2. DOL ženske - vzhod

2. DOL Ž vzhod

select
2ZV-liga 2ZV-liga Matches

1. krog

15. 10. 2021 - 19:30

OŠ II., Murska Sobota

15. 10. 2021 - 19:30

15. 10. 2021 - 19:30

ŽOK Sobota

3 - 0

Korvolley Mislinja

Dukarić Mirko
Slatič Tjaša

15. 10. 2021 - 19:30

3 - 0

ŽOK Sobota

Korvolley Mislinja

16. 10. 2021 - 16:00

ŠD Šoštanj

16. 10. 2021 - 16:00

16. 10. 2021 - 16:00

Kajuh Šoštanj

1 - 3

Weiler Volley Zreče

Mihajlovič Bojan
Goznik Lynn

16. 10. 2021 - 16:00

1 - 3

Kajuh Šoštanj

Weiler Volley Zreče

16. 10. 2021 - 18:00

ŠD Prevalje

16. 10. 2021 - 18:00

16. 10. 2021 - 18:00

Prevalje

3 - 0

Nova KBM Branik II

Šiftar Andrej
Dukarić Mirko

16. 10. 2021 - 18:00

3 - 0

Prevalje

Nova KBM Branik II

16. 10. 2021 - 18:00

Gimnazija Sl.Gradec

16. 10. 2021 - 18:00

16. 10. 2021 - 18:00

Slovenj Gradec

3 - 0

Murania Lendava

Ledenik Robert
Križman Simon

16. 10. 2021 - 18:00

3 - 0

Slovenj Gradec

Murania Lendava

16. 10. 2021 - 18:00

OŠ Ljubno ob Savinji

16. 10. 2021 - 18:00

16. 10. 2021 - 18:00

KLS Ljubno

3 - 1

KEA Šempeter

Tratnik Primož
Friedrich Sabina

16. 10. 2021 - 18:00

3 - 1

KLS Ljubno

KEA Šempeter



2. krog

22. 10. 2021 - 20:00

Draš center, Maribor

22. 10. 2021 - 20:00

22. 10. 2021 - 20:00

Nova KBM Branik II

3 - 0

KEA Šempeter

Ledenik Robert
Miklošič Sanja

22. 10. 2021 - 20:00

3 - 0

Nova KBM Branik II

KEA Šempeter

23. 10. 2021 - 16:00

Center za zdravje in šport, Mislinja

23. 10. 2021 - 16:00

23. 10. 2021 - 16:00

Korvolley Mislinja

0 - 3

Slovenj Gradec

Bezjak Špela
Suljkanović Amir

23. 10. 2021 - 16:00

0 - 3

Korvolley Mislinja

Slovenj Gradec

23. 10. 2021 - 18:00

ŠD Prevalje

23. 10. 2021 - 18:00

23. 10. 2021 - 18:00

Prevalje

3 - 1

Kajuh Šoštanj

Slatič Tjaša
Goznik Lynn

23. 10. 2021 - 18:00

3 - 1

Prevalje

Kajuh Šoštanj

23. 10. 2021 - 19:00

ŠD Zreče

23. 10. 2021 - 19:00

23. 10. 2021 - 19:00

Weiler Volley Zreče

3 - 1

ŽOK Sobota

Friedrich Sabina
Kogelnik Andreja

23. 10. 2021 - 19:00

3 - 1

Weiler Volley Zreče

ŽOK Sobota

23. 10. 2021 - 19:30

Dvojezična OŠ, Lendava

23. 10. 2021 - 19:30

23. 10. 2021 - 19:30

Murania Lendava

1 - 3

KLS Ljubno

Gruškovnjak Robert
Šiftar Andrej

23. 10. 2021 - 19:30

1 - 3

Murania Lendava

KLS Ljubno



3. krog

5. 11. 2021 - 19:30

OŠ II., Murska Sobota

5. 11. 2021 - 19:30

5. 11. 2021 - 19:30

ŽOK Sobota

1 - 3

Prevalje

Suljkanović Amir
Gujtman Domen

5. 11. 2021 - 19:30

1 - 3

ŽOK Sobota

Prevalje

6. 11. 2021 - 14:30

ŠD OŠ Šempeter

6. 11. 2021 - 14:30

6. 11. 2021 - 14:30

KEA Šempeter

3 - 0

Murania Lendava

Fink Aljaž
Urh Vane

6. 11. 2021 - 14:30

3 - 0

KEA Šempeter

Murania Lendava

6. 11. 2021 - 16:00

ŠD Šoštanj

6. 11. 2021 - 16:00

6. 11. 2021 - 16:00

Kajuh Šoštanj

0 - 3

Nova KBM Branik II

Mesarič Franc
Adrovič Iso

6. 11. 2021 - 16:00

0 - 3

Kajuh Šoštanj

Nova KBM Branik II

6. 11. 2021 - 18:00

Gimnazija Sl.Gradec

6. 11. 2021 - 18:00

6. 11. 2021 - 18:00

Slovenj Gradec

1 - 3

Weiler Volley Zreče

Dukarić Mirko
Bezjak Špela

6. 11. 2021 - 18:00

1 - 3

Slovenj Gradec

Weiler Volley Zreče

6. 11. 2021 - 18:00

OŠ Ljubno ob Savinji

6. 11. 2021 - 18:00

6. 11. 2021 - 18:00

KLS Ljubno

3 - 1

Korvolley Mislinja

Urh Vane
Fink Aljaž

6. 11. 2021 - 18:00

3 - 1

KLS Ljubno

Korvolley Mislinja



4. krog

11. 11. 2021 - 18:30

Center za zdravje in šport, Mislinja

11. 11. 2021 - 18:30

11. 11. 2021 - 18:30

Korvolley Mislinja

0 - 3

KEA Šempeter

Križman Simon
Mihajlovič Bojan

11. 11. 2021 - 18:30

0 - 3

Korvolley Mislinja

KEA Šempeter

13. 11. 2021 - 18:00

ŠD Prevalje

13. 11. 2021 - 18:00

13. 11. 2021 - 18:00

Prevalje

3 - 1

Slovenj Gradec

Tratnik Primož
Strmčnik Ervin

13. 11. 2021 - 18:00

3 - 1

Prevalje

Slovenj Gradec

1. 12. 2021 - 19:30

ŠD Zreče

1. 12. 2021 - 19:30

1. 12. 2021 - 19:30

Weiler Volley Zreče

0 - 3

KLS Ljubno

Srša Klara
Hribar Gašper

1. 12. 2021 - 19:30

0 - 3

Weiler Volley Zreče

KLS Ljubno

1. 12. 2021 - 20:00

Draš center, Maribor

1. 12. 2021 - 20:00

1. 12. 2021 - 20:00

Nova KBM Branik II

3 - 0

Murania Lendava

Križman Simon
Dukarić Mirko

1. 12. 2021 - 20:00

3 - 0

Nova KBM Branik II

Murania Lendava

9. 12. 2021 - 20:30

ŠD Šoštanj

9. 12. 2021 - 20:30

9. 12. 2021 - 20:30

Kajuh Šoštanj

2 - 3

ŽOK Sobota

Strmčnik Ervin
Friedrich Sabina

9. 12. 2021 - 20:30

2 - 3

Kajuh Šoštanj

ŽOK Sobota



5. krog

19. 11. 2021 - 19:30

OŠ II., Murska Sobota

19. 11. 2021 - 19:30

19. 11. 2021 - 19:30

ŽOK Sobota

1 - 3

Nova KBM Branik II

Šiftar Andrej
Mesarič Tadej

19. 11. 2021 - 19:30

1 - 3

ŽOK Sobota

Nova KBM Branik II

20. 11. 2021 - 16:30

ŠD OŠ Šempeter

20. 11. 2021 - 16:30

20. 11. 2021 - 16:30

KEA Šempeter

1 - 3

Weiler Volley Zreče

Miklošič Sanja
Kramar Franci

20. 11. 2021 - 16:30

1 - 3

KEA Šempeter

Weiler Volley Zreče

20. 11. 2021 - 18:00

Gimnazija Sl.Gradec

20. 11. 2021 - 18:00

20. 11. 2021 - 18:00

Slovenj Gradec

3 - 2

Kajuh Šoštanj

Mihajlovič Bojan
Goznik Lynn

20. 11. 2021 - 18:00

3 - 2

Slovenj Gradec

Kajuh Šoštanj

20. 11. 2021 - 18:00

OŠ Ljubno ob Savinji

20. 11. 2021 - 18:00

20. 11. 2021 - 18:00

KLS Ljubno

0 - 3

Prevalje

Križman Simon
Zdolšek Ivan

20. 11. 2021 - 18:00

0 - 3

KLS Ljubno

Prevalje

20. 11. 2021 - 19:30

Dvojezična OŠ, Lendava

20. 11. 2021 - 19:30

20. 11. 2021 - 19:30

Murania Lendava

3 - 1

Korvolley Mislinja

Mesarič Tadej
Šiftar Andrej

20. 11. 2021 - 19:30

3 - 1

Murania Lendava

Korvolley Mislinja



6. krog

26. 11. 2021 - 18:00

ŠD Prevalje

26. 11. 2021 - 18:00

26. 11. 2021 - 18:00

Prevalje

3 - 1

KEA Šempeter

Dukarić Mirko
Ledenik Robert

26. 11. 2021 - 18:00

3 - 1

Prevalje

KEA Šempeter

26. 11. 2021 - 19:30

OŠ II., Murska Sobota

26. 11. 2021 - 19:30

26. 11. 2021 - 19:30

ŽOK Sobota

3 - 1

Slovenj Gradec

Mihajlovič Bojan
Križman Simon

26. 11. 2021 - 19:30

3 - 1

ŽOK Sobota

Slovenj Gradec

26. 11. 2021 - 20:00

Draš center, Maribor

26. 11. 2021 - 20:00

26. 11. 2021 - 20:00

Nova KBM Branik II

3 - 0

Korvolley Mislinja

Mesarič Tadej
Šiftar Andrej

26. 11. 2021 - 20:00

3 - 0

Nova KBM Branik II

Korvolley Mislinja

27. 11. 2021 - 16:00

ŠD Šoštanj

27. 11. 2021 - 16:00

27. 11. 2021 - 16:00

Kajuh Šoštanj

3 - 1

KLS Ljubno

Jovanovič Dejan
Srša Klara

27. 11. 2021 - 16:00

3 - 1

Kajuh Šoštanj

KLS Ljubno

27. 11. 2021 - 19:00

ŠD Zreče

27. 11. 2021 - 19:00

27. 11. 2021 - 19:00

Weiler Volley Zreče

3 - 0

Murania Lendava

Strmčnik Ervin
Friedrich Sabina

27. 11. 2021 - 19:00

3 - 0

Weiler Volley Zreče

Murania Lendava



7. krog

4. 12. 2021 - 15:30

ŠD OŠ Šempeter

4. 12. 2021 - 15:30

4. 12. 2021 - 15:30

KEA Šempeter

3 - 0

Kajuh Šoštanj

Pevc Anton
Markelj Blaž

4. 12. 2021 - 15:30

3 - 0

KEA Šempeter

Kajuh Šoštanj

4. 12. 2021 - 16:00

Center za zdravje in šport, Mislinja

4. 12. 2021 - 16:00

4. 12. 2021 - 16:00

Korvolley Mislinja

0 - 3

Weiler Volley Zreče

Friedrich Sabina
Zdolšek Ivan

4. 12. 2021 - 16:00

0 - 3

Korvolley Mislinja

Weiler Volley Zreče

4. 12. 2021 - 18:00

OŠ Ljubno ob Savinji

4. 12. 2021 - 18:00

4. 12. 2021 - 18:00

KLS Ljubno

3 - 0

ŽOK Sobota

Križman Simon
Slatič Tjaša

4. 12. 2021 - 18:00

3 - 0

KLS Ljubno

ŽOK Sobota

4. 12. 2021 - 19:30

Dvojezična OŠ, Lendava

4. 12. 2021 - 19:30

4. 12. 2021 - 19:30

Murania Lendava

0 - 3

Prevalje

Drobež Rozalija
Mihajlovič Bojan

4. 12. 2021 - 19:30

0 - 3

Murania Lendava

Prevalje

15. 12. 2021 - 18:00

Gimnazija Sl.Gradec

15. 12. 2021 - 18:00

15. 12. 2021 - 18:00

Slovenj Gradec

1 - 3

Nova KBM Branik II

Strmčnik Ervin
Tratnik Primož

15. 12. 2021 - 18:00

1 - 3

Slovenj Gradec

Nova KBM Branik II



8. krog

8. 12. 2021 - 18:00

ŠD Prevalje

8. 12. 2021 - 18:00

8. 12. 2021 - 18:00

Prevalje

3 - 0

Korvolley Mislinja

Križman Simon
Tratnik Primož

8. 12. 2021 - 18:00

3 - 0

Prevalje

Korvolley Mislinja

10. 12. 2021 - 19:30

Draš center, Maribor

10. 12. 2021 - 19:30

10. 12. 2021 - 19:30

Nova KBM Branik II

3 - 0

Weiler Volley Zreče

Goznik Lynn
Ledenik Robert

10. 12. 2021 - 19:30

3 - 0

Nova KBM Branik II

Weiler Volley Zreče

10. 12. 2021 - 19:30

OŠ II., Murska Sobota

10. 12. 2021 - 19:30

10. 12. 2021 - 19:30

ŽOK Sobota

2 - 3

KEA Šempeter

Mihajlovič Bojan
Šiftar Andrej

10. 12. 2021 - 19:30

2 - 3

ŽOK Sobota

KEA Šempeter

11. 12. 2021 - 16:00

ŠD Šoštanj

11. 12. 2021 - 16:00

11. 12. 2021 - 16:00

Kajuh Šoštanj

3 - 0

Murania Lendava

Maglič Nikola
Villalba Victor

11. 12. 2021 - 16:00

3 - 0

Kajuh Šoštanj

Murania Lendava

11. 12. 2021 - 18:00

Gimnazija Sl.Gradec

11. 12. 2021 - 18:00

11. 12. 2021 - 18:00

Slovenj Gradec

3 - 1

KLS Ljubno

Dukarić Mirko
Friedrich Sabina

11. 12. 2021 - 18:00

3 - 1

Slovenj Gradec

KLS Ljubno



9. krog

17. 12. 2021 - 19:00

OŠ Ljubno ob Savinji

17. 12. 2021 - 19:00

17. 12. 2021 - 19:00

KLS Ljubno

0 - 3

Nova KBM Branik II

Figar Domen
Srša Klara

17. 12. 2021 - 19:00

0 - 3

KLS Ljubno

Nova KBM Branik II

18. 12. 2021 - 13:30

ŠD OŠ Šempeter

18. 12. 2021 - 13:30

18. 12. 2021 - 13:30

KEA Šempeter

1 - 3

Slovenj Gradec

Dukarić Mirko
Križman Simon

18. 12. 2021 - 13:30

1 - 3

KEA Šempeter

Slovenj Gradec

18. 12. 2021 - 16:00

Center za zdravje in šport, Mislinja

18. 12. 2021 - 16:00

18. 12. 2021 - 16:00

Korvolley Mislinja

0 - 3

Kajuh Šoštanj

Gruškovnjak Robert
Gujtman Domen

18. 12. 2021 - 16:00

0 - 3

Korvolley Mislinja

Kajuh Šoštanj

18. 12. 2021 - 16:00

ŠD Prevalje

18. 12. 2021 - 16:00

18. 12. 2021 - 16:00

Prevalje

3 - 0

Weiler Volley Zreče

Mihajlovič Bojan
Slatič Tjaša

18. 12. 2021 - 16:00

3 - 0

Prevalje

Weiler Volley Zreče

18. 12. 2021 - 19:30

Dvojezična OŠ, Lendava

18. 12. 2021 - 19:30

18. 12. 2021 - 19:30

Murania Lendava

0 - 3

ŽOK Sobota

Šiftar Andrej
Ledenik Robert

18. 12. 2021 - 19:30

0 - 3

Murania Lendava

ŽOK Sobota



10. krog

21. 01. 2022 - 20:00

Draš center, Maribor

21. 01. 2022 - 20:00

21. 01. 2022 - 20:00

Nova KBM Branik II

2 - 3

Prevalje

Šiftar Andrej
Gruškovnjak Robert

21. 01. 2022 - 20:00

2 - 3

Nova KBM Branik II

Prevalje