19 / mars 2022
Formis - Calcit Volley 0:3

1.A DOL za ženske, druga tekma 1/4 finala, Hoče, VŠD Hoče, gledalcev: 200, sodnika: Mojca Tovornik (Maribor), Sanja Miklošič (Maribor)

Formis: Škoflek (L), Šteharnik, Zupan (L), Godec 10, Natek, Grubišič Čabo 8, Milošič 7, Divjak, Halužan Sagadin 1, Fišer N., Bračič, Fišer T., Krajnc 2. Trener: Miloš Milić
Calcit Volley: Pavlović Mori 7, Špoljarič (L), Mihevc 4, Radišković 10, Šiftar, Vovk, Kostič 12, Lenart 2, Boisa 3, Janežič (L), Charuk 5, Fattoumata 10, Zorman 2, Čižman 2. Trener: Gregor Rozman

Tekmo so Formiske odprle z 2:0 in so prednost dveh točk držale do rezultata 4:2, nato pa so Calcitovke zaigrale bolj zbrano in pri 4:7 smo videli prvi odmor na domači strani. Gostje niso popuščale in so povedle s 4:10, po dveh točkah Formisk, so nato prednost povišale na 6:13. Po dveh neubranljivih servisih Krajnčeve so se domače igralke približale na 9:13, a nato so gostje spet pobegnile na 9:16. Pri 11:22 je v igro vstopila Nika Fišer. Prvi niz so Calcitovke dobile z 12:25.
Drugi niz se je začel izenačeno, po uspešnem napadu Milošičeve so Formiske povedle s 3:2. Na 6:6 je izenačila Godčeva in nato še enkrat na 7:7, pri 9:8 pa so Formiske spet vodile. Nato so Calcitovke povedle za dve točki, a na 13:13 je spet izenačila Godčeva. Počasi so gostje povišale prednost in pri 16:20 smo videli prvi odmor na domači strani. Po bloku Milošičeve in in dveh napakah gostujočih igralk so se Formiske približale na 19:21, a izkušene Kamničanke niso dovolile presenečenja in so niz dobile z 20:25.
Calcitovke so boljše odprle tretji niz, po bloku in neubranljivem servisu Godčeve pa so Formiske povedle s 5:4. Nato so počasi Calcitovke prevzele pobudo in poviševale prednost. Pri 10:16 je v igro vstopila Taja Natek. Pri 14:21 sta v igro vstopili Nika Fišer in Naja Divjak. Za konec pa smo videli še vstop Neje Bračič in zmago Calcitovk s 14:25.