1B. DOL moški


  • 23. 11. 2022 - 20:30

    SIP Šempeter

    Krka

    0 - 3

    22/25  15/25  15/25

  • 25. 11. 2022 - 20:30

    SIP Šempeter

    Črnuče II

    3 - 1

    27/25  25/20  27/29  25/21

  • 26. 11. 2022 - 18:00

    Korvolley Mislinja

    Šoštanj Topolšica

    1 - 3

    25/22  20/25  14/25  18/25

  • 26. 11. 2022 - 19:00

    Špan Brezovica

    Krka

    0 - 3

    22/25  26/28  18/25

  • 26. 11. 2022 - 19:00

    KEKOOprema Žužemberk

    ATHOS Kostanjevica

    3 - 0

    26/24  25/15  25/19

  • 30. 11. 2022 - 20:30

    SIP Šempeter

    Korvolley Mislinja

  • 30. 11. 2022 - 20:30

    Krka

    KEKOOprema Žužemberk

  • 3. 12. 2022 - 16:30

    Črnuče II

    Špan Brezovica

  • 3. 12. 2022 - 19:00

    Šoštanj Topolšica

    SIP Šempeter

  • 3. 12. 2022 - 19:00

    ATHOS Kostanjevica

    Korvolley Mislinja

    
23. 11. 2022 - 20:30

SIP Šempeter

Krka

0 - 3

22/25  15/25  15/25

25. 11. 2022 - 20:30

SIP Šempeter

Črnuče II

3 - 1

27/25  25/20  27/29  25/21

26. 11. 2022 - 18:00

Korvolley Mislinja

Šoštanj Topolšica

1 - 3

25/22  20/25  14/25  18/25

26. 11. 2022 - 19:00

Špan Brezovica

Krka

0 - 3

22/25  26/28  18/25

26. 11. 2022 - 19:00

KEKOOprema Žužemberk

ATHOS Kostanjevica

3 - 0

26/24  25/15  25/19

30. 11. 2022 - 20:30

SIP Šempeter

Korvolley Mislinja

30. 11. 2022 - 20:30

Krka

KEKOOprema Žužemberk

3. 12. 2022 - 16:30

Črnuče II

Špan Brezovica

3. 12. 2022 - 19:00

Šoštanj Topolšica

SIP Šempeter

3. 12. 2022 - 19:00

ATHOS Kostanjevica

Korvolley Mislinja

best scorer(points / sets)

#3

LukaMivšek 4,73(71/15)

#4

DenisRobida 4,18(138/33)

#4

DavidČuk 4,04(109/27)

#11

DavidRenko 3,69(96/26)

#5

MartinKosmina 3,63(98/27)

best server(serve ace / sets)

#3

TevžTomazin 2(2/1)

#4

DavidČuk 0,52(14/27)

#11

DavidStojanov 0,48(16/33)

#13

MatevžHvala 0,47(9/19)

#9

JakaPetković 0,47(8/17)

best blocker(winning blocks / sets)

#14

LukaLindič 0,68(19/28)

#15

LovroJarkovič 0,67(6/9)

#2

KristjanHerodež 0,67(14/21)

#17

NaceKoren 0,61(20/33)

#9

JušVindišar 0,6(12/20)

best scorer(points)

#20

JureKirbiš 115

#8

ToniTravnik 112

#4

DavidČuk 109

best server(serve ace)

#4

DavidČuk 14

#20

JureKirbiš 11

#16

JoštLenič 11

#17

TilenPušnik 10

best blocker(winning blocks)

#17

NaceKoren 20

#14

LukaLindič 19

#15

MarioKoncilja 18

#24

BelminHankić 15

#4

DenisRobida 15

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#7

ČrtRozman 79%(22/28)

#8

NikoMajer 70%(119/169)

#4

DenisRobida 70%(85/122)

#9

VidPikl 69%(9/13)

#49

Taras PeterČučulović 69%(81/117)

attack - excellent %spike point / all spikes

#10

ZlatkoPulko 63%(78/124)

#5

MartinKosmina 59%(79/134)

#15

MarioKoncilja 58%(62/106)

#17

TilenPušnik 57%(68/119)

#9

JakaPetković 54%(46/85)

Standing

1BM-liga

Standing

1BM-liga

1BM-liga 1BM-liga Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

MOK Krka

27

9

9

0

27

1

699

507

8

1

0

0

0

0

27,00

1,379

-

Šoštanj Topolšica

22

9

7

2

24

9

794

686

4

3

0

1

1

0

2,67

1,157

-

KEKOOprema Žužemberk

16

9

6

3

19

14

739

722

3

1

2

0

1

2

1,36

1,024

-

SIP Šempeter

15

8

5

3

17

15

707

717

0

4

1

1

0

2

1,13

0,986

-

Špan Brezovica

13

9

4

5

15

17

718

698

2

2

0

1

1

3

0,88

1,029

-

Črnuče II

7

9

2

7

12

23

744

827

0

2

0

1

4

2

0,52

0,900

-

Korvolley Mislinja

3

8

1

7

6

21

525

646

1

0

0

0

3

4

0,29

0,813

-

ATHOS Kostanjevica

2

9

1

8

6

26

645

768

0

0

1

0

3

5

0,23

0,840

-




1BM-liga 1BM-liga Standing Results Breakdown

Results Breakdown

1BM-liga

Guest Team

Kostanj

Črnuče II

KEKOO

Korvo

MOK Krk

SIP Š

Šoštanj

Špan

Home Team

ATHOS Kostanjevica (Kostanj)

3 - 2

1 - 3

0 - 3

1 - 3

Črnuče II (Črnuče II)

0 - 3

3 - 1

1 - 3

1 - 3

KEKOOprema Žužemberk (KEKOO)

3 - 0

3 - 0

0 - 3

1 - 3

3 - 2

Korvolley Mislinja (Korvo)

3 - 0

1 - 3

0 - 3

1 - 3

MOK Krka (MOK Krk)

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

SIP Šempeter (SIP Š)

3 - 1

2 - 3

0 - 3

3 - 2

3 - 1

Šoštanj Topolšica (Šoštanj)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

Špan Brezovica (Špan )

3 - 1

3 - 1

3 - 0

0 - 3

3 - 0