20 / november 2021
Formis - ŽOK Ljutomer 3:0

1B. DOL za ženske, 9. krog, Formis - ŽOK Ljutomer 3:0 (25:22, 25:16, 25:15)
Hoče, VŠD Hoče, 100 gledalcev, sodnika: Marko Rožej (Ravne na Koroškem), Bernard Valentar (Prevalje)

Formis: Stražišar, Škoflek (L), Šteharnik 8, Zupan (L), Godec 7, Natek, Grubišič Čabo 16, Milošič 11, Divjak, Fišer N., Bračič, Fišer T., Čičić 3, Krajnc 7. Trener: Miloš Milić
ŽOK Ljutomer: Banfi 3, Šijanec, Horvat 3, Makoter, Pintarič, Stankovič 4, Kolmanič Ana 10, Krajcar, Kolmanič Anja 3, Oletič 4, Sužnik 7, Mikl (L). Trener: Bojan Novak

Tekmo so bolje odprle gostujoče igralke, ki so povedle s 3:1. Po bloku Godčeve so Formiske prvič povedle s 4:3, po neubranljivem servisu Milošičeve za 7:4 pa je sledil prvi odmor na gostujoči strani. Sledilo je izenačenje na 7. točki, nato pa so pobudo spet prevzele domačinke, ki so povedle z 12:9, vendar se Ljutomerčanke niso predale in so obrnile razultat sebi v prid (12:13), kar je prisililo domačega trenerja v prvi odmor. Nato smo spremljali izenačeno igro vse do 18. točke, pri 18:20 za Ljutomerčanke pa je sledil drugi odmor domačega trenerja, ki je prebudil domače igralke, saj so povedle s 21:20. Po neubranljivem servisu Čičićove in bloku Krajnčeve so imele Formiske prvo zaključno žogo za niz, ki so jo uspešno zaključile.
Drugi niz so Formiske odprle s 4:1 in 7:4, a so se Ljutomerčanke približale samo na eno točko zaostanka. Pri 10:7 je sledil prvi odmor na strani gostujoče ekipe, ki pa ni spremenil poteka igre, saj so gostiteljice povedle s 14:7 in gostujoči trener je vzel še drugi odmor. Formiske so nadaljevale v svojem ritmu. Prvo zaključno žogo je priigrala Julija Grubišič Čabo, po napaki gostujoče igralke pa se je niz končal s 25:16.
Tretji niz je z neubranljivim servisom odprla Čičićova. Formiske so povedle s 3:0. Pri 5:1 je sledil prvi in pri 9:1 še drugi odmor gostujočega trenerja, ki pa ni prebudil gostujočih igralk. Niz so domačinke mirno pripeljale do končnih 25:15 in zmage s 3:0 v nizih.