)

3 - 1


3 - 2

1 - 3

0 - 3


1 - 3

3 - 0

3 - 1


0 - 3

2 - 3


1 - 3

3 - 0

Luka Koper (Luka Koper)

3 - 1

1 - 3


3 - 2

0 - 3


1 - 3

0 - 3


0 - 3

0 - 3

0 - 3

2 - 3

Nova KBM Branik (Nova KBM Branik)

3 - 0


3 - 0

3 - 2


3 - 2

0 - 3

3 - 0

3 - 0


3 - 1

3 - 2

0 - 3


3 - 0

OD Krim (OD Krim)

2 - 3

1 - 3

0 - 3

2 - 3

3 - 1


0 - 3

3 - 2


0 - 3

0 - 3


0 - 3

SIP Šempeter (SIP Šempeter)

3 - 1


3 - 1

3 - 0


3 - 0

0 - 3

1 - 3


3 - 0

3 - 0


2 - 3

2 - 3

3 - 0