3. DOL ženske - vzhod


  • 22. 01. 2022 - 16:30

    Slovenska Bistrica

    Uniforest Prebold

  • 22. 01. 2022 - 17:00

    Mežica

    Svolley

  • 22. 01. 2022 - 17:30

    ŽOK G.S.V. Ptuj

    ŽOK Ljutomer II

  • 22. 01. 2022 - 18:00

    Celje

    Dravograd

  • 22. 01. 2022 - 18:00

    Črna

    Benedikt

    
22. 01. 2022 - 16:30

Slovenska Bistrica

Uniforest Prebold

22. 01. 2022 - 17:00

Mežica

Svolley

22. 01. 2022 - 17:30

ŽOK G.S.V. Ptuj

ŽOK Ljutomer II

22. 01. 2022 - 18:00

Celje

Dravograd

22. 01. 2022 - 18:00

Črna

Benedikt

Standing

3ZV-liga

Standing

3ZV-liga

3ZV-liga 3ZV-liga Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Slovenska Bistrica

25

9

9

0

27

7

814

626

4

3

2

0

0

0

3,86

1,300

-

Črna

22

9

7

2

24

6

714

511

7

0

0

1

1

0

4,00

1,397

-

Svolley

21

9

7

2

22

9

740

609

4

3

0

0

1

1

2,44

1,215

-

Benedikt

20

9

7

2

22

10

753

623

4

2

1

0

1

1

2,20

1,209

-

Celje

14

9

5

4

18

17

744

713

2

1

2

1

1

2

1,06

1,044

-

ŽOK G.S.V. Ptuj

13

9

4

5

16

18

725

698

1

3

0

1

2

2

0,89

1,039

-

ŽOK Ljutomer II

10

9

3

6

12

18

597

622

3

0

0

1

1

4

0,67

0,960

-

Uniforest Prebold

7

9

2

7

10

22

596

707

1

1

0

1

2

4

0,45

0,843

-

Dravograd

3

9

1

8

6

24

483

733

1

0

0

0

3

5

0,25

0,659

-

Mežica

0

9

0

9

1

27

371

695

0

0

0

0

1

8

0,04

0,534

-




3ZV-liga 3ZV-liga Standing Results Breakdown

Results Breakdown

3ZV-liga

Guest Team

Benedikt

Celje

Črna

Dravograd

Mežica

Slovenska Bistr

Svolley

Uniforest Prebo

ŽOK G.S.V. Ptuj

ŽOK LjuŽOK Ljut

Home Team

Benedikt (Benedikt)

3 - 1

3 - 0

0 - 3

3 - 1

3 - 0

Celje (Celje)

2 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 0

Črna (Črna)

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 0

Dravograd (Dravograd)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

Mežica (Mežica)

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

Slovenska Bistrica (Slovenska Bistr)

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 2

Svolley (Svolley)

0 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

Uniforest Prebold (Uniforest Prebo)

0 - 3

2 - 3

3 - 1

0 - 3

1 - 3

ŽOK G.S.V. Ptuj (ŽOK G.S.V. Ptuj)

2 - 3

0 - 3

3 - 0

1 - 3

ŽOK Ljutomer II (ŽOK LjuŽOK Ljut)

0 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

1 - 3