1B. DOL ženske


  • 13. 01. 2021 - 19:00

    ŽOK Sobota

    ŽOK Ljutomer

    1 - 3

    16/25  25/16  22/25  19/25

  • 13. 01. 2021 - 19:00

    Logatec

    Weiler Volley Zreče

    3 - 1

    25/15  25/13  12/25  25/14

  • 13. 01. 2021 - 20:00

    Mozirje

    Braslovče

    1 - 3

    20/25  13/25  25/16  16/25

  • 16. 01. 2021 - 17:00

    Formis

    ŽOK Triglav Kranj

    3 - 0

    26/24  25/15  25/22

  • 16. 01. 2021 - 19:00

    ŽOK Ljutomer

    Calcit Volley II

    3 - 1

    25/18  22/25  25/23  25/22

  • 16. 01. 2021 - 19:00

    Mozirje

    ŽOK Sobota

    3 - 0

    25/17  25/15  25/14

  • 19. 01. 2021 - 19:00

    ŽOK Ljutomer

    Formis

  • 20. 01. 2021 - 19:00

    ŽOK Triglav Kranj

    Logatec

  • 20. 01. 2021 - 19:00

    Braslovče

    Weiler Volley Zreče

  • 20. 01. 2021 - 20:00

    Calcit Volley II

    Murexin-Kema Puconci

  • 22. 01. 2021 - 19:30

    ŽOK Sobota

    Mozirje

  • 23. 01. 2021 - 17:00

    Logatec

    ŽOK Triglav Kranj

  • 23. 01. 2021 - 19:00

    Weiler Volley Zreče

    Braslovče

  • 23. 01. 2021 - 19:00

    Murexin-Kema Puconci

    Calcit Volley II

  • 23. 01. 2021 - 19:00

    Formis

    ŽOK Ljutomer

    
13. 01. 2021 - 19:00

ŽOK Sobota

ŽOK Ljutomer

1 - 3

16/25  25/16  22/25  19/25

13. 01. 2021 - 19:00

Logatec

Weiler Volley Zreče

3 - 1

25/15  25/13  12/25  25/14

13. 01. 2021 - 20:00

Mozirje

Braslovče

1 - 3

20/25  13/25  25/16  16/25

16. 01. 2021 - 17:00

Formis

ŽOK Triglav Kranj

3 - 0

26/24  25/15  25/22

16. 01. 2021 - 19:00

ŽOK Ljutomer

Calcit Volley II

3 - 1

25/18  22/25  25/23  25/22

16. 01. 2021 - 19:00

Mozirje

ŽOK Sobota

3 - 0

25/17  25/15  25/14

19. 01. 2021 - 19:00

ŽOK Ljutomer

Formis

20. 01. 2021 - 19:00

ŽOK Triglav Kranj

Logatec

20. 01. 2021 - 19:00

Braslovče

Weiler Volley Zreče

20. 01. 2021 - 20:00

Calcit Volley II

Murexin-Kema Puconci

22. 01. 2021 - 19:30

ŽOK Sobota

Mozirje

23. 01. 2021 - 17:00

Logatec

ŽOK Triglav Kranj

23. 01. 2021 - 19:00

Weiler Volley Zreče

Braslovče

23. 01. 2021 - 19:00

Murexin-Kema Puconci

Calcit Volley II

23. 01. 2021 - 19:00

Formis

ŽOK Ljutomer

 
5
ŽOK Sobota - Formis 12.12.2020
 
4
ŽOK Sobota - Logatec 16.10.2020

best scorer(points / sets)

#3

KajaGimpelj 4,9(142/29)

#9

IzaVodlan 4,36(122/28)

#5

ŠpelaLužovec 4,33(130/30)

#9

AsjaŠen 4,29(120/28)

#8

IvaŠkraban 4,26(145/34)

best server(serve ace / sets)

#11

LanaŽužek 0,8(24/30)

#6

NikaFišer 0,77(24/31)

#10

TjašaMalok 0,71(24/34)

#15

NikaVovk 0,7(19/27)

#7

Mia LolaŽivković 0,67(2/3)

best bloker(winning blocks / sets)

#7

BarbaraPetek 1,06(33/31)

#12

MarušaFužir 0,93(28/30)

#16

RonjaŠtampar 0,9(27/30)

#3

LinaStražišar 0,83(5/6)

#5

Pia PatriciaŠtih 0,83(5/6)

best scorer(points)

#8

IvaŠkraban 145

#8

MancaMohar 143

#3

KajaGimpelj 142

best server(serve ace)

#6

NikaFišer 24

#10

TjašaMalok 24

#15

NikaVovk 19

best bloker(winning blocks)

#12

MarušaFužir 28

#16

RonjaŠtampar 27

#14

AnaEržen 24

#10

AnjaZorman 21

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#10

SaraSakovič 72%(107/148)

#18

VeronikaMikl 65%(102/156)

#9

MajaMarolt 64%(154/242)

#13

NasjaGričnik 63%(148/235)

#8

IvaŠkraban 62%(121/196)

attack - excellent %spike point / all spikes

#9

AdelaPintarič 57%(63/110)

#16

RonjaŠtampar 52%(53/101)

#7

BarbaraPetek 51%(70/136)

#10

AnjaZorman 48%(43/89)

#10

HanaDetiček 44%(7/16)

Standing

Standing

1BZ-liga

1BZ-liga 1BZ-liga Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Formis

30

10

10

0

30

3

810

592

7

3

0

0

0

0

10,00

1,368

-

ŽOK Ljutomer

28

10

9

1

29

6

851

706

6

3

0

1

0

0

4,83

1,205

-

Calcit Volley II

18

10

6

4

19

15

784

708

3

3

0

0

1

3

1,27

1,107

-

Braslovče

17

10

6

4

21

16

828

793

3

2

1

0

3

1

1,31

1,044

-

ŽOK Triglav Kranj

17

11

6

5

19

18

836

791

4

1

1

0

1

4

1,06

1,057

-

Murexin-Kema Puconci

14

9

5

4

17

17

769

718

1

3

1

0

2

2

1,00

1,071

-

Mozirje

10

9

3

6

13

19

644

717

2

1

0

1

2

3

0,68

0,898

-

Logatec

6

8

2

6

9

20

588

675

0

2

0

0

3

3

0,45

0,871

-

Weiler Volley Zreče

4

9

1

8

8

25

588

781

0

1

0

1

3

4

0,32

0,753

-

ŽOK Sobota

0

10

0

10

4

30

608

825

0

0

0

0

4

6

0,13

0,737

-




1BZ-liga 1BZ-liga Standing Results Breakdown

Results Breakdown

1BZ-liga

Guest Team

Braslovče

Calcit II

Formis

Logatec

Mozirje

Murexin-Kema Pu

Weiler Volley Z

ŽOK Ljutomer

ŽOK Sobota

ŽOK Triglav Kra

Home Team

Braslovče (Braslovče)

1 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 2

3 - 0

Calcit Volley II (Calcit II)

3 - 1

0 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 0

Formis (Formis)

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

Logatec (Logatec)

1 - 3

3 - 1

0 - 3

Mozirje (Mozirje)

1 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 0

Murexin-Kema Puconci (Murexin-Kema Pu)

0 - 3

3 - 1

3 - 2

3 - 1

3 - 0

Weiler Volley Zreče (Weiler Volley Z)

0 - 3

0 - 3

3 - 1

0 - 3

ŽOK Ljutomer (ŽOK Ljutomer)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 1

ŽOK Sobota (ŽOK Sobota)

0 - 3

1 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

ŽOK Triglav Kranj (ŽOK Triglav Kra)

3 - 0

0 - 3

3 - 1

3 - 2

3 - 0