2. DOL ženske - vzhod


  • 16. 04. 2021 - 19:30

    Nova KBM Branik II

    KLS Ljubno

  • 17. 04. 2021 - 17:00

    Mežica

    Turbina

  • 17. 04. 2021 - 17:00

    Prevalje

    Slovenj Gradec

  • 17. 04. 2021 - 18:00

    SVolley

    Murania Lendava

  • 17. 04. 2021 - 19:00

    Kajuh Šoštanj

    Korvolley Mislinja

  • 17. 04. 2021 - 19:00

    Benedikt

    Črna

    
16. 04. 2021 - 19:30

Nova KBM Branik II

KLS Ljubno

17. 04. 2021 - 17:00

Mežica

Turbina

17. 04. 2021 - 17:00

Prevalje

Slovenj Gradec

17. 04. 2021 - 18:00

SVolley

Murania Lendava

17. 04. 2021 - 19:00

Kajuh Šoštanj

Korvolley Mislinja

17. 04. 2021 - 19:00

Benedikt

Črna

Standing

2ZV-liga

2ZV-liga 2ZV-liga Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Turbina

10

4

4

0

12

5

383

340

1

1

2

0

0

0

2,40

1,126

-

Slovenj Gradec

9

4

3

1

9

3

290

220

3

0

0

0

0

1

3,00

1,318

-

KLS Ljubno

9

4

3

1

9

4

304

259

2

1

0

0

0

1

2,25

1,174

-

Nova KBM Branik II

7

3

2

1

8

3

241

170

2

0

0

1

0

0

2,67

1,418

-

Korvolley Mislinja

7

4

2

2

8

7

335

319

1

1

0

1

0

1

1,14

1,050

-

Kajuh Šoštanj

6

2

2

0

6

0

150

82

2

0

0

0

0

0

-

1,829

-

Prevalje

6

3

2

1

7

3

237

191

2

0

0

0

1

0

2,33

1,241

-

Benedikt

4

4

1

3

5

9

282

297

1

0

0

1

0

2

0,56

0,950

-

SVolley

2

1

1

0

3

2

97

104

0

0

1

0

0

0

1,50

0,933

-

Črna

0

4

0

4

2

12

245

333

0

0

0

0

2

2

0,17

0,736

-

Mežica

0

4

0

4

0

12

160

300

0

0

0

0

0

4

0,00

0,533

-

Murania Lendava

0

3

0

3

0

9

116

225

0

0

0

0

0

3

0,00

0,516

-




2ZV-liga 2ZV-liga Standing Results Breakdown

Results Breakdown

2ZV-liga

Guest Team

Benedikt

Črna

Kajuh Šoštanj

KLS Ljubno

Korvolley Misli

Mežica

Murania Lendava

Nova KBM Branik

Prevalje

Slovenj Gradec

SVolley

Turbin

Home Team

Benedikt (Benedikt)

3 - 0

Črna (Črna)

1 - 3

0 - 3

0 - 3

Kajuh Šoštanj (Kajuh Šoštanj)

3 - 0

KLS Ljubno (KLS Ljubno)

3 - 1

3 - 0

Korvolley Mislinja (Korvolley Misli)

0 - 3

3 - 0

2 - 3

Mežica (Mežica)

0 - 3

Murania Lendava (Murania Lendava)

0 - 3

Nova KBM Branik II (Nova KBM Branik)

3 - 0

3 - 0

Prevalje (Prevalje)

1 - 3

Slovenj Gradec (Slovenj Gradec)

3 - 0

3 - 0

SVolley (SVolley)

3 - 2

Turbina (Turbin)

3 - 0

3 - 2