Sportklub 1A. DOL moški

1A. DOL moški

select
1AM-liga 1AM-liga Matches

1. krog

5. 10. 2022 - 19:00

ŠD Tabor, Maribor

5. 10. 2022 - 19:00

5. 10. 2022 - 19:00

Merkur Maribor

0 - 3

Panvita Pomgrad

Atanasov Daniel
Vrenko Jure

5. 10. 2022 - 19:00

0 - 3

Merkur Maribor

Panvita Pomgrad

5. 10. 2022 - 20:00

ŠD Kamnik

5. 10. 2022 - 20:00

5. 10. 2022 - 20:00

Calcit Volley

3 - 0

FužinarSijMetalRavne

Miklošič Sanja
Kern Matjaž

5. 10. 2022 - 20:00

3 - 0

Calcit Volley

FužinarSijMetalRavne

5. 10. 2022 - 20:00

ŠD Planina, Kranj

5. 10. 2022 - 20:00

5. 10. 2022 - 20:00

HišaNaKolesihTriglav

3 - 0

Salonit Anhovo

Jovanovič Dejan
Klinar Nejc

5. 10. 2022 - 20:00

3 - 0

HišaNaKolesihTriglav

Salonit Anhovo

6. 10. 2022 - 20:00

ŠD Tivoli, Ljubljana

6. 10. 2022 - 20:00

6. 10. 2022 - 20:00

ACH Volley Ljubljana

3 - 0

Črnuče

Perčič Dejan
Adrovič Iso

6. 10. 2022 - 20:00

3 - 0

ACH Volley Ljubljana

Črnuče



2. krog

8. 10. 2022 - 19:00

ŠD Prevalje

8. 10. 2022 - 19:00

8. 10. 2022 - 19:00

FužinarSijMetalRavne

1 - 3

Panvita Pomgrad

Miklošič Sanja
Suljkanović Amir

8. 10. 2022 - 19:00

1 - 3

FužinarSijMetalRavne

Panvita Pomgrad

8. 10. 2022 - 19:00

Dvorana Maksa Pečarja

8. 10. 2022 - 19:00

8. 10. 2022 - 19:00

Črnuče

3 - 2

Merkur Maribor

Novak Gregor
Kodelič Žiga

8. 10. 2022 - 19:00

3 - 2

Črnuče

Merkur Maribor

8. 10. 2022 - 19:00

ŠD Kanal

8. 10. 2022 - 19:00

8. 10. 2022 - 19:00

Salonit Anhovo

0 - 3

ACH Volley Ljubljana

Klinar Nejc
Kern Matjaž

8. 10. 2022 - 19:00

0 - 3

Salonit Anhovo

ACH Volley Ljubljana

8. 10. 2022 - 20:00

ŠD Kamnik

8. 10. 2022 - 20:00

8. 10. 2022 - 20:00

Calcit Volley

3 - 0

HišaNaKolesihTriglav

Tomec Eva
Zajec Rok

8. 10. 2022 - 20:00

3 - 0

Calcit Volley

HišaNaKolesihTriglav



3. krog

15. 10. 2022 - 17:30

ŠD Planina, Kranj

15. 10. 2022 - 17:30

15. 10. 2022 - 17:30

HišaNaKolesihTriglav

3 - 1

FužinarSijMetalRavne

Perčič Dejan
Adrovič Iso

15. 10. 2022 - 17:30

3 - 1

HišaNaKolesihTriglav

FužinarSijMetalRavne

15. 10. 2022 - 19:00

ŠD Kanal

15. 10. 2022 - 19:00

15. 10. 2022 - 19:00

Salonit Anhovo

3 - 1

Merkur Maribor

Pevc Anton
Kramar Franci

15. 10. 2022 - 19:00

3 - 1

Salonit Anhovo

Merkur Maribor

15. 10. 2022 - 19:00

OŠ I., Murska Sobota

15. 10. 2022 - 19:00

15. 10. 2022 - 19:00

Panvita Pomgrad

3 - 1

Črnuče

Miklošič Sanja
Rožej Marko

15. 10. 2022 - 19:00

3 - 1

Panvita Pomgrad

Črnuče

15. 10. 2022 - 20:00

ŠD Tivoli, Ljubljana

15. 10. 2022 - 20:00

15. 10. 2022 - 20:00

ACH Volley Ljubljana

3 - 1

Calcit Volley

Tomec Eva
Atanasov Daniel

15. 10. 2022 - 20:00

3 - 1

ACH Volley Ljubljana

Calcit Volley



4. krog

21. 10. 2022 - 20:00

OŠ P.Voranc, Ravne

21. 10. 2022 - 20:00

21. 10. 2022 - 20:00

FužinarSijMetalRavne

0 - 3

Črnuče

Atanasov Daniel
Goznik Smiljan

21. 10. 2022 - 20:00

0 - 3

FužinarSijMetalRavne

Črnuče

22. 10. 2022 - 17:30

ŠD Kamnik

22. 10. 2022 - 17:30

22. 10. 2022 - 17:30

Calcit Volley

3 - 1

Merkur Maribor

Markelj Blaž
Kern Matjaž

22. 10. 2022 - 17:30

3 - 1

Calcit Volley

Merkur Maribor

22. 10. 2022 - 19:00

ŠD Planina, Kranj

22. 10. 2022 - 19:00

22. 10. 2022 - 19:00

HišaNaKolesihTriglav

2 - 3

ACH Volley Ljubljana

Kodelič Žiga
Novak Gregor

22. 10. 2022 - 19:00

2 - 3

HišaNaKolesihTriglav

ACH Volley Ljubljana

23. 10. 2022 - 19:00

ŠD Kanal

23. 10. 2022 - 19:00

23. 10. 2022 - 19:00

Salonit Anhovo

0 - 3

Panvita Pomgrad

Perčič Dejan
Jovanovič Dejan

23. 10. 2022 - 19:00

0 - 3

Salonit Anhovo

Panvita Pomgrad



5. krog

28. 10. 2022 - 19:00

OŠ I., Murska Sobota

28. 10. 2022 - 19:00

28. 10. 2022 - 19:00

Panvita Pomgrad

0 - 3

Calcit Volley

Rožej Marko
Atanasov Daniel

28. 10. 2022 - 19:00

0 - 3

Panvita Pomgrad

Calcit Volley

28. 10. 2022 - 20:00

ŠD Tivoli, Ljubljana

28. 10. 2022 - 20:00

28. 10. 2022 - 20:00

ACH Volley Ljubljana

3 - 0

FužinarSijMetalRavne

Novak Gregor
Vrenko Jure

28. 10. 2022 - 20:00

3 - 0

ACH Volley Ljubljana

FužinarSijMetalRavne

29. 10. 2022 - 19:00

Dvorana Maksa Pečarja

29. 10. 2022 - 19:00

29. 10. 2022 - 19:00

Črnuče

3 - 2

Salonit Anhovo

Tomec Eva
Kodelič Žiga

29. 10. 2022 - 19:00

3 - 2

Črnuče

Salonit Anhovo

29. 10. 2022 - 20:00

ŠD Lukna, Maribor

29. 10. 2022 - 20:00

29. 10. 2022 - 20:00

Merkur Maribor

3 - 0

HišaNaKolesihTriglav

Valentar Bernard
Juraja Nina

29. 10. 2022 - 20:00

3 - 0

Merkur Maribor

HišaNaKolesihTriglav



6. krog

5. 11. 2022 - 17:30

ŠD Kamnik

5. 11. 2022 - 17:30

5. 11. 2022 - 17:30

Calcit Volley

3 - 0

Črnuče

Novak Gregor
Pevc Anton

5. 11. 2022 - 17:30

3 - 0

Calcit Volley

Črnuče

5. 11. 2022 - 18:00

ŠD Planina, Kranj

5. 11. 2022 - 18:00

5. 11. 2022 - 18:00

HišaNaKolesihTriglav

2 - 3

Panvita Pomgrad

Rožej Marko
Valentar Bernard

5. 11. 2022 - 18:00

2 - 3

HišaNaKolesihTriglav

Panvita Pomgrad

5. 11. 2022 - 19:00

OŠ P.Voranc, Ravne

5. 11. 2022 - 19:00

5. 11. 2022 - 19:00

FužinarSijMetalRavne

3 - 0

Salonit Anhovo

Kramar Franci
Milojevič Mihajlo

5. 11. 2022 - 19:00

3 - 0

FužinarSijMetalRavne

Salonit Anhovo

5. 11. 2022 - 20:00

ŠD Tivoli, Ljubljana

5. 11. 2022 - 20:00

5. 11. 2022 - 20:00

ACH Volley Ljubljana

3 - 0

Merkur Maribor

Markelj Blaž
Klinar Nejc

5. 11. 2022 - 20:00

3 - 0

ACH Volley Ljubljana

Merkur Maribor



7. krog

12. 11. 2022 - 18:00

OŠ I., Murska Sobota

12. 11. 2022 - 18:00

12. 11. 2022 - 18:00

Panvita Pomgrad

0 - 3

ACH Volley Ljubljana

Rožej Marko
Miklošič Sanja

12. 11. 2022 - 18:00

0 - 3

Panvita Pomgrad

ACH Volley Ljubljana

12. 11. 2022 - 19:00

Dvorana Maksa Pečarja

12. 11. 2022 - 19:00

12. 11. 2022 - 19:00

Črnuče

2 - 3

HišaNaKolesihTriglav

Kramar Franci
Adrovič Iso

12. 11. 2022 - 19:00

2 - 3

Črnuče

HišaNaKolesihTriglav

12. 11. 2022 - 20:00

ŠD Tabor, Maribor

12. 11. 2022 - 20:00

12. 11. 2022 - 20:00

Merkur Maribor

3 - 0

FužinarSijMetalRavne

Atanasov Daniel
Vrenko Jure

12. 11. 2022 - 20:00

3 - 0

Merkur Maribor

FužinarSijMetalRavne

12. 11. 2022 - 20:00

ŠD Kanal

12. 11. 2022 - 20:00

12. 11. 2022 - 20:00

Salonit Anhovo

0 - 3

Calcit Volley

Milojevič Mihajlo
Jovanovič Dejan

12. 11. 2022 - 20:00

0 - 3

Salonit Anhovo

Calcit Volley



8. krog

18. 11. 2022 - 18:00

Dvorana Maksa Pečarja

18. 11. 2022 - 18:00

18. 11. 2022 - 18:00

Črnuče

0 - 3

ACH Volley Ljubljana

Jovanovič Dejan
Milojevič Mihajlo

18. 11. 2022 - 18:00

0 - 3

Črnuče

ACH Volley Ljubljana

19. 11. 2022 - 18:00

OŠ I., Murska Sobota

19. 11. 2022 - 18:00

19. 11. 2022 - 18:00

Panvita Pomgrad

1 - 3

Merkur Maribor

Perčič Dejan
Adrovič Iso

19. 11. 2022 - 18:00

1 - 3

Panvita Pomgrad

Merkur Maribor

19. 11. 2022 - 19:00

OŠ P.Voranc, Ravne

19. 11. 2022 - 19:00

19. 11. 2022 - 19:00

FužinarSijMetalRavne

0 - 3

Calcit Volley

Atanasov Daniel
Suljkanović Amir

19. 11. 2022 - 19:00

0 - 3

FužinarSijMetalRavne

Calcit Volley

19. 11. 2022 - 19:00

ŠD Kanal

19. 11. 2022 - 19:00

19. 11. 2022 - 19:00

Salonit Anhovo

3 - 1

HišaNaKolesihTriglav

Tomec Eva
Vrenko Jure

19. 11. 2022 - 19:00

3 - 1

Salonit Anhovo

HišaNaKolesihTriglav



9. krog

26. 11. 2022 - 17:30

ŠD Planina, Kranj

26. 11. 2022 - 17:30

26. 11. 2022 - 17:30

HišaNaKolesihTriglav

0 - 3

Calcit Volley

Vrenko Jure
Zajec Rok

26. 11. 2022 - 17:30

0 - 3

HišaNaKolesihTriglav

Calcit Volley

26. 11. 2022 - 18:00

OŠ I., Murska Sobota

26. 11. 2022 - 18:00

26. 11. 2022 - 18:00

Panvita Pomgrad

3 - 0

FužinarSijMetalRavne

Goznik Smiljan
Tovornik Mojca

26. 11. 2022 - 18:00

3 - 0

Panvita Pomgrad

FužinarSijMetalRavne

26. 11. 2022 - 19:00

ŠD Tabor, Maribor

26. 11. 2022 - 19:00

26. 11. 2022 - 19:00

Merkur Maribor

3 - 0

Črnuče

Valentar Bernard
Mesarič Franc

26. 11. 2022 - 19:00

3 - 0

Merkur Maribor

Črnuče

26. 11. 2022 - 20:00

Dvorana Maksa Pečarja

26. 11. 2022 - 20:00

26. 11. 2022 - 20:00

ACH Volley Ljubljana

3 - 0

Salonit Anhovo

Miklošič Sanja
Suljkanović Amir

26. 11. 2022 - 20:00

3 - 0

ACH Volley Ljubljana

Salonit Anhovo



10. krog

3. 12. 2022 - 19:00

OŠ P.Voranc, Ravne

3. 12. 2022 - 19:00

3. 12. 2022 - 19:00

FužinarSijMetalRavne

3 - 2

HišaNaKolesihTriglav

Vrenko Jure
Mesarič Franc

3. 12. 2022 - 19:00

3 - 2

FužinarSijMetalRavne

HišaNaKolesihTriglav

3. 12. 2022 - 19:00

Dvorana Maksa Pečarja

3. 12. 2022 - 19:00

3. 12. 2022 - 19:00

Črnuče

1 - 3

Panvita Pomgrad

Novak Gregor
Kern Matjaž

3. 12. 2022 - 19:00

1 - 3

Črnuče

Panvita Pomgrad

3. 12. 2022 - 20:00

ŠD Kamnik

3. 12. 2022 - 20:00

3. 12. 2022 - 20:00

Calcit Volley

2 - 3

ACH Volley Ljubljana

Miklošič Sanja
Goznik Smiljan

3. 12. 2022 - 20:00

2 - 3

Calcit Volley

ACH Volley Ljubljana

3. 12. 2022 - 20:00

ŠD Tabor, Maribor

3. 12. 2022 - 20:00

3. 12. 2022 - 20:00

Merkur Maribor

3 - 0

Salonit Anhovo

Rožej Marko
Pevc Anton

3. 12. 2022 - 20:00

3 - 0

Merkur Maribor

Salonit Anhovo



11. krog

9. 12. 2022 - 17:30

ŠD Tivoli, Ljubljana

9. 12. 2022 - 17:30

9. 12. 2022 - 17:30

ACH Volley Ljubljana

3 - 1

HišaNaKolesihTriglav

Perčič Dejan
Pajnik Lina

9. 12. 2022 - 17:30

3 - 1

ACH Volley Ljubljana

HišaNaKolesihTriglav

10. 12. 2022 - 18:00

OŠ I., Murska Sobota

10. 12. 2022 - 18:00

10. 12. 2022 - 18:00

Panvita Pomgrad

3 - 1

Salonit Anhovo

Valentar Bernard
Atanasov Daniel

10. 12. 2022 - 18:00

3 - 1

Panvita Pomgrad

Salonit Anhovo

10. 12. 2022 - 18:00

ŠD Tabor, Maribor

10. 12. 2022 - 18:00

10. 12. 2022 - 18:00

Merkur Maribor

2 - 3

Calcit Volley

Tomec Eva
Novak Gregor

10. 12. 2022 - 18:00

2 - 3

Merkur Maribor

Calcit Volley

10. 12. 2022 - 19:00

Dvorana Maksa Pečarja

10. 12. 2022 - 19:00

10. 12. 2022 - 19:00

Črnuče

0 - 3

FužinarSijMetalRavne

Vrenko Jure
Strmčnik Ervin

10. 12. 2022 - 19:00

0 - 3

Črnuče

FužinarSijMetalRavne



12. krog

17. 12. 2022 - 17:30

ŠD Planina, Kranj

17. 12. 2022 - 17:30

17. 12. 2022 - 17:30

HišaNaKolesihTriglav

0 - 3

Merkur Maribor

Jovanovič Dejan
Hodžič Sandra

17. 12. 2022 - 17:30

0 - 3