15 / januari 2022
Formis - Murexin-Kema Puconci 3:0

1B. DOL za ženske, 15. krog, Formis : Murexin-Kema Puconci 3:0 (25:9, 25:9, 25:14)
Hoče, VŠD Hoče, 50 gledalcev, sodnika: Rok Zajec (Ljubljana), Dejan Jovanovič (Ljubljana)

Formis: Šteharnik 4, Zupan (L), Godec 11, Grubišič Čabo 11, Milošič 4, Divjak, Halužan Sagadin, Fišer N. 5, Bračič 3, Fišer T., Čičić 4, Krajnc 12. Trener: Angelina Ajnihar

Murexin-Kema Puconci: Rakar 8, Lang, Lovrenčec (L), Vnuk 2, Kovač 8, Malok, Šadl 3, Cigut 1, Gonter, Novak (L). Trener: Sebastijan Lenarčič

Po bloku Godčeve so Formiske prvič povedle s 3:2, prednost so po uspešnih napadih in blokih Milošičeve ter Krajnčeve samo povečevale. Pri 7:2 je sledil prvi odmor na gostujoči strani, ki pa ni spremenil poteka igre in pri 15:6 smo videli drugi odmor. Ob koncu niza so v igro vstopile Fišer Nika, Fišer Tina, Divjak Naja in Bračič Neja, ki so prvi niz pripeljale do končnih 25:9.

V drugem nizu so Formiske spet hitro prevzele pobudo ter počasi povečevale prednost. Pri 10:4 je gostujoči trener vzel prvi odmor. Pri 13:4 je Milošičevo zamenjala Fišerjeva, pri 17:7 pa Čičićevo kapetanka Halužan Sagadinova. Formiske niso popuščale in niz je z napadom zaključila Bračičeva.

Do 8. točke smo v tretjem nizu spremljali izenačeno igro, nato pa so Formiske spet zaigrale bolje in po neubranljivem servisu Čičićeve za 12:8 je sledil prvi odmor na gostujoči strani. Formiske so še naprej povečevale prednost in po dveh neubranljivih servisih Godčeve povedle s 23:13. Niz in tekmo je zaključila Neja Bračič za prvo zmago v letu 2022.