21 / februari 2021
PRO Volley - Fužinar SijMetal Ravne

V 21. in hkrati zadnjem krogu je domača ekipa gostila ekipo ravenskega Fužinarja. Obe ekipi sta v letošnjih medsebojnih srečanjih zabeležili po eno zmago, tako da se nam je obetala zanimiva tekma. Že sam uvod je pokazal, da bo temu tako, saj sta bili ekipi zelo izenačeni. Ekipi sta se ves čas izmenjevali v prednosti točke ali dveh. Na koncu so več zbranosti in sreče imeli gostje in z rezultatom 27:25 povedli z 1:0 v nizih.

Tudi začetek drugega niza je bil povsem izenačen, nato pa so si rahlo prednost priigrali igralci gostujoče ekipe (12:8). Prednost so uspeli še povečevati (18:12) ter z rezultatom 25:14 osvojiti tudi drugi niz.

Tretji niz je nekoliko bolje začela ekipa PRO Volleyja in kaj kmalu povedla z 10:6, a jih je ekipa Fužinarja ujela na 12. točki. Domača ekipa je zaigrala še bolj zbrano in ponovno povedla z 21:17. Žal tudi to ni bilo dovolj, saj je na koncu ekipa Fužinarja z rezultatom 25:23 osvojila tudi tretji niz ter tako zabeležila zmago.