1B. DOL moški

1B. DOL moški

select
1BM-liga 1BM-liga Matches

1. krog

2. 10. 2021 - 17:00

ŠD OŠ Šempeter

2. 10. 2021 - 17:00

2. 10. 2021 - 17:00

SIP Šempeter

1 - 3

Špan Brezovica

Novak Gregor
Tomec Eva

2. 10. 2021 - 17:00

1 - 3

SIP Šempeter

Špan Brezovica

2. 10. 2021 - 19:00

OŠ Žužemberk

2. 10. 2021 - 19:00

2. 10. 2021 - 19:00

KEKOOprema Žužemberk

3 - 0

Korvolley Mislinja

Suljkanović Amir
Hafnar Matjaž

2. 10. 2021 - 19:00

3 - 0

KEKOOprema Žužemberk

Korvolley Mislinja

2. 10. 2021 - 19:00

ŠD Šoštanj

2. 10. 2021 - 19:00

2. 10. 2021 - 19:00

Šoštanj Topolšica

3 - 0

Radenci

Perčič Dejan
Hribar Gašper

2. 10. 2021 - 19:00

3 - 0

Šoštanj Topolšica

Radenci

2. 10. 2021 - 19:00

VŠD Hoče

2. 10. 2021 - 19:00

2. 10. 2021 - 19:00

Hoče

0 - 3

FužinarSijMetalRavne

Gujtman Domen
Gruškovnjak Robert

2. 10. 2021 - 19:00

0 - 3

Hoče

FužinarSijMetalRavne



2. krog

8. 10. 2021 - 18:00

ŠD Balon, Brezovica

8. 10. 2021 - 18:00

8. 10. 2021 - 18:00

Špan Brezovica

3 - 1

FužinarSijMetalRavne

Markelj Blaž
Pevc Anton

8. 10. 2021 - 18:00

3 - 1

Špan Brezovica

FužinarSijMetalRavne

9. 10. 2021 - 17:00

ŠD OŠ Šempeter

9. 10. 2021 - 17:00

9. 10. 2021 - 17:00

SIP Šempeter

3 - 1

KEKOOprema Žužemberk

Milojevič Mihajlo
Jovanovič Dejan

9. 10. 2021 - 17:00

3 - 1

SIP Šempeter

KEKOOprema Žužemberk

9. 10. 2021 - 18:00

ŠD Radenci

9. 10. 2021 - 18:00

9. 10. 2021 - 18:00

Radenci

3 - 2

Hoče

Tovornik Mojca
Mesarič Franc

9. 10. 2021 - 18:00

3 - 2

Radenci

Hoče

9. 10. 2021 - 18:30

Center za zdravje in šport, Mislinja

9. 10. 2021 - 18:30

9. 10. 2021 - 18:30

Korvolley Mislinja

0 - 3

Šoštanj Topolšica

Valentar Bernard
Stropnik Klemen

9. 10. 2021 - 18:30

0 - 3

Korvolley Mislinja

Šoštanj Topolšica



3. krog

13. 10. 2021 - 20:00

ŠD OŠ Šempeter

13. 10. 2021 - 20:00

13. 10. 2021 - 20:00

SIP Šempeter

3 - 0

Šoštanj Topolšica

Kern Matjaž
Melavc Tomaž

13. 10. 2021 - 20:00

3 - 0

SIP Šempeter

Šoštanj Topolšica

16. 10. 2021 - 19:00

OŠ Žužemberk

16. 10. 2021 - 19:00

16. 10. 2021 - 19:00

KEKOOprema Žužemberk

0 - 3

Špan Brezovica

Klinar Nejc
Vrenko Jure

16. 10. 2021 - 19:00

0 - 3

KEKOOprema Žužemberk

Špan Brezovica

16. 10. 2021 - 19:00

VŠD Hoče

16. 10. 2021 - 19:00

16. 10. 2021 - 19:00

Hoče

1 - 3

Korvolley Mislinja

Mesarič Franc
Gujtman Domen

16. 10. 2021 - 19:00

1 - 3

Hoče

Korvolley Mislinja

16. 10. 2021 - 19:00

OŠ P.Voranc, Ravne

16. 10. 2021 - 19:00

16. 10. 2021 - 19:00

FužinarSijMetalRavne

3 - 0

Radenci

Valentar Bernard
Stropnik Klemen

16. 10. 2021 - 19:00

3 - 0

FužinarSijMetalRavne

Radenci



4. krog

23. 10. 2021 - 18:30

Center za zdravje in šport, Mislinja

23. 10. 2021 - 18:30

23. 10. 2021 - 18:30

Korvolley Mislinja

0 - 3

FužinarSijMetalRavne

Suljkanović Amir
Bezjak Špela

23. 10. 2021 - 18:30

0 - 3

Korvolley Mislinja

FužinarSijMetalRavne

23. 10. 2021 - 19:00

ŠD Balon, Brezovica

23. 10. 2021 - 19:00

23. 10. 2021 - 19:00

Špan Brezovica

3 - 0

Radenci

Hodžič Sandra
Golob Davorin

23. 10. 2021 - 19:00

3 - 0

Špan Brezovica

Radenci

23. 10. 2021 - 19:00

OŠ Žužemberk

23. 10. 2021 - 19:00

23. 10. 2021 - 19:00

KEKOOprema Žužemberk

0 - 3

Šoštanj Topolšica

Hribar Gašper
Srša Klara

23. 10. 2021 - 19:00

0 - 3

KEKOOprema Žužemberk

Šoštanj Topolšica

10. 11. 2021 - 20:30

ŠD OŠ Šempeter

10. 11. 2021 - 20:30

10. 11. 2021 - 20:30

SIP Šempeter

3 - 0

Hoče


10. 11. 2021 - 20:30

3 - 0

SIP Šempeter

Hoče



5. krog

30. 10. 2021 - 16:00

ŠD Radenci

30. 10. 2021 - 16:00

30. 10. 2021 - 16:00

Radenci

1 - 3

Korvolley Mislinja

Suljkanović Amir
Stropnik Klemen

30. 10. 2021 - 16:00

1 - 3

Radenci

Korvolley Mislinja

30. 10. 2021 - 19:00

ŠD Šoštanj

30. 10. 2021 - 19:00

30. 10. 2021 - 19:00

Šoštanj Topolšica

3 - 0

Špan Brezovica

Markelj Blaž
Kramar Franci

30. 10. 2021 - 19:00

3 - 0

Šoštanj Topolšica

Špan Brezovica

30. 10. 2021 - 19:00

VŠD Hoče

30. 10. 2021 - 19:00

30. 10. 2021 - 19:00

Hoče

3 - 1

KEKOOprema Žužemberk

Juraja Nina
Rožej Marko

30. 10. 2021 - 19:00

3 - 1

Hoče

KEKOOprema Žužemberk

30. 10. 2021 - 19:00

OŠ P.Voranc, Ravne

30. 10. 2021 - 19:00

30. 10. 2021 - 19:00

FužinarSijMetalRavne

3 - 0

SIP Šempeter

Mesarič Franc
Gujtman Domen

30. 10. 2021 - 19:00

3 - 0

FužinarSijMetalRavne

SIP Šempeter



6. krog

6. 11. 2021 - 17:00

ŠD OŠ Šempeter

6. 11. 2021 - 17:00

6. 11. 2021 - 17:00

SIP Šempeter

3 - 0

Radenci

Juraja Nina
Valentar Bernard

6. 11. 2021 - 17:00

3 - 0

SIP Šempeter

Radenci

6. 11. 2021 - 19:00

ŠD Balon, Brezovica

6. 11. 2021 - 19:00

6. 11. 2021 - 19:00

Špan Brezovica

3 - 0

Korvolley Mislinja

Vrenko Jure
Melavc Tomaž

6. 11. 2021 - 19:00

3 - 0

Špan Brezovica

Korvolley Mislinja

6. 11. 2021 - 19:00

OŠ Žužemberk

6. 11. 2021 - 19:00

6. 11. 2021 - 19:00

KEKOOprema Žužemberk

0 - 3

FužinarSijMetalRavne

Pevc Anton
Rozman Katjuša

6. 11. 2021 - 19:00

0 - 3

KEKOOprema Žužemberk

FužinarSijMetalRavne

6. 11. 2021 - 19:00

ŠD Šoštanj

6. 11. 2021 - 19:00

6. 11. 2021 - 19:00

Šoštanj Topolšica

3 - 0

Hoče

Adrovič Iso
Mesarič Franc

6. 11. 2021 - 19:00

3 - 0

Šoštanj Topolšica

Hoče



7. krog

13. 11. 2021 - 16:00

ŠD Radenci

13. 11. 2021 - 16:00

13. 11. 2021 - 16:00

Radenci

1 - 3

KEKOOprema Žužemberk

Adrovič Iso
Suljkanović Amir

13. 11. 2021 - 16:00

1 - 3

Radenci

KEKOOprema Žužemberk

13. 11. 2021 - 18:30

Center za zdravje in šport, Mislinja

13. 11. 2021 - 18:30

13. 11. 2021 - 18:30

Korvolley Mislinja

0 - 3

SIP Šempeter

Mesarič Franc
Rožej Marko

13. 11. 2021 - 18:30

0 - 3

Korvolley Mislinja

SIP Šempeter

13. 11. 2021 - 19:00

OŠ P.Voranc, Ravne

13. 11. 2021 - 19:00

13. 11. 2021 - 19:00

FužinarSijMetalRavne

3 - 2

Šoštanj Topolšica

Miklošič Sanja
Gujtman Domen

13. 11. 2021 - 19:00

3 - 2

FužinarSijMetalRavne

Šoštanj Topolšica

13. 11. 2021 - 19:30

VŠD Hoče

13. 11. 2021 - 19:30

13. 11. 2021 - 19:30

Hoče

0 - 3

Špan Brezovica

Melavc Tomaž
Goznik Smiljan

13. 11. 2021 - 19:30

0 - 3

Hoče

Špan Brezovica



8. krog

20. 11. 2021 - 18:00

ŠD Radenci

20. 11. 2021 - 18:00

20. 11. 2021 - 18:00

Radenci

0 - 3

Šoštanj Topolšica

Gujtman Domen
Gruškovnjak Robert

20. 11. 2021 - 18:00

0 - 3

Radenci

Šoštanj Topolšica

20. 11. 2021 - 18:30

Center za zdravje in šport, Mislinja

20. 11. 2021 - 18:30

20. 11. 2021 - 18:30

Korvolley Mislinja

3 - 2

KEKOOprema Žužemberk

Hribar Gašper
Srša Klara

20. 11. 2021 - 18:30

3 - 2

Korvolley Mislinja

KEKOOprema Žužemberk

20. 11. 2021 - 19:00

ŠD Balon, Brezovica

20. 11. 2021 - 19:00

20. 11. 2021 - 19:00

Špan Brezovica

3 - 0

SIP Šempeter

Hafnar Matjaž
Rozman Katjuša

20. 11. 2021 - 19:00

3 - 0

Špan Brezovica

SIP Šempeter

20. 11. 2021 - 19:00

OŠ P.Voranc, Ravne

20. 11. 2021 - 19:00

20. 11. 2021 - 19:00

FužinarSijMetalRavne

3 - 0

Hoče

Strmčnik Ervin
Suljkanović Amir

20. 11. 2021 - 19:00

3 - 0

FužinarSijMetalRavne

Hoče



9. krog

27. 11. 2021 - 19:00

OŠ P.Voranc, Ravne

27. 11. 2021 - 19:00

27. 11. 2021 - 19:00

FužinarSijMetalRavne

3 - 1

Špan Brezovica

Suljkanović Amir
Goznik Smiljan

27. 11. 2021 - 19:00

3 - 1

FužinarSijMetalRavne

Špan Brezovica

27. 11. 2021 - 19:00

VŠD Hoče

27. 11. 2021 - 19:00

27. 11. 2021 - 19:00

Hoče

3 - 0

Radenci

Rožej Marko
Mesarič Franc

27. 11. 2021 - 19:00

3 - 0

Hoče

Radenci

27. 11. 2021 - 19:00

ŠD Šoštanj

27. 11. 2021 - 19:00

27. 11. 2021 - 19:00

Šoštanj Topolšica

3 - 0

Korvolley Mislinja

Srša Klara
Jovanovič Dejan

27. 11. 2021 - 19:00

3 - 0

Šoštanj Topolšica

Korvolley Mislinja

27. 11. 2021 - 19:00

OŠ Žužemberk

27. 11. 2021 - 19:00

27. 11. 2021 - 19:00

KEKOOprema Žužemberk

3 - 2

SIP Šempeter

Kern Matjaž
Klinar Nejc

27. 11. 2021 - 19:00

3 - 2

KEKOOprema Žužemberk

SIP Šempeter



10. krog

3. 12. 2021 - 19:00

Center za zdravje in šport, Mislinja

3. 12. 2021 - 19:00

3. 12. 2021 - 19:00

Korvolley Mislinja

3 - 0

Hoče

Strmčnik Ervin
Melavc Tomaž

3. 12. 2021 - 19:00

3 - 0

Korvolley Mislinja

Hoče

4. 12. 2021 - 17:00

ŠD Šoštanj

4. 12. 2021 - 17:00

4. 12. 2021 - 17:00

Šoštanj Topolšica

3 - 1

SIP Šempeter

Valentar Bernard
Stropnik Klemen

4. 12. 2021 - 17:00

3 - 1

Šoštanj Topolšica

SIP Šempeter

4. 12. 2021 - 18:00

ŠD Radenci

4. 12. 2021 - 18:00

4. 12. 2021 - 18:00

Radenci

0 - 3

FužinarSijMetalRavne

Zajec Rok
Hribar Gašper

4. 12. 2021 - 18:00

0 - 3

Radenci

FužinarSijMetalRavne

4. 12. 2021 - 19:00

ŠD Balon, Brezovica

4. 12. 2021 - 19:00

4. 12. 2021 - 19:00

Špan Brezovica

3 - 1

KEKOOprema Žužemberk

Villalba Victor
Maglič Nikola

4. 12. 2021 - 19:00

3 - 1

Špan Brezovica

KEKOOprema Žužemberk



11. krog

10. 12. 2021 - 19:00

OŠ P.Voranc, Ravne

10. 12. 2021 - 19:00

10. 12. 2021 - 19:00

FužinarSijMetalRavne

3 - 1

Korvolley Mislinja

Miklošič Sanja
Mesarič Franc

10. 12. 2021 - 19:00

3 - 1

FužinarSijMetalRavne

Korvolley Mislinja

11. 12. 2021 - 18:00

ŠD Radenci

11. 12. 2021 - 18:00

11. 12. 2021 - 18:00

Radenci

1 - 3

Špan Brezovica

Suljkanović Amir
Bezjak Špela

11. 12. 2021 - 18:00

1 - 3

Radenci

Špan Brezovica

11. 12. 2021 - 19:00

VŠD Hoče

11. 12. 2021 - 19:00

11. 12. 2021 - 19:00

Hoče

2 - 3

SIP Šempeter

Drobež Rozalija
Kogelnik Andreja

11. 12. 2021 - 19:00

2 - 3

Hoče

SIP Šempeter

11. 12. 2021 - 19:00

ŠD Šoštanj

11. 12. 2021 - 19:00

11. 12. 2021 - 19:00

Šoštanj Topolšica

3 - 0

KEKOOprema Žužemberk

Villalba Victor
Maglič Nikola

11. 12. 2021 - 19:00

3 - 0

Šoštanj Topolšica

KEKOOprema Žužemberk



12. krog

15. 12. 2021 - 20:00

OŠ Žužemberk

15. 12. 2021 - 20:00

15. 12. 2021 - 20:00

KEKOOprema Žužemberk

2 - 3

Hoče

Hribar Gašper
Rozman Katjuša

15. 12. 2021 - 20:00

2 - 3

KEKOOprema Žužemberk

Hoče

18. 12. 2021 - 18:30

Center za zdravje in šport, Mislinja

18. 12. 2021 - 18:30

18. 12. 2021 - 18:30

Korvolley Mislinja

3 - 1

Radenci

Gujtman Domen
Gruškovnjak Robert

18. 12. 2021 - 18:30

3 - 1

Korvolley Mislinja

Radenci