Sportklub 1A. DOL moški

1A. DOL moški

select
1A-liga 1A-liga Matches

1. krog

2. 10. 2021 - 18:00

OŠ I., Murska Sobota

2. 10. 2021 - 18:00

2. 10. 2021 - 18:00

Panvita Pomgrad

0 - 3

ACH Volley Ljubljana

Melavc Tomaž
Vrenko Jure

2. 10. 2021 - 18:00

0 - 3

Panvita Pomgrad

ACH Volley Ljubljana

2. 10. 2021 - 18:00

ŠD Planina, Kranj

2. 10. 2021 - 18:00

2. 10. 2021 - 18:00

HišaNaKolesihTriglav

0 - 3

Črnuče

Kramar Franci
Markelj Blaž

2. 10. 2021 - 18:00

0 - 3

HišaNaKolesihTriglav

Črnuče

2. 10. 2021 - 19:00

ŠD Marof, Novo mesto

2. 10. 2021 - 19:00

2. 10. 2021 - 19:00

Krka

1 - 3

Salonit Anhovo

Klinar Nejc
Pevc Anton

2. 10. 2021 - 19:00

1 - 3

Krka

Salonit Anhovo

2. 10. 2021 - 20:00

ŠD Kamnik

2. 10. 2021 - 20:00

2. 10. 2021 - 20:00

Calcit Volley

1 - 3

Merkur Maribor


2. 10. 2021 - 20:00

1 - 3

Calcit Volley

Merkur Maribor



2. krog

9. 10. 2021 - 17:30

ŠD Tivoli, Ljubljana

9. 10. 2021 - 17:30

9. 10. 2021 - 17:30

ACH Volley Ljubljana

3 - 1

Calcit Volley


9. 10. 2021 - 17:30

3 - 1

ACH Volley Ljubljana

Calcit Volley

9. 10. 2021 - 18:00

ŠD Tabor, Maribor

9. 10. 2021 - 18:00

9. 10. 2021 - 18:00

Merkur Maribor

3 - 0

HišaNaKolesihTriglav

Vrenko Jure
Melavc Tomaž

9. 10. 2021 - 18:00

3 - 0

Merkur Maribor

HišaNaKolesihTriglav

9. 10. 2021 - 19:00

ŠD Kanal

9. 10. 2021 - 19:00

9. 10. 2021 - 19:00

Salonit Anhovo

3 - 0

Črnuče

Tomec Eva
Novak Gregor

9. 10. 2021 - 19:00

3 - 0

Salonit Anhovo

Črnuče

9. 10. 2021 - 20:00

ŠD Marof, Novo mesto

9. 10. 2021 - 20:00

9. 10. 2021 - 20:00

Krka

1 - 3

Panvita Pomgrad

Perčič Dejan
Kramar Franci

9. 10. 2021 - 20:00

1 - 3

Krka

Panvita Pomgrad



3. krog

16. 10. 2021 - 17:30

ŠD Planina, Kranj

16. 10. 2021 - 17:30

16. 10. 2021 - 17:30

HišaNaKolesihTriglav

0 - 3

ACH Volley Ljubljana

Novak Gregor
Melavc Tomaž

16. 10. 2021 - 17:30

0 - 3

HišaNaKolesihTriglav

ACH Volley Ljubljana

16. 10. 2021 - 18:00

OŠ I., Murska Sobota

16. 10. 2021 - 18:00

16. 10. 2021 - 18:00

Panvita Pomgrad

3 - 1

Salonit Anhovo

Miklošič Sanja
Tovornik Mojca

16. 10. 2021 - 18:00

3 - 1

Panvita Pomgrad

Salonit Anhovo

16. 10. 2021 - 20:00

ŠD Kamnik

16. 10. 2021 - 20:00

16. 10. 2021 - 20:00

Calcit Volley

3 - 0

Krka

Rožej Marko
Juraja Nina

16. 10. 2021 - 20:00

3 - 0

Calcit Volley

Krka

16. 10. 2021 - 20:30

Dvorana Maksa Pečarja

16. 10. 2021 - 20:30

16. 10. 2021 - 20:30

Črnuče

0 - 3

Merkur Maribor

Pevc Anton
Tomec Eva

16. 10. 2021 - 20:30

0 - 3

Črnuče

Merkur Maribor



4. krog

23. 10. 2021 - 18:00

ŠD Tivoli, Ljubljana

23. 10. 2021 - 18:00

23. 10. 2021 - 18:00

ACH Volley Ljubljana

3 - 0

Črnuče

Milojevič Mihajlo
Kramar Franci

23. 10. 2021 - 18:00

3 - 0

ACH Volley Ljubljana

Črnuče

23. 10. 2021 - 18:00

OŠ I., Murska Sobota

23. 10. 2021 - 18:00

23. 10. 2021 - 18:00

Panvita Pomgrad

1 - 3

Calcit Volley

Rožej Marko
Juraja Nina

23. 10. 2021 - 18:00

1 - 3

Panvita Pomgrad

Calcit Volley

23. 10. 2021 - 19:00

ŠD Kanal

23. 10. 2021 - 19:00

23. 10. 2021 - 19:00

Salonit Anhovo

1 - 3

Merkur Maribor

Markelj Blaž
Pevc Anton

23. 10. 2021 - 19:00

1 - 3

Salonit Anhovo

Merkur Maribor

23. 10. 2021 - 20:00

ŠD Marof, Novo mesto

23. 10. 2021 - 20:00

23. 10. 2021 - 20:00

Krka

2 - 3

HišaNaKolesihTriglav

Adrovič Iso
Jovanovič Dejan

23. 10. 2021 - 20:00

2 - 3

Krka

HišaNaKolesihTriglav



5. krog

30. 10. 2021 - 17:30

ŠD Planina, Kranj

30. 10. 2021 - 17:30

30. 10. 2021 - 17:30

HišaNaKolesihTriglav

1 - 3

Panvita Pomgrad

Milojevič Mihajlo
Tomec Eva

30. 10. 2021 - 17:30

1 - 3

HišaNaKolesihTriglav

Panvita Pomgrad

30. 10. 2021 - 19:00

Dvorana Maksa Pečarja

30. 10. 2021 - 19:00

30. 10. 2021 - 19:00

Črnuče

3 - 1

Krka

Vrenko Jure
Jovanovič Dejan

30. 10. 2021 - 19:00

3 - 1

Črnuče

Krka

30. 10. 2021 - 20:00

ŠD Kamnik

30. 10. 2021 - 20:00

30. 10. 2021 - 20:00

Calcit Volley

3 - 1

Salonit Anhovo

Valentar Bernard
Goznik Smiljan

30. 10. 2021 - 20:00

3 - 1

Calcit Volley

Salonit Anhovo

30. 10. 2021 - 20:30

ŠD Tabor, Maribor

30. 10. 2021 - 20:30

30. 10. 2021 - 20:30

Merkur Maribor

1 - 3

ACH Volley Ljubljana


30. 10. 2021 - 20:30

1 - 3

Merkur Maribor

ACH Volley Ljubljana



6. krog

2. 11. 2021 - 20:00

ŠD Kamnik

2. 11. 2021 - 20:00

2. 11. 2021 - 20:00

Calcit Volley

3 - 0

HišaNaKolesihTriglav

Miklošič Sanja
Suljkanović Amir

2. 11. 2021 - 20:00

3 - 0

Calcit Volley

HišaNaKolesihTriglav

6. 11. 2021 - 18:00

ŠD Kanal

6. 11. 2021 - 18:00

6. 11. 2021 - 18:00

Salonit Anhovo

1 - 3

ACH Volley Ljubljana

Tomec Eva
Klinar Nejc

6. 11. 2021 - 18:00

1 - 3

Salonit Anhovo

ACH Volley Ljubljana

6. 11. 2021 - 19:00

ŠD Marof, Novo mesto

6. 11. 2021 - 19:00

6. 11. 2021 - 19:00

Krka

3 - 2

Merkur Maribor

Jovanovič Dejan
Zajec Rok

6. 11. 2021 - 19:00

3 - 2

Krka

Merkur Maribor

6. 11. 2021 - 19:00

OŠ I., Murska Sobota

6. 11. 2021 - 19:00

6. 11. 2021 - 19:00

Panvita Pomgrad

3 - 0

Črnuče

Miklošič Sanja
Suljkanović Amir

6. 11. 2021 - 19:00

3 - 0

Panvita Pomgrad

Črnuče



7. krog

10. 11. 2021 - 20:00

ŠD Tabor, Maribor

10. 11. 2021 - 20:00

10. 11. 2021 - 20:00

Merkur Maribor

3 - 1

Panvita Pomgrad

Jovanovič Dejan
Milojevič Mihajlo

10. 11. 2021 - 20:00

3 - 1

Merkur Maribor

Panvita Pomgrad

10. 11. 2021 - 20:00

ŠD Tivoli, Ljubljana

10. 11. 2021 - 20:00

10. 11. 2021 - 20:00

ACH Volley Ljubljana

3 - 0

Krka

Pevc Anton
Markelj Blaž

10. 11. 2021 - 20:00

3 - 0

ACH Volley Ljubljana

Krka

13. 11. 2021 - 18:00

ŠD Planina, Kranj

13. 11. 2021 - 18:00

13. 11. 2021 - 18:00

HišaNaKolesihTriglav

1 - 3

Salonit Anhovo

Kramar Franci
Jovanovič Dejan

13. 11. 2021 - 18:00

1 - 3

HišaNaKolesihTriglav

Salonit Anhovo

13. 11. 2021 - 19:00

Dvorana Maksa Pečarja

13. 11. 2021 - 19:00

13. 11. 2021 - 19:00

Črnuče

1 - 3

Calcit Volley

Zajec Rok
Perčič Dejan

13. 11. 2021 - 19:00

1 - 3

Črnuče

Calcit Volley



8. krog

27. 10. 2021 - 20:00

ŠD Tabor, Maribor

27. 10. 2021 - 20:00

27. 10. 2021 - 20:00

Merkur Maribor

3 - 1

Calcit Volley


27. 10. 2021 - 20:00

3 - 1

Merkur Maribor

Calcit Volley

19. 11. 2021 - 18:00

Dvorana Maksa Pečarja

19. 11. 2021 - 18:00

19. 11. 2021 - 18:00

Črnuče

3 - 1

HišaNaKolesihTriglav

Zajec Rok
Pevc Anton

19. 11. 2021 - 18:00

3 - 1

Črnuče

HišaNaKolesihTriglav

20. 11. 2021 - 18:00

ŠD Tivoli, Ljubljana

20. 11. 2021 - 18:00

20. 11. 2021 - 18:00

ACH Volley Ljubljana

3 - 0

Panvita Pomgrad

Klinar Nejc
Markelj Blaž

20. 11. 2021 - 18:00

3 - 0

ACH Volley Ljubljana

Panvita Pomgrad

20. 11. 2021 - 19:00

ŠD Kanal

20. 11. 2021 - 19:00

20. 11. 2021 - 19:00

Salonit Anhovo

3 - 1

Krka

Milojevič Mihajlo
Adrovič Iso

20. 11. 2021 - 19:00

3 - 1

Salonit Anhovo

Krka



9. krog

27. 11. 2021 - 18:00

ŠD Planina, Kranj

27. 11. 2021 - 18:00

27. 11. 2021 - 18:00

HišaNaKolesihTriglav

0 - 3

Merkur Maribor

Perčič Dejan
Zajec Rok

27. 11. 2021 - 18:00

0 - 3

HišaNaKolesihTriglav

Merkur Maribor

27. 11. 2021 - 18:00

OŠ I., Murska Sobota

27. 11. 2021 - 18:00

27. 11. 2021 - 18:00

Panvita Pomgrad

1 - 3

Krka

Juraja Nina
Valentar Bernard

27. 11. 2021 - 18:00

1 - 3

Panvita Pomgrad

Krka

27. 11. 2021 - 19:00

Dvorana Maksa Pečarja

27. 11. 2021 - 19:00

27. 11. 2021 - 19:00

Črnuče

1 - 3

Salonit Anhovo

Pevc Anton
Hodžič Sandra

27. 11. 2021 - 19:00

1 - 3

Črnuče

Salonit Anhovo

27. 11. 2021 - 20:00

ŠD Kamnik

27. 11. 2021 - 20:00

27. 11. 2021 - 20:00

Calcit Volley

0 - 3

ACH Volley Ljubljana


27. 11. 2021 - 20:00

0 - 3

Calcit Volley

ACH Volley Ljubljana



10. krog

4. 12. 2021 - 18:00

ŠD Tivoli, Ljubljana

4. 12. 2021 - 18:00

4. 12. 2021 - 18:00

ACH Volley Ljubljana

3 - 0

HišaNaKolesihTriglav

Novak Gregor
Tomec Eva

4. 12. 2021 - 18:00

3 - 0

ACH Volley Ljubljana

HišaNaKolesihTriglav

4. 12. 2021 - 18:00

ŠD Tabor, Maribor

4. 12. 2021 - 18:00

4. 12. 2021 - 18:00

Merkur Maribor

3 - 1

Črnuče

Vrenko Jure
Melavc Tomaž

4. 12. 2021 - 18:00

3 - 1

Merkur Maribor

Črnuče

4. 12. 2021 - 20:00

ŠD Marof, Novo mesto

4. 12. 2021 - 20:00

4. 12. 2021 - 20:00

Krka

1 - 3

Calcit Volley

Klinar Nejc
Miklošič Sanja

4. 12. 2021 - 20:00

1 - 3

Krka

Calcit Volley

5. 12. 2021 - 20:00

ŠD Kanal

5. 12. 2021 - 20:00

5. 12. 2021 - 20:00

Salonit Anhovo

3 - 0

Panvita Pomgrad

Perčič Dejan
Kramar Franci

5. 12. 2021 - 20:00

3 - 0

Salonit Anhovo

Panvita Pomgrad



11. krog

11. 12. 2021 - 17:30

ŠD Planina, Kranj

11. 12. 2021 - 17:30

11. 12. 2021 - 17:30

HišaNaKolesihTriglav

3 - 0

Krka

Milojevič Mihajlo
Zajec Rok

11. 12. 2021 - 17:30

3 - 0

HišaNaKolesihTriglav

Krka

11. 12. 2021 - 18:00

ŠD Tabor, Maribor

11. 12. 2021 - 18:00

11. 12. 2021 - 18:00

Merkur Maribor

3 - 1

Salonit Anhovo

Melavc Tomaž
Vrenko Jure

11. 12. 2021 - 18:00

3 - 1

Merkur Maribor

Salonit Anhovo

11. 12. 2021 - 19:00

Dvorana Maksa Pečarja

11. 12. 2021 - 19:00

11. 12. 2021 - 19:00

Črnuče

1 - 3

ACH Volley Ljubljana

Perčič Dejan
Kodelič Žiga

11. 12. 2021 - 19:00

1 - 3

Črnuče

ACH Volley Ljubljana

11. 12. 2021 - 20:00

ŠD Kamnik

11. 12. 2021 - 20:00

11. 12. 2021 - 20:00

Calcit Volley

3 - 1

Panvita Pomgrad

Novak Gregor
Kern Matjaž

11. 12. 2021 - 20:00

3 - 1

Calcit Volley

Panvita Pomgrad



12. krog

18. 12. 2021 - 18:00

OŠ I., Murska Sobota

18. 12. 2021 - 18:00

18. 12. 2021 - 18:00

Panvita Pomgrad