Sportklub 1A. DOL moški


  • 24. 02. 2024 - 18:00

    Panvita Pomgrad

    Calcit Volley

    0 - 3

    28/30  15/25  16/25

  • 24. 02. 2024 - 18:00

    Maribor

    HišaNaKolesihTriglav

    3 - 0

    25/22  25/18  25/21

  • 24. 02. 2024 - 19:00

    FužinarSijMetalRavne

    ACH Volley Ljubljana

    0 - 3

    16/25  20/25  16/25

  • 24. 02. 2024 - 19:00

    Črnuče

    Špan Brezovica

    1 - 3

    25/22  18/25  25/27  22/25

  • 24. 02. 2024 - 19:00

    Šoštanj Topolšica

    SIP Šempeter

    1 - 3

    25/22  17/25  23/25  17/25

  • 24. 02. 2024 - 19:00

    Alpacem Kanal

    Krka

    3 - 0

    25/18  25/16  25/18

  • 2. 03. 2024 - 17:30

    HišaNaKolesihTriglav

    Panvita Pomgrad

  • 2. 03. 2024 - 18:00

    ACH Volley Ljubljana

    Calcit Volley

  • 2. 03. 2024 - 19:00

    FužinarSijMetalRavne

    Maribor

  • 2. 03. 2024 - 19:00

    Alpacem Kanal

    Črnuče

  • 2. 03. 2024 - 19:00

    Krka

    Šoštanj Topolšica

  • 2. 03. 2024 - 19:30

    SIP Šempeter

    Špan Brezovica

    
24. 02. 2024 - 18:00

Panvita Pomgrad

Calcit Volley

0 - 3

28/30  15/25  16/25

24. 02. 2024 - 18:00

Maribor

HišaNaKolesihTriglav

3 - 0

25/22  25/18  25/21

24. 02. 2024 - 19:00

FužinarSijMetalRavne

ACH Volley Ljubljana

0 - 3

16/25  20/25  16/25

24. 02. 2024 - 19:00

Črnuče

Špan Brezovica

1 - 3

25/22  18/25  25/27  22/25

24. 02. 2024 - 19:00

Šoštanj Topolšica

SIP Šempeter

1 - 3

25/22  17/25  23/25  17/25

24. 02. 2024 - 19:00

Alpacem Kanal

Krka

3 - 0

25/18  25/16  25/18

2. 03. 2024 - 17:30

HišaNaKolesihTriglav

Panvita Pomgrad

2. 03. 2024 - 18:00

ACH Volley Ljubljana

Calcit Volley

2. 03. 2024 - 19:00

FužinarSijMetalRavne

Maribor

2. 03. 2024 - 19:00

Alpacem Kanal

Črnuče

2. 03. 2024 - 19:00

Krka

Šoštanj Topolšica

2. 03. 2024 - 19:30

SIP Šempeter

Špan Brezovica

best scorer(points / sets)

#15

ĐorđeJovović 5,35(444/83)

#8

ŽigaMori 5,3(159/30)

#14

NikolaGjorgiev 4,48(327/73)

#16

Lazaro YoelvisBrunet Llanes 4,46(241/54)

#5

MartinKosmina 4,4(339/77)

best server(serve ace / sets)

#2

GalMedved 0,67(2/3)

#15

ĐorđeJovović 0,48(40/83)

#6

MihaKosanc 0,43(6/14)

#20

NikMujanović 0,41(7/17)

#13

ČrtomirBošnjak 0,39(13/33)

best blocker(winning blocks / sets)

#6

UrošTučen 0,81(68/84)

#11

DanijelKoncilja 0,72(55/76)

#11

UrošNikolić 0,71(51/72)

#2

GalMedved 0,67(2/3)

#17

MaticVidečnik 0,65(32/49)

best scorer(points)

#5

MartinKosmina 339

#14

NikolaGjorgiev 327

#5

NenadŠormaz 308

best server(serve ace)

#8

RokBračko 25

#23

MaticRojnik 24

best blocker(winning blocks)

#11

UrošNikolić 51

#3

MihaCafuta 50

#13

MihaFink 46

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#9

JakobŠpes Podbregar 67%(72/108)

#7

BorutMarkovič 65%(65/100)

#11

DavidRenko 64%(118/184)

#13

JaniKovačič 63%(188/298)

#8

NikoMajer 62%(54/87)

attack - excellent %spike point / all spikes

#17

StefanMirković 52%(248/478)

#13

ČrtomirBošnjak 50%(91/182)

#5

MartinKosmina 50%(300/605)

#5

DinoVinkovič 49%(50/102)

Standing

1AM liga

1AM modra

1AM zelena

Standing

1AM liga

1AM liga 1AM liga Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

ACH Volley Ljubljana

38

14

13

1

39

8

1128

952

9

3

1

0

0

1

4,88

1,185

-

Calcit Volley

38

14

12

2

40

7

1139

894

11

1

0

2

0

0

5,71

1,274

-

Maribor

24

14

8

6

28

22

1131

1082

5

2

1

1

2

3

1,27

1,045

-

HišaNaKolesihTriglav

21

14

7

7

27

28

1197

1184

2

3

2

2

2

3

0,96

1,011

-

Panvita Pomgrad

17

14

6

8

20

28

1062

1091

3

2

1

0

2

6

0,71

0,973

-

FužinarSijMetalRavne

15

14

5

9

18

31

1032

1150

2

2

1

1

1

7

0,58

0,897

-

Alpacem Kanal

9

14

3

11

17

35

1141

1223

1

2

0

0

8

3

0,49

0,933

-

Krka

6

14

2

12

9

39

908

1162

0

1

1

1

1

10

0,23

0,781

-




1AM liga 1AM liga Standing Results Breakdown

Results Breakdown

1AM liga

Guest Team

ACH

SKA

CMK

FRA

TKR

KNM

MMB

PMS

Home Team

ACH Volley Ljubljana (ACH)

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

Alpacem Kanal (SKA)

1 - 3

0 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 1

1 - 3

1 - 3

Calcit Volley (CMK)

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

FužinarSijMetalRavne (FRA)

0 - 3

3 - 1

0 - 3

0 - 3

3 - 2

2 - 3

3 - 0

HišaNaKolesihTriglav (TKR)

1 - 3

3 - 1

3 - 2

1 - 3

2 - 3

0 - 3

2 - 3

Krka (KNM)

0 - 3

3 - 1

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

Maribor (MMB)

1 - 3

3 - 1

0 - 3

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 0

Panvita Pomgrad (PMS)

0 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 1

1AM modra

1AM modra 1AM modra Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenaltyPrevious Results
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   SP3-03-13-22-31-30-3

ACH Volley Ljubljana

57

22

20

2

60

17

1824

1547

12

5

3

0

0

2

3,53

1,179

-

38

9

3

1

0

0

1

Calcit Volley

56

22

18

4

59

14

1768

1427

16

2

0

2

1

1

4,21

1,239

-

38

11

1

0

2

0

0

Maribor

40

22

13

9

47

33

1821

1722

8

4

1

2

4

3

1,42

1,058

-

24

5

2

1

1

2

3

HišaNaKolesihTriglav

31

22

10

12

40

44

1836

1839

4

4

2

3

4

5

0,91

0,998

-

21

2

3

2

2

2

3

Panvita Pomgrad

23

22

8

14

29

48

1682

1778

3

4

1

0

5

9

0,60

0,946

-

17

3

2

1

0

2

6

FužinarSijMetalRavne

18

22

6

16

22

53

1501

1783

2

3

1

1

2

13

0,42

0,842

-

15

2

2

1

1

1

7




1AM modra 1AM modra Standing Results Breakdown

Results Breakdown

1AM modra

Guest Team

ACH LJ

Calcit Volley

FužinarSijMetal

OKKranj

MB

Panvita Pomgrad

Home Team

ACH Volley Ljubljana (ACH LJ)

3 - 0

3 - 2

3 - 2

3 - 0

Calcit Volley (Calcit Volley)

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 0

FužinarSijMetalRavne (FužinarSijMetal)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 1

HišaNaKolesihTriglav (OKKranj)

1 - 3

3 - 1

3 - 0

0 - 3

Maribor (MB)

1 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 1

Panvita Pomgrad (Panvita Pomgrad)

1 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 1

1AM zelena

1AM zelena 1AM zelena Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenaltyPrevious Results
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   SP3-03-13-22-31-30-3

Alpacem Kanal

30

8

7

1

22

4

630

480

6

1

0

0

1

0

5,50

1,312

-

9

0

0

0

0

0

0

Krka

27

8

7

1

21

8

693

630

2

5

0

0

0

1

2,62

1,100

-

6

0

0

0

0

0

0

Šoštanj Topolšica

17

8

3

5

12

18

656

716

1

1

1

0

3

2

0,67

0,916

-

9

0

0

0

0

0

0

Špan Brezovica

16

8

3

5

12

17

653

676

1

2

0

1

1

3

0,71

0,966

-

6

0

0

0

0

0

0

SIP Šempeter

12

8

3

5

13

17

632

686

1

2

0

0

4

1

0,76

0,921

-

3

0

0

0

0

0

0

Črnuče

3

8

1

7

6

22

606

682

0

1

0

0

3

4

0,27

0,889

-

0

0

0

0

0

0

0




1AM zelena 1AM zelena Standing Results Breakdown

Results Breakdown

1AM zelena

Guest Team

Alpacem

Črnuče

Krka

SIP

Šoštanj

Špan

Home Team

Alpacem Kanal (Alpacem)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

Črnuče (Črnuče)

0 - 3

1 - 3

1 - 3

1 - 3

Krka (Krka)

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

SIP Šempeter (SIP )

1 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 1

Šoštanj Topolšica (Šoštanj)

3 - 0

1 - 3

1 - 3

3 - 2

Špan Brezovica (Špan)

0 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 0