3. DOL ženske

3. DOL ženske

select
3Z-liga 3Z-liga Matches

1. krog

10. 10. 2020 - 14:00

ŠD Planina, Kranj

10. 10. 2020 - 14:00

10. 10. 2020 - 14:00

Triglav Kranj II

2 - 3

Kostak Elmont

Hafnar Matjaž
Vratarič Ema

10. 10. 2020 - 14:00

2 - 3

Triglav Kranj II

Kostak Elmont

10. 10. 2020 - 18:00

OŠ T.Čufarja, Jesenice

10. 10. 2020 - 18:00

10. 10. 2020 - 18:00

Mladi Jesenice

2 - 3

ŽOK G.S.V. Ptuj

Kavčič Branko
Filipčič Maša

10. 10. 2020 - 18:00

2 - 3

Mladi Jesenice

ŽOK G.S.V. Ptuj

10. 10. 2020 - 18:00

ŠD SŠGT, Celje

10. 10. 2020 - 18:00

10. 10. 2020 - 18:00

Celje

3 - 0

Uniforest Prebold

Friedrich Sabina
Stropnik Aljaž

10. 10. 2020 - 18:00

3 - 0

Celje

Uniforest Prebold



2. krog

17. 10. 2020 - 17:30

ŠD Gimnazija Ptuj

17. 10. 2020 - 17:30

17. 10. 2020 - 17:30

ŽOK G.S.V. Ptuj

3 - 1

Uniforest Prebold

Goznik Lynn
Glodež Boštjan

17. 10. 2020 - 17:30

3 - 1

ŽOK G.S.V. Ptuj

Uniforest Prebold

17. 10. 2020 - 18:00

OŠ A.Bohorič, Brestanica

17. 10. 2020 - 18:00

17. 10. 2020 - 18:00

Kostak Elmont

1 - 3

Celje

Pavlin Tina
Stopar Martin

17. 10. 2020 - 18:00

1 - 3

Kostak Elmont

Celje

17. 10. 2020 - 18:00

OŠ T.Čufarja, Jesenice

17. 10. 2020 - 18:00

17. 10. 2020 - 18:00

Mladi Jesenice

3 - 0

Triglav Kranj II

Luskovec David
Zadnik Nataša

17. 10. 2020 - 18:00

3 - 0

Mladi Jesenice

Triglav Kranj II



3. krog

2020-10-24 14:30:00

Gimnazija F. Prešerna, Kranj

2020-10-24 14:30:00

2020-10-24 14:30:00

Triglav Kranj II

-

ŽOK G.S.V. Ptuj


2020-10-24 14:30:00

-

Triglav Kranj II

ŽOK G.S.V. Ptuj

2020-10-24 18:00:00

ŠD SŠGT, Celje

2020-10-24 18:00:00

2020-10-24 18:00:00

Celje

-

Mladi Jesenice


2020-10-24 18:00:00

-

Celje

Mladi Jesenice

2020-10-24 18:00:00

OŠ Prebold

2020-10-24 18:00:00

2020-10-24 18:00:00

Uniforest Prebold

-

Kostak Elmont


2020-10-24 18:00:00

-

Uniforest Prebold

Kostak Elmont



4. krog

2020-11-07 17:30:00

ŠD Gimnazija Ptuj

2020-11-07 17:30:00

2020-11-07 17:30:00

ŽOK G.S.V. Ptuj

-

Kostak Elmont


2020-11-07 17:30:00

-

ŽOK G.S.V. Ptuj

Kostak Elmont

2020-11-07 18:00:00

OŠ T.Čufarja, Jesenice

2020-11-07 18:00:00

2020-11-07 18:00:00

Mladi Jesenice

-

Uniforest Prebold


2020-11-07 18:00:00

-

Mladi Jesenice

Uniforest Prebold

2020-11-07 16:00:00

Gimnazija F. Prešerna, Kranj

2020-11-07 16:00:00

2020-11-07 16:00:00

Triglav Kranj II

-

Celje


2020-11-07 16:00:00

-

Triglav Kranj II

Celje



5. krog

2020-12-31 19:00:00

ŠD SŠGT, Celje

2020-12-31 19:00:00

2020-12-31 19:00:00

Celje

-

ŽOK G.S.V. Ptuj


2020-12-31 19:00:00

-

Celje

ŽOK G.S.V. Ptuj

2020-12-31 19:00:00

OŠ Prebold

2020-12-31 19:00:00

2020-12-31 19:00:00

Uniforest Prebold

-

Triglav Kranj II


2020-12-31 19:00:00

-

Uniforest Prebold

Triglav Kranj II

2020-12-31 19:00:00

OŠ A.Bohorič, Brestanica

2020-12-31 19:00:00

2020-12-31 19:00:00

Kostak Elmont

-

Mladi Jesenice


2020-12-31 19:00:00

-

Kostak Elmont

Mladi Jesenice



6. krog

2020-12-31 19:00:00

ŠD Gimnazija Ptuj

2020-12-31 19:00:00

2020-12-31 19:00:00

ŽOK G.S.V. Ptuj

-

Mladi Jesenice


2020-12-31 19:00:00

-

ŽOK G.S.V. Ptuj

Mladi Jesenice

2020-12-31 19:00:00

OŠ A.Bohorič, Brestanica

2020-12-31 19:00:00

2020-12-31 19:00:00

Kostak Elmont

-

Triglav Kranj II


2020-12-31 19:00:00

-

Kostak Elmont

Triglav Kranj II

2020-12-31 19:00:00

OŠ Prebold

2020-12-31 19:00:00

2020-12-31 19:00:00

Uniforest Prebold

-

Celje


2020-12-31 19:00:00

-

Uniforest Prebold

Celje



7. krog

2020-12-31 19:00:00

OŠ Prebold

2020-12-31 19:00:00

2020-12-31 19:00:00

Uniforest Prebold

-

ŽOK G.S.V. Ptuj


2020-12-31 19:00:00

-

Uniforest Prebold

ŽOK G.S.V. Ptuj

2020-12-31 19:00:00

ŠD SŠGT, Celje

2020-12-31 19:00:00

2020-12-31 19:00:00

Celje

-

Kostak Elmont


2020-12-31 19:00:00

-

Celje

Kostak Elmont

2020-12-31 19:00:00

ŠD Stražišče

2020-12-31 19:00:00

2020-12-31 19:00:00

Triglav Kranj II

-

Mladi Jesenice


2020-12-31 19:00:00

-

Triglav Kranj II

Mladi Jesenice



8. krog

2020-12-31 19:00:00

ŠD Gimnazija Ptuj

2020-12-31 19:00:00

2020-12-31 19:00:00

ŽOK G.S.V. Ptuj

-

Triglav Kranj II


2020-12-31 19:00:00

-

ŽOK G.S.V. Ptuj

Triglav Kranj II

2020-12-31 19:00:00

OŠ T.Čufarja, Jesenice

2020-12-31 19:00:00

2020-12-31 19:00:00

Mladi Jesenice

-

Celje


2020-12-31 19:00:00

-

Mladi Jesenice

Celje

2020-12-31 19:00:00

OŠ A.Bohorič, Brestanica

2020-12-31 19:00:00

2020-12-31 19:00:00

Kostak Elmont

-

Uniforest Prebold


2020-12-31 19:00:00

-

Kostak Elmont

Uniforest Prebold



9. krog

2020-12-31 19:30:00

OŠ A.Bohorič, Brestanica

2020-12-31 19:30:00

2020-12-31 19:30:00

Kostak Elmont

-

ŽOK G.S.V. Ptuj


2020-12-31 19:30:00

-

Kostak Elmont

ŽOK G.S.V. Ptuj

2020-12-31 19:30:00

OŠ Prebold

2020-12-31 19:30:00

2020-12-31 19:30:00

Uniforest Prebold

-

Mladi Jesenice


2020-12-31 19:30:00

-

Uniforest Prebold

Mladi Jesenice

2020-12-31 19:30:00

ŠD SŠGT, Celje

2020-12-31 19:30:00

2020-12-31 19:30:00

Celje

-

Triglav Kranj II


2020-12-31 19:30:00

-

Celje

Triglav Kranj II



10. krog

2020-12-31 19:30:00

ŠD Gimnazija Ptuj

2020-12-31 19:30:00

2020-12-31 19:30:00

ŽOK G.S.V. Ptuj

-

Celje


2020-12-31 19:30:00

-

ŽOK G.S.V. Ptuj

Celje

2020-12-31 19:30:00

OŠ T.Čufarja, Jesenice

2020-12-31 19:30:00

2020-12-31 19:30:00

Mladi Jesenice

-

Kostak Elmont


2020-12-31 19:30:00

-

Mladi Jesenice

Kostak Elmont

2020-12-31 19:30:00

ŠD Planina, Kranj

2020-12-31 19:30:00

2020-12-31 19:30:00

Triglav Kranj II

-

Uniforest Prebold


2020-12-31 19:30:00

-

Triglav Kranj II

Uniforest Prebold



11. krog

2021-05-31 18:00:00

OŠ T.Čufarja, Jesenice

2021-05-31 18:00:00

2021-05-31 18:00:00

Mladi Jesenice

-

ŽOK G.S.V. Ptuj


2021-05-31 18:00:00

-

Mladi Jesenice

ŽOK G.S.V. Ptuj

2021-05-31 18:00:00

ŠD SŠGT, Celje

2021-05-31 18:00:00

2021-05-31 18:00:00

Celje

-

Uniforest Prebold


2021-05-31 18:00:00

-

Celje

Uniforest Prebold

2021-05-31 15:00:00

ŠD Planina, Kranj

2021-05-31 15:00:00

2021-05-31 15:00:00

Triglav Kranj II

-

Kostak Elmont


2021-05-31 15:00:00

-

Triglav Kranj II

Kostak Elmont



12. krog

2021-05-31 17:30:00

ŠD Gimnazija Ptuj

2021-05-31 17:30:00

2021-05-31 17:30:00

ŽOK G.S.V. Ptuj

-

Uniforest Prebold


2021-05-31 17:30:00

-

ŽOK G.S.V. Ptuj

Uniforest Prebold

2021-05-31 18:00:00

OŠ A.Bohorič, Brestanica

2021-05-31 18:00:00

2021-05-31 18:00:00

Kostak Elmont

-

Celje


2021-05-31 18:00:00

-

Kostak Elmont

Celje

2021-05-31 18:00:00

OŠ T.Čufarja, Jesenice

2021-05-31 18:00:00

2021-05-31 18:00:00

Mladi Jesenice

-

Triglav Kranj II


2021-05-31 18:00:00

-

Mladi Jesenice

Triglav Kranj II



13. krog

2021-05-31 18:00:00

ŠD SŠGT, Celje

2021-05-31 18:00:00

2021-05-31 18:00:00

Celje

-

Mladi Jesenice


2021-05-31 18:00:00

-

Celje

Mladi Jesenice

2021-05-31 18:00:00

OŠ Prebold

2021-05-31 18:00:00

2021-05-31 18:00:00

Uniforest Prebold

-

Kostak Elmont


2021-05-31 18:00:00

-

Uniforest Prebold

Kostak Elmont



14. krog

2021-05-31 17:30:00

ŠD Gimnazija Ptuj

2021-05-31 17:30:00

2021-05-31 17:30:00

ŽOK G.S.V. Ptuj

-

Kostak Elmont


2021-05-31 17:30:00

-

ŽOK G.S.V. Ptuj

Kostak Elmont

2021-05-31 18:00:00

OŠ T.Čufarja, Jesenice

2021-05-31 18:00:00

2021-05-31 18:00:00

Mladi Jesenice

-

Uniforest Prebold


2021-05-31 18:00:00

-

Mladi Jesenice

Uniforest Prebold

2021-05-31 15:00:00

ŠD Planina, Kranj

2021-05-31 15:00:00

2021-05-31 15:00:00

Triglav Kranj II

-

Celje


2021-05-31 15:00:00

-

Triglav Kranj II

Celje



15. krog

2021-05-31 18:00:00

ŠD SŠGT, Celje

2021-05-31 18:00:00

2021-05-31 18:00:00

Celje

-

ŽOK G.S.V. Ptuj


2021-05-31 18:00:00

-

Celje

ŽOK G.S.V. Ptuj

2021-05-31 18:00:00

OŠ Prebold

2021-05-31 18:00:00

2021-05-31 18:00:00

Uniforest Prebold

-

Triglav Kranj II


2021-05-31 18:00:00

-

Uniforest Prebold

Triglav Kranj II

2021-05-31 18:00:00

OŠ A.Bohorič, Brestanica

2021-05-31 18:00:00

2021-05-31 18:00:00

Kostak Elmont

-

Mladi Jesenice


2021-05-31 18:00:00

-

Kostak Elmont

Mladi Jesenice



16. krog

2021-05-31 17:30:00

ŠD Gimnazija Ptuj

2021-05-31 17:30:00

2021-05-31 17:30:00

ŽOK G.S.V. Ptuj

-

Mladi Jesenice


2021-05-31 17:30:00

-

ŽOK G.S.V. Ptuj

Mladi Jesenice

2021-05-31 18:00:00

OŠ A.Bohorič, Brestanica

2021-05-31 18:00:00

2021-05-31 18:00:00

Kostak Elmont

-

Triglav Kranj II


2021-05-31 18:00:00

-

Kostak Elmont

Triglav Kranj II



17. krog

2021-05-31 18:00:00

ŠD SŠGT, Celje

2021-05-31 18:00:00

2021-05-31 18:00:00

Celje

-

Kostak Elmont


2021-05-31 18:00:00

-

Celje

Kostak Elmont

2021-05-31 15:00:00

ŠD Planina, Kranj

2021-05-31 15:00:00

2021-05-31 15:00:00

Triglav Kranj II

-

Mladi Jesenice


2021-05-31 15:00:00

-

Triglav Kranj II

Mladi Jesenice



18. krog

2021-05-31 17:30:00

ŠD Gimnazija Ptuj

2021-05-31 17:30:00

2021-05-31 17:30:00

ŽOK G.S.V. Ptuj

-

Triglav Kranj II


2021-05-31 17:30:00

-

ŽOK G.S.V. Ptuj

Triglav Kranj II

2021-05-31 18:00:00

OŠ T.Čufarja, Jesenice

2021-05-31 18:00:00

2021-05-31 18:00:00

Mladi Jesenice

-

Celje


2021-05-31 18:00:00