1B. DOL moški

1B. DOL moški

select
1BM-liga 1BM-liga Matches

1. krog

5. 10. 2022 - 19:00

OŠ Žužemberk

5. 10. 2022 - 19:00

5. 10. 2022 - 19:00

KEKOOprema Žužemberk

1 - 3

Šoštanj Topolšica

Adrovič Iso
Todorović Vojislav

5. 10. 2022 - 19:00

1 - 3

KEKOOprema Žužemberk

Šoštanj Topolšica

5. 10. 2022 - 19:00

OŠ Kostanjevica na Krki

5. 10. 2022 - 19:00

5. 10. 2022 - 19:00

ATHOS Kostanjevica

0 - 3

Krka

Novak Gregor
Tomec Eva

5. 10. 2022 - 19:00

0 - 3

ATHOS Kostanjevica

Krka

5. 10. 2022 - 20:00

Center za zdravje in šport, Mislinja

5. 10. 2022 - 20:00

5. 10. 2022 - 20:00

Korvolley Mislinja

1 - 3

Črnuče II

Goznik Smiljan
Dukarić Mirko

5. 10. 2022 - 20:00

1 - 3

Korvolley Mislinja

Črnuče II

5. 10. 2022 - 20:30

ŠD OŠ Šempeter

5. 10. 2022 - 20:30

5. 10. 2022 - 20:30

SIP Šempeter

3 - 1

Špan Brezovica

Pevc Anton
Tovornik Mojca

5. 10. 2022 - 20:30

3 - 1

SIP Šempeter

Špan Brezovica



2. krog

8. 10. 2022 - 16:30

Dvorana Maksa Pečarja

8. 10. 2022 - 16:30

8. 10. 2022 - 16:30

Črnuče II

1 - 3

SIP Šempeter

Kodelič Žiga
Novak Gregor

8. 10. 2022 - 16:30

1 - 3

Črnuče II

SIP Šempeter

8. 10. 2022 - 19:00

ŠD Šoštanj

8. 10. 2022 - 19:00

8. 10. 2022 - 19:00

Šoštanj Topolšica

3 - 0

Korvolley Mislinja

Adrovič Iso
Čoloman Belmina

8. 10. 2022 - 19:00

3 - 0

Šoštanj Topolšica

Korvolley Mislinja

8. 10. 2022 - 19:00

OŠ Kostanjevica na Krki

8. 10. 2022 - 19:00

8. 10. 2022 - 19:00

ATHOS Kostanjevica

1 - 3

KEKOOprema Žužemberk

Kramar Franci
Jovanovič Dejan

8. 10. 2022 - 19:00

1 - 3

ATHOS Kostanjevica

KEKOOprema Žužemberk

9. 10. 2022 - 16:00

ŠD Marof, Novo mesto

9. 10. 2022 - 16:00

9. 10. 2022 - 16:00

Krka

3 - 0

Špan Brezovica

Vrenko Jure
Strmčnik Ervin

9. 10. 2022 - 16:00

3 - 0

Krka

Špan Brezovica



3. krog

15. 10. 2022 - 17:00

ŠD OŠ Šempeter

15. 10. 2022 - 17:00

15. 10. 2022 - 17:00

SIP Šempeter

3 - 2

Šoštanj Topolšica

Milojevič Mihajlo
Jovanovič Dejan

15. 10. 2022 - 17:00

3 - 2

SIP Šempeter

Šoštanj Topolšica

15. 10. 2022 - 18:00

Center za zdravje in šport, Mislinja

15. 10. 2022 - 18:00

15. 10. 2022 - 18:00

Korvolley Mislinja

3 - 0

ATHOS Kostanjevica

Mesarič Franc
Gujtman Domen

15. 10. 2022 - 18:00

3 - 0

Korvolley Mislinja

ATHOS Kostanjevica

15. 10. 2022 - 19:00

OŠ Žužemberk

15. 10. 2022 - 19:00

15. 10. 2022 - 19:00

KEKOOprema Žužemberk

0 - 3

Krka

Klinar Nejc
Vrenko Jure

15. 10. 2022 - 19:00

0 - 3

KEKOOprema Žužemberk

Krka

15. 10. 2022 - 19:00

ŠD Balon, Brezovica

15. 10. 2022 - 19:00

15. 10. 2022 - 19:00

Špan Brezovica

3 - 1

Črnuče II

Todorović Vojislav
Srša Klara

15. 10. 2022 - 19:00

3 - 1

Špan Brezovica

Črnuče II



4. krog

22. 10. 2022 - 19:00

ŠD Šoštanj

22. 10. 2022 - 19:00

22. 10. 2022 - 19:00

Šoštanj Topolšica

3 - 0

Špan Brezovica

Hafnar Matjaž
Pevc Anton

22. 10. 2022 - 19:00

3 - 0

Šoštanj Topolšica

Špan Brezovica

22. 10. 2022 - 19:00

OŠ Žužemberk

22. 10. 2022 - 19:00

22. 10. 2022 - 19:00

KEKOOprema Žužemberk

3 - 0

Korvolley Mislinja

Todorović Vojislav
Kramar Franci

22. 10. 2022 - 19:00

3 - 0

KEKOOprema Žužemberk

Korvolley Mislinja

22. 10. 2022 - 19:00

OŠ Kostanjevica na Krki

22. 10. 2022 - 19:00

22. 10. 2022 - 19:00

ATHOS Kostanjevica

1 - 3

SIP Šempeter

Milojevič Mihajlo
Adrovič Iso

22. 10. 2022 - 19:00

1 - 3

ATHOS Kostanjevica

SIP Šempeter

22. 10. 2022 - 20:00

ŠD Marof, Novo mesto

22. 10. 2022 - 20:00

22. 10. 2022 - 20:00

Krka

3 - 0

Črnuče II

Suljkanović Amir
Miklošič Sanja

22. 10. 2022 - 20:00

3 - 0

Krka

Črnuče II



5. krog

28. 10. 2022 - 20:30

ŠD OŠ Šempeter

28. 10. 2022 - 20:30

28. 10. 2022 - 20:30

SIP Šempeter

2 - 3

KEKOOprema Žužemberk

Adrovič Iso
Perčič Dejan

28. 10. 2022 - 20:30

2 - 3

SIP Šempeter

KEKOOprema Žužemberk

29. 10. 2022 - 16:30

Dvorana Maksa Pečarja

29. 10. 2022 - 16:30

29. 10. 2022 - 16:30

Črnuče II

1 - 3

Šoštanj Topolšica

Kodelič Žiga
Tomec Eva

29. 10. 2022 - 16:30

1 - 3

Črnuče II

Šoštanj Topolšica

29. 10. 2022 - 18:00

Center za zdravje in šport, Mislinja

29. 10. 2022 - 18:00

29. 10. 2022 - 18:00

Korvolley Mislinja

0 - 3

Krka

Milojevič Mihajlo
Strmčnik Ervin

29. 10. 2022 - 18:00

0 - 3

Korvolley Mislinja

Krka

29. 10. 2022 - 19:00

ŠD Balon, Brezovica

29. 10. 2022 - 19:00

29. 10. 2022 - 19:00

Špan Brezovica

3 - 1

ATHOS Kostanjevica

Pajnik Lina
Atanasov Daniel

29. 10. 2022 - 19:00

3 - 1

Špan Brezovica

ATHOS Kostanjevica



6. krog

5. 11. 2022 - 17:00

ŠD Marof, Novo mesto

5. 11. 2022 - 17:00

5. 11. 2022 - 17:00

Krka

3 - 1

Šoštanj Topolšica

Kern Matjaž
Perčič Dejan

5. 11. 2022 - 17:00

3 - 1

Krka

Šoštanj Topolšica

5. 11. 2022 - 19:00

OŠ Žužemberk

5. 11. 2022 - 19:00

5. 11. 2022 - 19:00

KEKOOprema Žužemberk

3 - 2

Špan Brezovica

Hafnar Matjaž
Greblo Tim

5. 11. 2022 - 19:00

3 - 2

KEKOOprema Žužemberk

Špan Brezovica

5. 11. 2022 - 19:00

OŠ Kostanjevica na Krki

5. 11. 2022 - 19:00

5. 11. 2022 - 19:00

ATHOS Kostanjevica

3 - 2

Črnuče II

Zajec Rok
Pajnik Lina

5. 11. 2022 - 19:00

3 - 2

ATHOS Kostanjevica

Črnuče II

30. 11. 2022 - 20:30

ŠD OŠ Šempeter

30. 11. 2022 - 20:30

30. 11. 2022 - 20:30

SIP Šempeter

3 - 1

Korvolley Mislinja

Atanasov Daniel
Rožej Marko

30. 11. 2022 - 20:30

3 - 1

SIP Šempeter

Korvolley Mislinja



7. krog

9. 11. 2022 - 20:00

ŠD Balon, Brezovica

9. 11. 2022 - 20:00

9. 11. 2022 - 20:00

Špan Brezovica

3 - 0

Korvolley Mislinja

Villalba Victor
Maglič Nikola

9. 11. 2022 - 20:00

3 - 0

Špan Brezovica

Korvolley Mislinja

12. 11. 2022 - 16:30

Dvorana Maksa Pečarja

12. 11. 2022 - 16:30

12. 11. 2022 - 16:30

Črnuče II

0 - 3

KEKOOprema Žužemberk

Adrovič Iso
Kramar Franci

12. 11. 2022 - 16:30

0 - 3

Črnuče II

KEKOOprema Žužemberk

12. 11. 2022 - 19:00

ŠD Šoštanj

12. 11. 2022 - 19:00

12. 11. 2022 - 19:00

Šoštanj Topolšica

3 - 0

ATHOS Kostanjevica

Tovornik Mojca
Suljkanović Amir

12. 11. 2022 - 19:00

3 - 0

Šoštanj Topolšica

ATHOS Kostanjevica

23. 11. 2022 - 20:30

ŠD OŠ Šempeter

23. 11. 2022 - 20:30

23. 11. 2022 - 20:30

SIP Šempeter

0 - 3

Krka

Markelj Blaž
Zajec Rok

23. 11. 2022 - 20:30

0 - 3

SIP Šempeter

Krka



8. krog

19. 11. 2022 - 17:00

Dvorana Maksa Pečarja

19. 11. 2022 - 17:00

19. 11. 2022 - 17:00

Črnuče II

3 - 1

Korvolley Mislinja

Maglič Nikola
Villalba Victor

19. 11. 2022 - 17:00

3 - 1

Črnuče II

Korvolley Mislinja

19. 11. 2022 - 17:00

ŠD Marof, Novo mesto

19. 11. 2022 - 17:00

19. 11. 2022 - 17:00

Krka

3 - 0

ATHOS Kostanjevica

Vratarič Ema
Figar Domen

19. 11. 2022 - 17:00

3 - 0

Krka

ATHOS Kostanjevica

19. 11. 2022 - 19:00

ŠD Šoštanj

19. 11. 2022 - 19:00

19. 11. 2022 - 19:00

Šoštanj Topolšica

3 - 0

KEKOOprema Žužemberk

Kramar Franci
Čoloman Belmina

19. 11. 2022 - 19:00

3 - 0

Šoštanj Topolšica

KEKOOprema Žužemberk

19. 11. 2022 - 19:00

ŠD Balon, Brezovica

19. 11. 2022 - 19:00

19. 11. 2022 - 19:00

Špan Brezovica

3 - 0

SIP Šempeter

Valentar Bernard
Rožej Marko

19. 11. 2022 - 19:00

3 - 0

Špan Brezovica

SIP Šempeter



9. krog

25. 11. 2022 - 20:30

ŠD OŠ Šempeter

25. 11. 2022 - 20:30

25. 11. 2022 - 20:30

SIP Šempeter

3 - 1

Črnuče II

Atanasov Daniel
Kramar Franci

25. 11. 2022 - 20:30

3 - 1

SIP Šempeter

Črnuče II

26. 11. 2022 - 18:00

Center za zdravje in šport, Mislinja

26. 11. 2022 - 18:00

26. 11. 2022 - 18:00

Korvolley Mislinja

1 - 3

Šoštanj Topolšica

Ledenik Robert
Bezjak Špela

26. 11. 2022 - 18:00

1 - 3

Korvolley Mislinja

Šoštanj Topolšica

26. 11. 2022 - 19:00

ŠD Balon, Brezovica

26. 11. 2022 - 19:00

26. 11. 2022 - 19:00

Špan Brezovica

0 - 3

Krka

Adrovič Iso
Jovanovič Dejan

26. 11. 2022 - 19:00

0 - 3

Špan Brezovica

Krka

26. 11. 2022 - 19:00

OŠ Žužemberk

26. 11. 2022 - 19:00

26. 11. 2022 - 19:00

KEKOOprema Žužemberk

3 - 0

ATHOS Kostanjevica

Kodelič Žiga
Tomec Eva

26. 11. 2022 - 19:00

3 - 0

KEKOOprema Žužemberk

ATHOS Kostanjevica



10. krog

30. 11. 2022 - 20:30

ŠD Marof, Novo mesto

30. 11. 2022 - 20:30

30. 11. 2022 - 20:30

Krka

3 - 0

KEKOOprema Žužemberk

Zajec Rok
Kodelič Žiga

30. 11. 2022 - 20:30

3 - 0

Krka

KEKOOprema Žužemberk

3. 12. 2022 - 16:30

Dvorana Maksa Pečarja

3. 12. 2022 - 16:30

3. 12. 2022 - 16:30

Črnuče II

0 - 3

Špan Brezovica

Kern Matjaž
Novak Gregor

3. 12. 2022 - 16:30

0 - 3

Črnuče II

Špan Brezovica

3. 12. 2022 - 19:00

ŠD Šoštanj

3. 12. 2022 - 19:00

3. 12. 2022 - 19:00

Šoštanj Topolšica

1 - 3

SIP Šempeter

Milojevič Mihajlo
Todorović Vojislav

3. 12. 2022 - 19:00

1 - 3

Šoštanj Topolšica

SIP Šempeter

3. 12. 2022 - 19:00

OŠ Kostanjevica na Krki

3. 12. 2022 - 19:00

3. 12. 2022 - 19:00

ATHOS Kostanjevica

3 - 1

Korvolley Mislinja

Jovanovič Dejan
Perčič Dejan

3. 12. 2022 - 19:00

3 - 1

ATHOS Kostanjevica

Korvolley Mislinja



11. krog

7. 12. 2022 - 20:00

ŠD Balon, Brezovica

7. 12. 2022 - 20:00

7. 12. 2022 - 20:00

Špan Brezovica

3 - 2

Šoštanj Topolšica

Tomec Eva
Hodžič Sandra

7. 12. 2022 - 20:00

3 - 2

Špan Brezovica

Šoštanj Topolšica

10. 12. 2022 - 16:30

Dvorana Maksa Pečarja

10. 12. 2022 - 16:30

10. 12. 2022 - 16:30

Črnuče II

0 - 3

Krka

Strmčnik Ervin
Vrenko Jure

10. 12. 2022 - 16:30

0 - 3

Črnuče II

Krka

10. 12. 2022 - 17:00

ŠD OŠ Šempeter

10. 12. 2022 - 17:00

10. 12. 2022 - 17:00

SIP Šempeter

3 - 0

ATHOS Kostanjevica

Goznik Smiljan
Rožej Marko

10. 12. 2022 - 17:00

3 - 0

SIP Šempeter

ATHOS Kostanjevica

10. 12. 2022 - 18:00

Center za zdravje in šport, Mislinja

10. 12. 2022 - 18:00

10. 12. 2022 - 18:00

Korvolley Mislinja

1 - 3

KEKOOprema Žužemberk

Kramar Franci
Hafnar Matjaž

10. 12. 2022 - 18:00

1 - 3

Korvolley Mislinja

KEKOOprema Žužemberk



12. krog

17. 12. 2022 - 17:30

OŠ Kostanjevica na Krki

17. 12. 2022 - 17:30

17. 12. 2022 - 17:30

ATHOS Kostanjevica

1 - 3

Špan Brezovica

Suljkanović Amir
Dukarić Mirko

17. 12. 2022 - 17:30

1 - 3

ATHOS Kostanjevica

Špan Brezovica

17. 12. 2022 - 19:00

OŠ Žužemberk

17. 12. 2022 - 19:00

17. 12. 2022 - 19:00

KEKOOprema Žužemberk

3 - 0

SIP Šempeter

Maglič Nikola
Golob Davorin

17. 12. 2022 - 19:00

3 - 0

KEKOOprema Žužemberk

SIP Šempeter

4. 01. 2023 - 20:00