Sportklub 1A. DOL moški

1A. DOL moški

select
1AM-liga 1AM-liga Matches

1. krog

5. 10. 2022 - 19:00

ŠD Tabor, Maribor

5. 10. 2022 - 19:00

5. 10. 2022 - 19:00

Merkur Maribor

-

Panvita Pomgrad


5. 10. 2022 - 19:00

-

Merkur Maribor

Panvita Pomgrad

5. 10. 2022 - 20:00

ŠD Kamnik

5. 10. 2022 - 20:00

5. 10. 2022 - 20:00

Calcit Volley

-

FužinarSijMetalRavne


5. 10. 2022 - 20:00

-

Calcit Volley

FužinarSijMetalRavne

5. 10. 2022 - 20:00

ŠD Planina, Kranj

5. 10. 2022 - 20:00

5. 10. 2022 - 20:00

HišaNaKolesihTriglav

-

Salonit Anhovo


5. 10. 2022 - 20:00

-

HišaNaKolesihTriglav

Salonit Anhovo

6. 10. 2022 - 20:00

ŠD Tivoli, Ljubljana

6. 10. 2022 - 20:00

6. 10. 2022 - 20:00

ACH Volley Ljubljana

-

Črnuče


6. 10. 2022 - 20:00

-

ACH Volley Ljubljana

Črnuče



2. krog

8. 10. 2022 - 19:00

ŠD Prevalje

8. 10. 2022 - 19:00

8. 10. 2022 - 19:00

FužinarSijMetalRavne

-

Panvita Pomgrad


8. 10. 2022 - 19:00

-

FužinarSijMetalRavne

Panvita Pomgrad

8. 10. 2022 - 19:00

Dvorana Maksa Pečarja

8. 10. 2022 - 19:00

8. 10. 2022 - 19:00

Črnuče

-

Merkur Maribor


8. 10. 2022 - 19:00

-

Črnuče

Merkur Maribor

8. 10. 2022 - 19:00

ŠD Kanal

8. 10. 2022 - 19:00

8. 10. 2022 - 19:00

Salonit Anhovo

-

ACH Volley Ljubljana


8. 10. 2022 - 19:00

-

Salonit Anhovo

ACH Volley Ljubljana

8. 10. 2022 - 20:00

ŠD Kamnik

8. 10. 2022 - 20:00

8. 10. 2022 - 20:00

Calcit Volley

-

HišaNaKolesihTriglav


8. 10. 2022 - 20:00

-

Calcit Volley

HišaNaKolesihTriglav



3. krog

15. 10. 2022 - 17:30

ŠD Planina, Kranj

15. 10. 2022 - 17:30

15. 10. 2022 - 17:30

HišaNaKolesihTriglav

-

FužinarSijMetalRavne


15. 10. 2022 - 17:30

-

HišaNaKolesihTriglav

FužinarSijMetalRavne

15. 10. 2022 - 18:00

ŠD Tivoli, Ljubljana

15. 10. 2022 - 18:00

15. 10. 2022 - 18:00

ACH Volley Ljubljana

-

Calcit Volley


15. 10. 2022 - 18:00

-

ACH Volley Ljubljana

Calcit Volley

15. 10. 2022 - 19:00

ŠD Kanal

15. 10. 2022 - 19:00

15. 10. 2022 - 19:00

Salonit Anhovo

-

Merkur Maribor


15. 10. 2022 - 19:00

-

Salonit Anhovo

Merkur Maribor

15. 10. 2022 - 19:00

OŠ I., Murska Sobota

15. 10. 2022 - 19:00

15. 10. 2022 - 19:00

Panvita Pomgrad

-

Črnuče


15. 10. 2022 - 19:00

-

Panvita Pomgrad

Črnuče



4. krog

21. 10. 2022 - 20:00

OŠ P.Voranc, Ravne

21. 10. 2022 - 20:00

21. 10. 2022 - 20:00

FužinarSijMetalRavne

-

Črnuče


21. 10. 2022 - 20:00

-

FužinarSijMetalRavne

Črnuče

22. 10. 2022 - 19:00

ŠD Planina, Kranj

22. 10. 2022 - 19:00

22. 10. 2022 - 19:00

HišaNaKolesihTriglav

-

ACH Volley Ljubljana


22. 10. 2022 - 19:00

-

HišaNaKolesihTriglav

ACH Volley Ljubljana

22. 10. 2022 - 20:00

ŠD Kamnik

22. 10. 2022 - 20:00

22. 10. 2022 - 20:00

Calcit Volley

-

Merkur Maribor


22. 10. 2022 - 20:00

-

Calcit Volley

Merkur Maribor

23. 10. 2022 - 19:00

ŠD Kanal

23. 10. 2022 - 19:00

23. 10. 2022 - 19:00

Salonit Anhovo

-

Panvita Pomgrad


23. 10. 2022 - 19:00

-

Salonit Anhovo

Panvita Pomgrad



5. krog

28. 10. 2022 - 19:00

OŠ I., Murska Sobota

28. 10. 2022 - 19:00

28. 10. 2022 - 19:00

Panvita Pomgrad

-

Calcit Volley


28. 10. 2022 - 19:00

-

Panvita Pomgrad

Calcit Volley

28. 10. 2022 - 20:00

ŠD Tivoli, Ljubljana

28. 10. 2022 - 20:00

28. 10. 2022 - 20:00

ACH Volley Ljubljana

-

FužinarSijMetalRavne


28. 10. 2022 - 20:00

-

ACH Volley Ljubljana

FužinarSijMetalRavne

29. 10. 2022 - 19:00

Dvorana Maksa Pečarja

29. 10. 2022 - 19:00

29. 10. 2022 - 19:00

Črnuče

-

Salonit Anhovo


29. 10. 2022 - 19:00

-

Črnuče

Salonit Anhovo

29. 10. 2022 - 20:00

ŠD Lukna, Maribor

29. 10. 2022 - 20:00

29. 10. 2022 - 20:00

Merkur Maribor

-

HišaNaKolesihTriglav


29. 10. 2022 - 20:00

-

Merkur Maribor

HišaNaKolesihTriglav



6. krog

5. 11. 2022 - 18:00

ŠD Planina, Kranj

5. 11. 2022 - 18:00

5. 11. 2022 - 18:00

HišaNaKolesihTriglav

-

Panvita Pomgrad


5. 11. 2022 - 18:00

-

HišaNaKolesihTriglav

Panvita Pomgrad

5. 11. 2022 - 18:00

ŠD Tivoli, Ljubljana

5. 11. 2022 - 18:00

5. 11. 2022 - 18:00

ACH Volley Ljubljana

-

Merkur Maribor


5. 11. 2022 - 18:00

-

ACH Volley Ljubljana

Merkur Maribor

5. 11. 2022 - 19:00

OŠ P.Voranc, Ravne

5. 11. 2022 - 19:00

5. 11. 2022 - 19:00

FužinarSijMetalRavne

-

Salonit Anhovo


5. 11. 2022 - 19:00

-

FužinarSijMetalRavne

Salonit Anhovo

5. 11. 2022 - 20:00

ŠD Kamnik

5. 11. 2022 - 20:00

5. 11. 2022 - 20:00

Calcit Volley

-

Črnuče


5. 11. 2022 - 20:00

-

Calcit Volley

Črnuče



7. krog

12. 11. 2022 - 18:00

OŠ I., Murska Sobota

12. 11. 2022 - 18:00

12. 11. 2022 - 18:00

Panvita Pomgrad

-

ACH Volley Ljubljana


12. 11. 2022 - 18:00

-

Panvita Pomgrad

ACH Volley Ljubljana

12. 11. 2022 - 19:00

ŠD Tabor, Maribor

12. 11. 2022 - 19:00

12. 11. 2022 - 19:00

Merkur Maribor

-

FužinarSijMetalRavne


12. 11. 2022 - 19:00

-

Merkur Maribor

FužinarSijMetalRavne

12. 11. 2022 - 19:00

Dvorana Maksa Pečarja

12. 11. 2022 - 19:00

12. 11. 2022 - 19:00

Črnuče

-

HišaNaKolesihTriglav


12. 11. 2022 - 19:00

-

Črnuče

HišaNaKolesihTriglav

12. 11. 2022 - 19:00

ŠD Kanal

12. 11. 2022 - 19:00

12. 11. 2022 - 19:00

Salonit Anhovo

-

Calcit Volley


12. 11. 2022 - 19:00

-

Salonit Anhovo

Calcit Volley



8. krog

19. 11. 2022 - 18:00

OŠ I., Murska Sobota

19. 11. 2022 - 18:00

19. 11. 2022 - 18:00

Panvita Pomgrad

-

Merkur Maribor


19. 11. 2022 - 18:00

-

Panvita Pomgrad

Merkur Maribor

19. 11. 2022 - 19:00

OŠ P.Voranc, Ravne

19. 11. 2022 - 19:00

19. 11. 2022 - 19:00

FužinarSijMetalRavne

-

Calcit Volley


19. 11. 2022 - 19:00

-

FužinarSijMetalRavne

Calcit Volley

19. 11. 2022 - 19:00

ŠD Kanal

19. 11. 2022 - 19:00

19. 11. 2022 - 19:00

Salonit Anhovo

-

HišaNaKolesihTriglav


19. 11. 2022 - 19:00

-

Salonit Anhovo

HišaNaKolesihTriglav

19. 11. 2022 - 19:00

Dvorana Maksa Pečarja

19. 11. 2022 - 19:00

19. 11. 2022 - 19:00

Črnuče

-

ACH Volley Ljubljana


19. 11. 2022 - 19:00

-

Črnuče

ACH Volley Ljubljana



9. krog

26. 11. 2022 - 17:30

ŠD Planina, Kranj

26. 11. 2022 - 17:30

26. 11. 2022 - 17:30

HišaNaKolesihTriglav

-

Calcit Volley


26. 11. 2022 - 17:30

-

HišaNaKolesihTriglav

Calcit Volley

26. 11. 2022 - 18:00

OŠ I., Murska Sobota

26. 11. 2022 - 18:00

26. 11. 2022 - 18:00

Panvita Pomgrad

-

FužinarSijMetalRavne


26. 11. 2022 - 18:00

-

Panvita Pomgrad

FužinarSijMetalRavne

26. 11. 2022 - 19:00

ŠD Tabor, Maribor

26. 11. 2022 - 19:00

26. 11. 2022 - 19:00

Merkur Maribor

-

Črnuče


26. 11. 2022 - 19:00

-

Merkur Maribor

Črnuče

27. 11. 2022 - 17:00

ŠD Tivoli, Ljubljana

27. 11. 2022 - 17:00

27. 11. 2022 - 17:00

ACH Volley Ljubljana

-

Salonit Anhovo


27. 11. 2022 - 17:00

-

ACH Volley Ljubljana

Salonit Anhovo



10. krog

3. 12. 2022 - 19:00

OŠ P.Voranc, Ravne

3. 12. 2022 - 19:00

3. 12. 2022 - 19:00

FužinarSijMetalRavne

-

HišaNaKolesihTriglav


3. 12. 2022 - 19:00

-

FužinarSijMetalRavne

HišaNaKolesihTriglav

3. 12. 2022 - 19:00

Dvorana Maksa Pečarja

3. 12. 2022 - 19:00

3. 12. 2022 - 19:00

Črnuče

-

Panvita Pomgrad


3. 12. 2022 - 19:00

-

Črnuče

Panvita Pomgrad

3. 12. 2022 - 20:00

ŠD Kamnik

3. 12. 2022 - 20:00

3. 12. 2022 - 20:00

Calcit Volley

-

ACH Volley Ljubljana


3. 12. 2022 - 20:00

-

Calcit Volley

ACH Volley Ljubljana

3. 12. 2022 - 20:00

ŠD Tabor, Maribor

3. 12. 2022 - 20:00

3. 12. 2022 - 20:00

Merkur Maribor

-

Salonit Anhovo


3. 12. 2022 - 20:00

-

Merkur Maribor

Salonit Anhovo



11. krog

10. 12. 2022 - 18:00

OŠ I., Murska Sobota

10. 12. 2022 - 18:00

10. 12. 2022 - 18:00

Panvita Pomgrad

-

Salonit Anhovo


10. 12. 2022 - 18:00

-

Panvita Pomgrad

Salonit Anhovo

10. 12. 2022 - 19:00

Dvorana Maksa Pečarja

10. 12. 2022 - 19:00

10. 12. 2022 - 19:00

Črnuče

-

FužinarSijMetalRavne


10. 12. 2022 - 19:00

-

Črnuče

FužinarSijMetalRavne

10. 12. 2022 - 19:00

ŠD Tabor, Maribor

10. 12. 2022 - 19:00

10. 12. 2022 - 19:00

Merkur Maribor

-

Calcit Volley


10. 12. 2022 - 19:00

-

Merkur Maribor

Calcit Volley

10. 12. 2022 - 20:00

ŠD Tivoli, Ljubljana

10. 12. 2022 - 20:00

10. 12. 2022 - 20:00

ACH Volley Ljubljana

-

HišaNaKolesihTriglav


10. 12. 2022 - 20:00

-

ACH Volley Ljubljana

HišaNaKolesihTriglav



12. krog

17. 12. 2022 - 17:30

ŠD Planina, Kranj

17. 12. 2022 - 17:30

17. 12. 2022 - 17:30

HišaNaKolesihTriglav

-

Merkur Maribor


17. 12. 2022 - 17:30

-

HišaNaKolesihTriglav

Merkur Maribor

17. 12. 2022 - 19:00

OŠ P.Voranc, Ravne

17. 12. 2022 - 19:00

17. 12. 2022 - 19:00

FužinarSijMetalRavne

-

ACH Volley Ljubljana


17. 12. 2022 - 19:00

-

FužinarSijMetalRavne

ACH Volley Ljubljana

17. 12. 2022 - 19:00

ŠD Kanal

17. 12. 2022 - 19:00

17. 12. 2022 - 19:00

Salonit Anhovo

-

Črnuče


17. 12. 2022 - 19:00

-

Salonit Anhovo

Črnuče

17. 12. 2022 - 20:00

ŠD Kamnik

17. 12. 2022 - 20:00

17. 12. 2022 - 20:00

Calcit Volley

-

Panvita Pomgrad


17. 12. 2022 - 20:00

-

Calcit Volley

Panvita Pomgrad



13. krog

7. 01. 2023 - 19:00

ŠD Kanal

7. 01. 2023 - 19:00

7. 01. 2023 - 19:00

Salonit Anhovo

-

FužinarSijMetalRavne


7. 01. 2023 - 19:00

-

Salonit Anhovo

FužinarSijMetalRavne

7. 01. 2023 - 19:00

Dvorana Maksa Pečarja

7. 01. 2023 - 19:00

7. 01. 2023 - 19:00

Črnuče

-

Calcit Volley


7. 01. 2023 - 19:00

-

Črnuče

Calcit Volley

7. 01. 2023 - 19:00

ŠD Tabor, Maribor

7. 01. 2023 - 19:00

7. 01. 2023 - 19:00

Merkur Maribor

-

ACH Volley Ljubljana


7. 01. 2023 - 19:00