Calcit Volley II - ŽOK Ljutomer 0:3
Stranje – Dvorana OŠ Stranje, gledalcev 15, sodnika; Maglič, Hodžič.

Calcit Volley II: N. Sitar, Topič, Štern 3, Ifko 1, Vukojević3, Vavpetič, Herič 4, Žvegla 6, T. Gojak (L), A, Gojak (L), Kraševec 9. Trenerka: Tjaša Gadža
ŽOK Ljutomer: Banfi, Šijanec 3, Horvat 14, Makoter 9, Pintarič 4, Stanković, Ana Kolmanič 10, Anja Kolmanič, Mikl (L), Oletič, Sužnik 15, Antolin. Trener: Bojan Novak

Kamniške princeske, ki praktično vso sezono niso igrale v polni zasedbi, so na svoji zadnji tekmi letošnje sezone v 1. B DOL za ženske že v prvem nizu ostale še brez libera Atene Gojak, ki si je zvila gleženj. Čeprav jo je dobro nadomestila sestra Tara, so bile proti Ljutomerčankam v vseh treh nizih daleč od uspeha. Predvsem so imele težave z realizacijo v napadu, na drugi strani so Ljutomerčanke dosegle deset blokov, od tega kar sedem Ana Horvat.

V prvem nizu so si gostje ob boljšem servisu zelo hitro priigrale sedem točk prednosti (5:12), ko je bila v napadu uspešna Adela Pintarič, po napaki domače ekipe pa je bilo že 9:17. Do konca niza domače odbojkarice na manj kot šest točk niso prišle, niz pa se je končal z dvema zaporednima točkama Horvatove.
Na servis Urše Herič so domače odbojkarice v drugem nizu gostjam pobegnile za štiri točke (8:4), vodile pa so tudi še z 9:6, toda na deveti točki sta bili ekipi že skupaj. Do petnajste točke so Kamničanke še sledile Ljutomerčankam, nato pa so popustile na sprejemu, v napadu so bile premalo odločne, kar so bolj izkušene gostje kaznovale in jim do konca niza prepustile le še točko.
Tretji niz se je začel z vodstvom Ljutomera z 0:6, po dveh blokih Horvatove pa je bilo že neulovljivih 9:19 za gostje. Zadnjo točko na tekmi je dosegla Pintarič.

Izjava po tekmi:

Tjaša Gadža, trenerka Calcit Volleyja II: »Žal smo sezono končale brez osvojenega niza, vendar so se dekleta borile, toda nasprotnice so bile tokrat premočne za nas. Žal si je v prvem nizu gleženj poškodovala Atena Gojak, ki jo je sestra Tara sicer dobro nadomestila. Čeprav smo ostale praznih rok, nisem nezadovoljna s sezono, saj smo večinoma prikazale dobro odbojko, viden pa je tudi napredek igralk.«