2. DOL ženske - vzhod


  • 21. 01. 2022 - 20:00

    Nova KBM Branik II

    Prevalje

  • 21. 01. 2022 - 20:00

    Murania Lendava

    Slovenj Gradec

  • 22. 01. 2022 - 14:00

    KEA Šempeter

    KLS Ljubno

  • 22. 01. 2022 - 16:00

    Korvolley Mislinja

    ŽOK Sobota

  • 22. 01. 2022 - 19:00

    Weiler Volley Zreče

    Kajuh Šoštanj

    
21. 01. 2022 - 20:00

Nova KBM Branik II

Prevalje

21. 01. 2022 - 20:00

Murania Lendava

Slovenj Gradec

22. 01. 2022 - 14:00

KEA Šempeter

KLS Ljubno

22. 01. 2022 - 16:00

Korvolley Mislinja

ŽOK Sobota

22. 01. 2022 - 19:00

Weiler Volley Zreče

Kajuh Šoštanj

Standing

2ZV-liga

2ZV-liga 2ZV-liga Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Prevalje

27

9

9

0

27

4

761

564

5

4

0

0

0

0

6,75

1,349

-

Nova KBM Branik II

24

9

8

1

24

5

712

493

6

2

0

0

0

1

4,80

1,444

-

Weiler Volley Zreče

18

9

6

3

18

13

681

650

2

4

0

0

0

3

1,38

1,048

-

KLS Ljubno

15

9

5

4

17

15

725

690

2

3

0

0

2

2

1,13

1,051

-

Slovenj Gradec

14

9

5

4

19

16

735

713

2

2

1

0

4

0

1,19

1,031

-

KEA Šempeter

11

9

4

5

16

17

663

698

3

0

1

0

4

1

0,94

0,950

-

Kajuh Šoštanj

11

9

3

6

15

19

706

708

2

1

0

2

2

2

0,79

0,997

-

ŽOK Sobota

9

8

3

5

14

18

669

676

1

1

1

1

3

1

0,78

0,990

-

Murania Lendava

3

8

1

7

4

22

411

635

0

1

0

0

1

6

0,18

0,647

-

Korvolley Mislinja

0

9

0

9

2

27

484

720

0

0

0

0

2

7

0,07

0,672

-




2ZV-liga 2ZV-liga Standing Results Breakdown

Results Breakdown

2ZV-liga

Guest Team

Kajuh Šoštanj

KEA Šempeter

KLS Ljubno

Korvolley Misli

Murania Lendava

Nova KBM Branik

Prevalje

Slovenj Gradec

Weiler Volley Z

ŽOK Sobota

Home Team

Kajuh Šoštanj (Kajuh Šoštanj)

3 - 1

3 - 0

0 - 3

1 - 3

2 - 3

KEA Šempeter (KEA Šempeter)

3 - 0

3 - 0

1 - 3

1 - 3

KLS Ljubno (KLS Ljubno)

3 - 1

3 - 1

0 - 3

0 - 3

3 - 0

Korvolley Mislinja (Korvolley Misli)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

Murania Lendava (Murania Lendava)

1 - 3

3 - 1

0 - 3

0 - 3

Nova KBM Branik II (Nova KBM Branik)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

Prevalje (Prevalje)

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

Slovenj Gradec (Slovenj Gradec)

3 - 2

3 - 1

3 - 0

1 - 3

1 - 3

Weiler Volley Zreče (Weiler Volley Z)

0 - 3

3 - 0

3 - 1

ŽOK Sobota (ŽOK Sobota)

2 - 3

3 - 0

1 - 3

1 - 3

3 - 1