1B. DOL ženske

1B. DOL ženske

select
1BZ-liga 1BZ-liga Matches

1. krog

2. 10. 2021 - 17:00

ŠD Ruše

2. 10. 2021 - 17:00

2. 10. 2021 - 17:00

Turbina

1 - 3

Calcit Volley II

Gujtman Domen
Strmčnik Ervin

2. 10. 2021 - 17:00

1 - 3

Turbina

Calcit Volley II

2. 10. 2021 - 19:00

Zelena dvorana Puconci

2. 10. 2021 - 19:00

2. 10. 2021 - 19:00

Murexin-Kema Puconci

0 - 3

Mozirje

Rožej Marko
Stropnik Klemen

2. 10. 2021 - 19:00

0 - 3

Murexin-Kema Puconci

Mozirje

2. 10. 2021 - 19:00

Dvorana Maksa Pečarja

2. 10. 2021 - 19:00

2. 10. 2021 - 19:00

Vital Ljubljana

1 - 3

Formis

Villalba Victor
Golob Davorin

2. 10. 2021 - 19:00

1 - 3

Vital Ljubljana

Formis

2. 10. 2021 - 19:30

OŠ Braslovče

2. 10. 2021 - 19:30

2. 10. 2021 - 19:30

Braslovče

3 - 0

ŽOK Ljutomer

Kodelič Žiga
Todorović Vojislav

2. 10. 2021 - 19:30

3 - 0

Braslovče

ŽOK Ljutomer



2. krog

6. 10. 2021 - 18:00

OŠ Stranje

6. 10. 2021 - 18:00

6. 10. 2021 - 18:00

Calcit Volley II

3 - 0

Murexin-Kema Puconci

Malenšek Tin
Kodelič Žiga

6. 10. 2021 - 18:00

3 - 0

Calcit Volley II

Murexin-Kema Puconci

6. 10. 2021 - 19:00

ŠD OŠ Mozirje

6. 10. 2021 - 19:00

6. 10. 2021 - 19:00

Mozirje

3 - 0

Vital Ljubljana

Kogelnik Andreja
Valentar Bernard

6. 10. 2021 - 19:00

3 - 0

Mozirje

Vital Ljubljana

6. 10. 2021 - 19:30

OŠ Braslovče

6. 10. 2021 - 19:30

6. 10. 2021 - 19:30

Braslovče

3 - 0

Turbina

Adrovič Iso
Perčič Dejan

6. 10. 2021 - 19:30

3 - 0

Braslovče

Turbina

6. 10. 2021 - 20:00

ŠD ŠIC Ljutomer

6. 10. 2021 - 20:00

6. 10. 2021 - 20:00

ŽOK Ljutomer

1 - 3

Formis

Mesarič Franc
Tovornik Mojca

6. 10. 2021 - 20:00

1 - 3

ŽOK Ljutomer

Formis



3. krog

8. 10. 2021 - 20:00

VŠD Hoče

8. 10. 2021 - 20:00

8. 10. 2021 - 20:00

Formis

3 - 2

Mozirje

Valentar Bernard
Goznik Smiljan

8. 10. 2021 - 20:00

3 - 2

Formis

Mozirje

9. 10. 2021 - 19:00

Zelena dvorana Puconci

9. 10. 2021 - 19:00

9. 10. 2021 - 19:00

Murexin-Kema Puconci

1 - 3

Braslovče

Suljkanović Amir
Gujtman Domen

9. 10. 2021 - 19:00

1 - 3

Murexin-Kema Puconci

Braslovče

10. 10. 2021 - 17:00

ŠD Ruše

10. 10. 2021 - 17:00

10. 10. 2021 - 17:00

Turbina

3 - 2

ŽOK Ljutomer

Juraja Nina
Zajec Rok

10. 10. 2021 - 17:00

3 - 2

Turbina

ŽOK Ljutomer

28. 10. 2021 - 18:30

Dvorana Maksa Pečarja

28. 10. 2021 - 18:30

28. 10. 2021 - 18:30

Vital Ljubljana

3 - 2

Calcit Volley II

Novak Gregor
Perčič Dejan

28. 10. 2021 - 18:30

3 - 2

Vital Ljubljana

Calcit Volley II



4. krog

16. 10. 2021 - 15:00

OŠ Stranje

16. 10. 2021 - 15:00

16. 10. 2021 - 15:00

Calcit Volley II

0 - 3

Formis

Rozman Katjuša
Hafnar Matjaž

16. 10. 2021 - 15:00

0 - 3

Calcit Volley II

Formis

16. 10. 2021 - 17:00

ŠD Ruše

16. 10. 2021 - 17:00

16. 10. 2021 - 17:00

Turbina

3 - 0

Murexin-Kema Puconci

Kogelnik Andreja
Gruškovnjak Robert

16. 10. 2021 - 17:00

3 - 0

Turbina

Murexin-Kema Puconci

16. 10. 2021 - 19:00

ŠD ŠIC Ljutomer

16. 10. 2021 - 19:00

16. 10. 2021 - 19:00

ŽOK Ljutomer

3 - 0

Mozirje

Bezjak Špela
Suljkanović Amir

16. 10. 2021 - 19:00

3 - 0

ŽOK Ljutomer

Mozirje

16. 10. 2021 - 19:30

OŠ Braslovče

16. 10. 2021 - 19:30

16. 10. 2021 - 19:30

Braslovče

3 - 0

Vital Ljubljana

Maglič Nikola
Villalba Victor

16. 10. 2021 - 19:30

3 - 0

Braslovče

Vital Ljubljana



5. krog

22. 10. 2021 - 19:00

Zelena dvorana Puconci

22. 10. 2021 - 19:00

22. 10. 2021 - 19:00

Murexin-Kema Puconci

0 - 3

ŽOK Ljutomer

Gujtman Domen
Gruškovnjak Robert

22. 10. 2021 - 19:00

0 - 3

Murexin-Kema Puconci

ŽOK Ljutomer

23. 10. 2021 - 19:00

Dvorana Maksa Pečarja

23. 10. 2021 - 19:00

23. 10. 2021 - 19:00

Vital Ljubljana

3 - 0

Turbina

Klinar Nejc
Kern Matjaž

23. 10. 2021 - 19:00

3 - 0

Vital Ljubljana

Turbina

23. 10. 2021 - 19:00

VŠD Hoče

23. 10. 2021 - 19:00

23. 10. 2021 - 19:00

Formis

3 - 0

Braslovče

Stropnik Klemen
Strmčnik Ervin

23. 10. 2021 - 19:00

3 - 0

Formis

Braslovče

23. 10. 2021 - 19:00

ŠD OŠ Mozirje

23. 10. 2021 - 19:00

23. 10. 2021 - 19:00

Mozirje

3 - 2

Calcit Volley II

Rozman Katjuša
Pajnik Lina

23. 10. 2021 - 19:00

3 - 2

Mozirje

Calcit Volley II



6. krog

30. 10. 2021 - 17:00

ŠD Ruše

30. 10. 2021 - 17:00

30. 10. 2021 - 17:00

Turbina

3 - 2

Formis

Adrovič Iso
Vratarič Ema

30. 10. 2021 - 17:00

3 - 2

Turbina

Formis

30. 10. 2021 - 19:00

Zelena dvorana Puconci

30. 10. 2021 - 19:00

30. 10. 2021 - 19:00

Murexin-Kema Puconci

0 - 3

Vital Ljubljana

Bezjak Špela
Drobež Rozalija

30. 10. 2021 - 19:00

0 - 3

Murexin-Kema Puconci

Vital Ljubljana

30. 10. 2021 - 19:30

OŠ Braslovče

30. 10. 2021 - 19:30

30. 10. 2021 - 19:30

Braslovče

3 - 2

Mozirje

Kodelič Žiga
Klinar Nejc

30. 10. 2021 - 19:30

3 - 2

Braslovče

Mozirje

8. 12. 2021 - 19:00

ŠD ŠIC Ljutomer

8. 12. 2021 - 19:00

8. 12. 2021 - 19:00

ŽOK Ljutomer

2 - 3

Calcit Volley II

Goznik Smiljan
Bezjak Špela

8. 12. 2021 - 19:00

2 - 3

ŽOK Ljutomer

Calcit Volley II



7. krog

odpoved

VŠD Hoče

odpoved

odpoved

Formis

3 - 0

Murexin-Kema Puconci


odpoved

3 - 0

Formis

Murexin-Kema Puconci

6. 11. 2021 - 19:00

Dvorana Maksa Pečarja

6. 11. 2021 - 19:00

6. 11. 2021 - 19:00

Vital Ljubljana

2 - 3

ŽOK Ljutomer

Golob Davorin
Villalba Victor

6. 11. 2021 - 19:00

2 - 3

Vital Ljubljana

ŽOK Ljutomer

6. 11. 2021 - 19:00

ŠD OŠ Mozirje

6. 11. 2021 - 19:00

6. 11. 2021 - 19:00

Mozirje

3 - 0

Turbina

Hribar Gašper
Srša Klara

6. 11. 2021 - 19:00

3 - 0

Mozirje

Turbina

25. 11. 2021 - 18:30

OŠ Stranje

25. 11. 2021 - 18:30

25. 11. 2021 - 18:30

Calcit Volley II

1 - 3

Braslovče


25. 11. 2021 - 18:30

1 - 3

Calcit Volley II

Braslovče



8. krog

12. 11. 2021 - 19:00

ŠD OŠ Mozirje

12. 11. 2021 - 19:00

12. 11. 2021 - 19:00

Mozirje

3 - 0

Murexin-Kema Puconci

Hribar Gašper
Adrovič Iso

12. 11. 2021 - 19:00

3 - 0

Mozirje

Murexin-Kema Puconci

13. 11. 2021 - 15:00

OŠ Stranje

13. 11. 2021 - 15:00

13. 11. 2021 - 15:00

Calcit Volley II

3 - 0

Turbina

Kodelič Žiga
Pajnik Lina

13. 11. 2021 - 15:00

3 - 0

Calcit Volley II

Turbina

13. 11. 2021 - 17:00

VŠD Hoče

13. 11. 2021 - 17:00

13. 11. 2021 - 17:00

Formis

2 - 3

Vital Ljubljana

Goznik Smiljan
Melavc Tomaž

13. 11. 2021 - 17:00

2 - 3

Formis

Vital Ljubljana

13. 11. 2021 - 19:00

ŠD ŠIC Ljutomer

13. 11. 2021 - 19:00

13. 11. 2021 - 19:00

ŽOK Ljutomer

3 - 1

Braslovče

Bezjak Špela
Drobež Rozalija

13. 11. 2021 - 19:00

3 - 1

ŽOK Ljutomer

Braslovče



9. krog

20. 11. 2021 - 16:00

ŠD Medvode

20. 11. 2021 - 16:00

20. 11. 2021 - 16:00

Vital Ljubljana

2 - 3

Mozirje

Kodelič Žiga
Malenšek Tin

20. 11. 2021 - 16:00

2 - 3

Vital Ljubljana

Mozirje

20. 11. 2021 - 17:00

ŠD Ruše

20. 11. 2021 - 17:00

20. 11. 2021 - 17:00

Turbina

0 - 3

Braslovče

Mesarič Franc
Pajnik Lina

20. 11. 2021 - 17:00

0 - 3

Turbina

Braslovče

20. 11. 2021 - 19:00

VŠD Hoče

20. 11. 2021 - 19:00

20. 11. 2021 - 19:00

Formis

3 - 0

ŽOK Ljutomer

Rožej Marko
Valentar Bernard

20. 11. 2021 - 19:00

3 - 0

Formis

ŽOK Ljutomer

20. 11. 2021 - 19:00

Zelena dvorana Puconci

20. 11. 2021 - 19:00

20. 11. 2021 - 19:00

Murexin-Kema Puconci

0 - 3

Calcit Volley II

Drobež Rozalija
Bezjak Špela

20. 11. 2021 - 19:00

0 - 3

Murexin-Kema Puconci

Calcit Volley II



10. krog

27. 11. 2021 - 15:00

OŠ Stranje

27. 11. 2021 - 15:00

27. 11. 2021 - 15:00

Calcit Volley II

1 - 3

Vital Ljubljana

Villalba Victor
Maglič Nikola

27. 11. 2021 - 15:00

1 - 3

Calcit Volley II

Vital Ljubljana

27. 11. 2021 - 19:00

ŠD ŠIC Ljutomer

27. 11. 2021 - 19:00

27. 11. 2021 - 19:00

ŽOK Ljutomer

3 - 1

Turbina

Gujtman Domen
Gruškovnjak Robert

27. 11. 2021 - 19:00

3 - 1

ŽOK Ljutomer

Turbina

27. 11. 2021 - 19:00

ŠD OŠ Mozirje

27. 11. 2021 - 19:00

27. 11. 2021 - 19:00

Mozirje

0 - 3

Formis

Vratarič Ema
Pajnik Lina

27. 11. 2021 - 19:00

0 - 3

Mozirje

Formis

15. 12. 2021 - 20:00

OŠ Braslovče

15. 12. 2021 - 20:00

15. 12. 2021 - 20:00

Braslovče

3 - 0

Murexin-Kema Puconci

Suljkanović Amir
Zajec Rok

15. 12. 2021 - 20:00

3 - 0

Braslovče

Murexin-Kema Puconci



11. krog

4. 12. 2021 - 19:00

VŠD Hoče

4. 12. 2021 - 19:00

4. 12. 2021 - 19:00

Formis

3 - 1

Calcit Volley II

Gruškovnjak Robert
Strmčnik Ervin

4. 12. 2021 - 19:00

3 - 1

Formis

Calcit Volley II

4. 12. 2021 - 19:00

Dvorana Maksa Pečarja

4. 12. 2021 - 19:00

4. 12. 2021 - 19:00

Vital Ljubljana

2 - 3

Braslovče

Vratarič Ema
Hafnar Matjaž

4. 12. 2021 - 19:00

2 - 3

Vital Ljubljana

Braslovče

4. 12. 2021 - 19:00

Zelena dvorana Puconci

4. 12. 2021 - 19:00

4. 12. 2021 - 19:00

Murexin-Kema Puconci

3 - 0

Turbina

Gujtman Domen
Mesarič Franc

4. 12. 2021 - 19:00

3 - 0

Murexin-Kema Puconci

Turbina

16. 12. 2021 - 19:30

ŠD OŠ Mozirje

16. 12. 2021 - 19:30

16. 12. 2021 - 19:30

Mozirje

3 - 2

ŽOK Ljutomer


16. 12. 2021 - 19:30

3 - 2

Mozirje

ŽOK Ljutomer



12. krog

11. 12. 2021 - 15:00

OŠ Stranje

11. 12. 2021 - 15:00

11. 12. 2021 - 15:00

Calcit Volley II

0 - 3

Mozirje

Vratarič Ema
Rozman Katjuša

11. 12. 2021 - 15:00

0 - 3

Calcit Volley II

Mozirje

11. 12. 2021 - 17:00

ŠD Ruše

11. 12. 2021 - 17:00

11. 12. 2021 - 17:00

Turbina

3 - 1

Vital Ljubljana

Stropnik Klemen
Strmčnik Ervin

11. 12. 2021 - 17:00

3 - 1

Turbina

Vital Ljubljana

11. 12. 2021 - 19:00

ŠD ŠIC Ljutomer