2. DOL ženske - vzhod

2. DOL ženske - vzhod

select
2ZV-liga 2ZV-liga Matches

1. krog

12. 03. 2021 - 19:30

Draš center, Maribor

12. 03. 2021 - 19:30

12. 03. 2021 - 19:30

Nova KBM Branik II

3 - 0

Mežica

Gujtman Domen
Mihajlovič Bojan

12. 03. 2021 - 19:30

3 - 0

Nova KBM Branik II

Mežica

13. 03. 2021 - 16:30

Center za zdravje in šport, Mislinja

13. 03. 2021 - 16:30

13. 03. 2021 - 16:30

Korvolley Mislinja

2 - 3

Turbina

Gruškovnjak Robert
Mesarič Tadej

13. 03. 2021 - 16:30

2 - 3

Korvolley Mislinja

Turbina

13. 03. 2021 - 18:00

OŠ Črna

13. 03. 2021 - 18:00

13. 03. 2021 - 18:00

Črna

0 - 3

Slovenj Gradec

Bezjak Špela
Ledenik Robert

13. 03. 2021 - 18:00

0 - 3

Črna

Slovenj Gradec

13. 03. 2021 - 18:00

OŠ Ljubno ob Savinji

13. 03. 2021 - 18:00

13. 03. 2021 - 18:00

KLS Ljubno

3 - 0

Murania Lendava

Štamcar Simon
Urh Vane

13. 03. 2021 - 18:00

3 - 0

KLS Ljubno

Murania Lendava

13. 03. 2021 - 19:00

ŠD Šoštanj

13. 03. 2021 - 19:00

13. 03. 2021 - 19:00

Kajuh Šoštanj

3 - 0

Benedikt

Pajnik Lina
Strmčnik Ervin

13. 03. 2021 - 19:00

3 - 0

Kajuh Šoštanj

Benedikt

23. 04. 2021 - 19:00

ŠD Prevalje

23. 04. 2021 - 19:00

23. 04. 2021 - 19:00

Prevalje

3 - 0

SVolley

Kogelnik Andreja
Rožej Marko

23. 04. 2021 - 19:00

3 - 0

Prevalje

SVolley



2. krog

20. 03. 2021 - 17:00

ŠD Mežica

20. 03. 2021 - 17:00

20. 03. 2021 - 17:00

Mežica

0 - 3

Kajuh Šoštanj

Bezjak Špela
Dukarić Mirko

20. 03. 2021 - 17:00

0 - 3

Mežica

Kajuh Šoštanj

20. 03. 2021 - 17:00

ŠD Ruše

20. 03. 2021 - 17:00

20. 03. 2021 - 17:00

Turbina

3 - 0

KLS Ljubno

Suljkanović Amir
Križman Simon

20. 03. 2021 - 17:00

3 - 0

Turbina

KLS Ljubno

20. 03. 2021 - 18:00

Gimnazija Sl.Gradec

20. 03. 2021 - 18:00

20. 03. 2021 - 18:00

Slovenj Gradec

3 - 0

Benedikt

Ledenik Robert
Drobež Rozalija

20. 03. 2021 - 18:00

3 - 0

Slovenj Gradec

Benedikt

20. 03. 2021 - 18:00

OŠ Črna

20. 03. 2021 - 18:00

20. 03. 2021 - 18:00

Črna

1 - 3

Korvolley Mislinja

Strmčnik Ervin
Rožej Marko

20. 03. 2021 - 18:00

1 - 3

Črna

Korvolley Mislinja

20. 03. 2021 - 19:00

Dvojezična OŠ, Lendava

20. 03. 2021 - 19:00

20. 03. 2021 - 19:00

Murania Lendava

0 - 3

Prevalje

Mesarič Tadej
Šiftar Andrej

20. 03. 2021 - 19:00

0 - 3

Murania Lendava

Prevalje

28. 04. 2021 - 19:00

OŠ Vuzenica

28. 04. 2021 - 19:00

28. 04. 2021 - 19:00

SVolley

1 - 3

Nova KBM Branik II


28. 04. 2021 - 19:00

1 - 3

SVolley

Nova KBM Branik II



3. krog

24. 03. 2021 - 16:30

Center za zdravje in šport, Mislinja

24. 03. 2021 - 16:30

24. 03. 2021 - 16:30

Korvolley Mislinja

3 - 0

Slovenj Gradec

Juraja Nina
Kogelnik Andreja

24. 03. 2021 - 16:30

3 - 0

Korvolley Mislinja

Slovenj Gradec

24. 03. 2021 - 17:00

ŠD Prevalje

24. 03. 2021 - 17:00

24. 03. 2021 - 17:00

Prevalje

1 - 3

Turbina

Hafner Igor
Holzl Dejan

24. 03. 2021 - 17:00

1 - 3

Prevalje

Turbina

24. 03. 2021 - 19:00

OŠ Ljubno ob Savinji

24. 03. 2021 - 19:00

24. 03. 2021 - 19:00

KLS Ljubno

3 - 1

Črna

Vrečar Dušan
Žmavc Nal

24. 03. 2021 - 19:00

3 - 1

KLS Ljubno

Črna

24. 03. 2021 - 19:30

Draš center, Maribor

24. 03. 2021 - 19:30

24. 03. 2021 - 19:30

Nova KBM Branik II

3 - 0

Murania Lendava

Mihajlovič Bojan
Ledenik Robert

24. 03. 2021 - 19:30

3 - 0

Nova KBM Branik II

Murania Lendava

24. 03. 2021 - 19:30

ŠD Benedikt

24. 03. 2021 - 19:30

24. 03. 2021 - 19:30

Benedikt

3 - 0

Mežica

Dukarić Mirko
Križman Simon

24. 03. 2021 - 19:30

3 - 0

Benedikt

Mežica

11. 05. 2021 - 20:00

ŠD Šoštanj

11. 05. 2021 - 20:00

11. 05. 2021 - 20:00

Kajuh Šoštanj

3 - 1

SVolley

Lešnik Rok
Ortl Gregor

11. 05. 2021 - 20:00

3 - 1

Kajuh Šoštanj

SVolley



4. krog

26. 03. 2021 - 20:00

OŠ Vuzenica

26. 03. 2021 - 20:00

26. 03. 2021 - 20:00

SVolley

3 - 2

Benedikt

Suljkanović Amir
Drobež Rozalija

26. 03. 2021 - 20:00

3 - 2

SVolley

Benedikt

27. 03. 2021 - 15:00

Gimnazija Sl.Gradec

27. 03. 2021 - 15:00

27. 03. 2021 - 15:00

Slovenj Gradec

3 - 0

Mežica

Strmčnik Ervin
Ledenik Robert

27. 03. 2021 - 15:00

3 - 0

Slovenj Gradec

Mežica

27. 03. 2021 - 16:30

Center za zdravje in šport, Mislinja

27. 03. 2021 - 16:30

27. 03. 2021 - 16:30

Korvolley Mislinja

0 - 3

KLS Ljubno

Križman Simon
Bezjak Špela

27. 03. 2021 - 16:30

0 - 3

Korvolley Mislinja

KLS Ljubno

27. 03. 2021 - 17:00

ŠD Ruše

27. 03. 2021 - 17:00

27. 03. 2021 - 17:00

Turbina

3 - 2

Nova KBM Branik II

Dukarić Mirko
Mihajlovič Bojan

27. 03. 2021 - 17:00

3 - 2

Turbina

Nova KBM Branik II

27. 03. 2021 - 18:00

OŠ Črna

27. 03. 2021 - 18:00

27. 03. 2021 - 18:00

Črna

0 - 3

Prevalje

Kogelnik Andreja
Hafner Igor

27. 03. 2021 - 18:00

0 - 3

Črna

Prevalje

19. 05. 2021 - 19:30

Dvojezična OŠ, Lendava

19. 05. 2021 - 19:30

19. 05. 2021 - 19:30

Murania Lendava

0 - 3

Kajuh Šoštanj

Šiftar Andrej
Mesarič Tadej

19. 05. 2021 - 19:30

0 - 3

Murania Lendava

Kajuh Šoštanj



5. krog

29. 04. 2021 - 19:00

ŠD Prevalje

29. 04. 2021 - 19:00

29. 04. 2021 - 19:00

Prevalje

3 - 0

Korvolley Mislinja


29. 04. 2021 - 19:00

3 - 0

Prevalje

Korvolley Mislinja

5. 05. 2021 - 19:00

Draš center, Maribor

5. 05. 2021 - 19:00

5. 05. 2021 - 19:00

Nova KBM Branik II

3 - 0

Črna

Drobež Rozalija
Križman Simon

5. 05. 2021 - 19:00

3 - 0

Nova KBM Branik II

Črna

6. 05. 2021 - 19:00

ŠD Šoštanj

6. 05. 2021 - 19:00

6. 05. 2021 - 19:00

Kajuh Šoštanj

2 - 3

Turbina

Kogelnik Andreja
Strmčnik Ervin

6. 05. 2021 - 19:00

2 - 3

Kajuh Šoštanj

Turbina

6. 05. 2021 - 19:30

ŠD Benedikt

6. 05. 2021 - 19:30

6. 05. 2021 - 19:30

Benedikt

3 - 1

Murania Lendava

Šiftar Andrej
Mesarič Tadej

6. 05. 2021 - 19:30

3 - 1

Benedikt

Murania Lendava

12. 05. 2021 - 19:00

OŠ Ljubno ob Savinji

12. 05. 2021 - 19:00

12. 05. 2021 - 19:00

KLS Ljubno

3 - 1

Slovenj Gradec

Hribar Gašper
Žmavc Nal

12. 05. 2021 - 19:00

3 - 1

KLS Ljubno

Slovenj Gradec

14. 05. 2021 - 19:30

ŠD Mežica

14. 05. 2021 - 19:30

14. 05. 2021 - 19:30

Mežica

0 - 3

SVolley

Kogelnik Andreja
Rožej Marko

14. 05. 2021 - 19:30

0 - 3

Mežica

SVolley



6. krog

21. 04. 2021 - 19:00

Gimnazija Sl.Gradec

21. 04. 2021 - 19:00

21. 04. 2021 - 19:00

Slovenj Gradec

3 - 0

SVolley


21. 04. 2021 - 19:00

3 - 0

Slovenj Gradec

SVolley

29. 04. 2021 - 18:00

OŠ Črna

29. 04. 2021 - 18:00

29. 04. 2021 - 18:00

Črna

1 - 3

Kajuh Šoštanj


29. 04. 2021 - 18:00

1 - 3

Črna

Kajuh Šoštanj

29. 04. 2021 - 19:00

ŠD Ruše

29. 04. 2021 - 19:00

29. 04. 2021 - 19:00

Turbina

3 - 1

Benedikt


29. 04. 2021 - 19:00

3 - 1

Turbina

Benedikt

12. 05. 2021 - 17:30

Center za zdravje in šport, Mislinja

12. 05. 2021 - 17:30

12. 05. 2021 - 17:30

Korvolley Mislinja

1 - 3

Nova KBM Branik II

Mihajlovič Bojan
Dukarić Mirko

12. 05. 2021 - 17:30

1 - 3

Korvolley Mislinja

Nova KBM Branik II

12. 05. 2021 - 19:00

Dvojezična OŠ, Lendava

12. 05. 2021 - 19:00

12. 05. 2021 - 19:00

Murania Lendava

3 - 0

Mežica

Križman Simon
Ledenik Robert

12. 05. 2021 - 19:00

3 - 0

Murania Lendava

Mežica

19. 05. 2021 - 19:00

OŠ Ljubno ob Savinji

19. 05. 2021 - 19:00

19. 05. 2021 - 19:00

KLS Ljubno

1 - 3

Prevalje

Kogelnik Andreja
Strmčnik Ervin

19. 05. 2021 - 19:00

1 - 3

KLS Ljubno

Prevalje



7. krog

16. 04. 2021 - 19:30

Draš center, Maribor

16. 04. 2021 - 19:30

16. 04. 2021 - 19:30

Nova KBM Branik II

3 - 1

KLS Ljubno

Mesarič Franc
Gujtman Domen

16. 04. 2021 - 19:30

3 - 1

Nova KBM Branik II

KLS Ljubno

17. 04. 2021 - 17:00

ŠD Prevalje

17. 04. 2021 - 17:00

17. 04. 2021 - 17:00

Prevalje

3 - 0

Slovenj Gradec

Mihajlovič Bojan
Dukarić Mirko

17. 04. 2021 - 17:00

3 - 0

Prevalje

Slovenj Gradec

17. 04. 2021 - 17:00

ŠD Mežica

17. 04. 2021 - 17:00

17. 04. 2021 - 17:00

Mežica

1 - 3

Turbina

Kogelnik Andreja
Rožej Marko

17. 04. 2021 - 17:00

1 - 3

Mežica

Turbina

17. 04. 2021 - 18:00

OŠ Vuzenica

17. 04. 2021 - 18:00

17. 04. 2021 - 18:00

SVolley

3 - 0

Murania Lendava

Ledenik Robert
Križman Simon

17. 04. 2021 - 18:00

3 - 0

SVolley

Murania Lendava

17. 04. 2021 - 19:00

ŠD Šoštanj

17. 04. 2021 - 19:00

17. 04. 2021 - 19:00

Kajuh Šoštanj

3 - 0

Korvolley Mislinja

Strmčnik Ervin
Lešnik Rok

17. 04. 2021 - 19:00

3 - 0

Kajuh Šoštanj

Korvolley Mislinja

17. 04. 2021 - 19:00

ŠD Benedikt

17. 04. 2021 - 19:00

17. 04. 2021 - 19:00

Benedikt

2 - 3

Črna

Šiftar Andrej
Mesarič Tadej

17. 04. 2021 - 19:00

2 - 3

Benedikt

Črna



8. krog

24. 04. 2021 - 16:30

Center za zdravje in šport, Mislinja

24. 04. 2021 - 16:30

24. 04. 2021 - 16:30

Korvolley Mislinja

3 - 0

Benedikt

Drobež Rozalija
Mihajlovič Bojan

24. 04. 2021 - 16:30

3 - 0

Korvolley Mislinja

Benedikt

24. 04. 2021 - 17:00

ŠD Prevalje

24. 04. 2021 - 17:00

24. 04. 2021 - 17:00

Prevalje

3 - 0

Nova KBM Branik II

Vrenko Jure
Strmčnik Ervin

24. 04. 2021 - 17:00

3 - 0

Prevalje

Nova KBM Branik II

24. 04. 2021 - 17:00

ŠD Ruše

24. 04. 2021 - 17:00

24. 04. 2021 - 17:00

Turbina

3 - 0

SVolley

Gruškovnjak Robert
Šiftar Andrej

24. 04. 2021 - 17:00

3 - 0

Turbina

SVolley

24. 04. 2021 - 18:00

Gimnazija Sl.Gradec

24. 04. 2021 - 18:00

24. 04. 2021 - 18:00

Slovenj Gradec

3 - 0

Murania Lendava

Križman Simon
Suljkanović Amir

24. 04. 2021 - 18:00

3 - 0

Slovenj Gradec

Murania Lendava

24. 04. 2021 - 18:00

OŠ Črna

24. 04. 2021 - 18:00

24. 04. 2021 - 18:00

Črna

3 - 0

Mežica

Rožej Marko
Kogelnik Andreja

24. 04. 2021 - 18:00

3 - 0

Črna

Mežica

24. 04. 2021 - 18:00

OŠ Ljubno ob Savinji

24. 04. 2021 - 18:00

24. 04. 2021 - 18:00

KLS Ljubno

3 - 0