3. DOL ženske - vzhod


  • 2. 03. 2024 - 17:30

    ŽOK Ptuj

    Weiler Volley Zreče2

    3 - 0

    25/7  25/9  25/22

  • 2. 03. 2024 - 18:00

    ŽOK Mislinja

    Svolley

    3 - 1

    25/19  25/12  19/25  25/19

  • 2. 03. 2024 - 18:30

    Celje

    Bistrica II

  • 7. 03. 2024 - 19:00

    Benedikt

    KEA Šempeter

  • 8. 03. 2024 - 19:30

    Bistrica II

    ŽOK Ptuj

  • 9. 03. 2024 - 16:00

    Weiler Volley Zreče2

    Benedikt

  • 9. 03. 2024 - 18:00

    Svolley

    Celje

    
2. 03. 2024 - 17:30

ŽOK Ptuj

Weiler Volley Zreče2

3 - 0

25/7  25/9  25/22

2. 03. 2024 - 18:00

ŽOK Mislinja

Svolley

3 - 1

25/19  25/12  19/25  25/19

2. 03. 2024 - 18:30

Celje

Bistrica II

7. 03. 2024 - 19:00

Benedikt

KEA Šempeter

8. 03. 2024 - 19:30

Bistrica II

ŽOK Ptuj

9. 03. 2024 - 16:00

Weiler Volley Zreče2

Benedikt

9. 03. 2024 - 18:00

Svolley

Celje

Standing

3ZV liga

Standing

3ZV liga

3ZV liga 3ZV liga Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

ŽOK Ptuj

35

13

12

1

36

10

1113

900

6

5

1

0

0

1

3,60

1,237

-

ŽOK Mislinja

27

14

9

5

32

21

1178

1071

5

2

2

2

1

2

1,52

1,100

-

KEA Šempeter

23

12

8

4

29

16

1038

857

6

0

2

1

3

0

1,81

1,211

-

Celje

23

11

8

3

25

14

905

833

4

3

1

0

1

2

1,79

1,086

-

Benedikt

21

12

6

6

27

19

1050

940

5

1

0

3

3

0

1,42

1,117

-

Slovenj Gradec

18

13

6

7

26

27

1151

1114

2

2

2

2

4

1

0,96

1,033

-

Svolley

15

14

5

9

16

29

916

1003

3

2

0

0

1

8

0,55

0,913

-

Weiler Volley Zreče2

9

13

3

10

13

32

843

1035

2

0

1

1

2

7

0,41

0,814

-

Bistrica II

0

12

0

12

0

36

459

900

0

0

0

0

0

12

0,00

0,510

-




3ZV liga 3ZV liga Standing Results Breakdown

Results Breakdown

3ZV liga

Guest Team

BDT

BI2

CLJ

KEA

SG1

SVY

WE2

ZML

ZPT

Home Team

Benedikt (BDT)

1 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 0

Bistrica II (BI2)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

Celje (CLJ)

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 2

0 - 3

KEA Šempeter (KEA)

3 - 2

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

1 - 3

Slovenj Gradec (SG1)

3 - 2

3 - 0

1 - 3

2 - 3

3 - 0

2 - 3

0 - 3

Svolley (SVY)

0 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 1

3 - 0

0 - 3

Weiler Volley Zreče2 (WE2)

3 - 0

0 - 3

3 - 2

2 - 3

1 - 3

1 - 3

ŽOK Mislinja (ZML)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 1

3 - 0

0 - 3

ŽOK Ptuj (ZPT)

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 2