Sportklub 1A. DOL moški

1A. DOL moški

select
1AM liga 1AM liga Matches

1. krog

6. 10. 2023 - 19:00

OŠ P.Voranc, Ravne

6. 10. 2023 - 19:00

6. 10. 2023 - 19:00

FužinarSijMetalRavne

2 - 3

Merkur Maribor

Mesarič Franc
Vrenko Jure

6. 10. 2023 - 19:00

2 - 3

FužinarSijMetalRavne

Merkur Maribor

7. 10. 2023 - 18:00

ŠD Planina, Kranj

7. 10. 2023 - 18:00

7. 10. 2023 - 18:00

HišaNaKolesihTriglav

2 - 3

Panvita Pomgrad

Tomec Eva
Mohorčič Domen

7. 10. 2023 - 18:00

2 - 3

HišaNaKolesihTriglav

Panvita Pomgrad

7. 10. 2023 - 19:00

ŠD Marof, Novo mesto

7. 10. 2023 - 19:00

7. 10. 2023 - 19:00

Krka

0 - 3

Calcit Volley

Vrenko Jure
Strmčnik Ervin

7. 10. 2023 - 19:00

0 - 3

Krka

Calcit Volley

25. 10. 2023 - 20:00

ŠD Tivoli, Ljubljana

25. 10. 2023 - 20:00

25. 10. 2023 - 20:00

ACH Volley Ljubljana

3 - 0

Alpacem Kanal

Pevc Anton
Rozman Katjuša

25. 10. 2023 - 20:00

3 - 0

ACH Volley Ljubljana

Alpacem Kanal



2. krog

11. 10. 2023 - 18:00

ŠD Tivoli, Ljubljana

11. 10. 2023 - 18:00

11. 10. 2023 - 18:00

ACH Volley Ljubljana

3 - 0

Krka

Kramar Franci
Zajec Rok

11. 10. 2023 - 18:00

3 - 0

ACH Volley Ljubljana

Krka

14. 10. 2023 - 19:00

ŠD Kanal

14. 10. 2023 - 19:00

14. 10. 2023 - 19:00

Alpacem Kanal

1 - 3

Merkur Maribor

Perčič Dejan
Jovanovič Dejan

14. 10. 2023 - 19:00

1 - 3

Alpacem Kanal

Merkur Maribor

14. 10. 2023 - 20:00

ŠD Kamnik

14. 10. 2023 - 20:00

14. 10. 2023 - 20:00

Calcit Volley

3 - 0

HišaNaKolesihTriglav

Novak Gregor
Tomec Eva

14. 10. 2023 - 20:00

3 - 0

Calcit Volley

HišaNaKolesihTriglav

15. 10. 2023 - 18:00

Zelena dvorana Puconci

15. 10. 2023 - 18:00

15. 10. 2023 - 18:00

Panvita Pomgrad

3 - 0

FužinarSijMetalRavne

Vrenko Jure
Tovornik Mojca

15. 10. 2023 - 18:00

3 - 0

Panvita Pomgrad

FužinarSijMetalRavne



3. krog

18. 10. 2023 - 18:00

OŠ P.Voranc, Ravne

18. 10. 2023 - 18:00

18. 10. 2023 - 18:00

FužinarSijMetalRavne

0 - 3

Calcit Volley

Tovornik Mojca
Atanasov Daniel

18. 10. 2023 - 18:00

0 - 3

FužinarSijMetalRavne

Calcit Volley

19. 10. 2023 - 19:30

ŠD Tabor, Maribor

19. 10. 2023 - 19:30

19. 10. 2023 - 19:30

Merkur Maribor

3 - 0

Panvita Pomgrad

Valentar Bernard
Rožej Marko

19. 10. 2023 - 19:30

3 - 0

Merkur Maribor

Panvita Pomgrad

19. 10. 2023 - 20:00

ŠD Marof, Novo mesto

19. 10. 2023 - 20:00

19. 10. 2023 - 20:00

Krka

3 - 1

Alpacem Kanal

Kramar Franci
Adrovič Iso

19. 10. 2023 - 20:00

3 - 1

Krka

Alpacem Kanal

19. 10. 2023 - 20:00

ŠD Planina, Kranj

19. 10. 2023 - 20:00

19. 10. 2023 - 20:00

HišaNaKolesihTriglav

1 - 3

ACH Volley Ljubljana

Milojevič Mihajlo
Novak Gregor

19. 10. 2023 - 20:00

1 - 3

HišaNaKolesihTriglav

ACH Volley Ljubljana



4. krog

21. 10. 2023 - 19:00

ŠD Kanal

21. 10. 2023 - 19:00

21. 10. 2023 - 19:00

Alpacem Kanal

1 - 3

Panvita Pomgrad

Zajec Rok
Kramar Franci

21. 10. 2023 - 19:00

1 - 3

Alpacem Kanal

Panvita Pomgrad

22. 10. 2023 - 17:00

ŠD Tivoli, Ljubljana

22. 10. 2023 - 17:00

22. 10. 2023 - 17:00

ACH Volley Ljubljana

3 - 0

FužinarSijMetalRavne

Tomec Eva
Novak Gregor

22. 10. 2023 - 17:00

3 - 0

ACH Volley Ljubljana

FužinarSijMetalRavne

22. 10. 2023 - 19:30

ŠD Kamnik

22. 10. 2023 - 19:30

22. 10. 2023 - 19:30

Calcit Volley

3 - 0

Merkur Maribor

Pevc Anton
Markelj Blaž

22. 10. 2023 - 19:30

3 - 0

Calcit Volley

Merkur Maribor

22. 11. 2023 - 20:00

ŠD Marof, Novo mesto

22. 11. 2023 - 20:00

22. 11. 2023 - 20:00

Krka

0 - 3

HišaNaKolesihTriglav

Jovanovič Dejan
Goznik Smiljan

22. 11. 2023 - 20:00

0 - 3

Krka

HišaNaKolesihTriglav



5. krog

28. 10. 2023 - 19:00

ŠD Planina, Kranj

28. 10. 2023 - 19:00

28. 10. 2023 - 19:00

HišaNaKolesihTriglav

3 - 1

Alpacem Kanal

Adrovič Iso
Jovanovič Dejan

28. 10. 2023 - 19:00

3 - 1

HišaNaKolesihTriglav

Alpacem Kanal

28. 10. 2023 - 19:00

OŠ P.Voranc, Ravne

28. 10. 2023 - 19:00

28. 10. 2023 - 19:00

FužinarSijMetalRavne

3 - 2

Krka

Miklošič Sanja
Goznik Smiljan

28. 10. 2023 - 19:00

3 - 2

FužinarSijMetalRavne

Krka

29. 10. 2023 - 18:00

Zelena dvorana Puconci

29. 10. 2023 - 18:00

29. 10. 2023 - 18:00

Panvita Pomgrad

0 - 3

Calcit Volley

Valentar Bernard
Rožej Marko

29. 10. 2023 - 18:00

0 - 3

Panvita Pomgrad

Calcit Volley

29. 10. 2023 - 19:30

ŠD Tabor, Maribor

29. 10. 2023 - 19:30

29. 10. 2023 - 19:30

Merkur Maribor

1 - 3

ACH Volley Ljubljana

Klinar Nejc
Pevc Anton

29. 10. 2023 - 19:30

1 - 3

Merkur Maribor

ACH Volley Ljubljana



6. krog

3. 11. 2023 - 18:30

ŠD Tivoli, Ljubljana

3. 11. 2023 - 18:30

3. 11. 2023 - 18:30

ACH Volley Ljubljana

3 - 0

Panvita Pomgrad

Rožej Marko
Valentar Bernard

3. 11. 2023 - 18:30

3 - 0

ACH Volley Ljubljana

Panvita Pomgrad

4. 11. 2023 - 19:00

ŠD Kanal

4. 11. 2023 - 19:00

4. 11. 2023 - 19:00

Alpacem Kanal

0 - 3

Calcit Volley

Atanasov Daniel
Kern Matjaž

4. 11. 2023 - 19:00

0 - 3

Alpacem Kanal

Calcit Volley

4. 11. 2023 - 19:00

ŠD Marof, Novo mesto

4. 11. 2023 - 19:00

4. 11. 2023 - 19:00

Krka

0 - 3

Merkur Maribor

Jovanovič Dejan
Milojevič Mihajlo

4. 11. 2023 - 19:00

0 - 3

Krka

Merkur Maribor

5. 11. 2023 - 18:00

ŠD Planina, Kranj

5. 11. 2023 - 18:00

5. 11. 2023 - 18:00

HišaNaKolesihTriglav

1 - 3

FužinarSijMetalRavne

Novak Gregor
Tomec Eva

5. 11. 2023 - 18:00

1 - 3

HišaNaKolesihTriglav

FužinarSijMetalRavne



7. krog

8. 11. 2023 - 18:00

ŠD Kamnik

8. 11. 2023 - 18:00

8. 11. 2023 - 18:00

Calcit Volley

3 - 0

ACH Volley Ljubljana

Milojevič Mihajlo
Jovanovič Dejan

8. 11. 2023 - 18:00

3 - 0

Calcit Volley

ACH Volley Ljubljana

8. 11. 2023 - 19:00

ŠD Tabor, Maribor

8. 11. 2023 - 19:00

8. 11. 2023 - 19:00

Merkur Maribor

2 - 3

HišaNaKolesihTriglav

Kramar Franci
Adrovič Iso

8. 11. 2023 - 19:00

2 - 3

Merkur Maribor

HišaNaKolesihTriglav

8. 11. 2023 - 19:00

Zelena dvorana Puconci

8. 11. 2023 - 19:00

8. 11. 2023 - 19:00

Panvita Pomgrad

3 - 0

Krka

Miklošič Sanja
Tovornik Mojca

8. 11. 2023 - 19:00

3 - 0

Panvita Pomgrad

Krka

9. 11. 2023 - 19:00

OŠ P.Voranc, Ravne

9. 11. 2023 - 19:00

9. 11. 2023 - 19:00

FužinarSijMetalRavne

3 - 1

Alpacem Kanal

Atanasov Daniel
Novak Gregor

9. 11. 2023 - 19:00

3 - 1

FužinarSijMetalRavne

Alpacem Kanal



8. krog

11. 11. 2023 - 18:00

Zelena dvorana Puconci

11. 11. 2023 - 18:00

11. 11. 2023 - 18:00

Panvita Pomgrad

1 - 3

HišaNaKolesihTriglav

Rožej Marko
Valentar Bernard

11. 11. 2023 - 18:00

1 - 3

Panvita Pomgrad

HišaNaKolesihTriglav

11. 11. 2023 - 19:00

ŠD Kanal

11. 11. 2023 - 19:00

11. 11. 2023 - 19:00

Alpacem Kanal

1 - 3

ACH Volley Ljubljana

Todorović Vojislav
Kramar Franci

11. 11. 2023 - 19:00

1 - 3

Alpacem Kanal

ACH Volley Ljubljana

11. 11. 2023 - 19:00

ŠD Tabor, Maribor

11. 11. 2023 - 19:00

11. 11. 2023 - 19:00

Merkur Maribor

3 - 0

FužinarSijMetalRavne

Tomec Eva
Kodelič Žiga

11. 11. 2023 - 19:00

3 - 0

Merkur Maribor

FužinarSijMetalRavne

11. 11. 2023 - 20:00

ŠD Kamnik

11. 11. 2023 - 20:00

11. 11. 2023 - 20:00

Calcit Volley

3 - 0

Krka

Miklošič Sanja
Tovornik Mojca

11. 11. 2023 - 20:00

3 - 0

Calcit Volley

Krka



9. krog

16. 11. 2023 - 20:00

ŠD Marof, Novo mesto

16. 11. 2023 - 20:00

16. 11. 2023 - 20:00

Krka

0 - 3

ACH Volley Ljubljana

Atanasov Daniel
Goznik Smiljan

16. 11. 2023 - 20:00

0 - 3

Krka

ACH Volley Ljubljana

17. 11. 2023 - 18:30

OŠ P.Voranc, Ravne

17. 11. 2023 - 18:30

17. 11. 2023 - 18:30

FužinarSijMetalRavne

3 - 0

Panvita Pomgrad

Jovanovič Dejan
Kramar Franci

17. 11. 2023 - 18:30

3 - 0

FužinarSijMetalRavne

Panvita Pomgrad

18. 11. 2023 - 17:30

ŠD Planina, Kranj

18. 11. 2023 - 17:30

18. 11. 2023 - 17:30

HišaNaKolesihTriglav

3 - 2

Calcit Volley

Valentar Bernard
Miklošič Sanja

18. 11. 2023 - 17:30

3 - 2

HišaNaKolesihTriglav

Calcit Volley

19. 11. 2023 - 19:30

ŠD Tabor, Maribor

19. 11. 2023 - 19:30

19. 11. 2023 - 19:30

Merkur Maribor

3 - 1

Alpacem Kanal

Perčič Dejan
Atanasov Daniel

19. 11. 2023 - 19:30

3 - 1

Merkur Maribor

Alpacem Kanal



10. krog

24. 11. 2023 - 20:00

Zelena dvorana Puconci

24. 11. 2023 - 20:00

24. 11. 2023 - 20:00

Panvita Pomgrad

3 - 1

Merkur Maribor

Vrenko Jure
Valentar Bernard

24. 11. 2023 - 20:00

3 - 1

Panvita Pomgrad

Merkur Maribor

25. 11. 2023 - 18:00

ŠD Tivoli, Ljubljana

25. 11. 2023 - 18:00

25. 11. 2023 - 18:00

ACH Volley Ljubljana

3 - 0

HišaNaKolesihTriglav

Novak Gregor
Tomec Eva

25. 11. 2023 - 18:00

3 - 0

ACH Volley Ljubljana

HišaNaKolesihTriglav

25. 11. 2023 - 19:00

ŠD Kanal

25. 11. 2023 - 19:00

25. 11. 2023 - 19:00

Alpacem Kanal

3 - 1

Krka

Milojevič Mihajlo
Adrovič Iso

25. 11. 2023 - 19:00

3 - 1

Alpacem Kanal

Krka

25. 11. 2023 - 20:00

ŠD Kamnik

25. 11. 2023 - 20:00

25. 11. 2023 - 20:00

Calcit Volley

3 - 1

FužinarSijMetalRavne

Kern Matjaž
Goznik Smiljan

25. 11. 2023 - 20:00

3 - 1

Calcit Volley

FužinarSijMetalRavne



11. krog

2. 12. 2023 - 18:00

ŠD Planina, Kranj

2. 12. 2023 - 18:00

2. 12. 2023 - 18:00

HišaNaKolesihTriglav

2 - 3

Krka

Perčič Dejan
Kramar Franci

2. 12. 2023 - 18:00

2 - 3

HišaNaKolesihTriglav

Krka

2. 12. 2023 - 19:00

OŠ I., Murska Sobota

2. 12. 2023 - 19:00

2. 12. 2023 - 19:00

Panvita Pomgrad

1 - 3

Alpacem Kanal

Goznik Smiljan
Miklošič Sanja

2. 12. 2023 - 19:00

1 - 3

Panvita Pomgrad

Alpacem Kanal

2. 12. 2023 - 19:00

OŠ P.Voranc, Ravne

2. 12. 2023 - 19:00

2. 12. 2023 - 19:00

FužinarSijMetalRavne

0 - 3

ACH Volley Ljubljana

Klinar Nejc
Pevc Anton

2. 12. 2023 - 19:00

0 - 3

FužinarSijMetalRavne

ACH Volley Ljubljana

2. 12. 2023 - 20:15

ŠD Tabor, Maribor

2. 12. 2023 - 20:15

2. 12. 2023 - 20:15

Merkur Maribor

0 - 3

Calcit Volley

Valentar Bernard
Rožej Marko

2. 12. 2023 - 20:15

0 - 3

Merkur Maribor

Calcit Volley



12. krog

8. 12. 2023 - 18:00

ŠD Tivoli, Ljubljana

8. 12. 2023 - 18:00

8. 12. 2023 - 18:00

ACH Volley Ljubljana

3 -