1B. DOL ženske

1B. DOL ženske

select
1BZ-liga 1BZ-liga Matches

1. krog

16. 10. 2020 - 19:30

OŠ II., Murska Sobota

16. 10. 2020 - 19:30

16. 10. 2020 - 19:30

ŽOK Sobota

1 - 3

Logatec

Miklošič Sanja
Bezjak Špela

16. 10. 2020 - 19:30

1 - 3

ŽOK Sobota

Logatec

17. 10. 2020 - 16:30

OŠ Stranje

17. 10. 2020 - 16:30

17. 10. 2020 - 16:30

Calcit Volley II

3 - 0

Mozirje

Tomec Eva
Novak Gregor

17. 10. 2020 - 16:30

3 - 0

Calcit Volley II

Mozirje

17. 10. 2020 - 19:00

ŠD Zreče

17. 10. 2020 - 19:00

17. 10. 2020 - 19:00

Weiler Volley Zreče

0 - 3

Formis

Mesarič Franc
Gruškovnjak Robert

17. 10. 2020 - 19:00

0 - 3

Weiler Volley Zreče

Formis

17. 10. 2020 - 19:30

OŠ Braslovče

17. 10. 2020 - 19:30

17. 10. 2020 - 19:30

Braslovče

3 - 2

ŽOK Ljutomer

Drobež Rozalija
Tovornik Mojca

17. 10. 2020 - 19:30

3 - 2

Braslovče

ŽOK Ljutomer

17. 10. 2020 - 20:00

Zelena dvorana Puconci

17. 10. 2020 - 20:00

17. 10. 2020 - 20:00

Murexin-Kema Puconci

3 - 0

ŽOK Triglav Kranj

Juraja Nina
Rožej Marko

17. 10. 2020 - 20:00

3 - 0

Murexin-Kema Puconci

ŽOK Triglav Kranj



2. krog

24. 11. 2020 - 19:00

ŠD ŠIC Ljutomer

24. 11. 2020 - 19:00

24. 11. 2020 - 19:00

ŽOK Ljutomer

3 - 0

Logatec

Suljkanović Amir
Gujtman Domen

24. 11. 2020 - 19:00

3 - 0

ŽOK Ljutomer

Logatec

25. 11. 2020 - 19:00

VŠD Hoče

25. 11. 2020 - 19:00

25. 11. 2020 - 19:00

Formis

3 - 0

ŽOK Sobota

Strmčnik Ervin
Drobež Rozalija

25. 11. 2020 - 19:00

3 - 0

Formis

ŽOK Sobota

25. 11. 2020 - 19:00

OŠ Braslovče

25. 11. 2020 - 19:00

25. 11. 2020 - 19:00

Braslovče

1 - 3

Calcit Volley II

Vratarič Ema
Hafnar Matjaž

25. 11. 2020 - 19:00

1 - 3

Braslovče

Calcit Volley II

26. 11. 2020 - 19:00

ŠD Zlato polje, Kranj

26. 11. 2020 - 19:00

26. 11. 2020 - 19:00

ŽOK Triglav Kranj

3 - 2

Weiler Volley Zreče

Hodžič Sandra
Villalba Victor

26. 11. 2020 - 19:00

3 - 2

ŽOK Triglav Kranj

Weiler Volley Zreče

7. 02. 2021 - 18:00

ŠD OŠ Mozirje

7. 02. 2021 - 18:00

7. 02. 2021 - 18:00

Mozirje

3 - 2

Murexin-Kema Puconci

Hafnar Matjaž
Vratarič Ema

7. 02. 2021 - 18:00

3 - 2

Mozirje

Murexin-Kema Puconci



3. krog

1. 12. 2020 - 19:00

OŠ Stranje

1. 12. 2020 - 19:00

1. 12. 2020 - 19:00

Calcit Volley II

0 - 3

ŽOK Ljutomer

Vrenko Jure
Strmčnik Ervin

1. 12. 2020 - 19:00

0 - 3

Calcit Volley II

ŽOK Ljutomer

1. 12. 2020 - 20:00

OŠ Braslovče

1. 12. 2020 - 20:00

1. 12. 2020 - 20:00

Braslovče

3 - 1

Murexin-Kema Puconci

Kodelič Žiga
Drobež Rozalija

1. 12. 2020 - 20:00

3 - 1

Braslovče

Murexin-Kema Puconci

2. 12. 2020 - 19:00

OŠ II., Murska Sobota

2. 12. 2020 - 19:00

2. 12. 2020 - 19:00

ŽOK Sobota

0 - 3

ŽOK Triglav Kranj

Juraja Nina
Suljkanović Amir

2. 12. 2020 - 19:00

0 - 3

ŽOK Sobota

ŽOK Triglav Kranj

10. 02. 2021 - 19:00

ŠD Zreče

10. 02. 2021 - 19:00

10. 02. 2021 - 19:00

Weiler Volley Zreče

0 - 3

Mozirje

Strmčnik Ervin
Ortl Gregor

10. 02. 2021 - 19:00

0 - 3

Weiler Volley Zreče

Mozirje

10. 02. 2021 - 20:00

ŠD Logatec

10. 02. 2021 - 20:00

10. 02. 2021 - 20:00

Logatec

0 - 3

Formis

Perčič Dejan
Zajec Rok

10. 02. 2021 - 20:00

0 - 3

Logatec

Formis



4. krog

16. 01. 2021 - 19:00

ŠD OŠ Mozirje

16. 01. 2021 - 19:00

16. 01. 2021 - 19:00

Mozirje

3 - 0

ŽOK Sobota

Vratarič Ema
Hafnar Matjaž

16. 01. 2021 - 19:00

3 - 0

Mozirje

ŽOK Sobota

19. 01. 2021 - 19:00

ŠD ŠIC Ljutomer

19. 01. 2021 - 19:00

19. 01. 2021 - 19:00

ŽOK Ljutomer

1 - 3

Formis

Valentar Bernard
Vrenko Jure

19. 01. 2021 - 19:00

1 - 3

ŽOK Ljutomer

Formis

20. 01. 2021 - 19:00

ŠD Zlato polje, Kranj

20. 01. 2021 - 19:00

20. 01. 2021 - 19:00

ŽOK Triglav Kranj

3 - 0

Logatec

Maglič Nikola
Hodžič Sandra

20. 01. 2021 - 19:00

3 - 0

ŽOK Triglav Kranj

Logatec

20. 01. 2021 - 19:00

OŠ Braslovče

20. 01. 2021 - 19:00

20. 01. 2021 - 19:00

Braslovče

3 - 0

Weiler Volley Zreče

Juraja Nina
Vrenko Jure

20. 01. 2021 - 19:00

3 - 0

Braslovče

Weiler Volley Zreče

20. 01. 2021 - 20:00

OŠ Stranje

20. 01. 2021 - 20:00

20. 01. 2021 - 20:00

Calcit Volley II

3 - 0

Murexin-Kema Puconci

Mohorčič Domen
Hafnar Matjaž

20. 01. 2021 - 20:00

3 - 0

Calcit Volley II

Murexin-Kema Puconci



5. krog

16. 01. 2021 - 17:00

VŠD Hoče

16. 01. 2021 - 17:00

16. 01. 2021 - 17:00

Formis

3 - 0

ŽOK Triglav Kranj

Gujtman Domen
Gruškovnjak Robert

16. 01. 2021 - 17:00

3 - 0

Formis

ŽOK Triglav Kranj

27. 01. 2021 - 18:00

ŠD Logatec

27. 01. 2021 - 18:00

27. 01. 2021 - 18:00

Logatec

3 - 2

Mozirje

Hafnar Matjaž
Markelj Blaž

27. 01. 2021 - 18:00

3 - 2

Logatec

Mozirje

27. 01. 2021 - 19:00

Zelena dvorana Puconci

27. 01. 2021 - 19:00

27. 01. 2021 - 19:00

Murexin-Kema Puconci

0 - 3

ŽOK Ljutomer

Gujtman Domen
Mesarič Franc

27. 01. 2021 - 19:00

0 - 3

Murexin-Kema Puconci

ŽOK Ljutomer

27. 01. 2021 - 20:00

ŠD Zreče

27. 01. 2021 - 20:00

27. 01. 2021 - 20:00

Weiler Volley Zreče

0 - 3

Calcit Volley II

Juraja Nina
Valentar Bernard

27. 01. 2021 - 20:00

0 - 3

Weiler Volley Zreče

Calcit Volley II

10. 02. 2021 - 19:00

OŠ II., Murska Sobota

10. 02. 2021 - 19:00

10. 02. 2021 - 19:00

ŽOK Sobota

0 - 3

Braslovče

Gruškovnjak Robert
Gujtman Domen

10. 02. 2021 - 19:00

0 - 3

ŽOK Sobota

Braslovče



6. krog

14. 11. 2020 - 15:00

ŠD OŠ Mozirje

14. 11. 2020 - 15:00

14. 11. 2020 - 15:00

Mozirje

1 - 3

Formis

Todorović Vojislav
Vratarič Ema

14. 11. 2020 - 15:00

1 - 3

Mozirje

Formis

14. 11. 2020 - 17:00

Draš center, Maribor

14. 11. 2020 - 17:00

14. 11. 2020 - 17:00

Murexin-Kema Puconci

3 - 1

Weiler Volley Zreče

Suljkanović Amir
Tovornik Mojca

14. 11. 2020 - 17:00

3 - 1

Murexin-Kema Puconci

Weiler Volley Zreče

14. 11. 2020 - 19:00

ŠD ŠIC Ljutomer

14. 11. 2020 - 19:00

14. 11. 2020 - 19:00

ŽOK Ljutomer

3 - 1

ŽOK Triglav Kranj

Bezjak Špela
Miklošič Sanja

14. 11. 2020 - 19:00

3 - 1

ŽOK Ljutomer

ŽOK Triglav Kranj

14. 11. 2020 - 19:30

OŠ Braslovče

14. 11. 2020 - 19:30

14. 11. 2020 - 19:30

Braslovče

3 - 0

Logatec

Mesarič Franc
Gruškovnjak Robert

14. 11. 2020 - 19:30

3 - 0

Braslovče

Logatec

18. 11. 2020 - 20:00

OŠ Stranje

18. 11. 2020 - 20:00

18. 11. 2020 - 20:00

Calcit Volley II

3 - 0

ŽOK Sobota

Hodžič Sandra
Villalba Victor

18. 11. 2020 - 20:00

3 - 0

Calcit Volley II

ŽOK Sobota



7. krog

21. 11. 2020 - 17:00

OŠ A.M.Slomška, Vrhnika

21. 11. 2020 - 17:00

21. 11. 2020 - 17:00

Logatec

1 - 3

Calcit Volley II

Vratarič Ema
Hafner Igor

21. 11. 2020 - 17:00

1 - 3

Logatec

Calcit Volley II

21. 11. 2020 - 17:00

VŠD Hoče

21. 11. 2020 - 17:00

21. 11. 2020 - 17:00

Formis

3 - 1

Braslovče

Drobež Rozalija
Goznik Smiljan

21. 11. 2020 - 17:00

3 - 1

Formis

Braslovče

21. 11. 2020 - 19:00

ŠD Zreče

21. 11. 2020 - 19:00

21. 11. 2020 - 19:00

Weiler Volley Zreče

0 - 3

ŽOK Ljutomer

Rožej Marko
Suljkanović Amir

21. 11. 2020 - 19:00

0 - 3

Weiler Volley Zreče

ŽOK Ljutomer

16. 12. 2020 - 20:00

ŠD Zlato polje, Kranj

16. 12. 2020 - 20:00

16. 12. 2020 - 20:00

ŽOK Triglav Kranj

0 - 3

Mozirje

Adrovič Iso
Jovanovič Dejan

16. 12. 2020 - 20:00

0 - 3

ŽOK Triglav Kranj

Mozirje

23. 12. 2020 - 19:30

OŠ II., Murska Sobota

23. 12. 2020 - 19:30

23. 12. 2020 - 19:30

ŽOK Sobota

1 - 3

Murexin-Kema Puconci

Mesarič Franc
Gujtman Domen

23. 12. 2020 - 19:30

1 - 3

ŽOK Sobota

Murexin-Kema Puconci



8. krog

28. 11. 2020 - 16:00

OŠ Stranje

28. 11. 2020 - 16:00

28. 11. 2020 - 16:00

Calcit Volley II

0 - 3

Formis

Golob Davorin
Maglič Nikola

28. 11. 2020 - 16:00

0 - 3

Calcit Volley II

Formis

28. 11. 2020 - 19:00

ŠD ŠIC Ljutomer

28. 11. 2020 - 19:00

28. 11. 2020 - 19:00

ŽOK Ljutomer

3 - 0

Mozirje

Gujtman Domen
Suljkanović Amir

28. 11. 2020 - 19:00

3 - 0

ŽOK Ljutomer

Mozirje

28. 11. 2020 - 19:30

OŠ Braslovče

28. 11. 2020 - 19:30

28. 11. 2020 - 19:30

Braslovče

3 - 0

ŽOK Triglav Kranj

Todorović Vojislav
Zajec Rok

28. 11. 2020 - 19:30

3 - 0

Braslovče

ŽOK Triglav Kranj

15. 12. 2020 - 20:00

Zelena dvorana Puconci

15. 12. 2020 - 20:00

15. 12. 2020 - 20:00

Murexin-Kema Puconci

3 - 1

Logatec

Rožej Marko
Valentar Bernard

15. 12. 2020 - 20:00

3 - 1

Murexin-Kema Puconci

Logatec

16. 12. 2020 - 20:00

ŠD Zreče

16. 12. 2020 - 20:00

16. 12. 2020 - 20:00

Weiler Volley Zreče

3 - 1

ŽOK Sobota

Drobež Rozalija
Strmčnik Ervin

16. 12. 2020 - 20:00

3 - 1

Weiler Volley Zreče

ŽOK Sobota



9. krog

5. 12. 2020 - 17:00

ŠD Zlato polje, Kranj

5. 12. 2020 - 17:00

5. 12. 2020 - 17:00

ŽOK Triglav Kranj

3 - 0

Calcit Volley II

Golob Davorin
Kodelič Žiga

5. 12. 2020 - 17:00

3 - 0

ŽOK Triglav Kranj

Calcit Volley II

5. 12. 2020 - 19:00

VŠD Hoče

5. 12. 2020 - 19:00

5. 12. 2020 - 19:00

Formis

3 - 0

Murexin-Kema Puconci

Bezjak Špela
Juraja Nina

5. 12. 2020 - 19:00

3 - 0

Formis

Murexin-Kema Puconci

13. 01. 2021 - 19:00

OŠ II., Murska Sobota

13. 01. 2021 - 19:00

13. 01. 2021 - 19:00

ŽOK Sobota

1 - 3

ŽOK Ljutomer

Gujtman Domen
Mesarič Franc

13. 01. 2021 - 19:00

1 - 3

ŽOK Sobota

ŽOK Ljutomer

13. 01. 2021 - 19:00

ŠD Logatec

13. 01. 2021 - 19:00

13. 01. 2021 - 19:00

Logatec

3 - 1

Weiler Volley Zreče

Milojevič Mihajlo
Jovanovič Dejan

13. 01. 2021 - 19:00

3 - 1

Logatec

Weiler Volley Zreče

13. 01. 2021 - 20:00

ŠD OŠ Mozirje

13. 01. 2021 - 20:00

13. 01. 2021 - 20:00

Mozirje

1 - 3

Braslovče

Kramar Franci
Kern Matjaž

13. 01. 2021 - 20:00

1 - 3

Mozirje

Braslovče



10. krog

9. 12. 2020 - 20:00

ŠD ŠIC Ljutomer

9. 12. 2020 - 20:00

9. 12. 2020 - 20:00

ŽOK Ljutomer

3 - 0

Braslovče

Goznik Smiljan
Tovornik Mojca

9. 12. 2020 - 20:00

3 - 0

ŽOK Ljutomer

Braslovče