2. DOL moški

2. DOL moški

select
2M liga 2M liga Matches

1. krog

14. 10. 2023 - 15:00

ŠD Planina, Kranj

14. 10. 2023 - 15:00

14. 10. 2023 - 15:00

Vet4Pet Triglav

1 - 3

Radenci

Cinac Nedim
Štrok Eva

14. 10. 2023 - 15:00

1 - 3

Vet4Pet Triglav

Radenci

14. 10. 2023 - 19:00

OŠ Zb.odposlancev, Kočevje

14. 10. 2023 - 19:00

14. 10. 2023 - 19:00

MOK Kočevje

3 - 1

Ljubljana Volley

Zajec Rok
Kruljec Tina

14. 10. 2023 - 19:00

3 - 1

MOK Kočevje

Ljubljana Volley

14. 10. 2023 - 19:00

OŠ A.Ukmar, Koper

14. 10. 2023 - 19:00

14. 10. 2023 - 19:00

BVK Koper

3 - 0

Korvolley Mislinja

Villalba Victor
Hodžič Sandra

14. 10. 2023 - 19:00

3 - 0

BVK Koper

Korvolley Mislinja

14. 10. 2023 - 19:00

VŠD Hoče

14. 10. 2023 - 19:00

14. 10. 2023 - 19:00

Hoče

1 - 3

Merkur Maribor II

Mesarič Tadej
Goznik Lynn

14. 10. 2023 - 19:00

1 - 3

Hoče

Merkur Maribor II



2. krog

20. 10. 2023 - 19:30

ŠD Radenci

20. 10. 2023 - 19:30

20. 10. 2023 - 19:30

Radenci

3 - 1

BVK Koper

Mesarič Franc
Mesarič Tadej

20. 10. 2023 - 19:30

3 - 1

Radenci

BVK Koper

21. 10. 2023 - 14:00

OŠ Ketteja in Murna, Ljubljana

21. 10. 2023 - 14:00

21. 10. 2023 - 14:00

Ljubljana Volley

1 - 3

Merkur Maribor II

Villalba Victor
Golob Davorin

21. 10. 2023 - 14:00

1 - 3

Ljubljana Volley

Merkur Maribor II

21. 10. 2023 - 18:00

Center za zdravje in šport, Mislinja

21. 10. 2023 - 18:00

21. 10. 2023 - 18:00

Korvolley Mislinja

1 - 3

Hoče

Zdolšek Ivan
Friedrich Sabina

21. 10. 2023 - 18:00

1 - 3

Korvolley Mislinja

Hoče

21. 10. 2023 - 19:00

OŠ Zb.odposlancev, Kočevje

21. 10. 2023 - 19:00

21. 10. 2023 - 19:00

MOK Kočevje

3 - 2

Vet4Pet Triglav

Fink Aljaž
Longar Gašper

21. 10. 2023 - 19:00

3 - 2

MOK Kočevje

Vet4Pet Triglav



3. krog

27. 10. 2023 - 20:30

Draš center, Maribor

27. 10. 2023 - 20:30

27. 10. 2023 - 20:30

Merkur Maribor II

1 - 3

Korvolley Mislinja

Hrastovec Klemen
Zdolšek Ivan

27. 10. 2023 - 20:30

1 - 3

Merkur Maribor II

Korvolley Mislinja

28. 10. 2023 - 16:00

ŠD Planina, Kranj

28. 10. 2023 - 16:00

28. 10. 2023 - 16:00

Vet4Pet Triglav

0 - 3

Ljubljana Volley

Jovanovič Dejan
Adrovič Iso

28. 10. 2023 - 16:00

0 - 3

Vet4Pet Triglav

Ljubljana Volley

28. 10. 2023 - 17:00

OŠ A.Ukmar, Koper

28. 10. 2023 - 17:00

28. 10. 2023 - 17:00

BVK Koper

1 - 3

MOK Kočevje

Hodžič Sandra
Milojevič Mihajlo

28. 10. 2023 - 17:00

1 - 3

BVK Koper

MOK Kočevje

28. 10. 2023 - 19:00

VŠD Hoče

28. 10. 2023 - 19:00

28. 10. 2023 - 19:00

Hoče

3 - 1

Radenci

Ledenik Robert
Munišič Laura

28. 10. 2023 - 19:00

3 - 1

Hoče

Radenci



4. krog

3. 11. 2023 - 19:00

ŠD Radenci

3. 11. 2023 - 19:00

3. 11. 2023 - 19:00

Radenci

3 - 1

Merkur Maribor II

Ledenik Robert
Dukarić Mirko

3. 11. 2023 - 19:00

3 - 1

Radenci

Merkur Maribor II

4. 11. 2023 - 14:00

OŠ Ketteja in Murna, Ljubljana

4. 11. 2023 - 14:00

4. 11. 2023 - 14:00

Ljubljana Volley

3 - 1

Korvolley Mislinja

Radovanović Danijel
Štrok Eva

4. 11. 2023 - 14:00

3 - 1

Ljubljana Volley

Korvolley Mislinja

4. 11. 2023 - 16:00

ŠD Planina, Kranj

4. 11. 2023 - 16:00

4. 11. 2023 - 16:00

Vet4Pet Triglav

2 - 3

BVK Koper

Villalba Victor
Markič Gregor

4. 11. 2023 - 16:00

2 - 3

Vet4Pet Triglav

BVK Koper

4. 11. 2023 - 19:00

OŠ Zb.odposlancev, Kočevje

4. 11. 2023 - 19:00

4. 11. 2023 - 19:00

MOK Kočevje

3 - 1

Hoče

Stopar Martin
Longar Gašper

4. 11. 2023 - 19:00

3 - 1

MOK Kočevje

Hoče



5. krog

10. 11. 2023 - 20:30

Draš center, Maribor

10. 11. 2023 - 20:30

10. 11. 2023 - 20:30

Merkur Maribor II

0 - 3

MOK Kočevje

Zdolšek Ivan
Pajer Špela

10. 11. 2023 - 20:30

0 - 3

Merkur Maribor II

MOK Kočevje

11. 11. 2023 - 17:00

OŠ A.Ukmar, Koper

11. 11. 2023 - 17:00

11. 11. 2023 - 17:00

BVK Koper

2 - 3

Ljubljana Volley

Milojevič Mihajlo
Jovanovič Dejan

11. 11. 2023 - 17:00

2 - 3

BVK Koper

Ljubljana Volley

11. 11. 2023 - 18:00

Center za zdravje in šport, Mislinja

11. 11. 2023 - 18:00

11. 11. 2023 - 18:00

Korvolley Mislinja

1 - 3

Radenci

Fink Aljaž
Drobež Rozalija

11. 11. 2023 - 18:00

1 - 3

Korvolley Mislinja

Radenci

11. 11. 2023 - 19:00

VŠD Hoče

11. 11. 2023 - 19:00

11. 11. 2023 - 19:00

Hoče

3 - 2

Vet4Pet Triglav

Šiftar Andrej
Mesarič Tadej

11. 11. 2023 - 19:00

3 - 2

Hoče

Vet4Pet Triglav



6. krog

17. 11. 2023 - 20:30

OŠ Ketteja in Murna, Ljubljana

17. 11. 2023 - 20:30

17. 11. 2023 - 20:30

Ljubljana Volley

3 - 1

Radenci

Zdolšek Ivan
Kokot Rok

17. 11. 2023 - 20:30

3 - 1

Ljubljana Volley

Radenci

18. 11. 2023 - 14:30

ŠD Planina, Kranj

18. 11. 2023 - 14:30

18. 11. 2023 - 14:30

Vet4Pet Triglav

3 - 1

Merkur Maribor II

Stopar Martin
Longar Gašper

18. 11. 2023 - 14:30

3 - 1

Vet4Pet Triglav

Merkur Maribor II

18. 11. 2023 - 17:00

OŠ A.Ukmar, Koper

18. 11. 2023 - 17:00

18. 11. 2023 - 17:00

BVK Koper

3 - 0

Hoče

Zajec Rok
Vrenko Jure

18. 11. 2023 - 17:00

3 - 0

BVK Koper

Hoče

18. 11. 2023 - 19:00

OŠ Zb.odposlancev, Kočevje

18. 11. 2023 - 19:00

18. 11. 2023 - 19:00

MOK Kočevje

3 - 1

Korvolley Mislinja

Fink Aljaž
Slak Blaž

18. 11. 2023 - 19:00

3 - 1

MOK Kočevje

Korvolley Mislinja



7. krog

24. 11. 2023 - 19:00

OŠ Kapela

24. 11. 2023 - 19:00

24. 11. 2023 - 19:00

Radenci

0 - 3

MOK Kočevje

Atanasov Daniel
Hrastovec Klemen

24. 11. 2023 - 19:00

0 - 3

Radenci

MOK Kočevje

24. 11. 2023 - 20:30

Draš center, Maribor

24. 11. 2023 - 20:30

24. 11. 2023 - 20:30

Merkur Maribor II

2 - 3

BVK Koper

Gujtman Domen
Smodiš Luka

24. 11. 2023 - 20:30

2 - 3

Merkur Maribor II

BVK Koper

25. 11. 2023 - 19:00

VŠD Hoče

25. 11. 2023 - 19:00

25. 11. 2023 - 19:00

Hoče

0 - 3

Ljubljana Volley

Gruškovnjak Robert
Mesarič Tadej

25. 11. 2023 - 19:00

0 - 3

Hoče

Ljubljana Volley

25. 11. 2023 - 20:00

Center za zdravje in šport, Mislinja

25. 11. 2023 - 20:00

25. 11. 2023 - 20:00

Korvolley Mislinja

0 - 3

Vet4Pet Triglav

Zdolšek Ivan
Stropnik Aljaž

25. 11. 2023 - 20:00

0 - 3

Korvolley Mislinja

Vet4Pet Triglav



8. krog

29. 11. 2023 - 19:00

ŠD Radenci

29. 11. 2023 - 19:00

29. 11. 2023 - 19:00

Radenci

3 - 0

Vet4Pet Triglav

Kokot Rok
Slatinek Vesna

29. 11. 2023 - 19:00

3 - 0

Radenci

Vet4Pet Triglav

1. 12. 2023 - 18:00

Draš center, Maribor

1. 12. 2023 - 18:00

1. 12. 2023 - 18:00

Merkur Maribor II

3 - 2

Hoče

Bezjak Špela
Herman Aljaž

1. 12. 2023 - 18:00

3 - 2

Merkur Maribor II

Hoče

1. 12. 2023 - 20:30

OŠ Ketteja in Murna, Ljubljana

1. 12. 2023 - 20:30

1. 12. 2023 - 20:30

Ljubljana Volley

3 - 2

MOK Kočevje

Villalba Victor
Magajne Rok

1. 12. 2023 - 20:30

3 - 2

Ljubljana Volley

MOK Kočevje

2. 12. 2023 - 18:00

Center za zdravje in šport, Mislinja

2. 12. 2023 - 18:00

2. 12. 2023 - 18:00

Korvolley Mislinja

1 - 3

BVK Koper

Gabor Aleš
Mesarič Tadej

2. 12. 2023 - 18:00

1 - 3

Korvolley Mislinja

BVK Koper



9. krog

8. 12. 2023 - 20:30

VŠD Hoče

8. 12. 2023 - 20:30

8. 12. 2023 - 20:30

Hoče

1 - 3

Korvolley Mislinja

Mesarič Franc
Gabor Aleš

8. 12. 2023 - 20:30

1 - 3

Hoče

Korvolley Mislinja

9. 12. 2023 - 15:30

ŠD Planina, Kranj

9. 12. 2023 - 15:30

9. 12. 2023 - 15:30

Vet4Pet Triglav

0 - 3

MOK Kočevje

Stropnik Aljaž
Pajer Špela

9. 12. 2023 - 15:30

0 - 3

Vet4Pet Triglav

MOK Kočevje

9. 12. 2023 - 19:00

OŠ A.Ukmar, Koper

9. 12. 2023 - 19:00

9. 12. 2023 - 19:00

BVK Koper

3 - 1

Radenci

Markič Gregor
Magajne Rok

9. 12. 2023 - 19:00

3 - 1

BVK Koper

Radenci

24. 01. 2024 - 20:00

Draš center, Maribor

24. 01. 2024 - 20:00

24. 01. 2024 - 20:00

Merkur Maribor II

0 - 3

Ljubljana Volley

Gruškovnjak Robert
Herman Aljaž

24. 01. 2024 - 20:00

0 - 3

Merkur Maribor II

Ljubljana Volley



10. krog

13. 12. 2023 - 19:00

ŠD Radenci

13. 12. 2023 - 19:00

13. 12. 2023 - 19:00

Radenci

3 - 2

Hoče

Herman Aljaž
Suljkanović Amir

13. 12. 2023 - 19:00

3 - 2

Radenci

Hoče

14. 12. 2023 - 19:30

Center za zdravje in šport, Mislinja

14. 12. 2023 - 19:30

14. 12. 2023 - 19:30

Korvolley Mislinja

1 - 3

Merkur Maribor II

Hrastovec Klemen
Atanasov Daniel

14. 12. 2023 - 19:30

1 - 3

Korvolley Mislinja

Merkur Maribor II

16. 12. 2023 - 14:00

OŠ Ketteja in Murna, Ljubljana

16. 12. 2023 - 14:00

16. 12. 2023 - 14:00

Ljubljana Volley

0 - 3

Vet4Pet Triglav

Villalba Victor
Markič Gregor

16. 12. 2023 - 14:00

0 - 3

Ljubljana Volley

Vet4Pet Triglav

16. 12. 2023 - 19:00

OŠ Zb.odposlancev, Kočevje

16. 12. 2023 - 19:00

16. 12. 2023 - 19:00

MOK Kočevje

3 - 0

BVK Koper

Stopar Martin
Longar Gašper

16. 12. 2023 - 19:00

3 - 0

MOK Kočevje

BVK Koper



11. krog

20. 12. 2023 - 20:00

Center za zdravje in šport, Mislinja

20. 12. 2023 - 20:00

20. 12. 2023 - 20:00

Korvolley Mislinja

0 - 3

Ljubljana Volley

Mihajlovič Bojan
Herman Aljaž

20. 12. 2023 - 20:00

0 - 3

Korvolley Mislinja

Ljubljana Volley

22. 12. 2023 - 20:00

OŠ B.Ilicha, Maribor

22. 12. 2023 - 20:00

22. 12. 2023 - 20:00

Merkur Maribor II

0 - 3

Radenci

Bezjak Špela
Suljkanović Amir

22. 12. 2023 - 20:00

0 - 3

Merkur Maribor II

Radenci

22. 12. 2023 - 20:00

OŠ A.Ukmar, Koper

22. 12. 2023 - 20:00

22. 12. 2023 - 20:00

BVK Koper

2 - 3

Vet4Pet Triglav

Todorović Vojislav
Vrečar Dušan

22. 12. 2023 - 20:00

2 - 3

BVK Koper

Vet4Pet Triglav

23. 12. 2023 - 19:00

VŠD Hoče

23. 12. 2023 - 19:00

23. 12. 2023 - 19:00

Hoče

1 - 3

MOK Kočevje

Hrastovec Klemen
Stropnik Aljaž

23. 12. 2023 - 19:00

1 - 3

Hoče

MOK Kočevje



12. krog

13. 01. 2024 - 14:30

ŠD Planina, Kranj

13. 01. 2024 - 14:30

13. 01. 2024 - 14:30

Vet4Pet Triglav

0 - 3

Hoče

Stojanović Danica
Plešnik Špela

13. 01. 2024 - 14:30

0 - 3

Vet4Pet Triglav

Hoče

13. 01. 2024 - 15:00

OŠ Ketteja in Murna, Ljubljana

13. 01. 2024 - 15:00

13. 01. 2024 - 15:00

Ljubljana Volley

3 - 0

BVK Koper

Stopar Martin
Longar Gašper

13. 01. 2024 - 15:00

3 - 0

Ljubljana Volley

BVK Koper