1B. DOL moški


  • 18/11/2020 - 19:00

    Šoštanj Topolšica

    Špan Brezovica

    3 - 0

    25/17  25/20  25/14

  • 21/11/2020 - 18:00

    Šoštanj Topolšica

    PRO Volley

    3 - 0

    25/16  25/14  25/16

  • 21/11/2020 - 19:00

    Črnuče

    FužinarSijMetalRavne

    3 - 0

    25/16  25/12  25/22

  • 19:00 

    KEKOOprema Žužemberk

    FužinarSijMetalRavne

  • 20:00 

    PRO Volley

    Črnuče

  • 20:00 

    Šoštanj Topolšica

    Radenci

  • 28/11/2020 - 17:00

    SIP Šempeter

    Črnuče

  • 28/11/2020 - 19:00

    FužinarSijMetalRavne

    Špan Brezovica

  • 28/11/2020 - 19:00

    KEKOOprema Žužemberk

    Šoštanj Topolšica

  • 28/11/2020 - 19:00

    PRO Volley

    Radenci

  • 02/12/2020 - 18:00

    Špan Brezovica

    PRO Volley

  • 02/12/2020 - 19:00

    Radenci

    KEKOOprema Žužemberk

  • 02/12/2020 - 19:00

    Črnuče

    Šoštanj Topolšica

  • 02/12/2020 - 20:00

    FužinarSijMetalRavne

    SIP Šempeter

    
18/11/2020 - 19:00

Šoštanj Topolšica

Špan Brezovica

3 - 0

25/17  25/20  25/14

21/11/2020 - 18:00

Šoštanj Topolšica

PRO Volley

3 - 0

25/16  25/14  25/16

21/11/2020 - 19:00

Črnuče

FužinarSijMetalRavne

3 - 0

25/16  25/12  25/22

19:00 

KEKOOprema Žužemberk

FužinarSijMetalRavne

20:00 

PRO Volley

Črnuče

20:00 

Šoštanj Topolšica

Radenci

28/11/2020 - 17:00

SIP Šempeter

Črnuče

28/11/2020 - 19:00

FužinarSijMetalRavne

Špan Brezovica

28/11/2020 - 19:00

KEKOOprema Žužemberk

Šoštanj Topolšica

28/11/2020 - 19:00

PRO Volley

Radenci

02/12/2020 - 18:00

Špan Brezovica

PRO Volley

02/12/2020 - 19:00

Radenci

KEKOOprema Žužemberk

02/12/2020 - 19:00

Črnuče

Šoštanj Topolšica

02/12/2020 - 20:00

FužinarSijMetalRavne

SIP Šempeter

best scorer(points / sets)

#4

DenisRobida 5.32(101/19)

#11

JakaSešek 4.73(104/22)

#1

PrimožVidmar 4.57(96/21)

#8

ŽigaMori 4.4(66/15)

#7

BorutMarkovič 4.24(89/21)

best server(serve ace / sets)

#4

DenisRobida 0.79(15/19)

#12

MaticBrumen 0.5(1/2)

#10

JakaUdrih 0.5(9/18)

#2

GregorMihelčič 0.5(13/26)

#18

UrbanFužir 0.44(4/9)

best bloker(winning blocks / sets)

#6

LukaLazar 1.21(23/19)

#7

BorutMarkovič 1.05(22/21)

#17

JakaVovk 0.87(13/15)

#4

MihaFink 0.86(6/7)

#12

GregorJavornik 0.68(13/19)

best scorer(points)

#11

JakaSešek 104

#4

DenisRobida 101

#14

BineSlovnik 78

best server(serve ace)

#10

JakaUdrih 9

#16

GregorHirci 8

#9

KlemenŠen 7

best bloker(winning blocks)

#6

LukaLazar 23

#17

JakaVovk 13

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#85

KlemenHrastovec 75%(9/12)

#9

DejanPelemiš 75%(45/60)

#14

RokMenih 70%(52/74)

#9

KlemenŠen 69%(64/93)

#8

NikoMajer 69%(81/118)

attack - excellent %spike point / all spikes

#6

LukaLazar 61%(40/66)

#16

GregorHirci 56%(37/66)

#13

TimotejMajcenovič-Zuka 53%(23/43)

#4

DenisRobida 52%(82/158)

#4

MihaFink 50%(11/22)

Standing

1B-liga

Standing

1B-liga

1B-liga 1B-liga Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Črnuče

19

7

7

0

21

5

618

543

4

1

2

0

0

0

4.20

1.138

-

Šoštanj Topolšica

18

6

6

0

18

1

479

347

5

1

0

0

0

0

18.00

1.380

-

SIP Šempeter

9

6

3

3

9

12

459

504

0

3

0

0

0

3

0.75

0.911

-

KEKOOprema Žužemberk

7

5

2

3

10

11

490

481

0

2

0

1

2

0

0.91

1.019

-

Radenci

6

5

2

3

10

12

507

506

0

1

1

1

2

0

0.83

1.002

-

FužinarSijMetalRavne

3

4

1

3

5

10

315

354

0

1

0

0

2

1

0.50

0.890

-

PRO Volley

3

6

1

5

6

16

441

517

0

1

0

0

3

2

0.38

0.853

-

Špan Brezovica

1

5

0

5

3

15

380

437

0

0

0

1

1

3

0.20

0.870

-




1B-liga 1B-liga Standing Results Breakdown

Results Breakdown

1B-liga

Guest Team

Črnuče

FužinarSijMetal

KEKOOprema Žuže

PRO Volley

Radenci

SIP Šempeter

Šoštanj

Špan Brezovica

Home Team

Črnuče (Črnuče)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

FužinarSijMetalRavne (FužinarSijMetal)

1 - 3

KEKOOprema Žužemberk (KEKOOprema Žuže)

2 - 3

3 - 1

PRO Volley (PRO Volley)

3 - 1

1 - 3

0 - 3

Radenci (Radenci)

2 - 3

1 - 3

3 - 1

SIP Šempeter (SIP Šempeter)

3 - 1

3 - 1

3 - 1

0 - 3

Šoštanj Topolšica (Šoštanj)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

Špan Brezovica (Špan Brezovica)

0 - 3

2 - 3