Sportklub 1A. DOL ženske

Sportklub 1A. DOL ženske

select
1AZ liga 1AZ liga Matches

1. krog

7. 10. 2023 - 17:00

OŠ M.Štrukelj, N.Gorica

7. 10. 2023 - 17:00

7. 10. 2023 - 17:00

GEN-I Volley

3 - 2

Nova KBM Branik

Klinar Nejc
Markelj Blaž

7. 10. 2023 - 17:00

3 - 2

GEN-I Volley

Nova KBM Branik

7. 10. 2023 - 18:00

ŠD Brinje, Grosuplje

7. 10. 2023 - 18:00

7. 10. 2023 - 18:00

ATK Grosuplje

0 - 3

Calcit Volley

Kodelič Žiga
Novak Gregor

7. 10. 2023 - 18:00

0 - 3

ATK Grosuplje

Calcit Volley

7. 10. 2023 - 18:30

ŠD Bonifika, Koper

7. 10. 2023 - 18:30

7. 10. 2023 - 18:30

Luka Koper

0 - 3

SIP Šempeter

Adrovič Iso
Milojevič Mihajlo

7. 10. 2023 - 18:30

0 - 3

Luka Koper

SIP Šempeter

7. 10. 2023 - 19:00

VŠD Hoče

7. 10. 2023 - 19:00

7. 10. 2023 - 19:00

Formis

3 - 0

Ankaran

Goznik Smiljan
Miklošič Sanja

7. 10. 2023 - 19:00

3 - 0

Formis

Ankaran



2. krog

14. 10. 2023 - 17:00

ŠD OŠ Šempeter

14. 10. 2023 - 17:00

14. 10. 2023 - 17:00

SIP Šempeter

1 - 3

GEN-I Volley

Tovornik Mojca
Kodelič Žiga

14. 10. 2023 - 17:00

1 - 3

SIP Šempeter

GEN-I Volley

14. 10. 2023 - 17:00

ŠD Brinje, Grosuplje

14. 10. 2023 - 17:00

14. 10. 2023 - 17:00

ATK Grosuplje

3 - 0

Luka Koper

Milojevič Mihajlo
Atanasov Daniel

14. 10. 2023 - 17:00

3 - 0

ATK Grosuplje

Luka Koper

14. 10. 2023 - 17:30

ŠD Kamnik

14. 10. 2023 - 17:30

14. 10. 2023 - 17:30

Calcit Volley

3 - 0

Ankaran

Tomec Eva
Novak Gregor

14. 10. 2023 - 17:30

3 - 0

Calcit Volley

Ankaran

14. 10. 2023 - 18:00

ŠD Lukna, Maribor

14. 10. 2023 - 18:00

14. 10. 2023 - 18:00

Nova KBM Branik

3 - 0

Formis

Suljkanović Amir
Gujtman Domen

14. 10. 2023 - 18:00

3 - 0

Nova KBM Branik

Formis



3. krog

18. 10. 2023 - 19:00

OŠ M.Štrukelj, N.Gorica

18. 10. 2023 - 19:00

18. 10. 2023 - 19:00

GEN-I Volley

3 - 1

ATK Grosuplje

Jovanovič Dejan
Todorović Vojislav

18. 10. 2023 - 19:00

3 - 1

GEN-I Volley

ATK Grosuplje

18. 10. 2023 - 20:00

OŠ Koper

18. 10. 2023 - 20:00

18. 10. 2023 - 20:00

Luka Koper

0 - 3

Calcit Volley

Hodžič Sandra
Hafnar Matjaž

18. 10. 2023 - 20:00

0 - 3

Luka Koper

Calcit Volley

18. 10. 2023 - 20:00

VŠD Hoče

18. 10. 2023 - 20:00

18. 10. 2023 - 20:00

Formis

0 - 3

SIP Šempeter

Gujtman Domen
Gruškovnjak Robert

18. 10. 2023 - 20:00

0 - 3

Formis

SIP Šempeter

18. 10. 2023 - 20:00

OŠ A.Ukmar, Koper

18. 10. 2023 - 20:00

18. 10. 2023 - 20:00

Ankaran

0 - 3

Nova KBM Branik

Markelj Blaž
Pevc Anton

18. 10. 2023 - 20:00

0 - 3

Ankaran

Nova KBM Branik



4. krog

20. 10. 2023 - 20:00

ŠD Kamnik

20. 10. 2023 - 20:00

20. 10. 2023 - 20:00

Calcit Volley

3 - 0

Nova KBM Branik

Atanasov Daniel
Milojevič Mihajlo

20. 10. 2023 - 20:00

3 - 0

Calcit Volley

Nova KBM Branik

21. 10. 2023 - 17:00

ŠD OŠ Šempeter

21. 10. 2023 - 17:00

21. 10. 2023 - 17:00

SIP Šempeter

3 - 0

Ankaran

Hafnar Matjaž
Kern Matjaž

21. 10. 2023 - 17:00

3 - 0

SIP Šempeter

Ankaran

21. 10. 2023 - 19:30

ŠD Brinje, Grosuplje

21. 10. 2023 - 19:30

21. 10. 2023 - 19:30

ATK Grosuplje

2 - 3

Formis

Rožej Marko
Valentar Bernard

21. 10. 2023 - 19:30

2 - 3

ATK Grosuplje

Formis

21. 10. 2023 - 20:00

ŠD Bonifika, Koper

21. 10. 2023 - 20:00

21. 10. 2023 - 20:00

Luka Koper

2 - 3

GEN-I Volley

Perčič Dejan
Jovanovič Dejan

21. 10. 2023 - 20:00

2 - 3

Luka Koper

GEN-I Volley



5. krog

25. 10. 2023 - 18:00

OŠ M.Štrukelj, N.Gorica

25. 10. 2023 - 18:00

25. 10. 2023 - 18:00

GEN-I Volley

1 - 3

Calcit Volley

Novak Gregor
Tomec Eva

25. 10. 2023 - 18:00

1 - 3

GEN-I Volley

Calcit Volley

25. 10. 2023 - 18:00

ŠD Lukna, Maribor

25. 10. 2023 - 18:00

25. 10. 2023 - 18:00

Nova KBM Branik

3 - 1

SIP Šempeter

Valentar Bernard
Rožej Marko

25. 10. 2023 - 18:00

3 - 1

Nova KBM Branik

SIP Šempeter

25. 10. 2023 - 20:00

VŠD Hoče

25. 10. 2023 - 20:00

25. 10. 2023 - 20:00

Formis

2 - 3

Luka Koper

Atanasov Daniel
Miklošič Sanja

25. 10. 2023 - 20:00

2 - 3

Formis

Luka Koper

25. 10. 2023 - 20:00

OŠ A.Ukmar, Koper

25. 10. 2023 - 20:00

25. 10. 2023 - 20:00

Ankaran

3 - 2

ATK Grosuplje

Todorović Vojislav
Kramar Franci

25. 10. 2023 - 20:00

3 - 2

Ankaran

ATK Grosuplje



6. krog

28. 10. 2023 - 18:00

ŠD Brinje, Grosuplje

28. 10. 2023 - 18:00

28. 10. 2023 - 18:00

ATK Grosuplje

0 - 3

Nova KBM Branik

Novak Gregor
Tomec Eva

28. 10. 2023 - 18:00

0 - 3

ATK Grosuplje

Nova KBM Branik

28. 10. 2023 - 18:00

OŠ M.Štrukelj, N.Gorica

28. 10. 2023 - 18:00

28. 10. 2023 - 18:00

GEN-I Volley

3 - 1

Formis

Kramar Franci
Kern Matjaž

28. 10. 2023 - 18:00

3 - 1

GEN-I Volley

Formis

28. 10. 2023 - 19:00

ŠD Kamnik

28. 10. 2023 - 19:00

28. 10. 2023 - 19:00

Calcit Volley

3 - 0

SIP Šempeter

Rožej Marko
Valentar Bernard

28. 10. 2023 - 19:00

3 - 0

Calcit Volley

SIP Šempeter

28. 10. 2023 - 20:00

OŠ A.Ukmar, Koper

28. 10. 2023 - 20:00

28. 10. 2023 - 20:00

Ankaran

2 - 3

Luka Koper

Milojevič Mihajlo
Hodžič Sandra

28. 10. 2023 - 20:00

2 - 3

Ankaran

Luka Koper



7. krog

4. 11. 2023 - 17:00

ŠD OŠ Šempeter

4. 11. 2023 - 17:00

4. 11. 2023 - 17:00

SIP Šempeter

3 - 1

ATK Grosuplje

Goznik Smiljan
Miklošič Sanja

4. 11. 2023 - 17:00

3 - 1

SIP Šempeter

ATK Grosuplje

4. 11. 2023 - 18:00

ŠD Lukna, Maribor

4. 11. 2023 - 18:00

4. 11. 2023 - 18:00

Nova KBM Branik

3 - 0

Luka Koper

Gruškovnjak Robert
Gujtman Domen

4. 11. 2023 - 18:00

3 - 0

Nova KBM Branik

Luka Koper

4. 11. 2023 - 19:00

VŠD Hoče

4. 11. 2023 - 19:00

4. 11. 2023 - 19:00

Formis

0 - 3

Calcit Volley

Valentar Bernard
Rožej Marko

4. 11. 2023 - 19:00

0 - 3

Formis

Calcit Volley

4. 11. 2023 - 19:00

OŠ A.Ukmar, Koper

4. 11. 2023 - 19:00

4. 11. 2023 - 19:00

Ankaran

3 - 1

GEN-I Volley

Kramar Franci
Vratarič Ema

4. 11. 2023 - 19:00

3 - 1

Ankaran

GEN-I Volley



8. krog

11. 11. 2023 - 17:00

ŠD OŠ Šempeter

11. 11. 2023 - 17:00

11. 11. 2023 - 17:00

SIP Šempeter

3 - 1

Luka Koper

Kern Matjaž
Markelj Blaž

11. 11. 2023 - 17:00

3 - 1

SIP Šempeter

Luka Koper

11. 11. 2023 - 17:30

ŠD Kamnik

11. 11. 2023 - 17:30

11. 11. 2023 - 17:30

Calcit Volley

3 - 0

ATK Grosuplje

Tovornik Mojca
Miklošič Sanja

11. 11. 2023 - 17:30

3 - 0

Calcit Volley

ATK Grosuplje

11. 11. 2023 - 20:00

OŠ A.Ukmar, Koper

11. 11. 2023 - 20:00

11. 11. 2023 - 20:00

Ankaran

3 - 0

Formis

Jovanovič Dejan
Milojevič Mihajlo

11. 11. 2023 - 20:00

3 - 0

Ankaran

Formis

12. 11. 2023 - 20:00

ŠD Lukna, Maribor

12. 11. 2023 - 20:00

12. 11. 2023 - 20:00

Nova KBM Branik

3 - 1

GEN-I Volley

Perčič Dejan
Klinar Nejc

12. 11. 2023 - 20:00

3 - 1

Nova KBM Branik

GEN-I Volley



9. krog

18. 11. 2023 - 14:00

OŠ M.Štrukelj, N.Gorica

18. 11. 2023 - 14:00

18. 11. 2023 - 14:00

GEN-I Volley

1 - 3

SIP Šempeter

Pevc Anton
Kern Matjaž

18. 11. 2023 - 14:00

1 - 3

GEN-I Volley

SIP Šempeter

18. 11. 2023 - 18:30

OŠ Koper

18. 11. 2023 - 18:30

18. 11. 2023 - 18:30

Luka Koper

3 - 2

ATK Grosuplje

Kern Matjaž
Pevc Anton

18. 11. 2023 - 18:30

3 - 2

Luka Koper

ATK Grosuplje

18. 11. 2023 - 19:00

VŠD Hoče

18. 11. 2023 - 19:00

18. 11. 2023 - 19:00

Formis

0 - 3

Nova KBM Branik

Goznik Smiljan
Ledenik Robert

18. 11. 2023 - 19:00

0 - 3

Formis

Nova KBM Branik

18. 11. 2023 - 20:00

OŠ A.Ukmar, Koper

18. 11. 2023 - 20:00

18. 11. 2023 - 20:00

Ankaran

0 - 3

Calcit Volley

Vrenko Jure
Zajec Rok

18. 11. 2023 - 20:00

0 - 3

Ankaran

Calcit Volley



10. krog

25. 11. 2023 - 17:00

ŠD OŠ Šempeter

25. 11. 2023 - 17:00

25. 11. 2023 - 17:00

SIP Šempeter

3 - 0

Formis

Todorović Vojislav
Zajec Rok

25. 11. 2023 - 17:00

3 - 0

SIP Šempeter

Formis

25. 11. 2023 - 17:30

ŠD Kamnik

25. 11. 2023 - 17:30

25. 11. 2023 - 17:30

Calcit Volley

3 - 1

Luka Koper

Goznik Smiljan
Kern Matjaž

25. 11. 2023 - 17:30

3 - 1

Calcit Volley

Luka Koper

25. 11. 2023 - 18:00

ŠD Lukna, Maribor

25. 11. 2023 - 18:00

25. 11. 2023 - 18:00

Nova KBM Branik

3 - 0

Ankaran

Kramar Franci
Jovanovič Dejan

25. 11. 2023 - 18:00

3 - 0

Nova KBM Branik

Ankaran

25. 11. 2023 - 19:30

ŠD Brinje, Grosuplje

25. 11. 2023 - 19:30

25. 11. 2023 - 19:30

ATK Grosuplje

0 - 3

GEN-I Volley

Miklošič Sanja
Tovornik Mojca

25. 11. 2023 - 19:30

0 - 3

ATK Grosuplje

GEN-I Volley



11. krog

1. 11. 2023 - 17:00

OŠ M.Štrukelj, N.Gorica

1. 11. 2023 - 17:00

1. 11. 2023 - 17:00

GEN-I Volley

3 - 0

Luka Koper


1. 11. 2023 - 17:00

3 - 0

GEN-I Volley

Luka Koper

2. 12. 2023 - 19:00

OŠ A.Ukmar, Koper

2. 12. 2023 - 19:00

2. 12. 2023 - 19:00

Ankaran

0 - 3

SIP Šempeter

Kern Matjaž
Adrovič Iso

2. 12. 2023 - 19:00

0 - 3

Ankaran

SIP Šempeter

2. 12. 2023 - 19:00

VŠD Hoče

2. 12. 2023 - 19:00

2. 12. 2023 - 19:00

Formis

0 - 3

ATK Grosuplje

Gujtman Domen
Mesarič Franc

2. 12. 2023 - 19:00

0 - 3

Formis

ATK Grosuplje

3. 12. 2023 - 19:30

ŠD Lukna, Maribor

3. 12. 2023 - 19:30

3. 12. 2023 - 19:30

Nova KBM Branik

0 - 3

Calcit Volley

Tomec Eva
Novak Gregor

3. 12. 2023 - 19:30

0 - 3

Nova KBM Branik

Calcit Volley



12. krog

9. 12. 2023 - 17:00

ŠD OŠ Šempeter

9. 12. 2023 - 17:00

9. 12. 2023 - 17:00

SIP Šempeter

1 - 3

Nova KBM Branik