22 / januari 2022
Formis - Calcit Volley II 3:1

1.B DOL za ženske, 17. krog, Formis - Calcit Volley II 3:1 (25:17, 25:8, 25:27, 25:14)

Hoče, VŠD Hoče, 50 gledalcev, sodnika: Robert Gruškovnjak (Beltinci), Domen Gujtman (Murska Sobota)

Formis: Škoflek (L), Šteharnik 7, Zupan (L), Godec 21, Natek, Grubišič Čabo 13, Milošič 27, Divjak, Halužan Sagadin 1, Fišer N., Fišer T., Krajnc 11. Trener: Angelina Ajnihar
Calcit Volley II: Topič 4, Stupar 2, Lužovec 11, Štern 8. Ifko, Vavpetič, Herič, Žvegla 4, Sitar, Gojak T. (L), Gojak A. (L), Kraševec 14. Trener: Tjaša Gadža

Po začetnem vodstvu Formisk s 6:2 so se Calcitovke približale na le točko zaostanka, a po seriji servisov kapetanke Halužan Sagadinove so se Formiske odlepile na 15:7, vmes smo videli tudi prvi odmor na gostujoči strani. Prednost so domačinke držale do konca prvega niza in ga mirno pripeljale do končnih 25:17. V prvem nizu je z 8 točkami izstopala Nika Milošič.
Drugi niz je na servisu začela Julija Grubišič Čabo, ki je servirala do 14:0 in niz je bil praktično odločen, končal se je s 25:8. S tremi bloki je izstopala Tinkara Šteharnik.
Tretji niz je bil skozi dokaj izenačen, še na 18. točki sta ekipi bili izenačeni, nato pa so Formiske povedle za 4 točke in pri 23:19 so že vsi pričakovali konec tekme, a Calcitovke se s tem niso strinjale in so po preobratu slavile s 25:27.
Calcitovke so bolje odprle četrti niz, povedle so s 6:9, potem pa je prišla na servis Žana Godec in Formiske so po nizu točk povedle s 15:9. Prednost so Formiske do konca niza samo še povečevale in niz zaključile s 25:14 za končno zmago s 3:1 v nizih.