3. DOL moški

3. DOL moški

select
3M-liga 3M-liga Matches

1. krog

22. 10. 2022 - 15:30

Dvorana Maksa Pečarja

22. 10. 2022 - 15:30

22. 10. 2022 - 15:30

Črnuče III

1 - 3

Calcit Volley III

Brajer Matjaž
Gnamuš Klemen

22. 10. 2022 - 15:30

1 - 3

Črnuče III

Calcit Volley III

22. 10. 2022 - 17:00

OŠ J.Janežiča, Šk.Loka

22. 10. 2022 - 17:00

22. 10. 2022 - 17:00

Lubnik

1 - 3

BeachVolleyKlubKoper

Stopar Martin
Urh Vane

22. 10. 2022 - 17:00

1 - 3

Lubnik

BeachVolleyKlubKoper



2. krog

27. 10. 2022 - 19:00

OŠ J.Janežiča, Šk.Loka

27. 10. 2022 - 19:00

27. 10. 2022 - 19:00

Lubnik

3 - 1

Črnuče III

Šircelj Žiga
Radovanović Danijel

27. 10. 2022 - 19:00

3 - 1

Lubnik

Črnuče III

29. 10. 2022 - 19:00

OŠ A.Ukmar, Koper

29. 10. 2022 - 19:00

29. 10. 2022 - 19:00

BeachVolleyKlubKoper

3 - 0

Calcit Volley III

Malej Jan
Šturman Metka

29. 10. 2022 - 19:00

3 - 0

BeachVolleyKlubKoper

Calcit Volley III



3. krog

12. 11. 2022 - 13:30

Dvorana Maksa Pečarja

12. 11. 2022 - 13:30

12. 11. 2022 - 13:30

Črnuče III

1 - 3

BeachVolleyKlubKoper

Avanzo Lovro
Kene David

12. 11. 2022 - 13:30

1 - 3

Črnuče III

BeachVolleyKlubKoper

12. 11. 2022 - 17:00

OŠ Stranje

12. 11. 2022 - 17:00

12. 11. 2022 - 17:00

Calcit Volley III

0 - 3

Lubnik

Šuštaršič Janez
Golob Vid

12. 11. 2022 - 17:00

0 - 3

Calcit Volley III

Lubnik



4. krog

19. 11. 2022 - 17:00

OŠ J.Janežiča, Šk.Loka

19. 11. 2022 - 17:00

19. 11. 2022 - 17:00

Lubnik

3 - 1

BeachVolleyKlubKoper

Kruljec Tina
Vrečar Dušan

19. 11. 2022 - 17:00

3 - 1

Lubnik

BeachVolleyKlubKoper

19. 11. 2022 - 17:00

OŠ Stranje

19. 11. 2022 - 17:00

19. 11. 2022 - 17:00

Calcit Volley III

3 - 0

Črnuče III

Šuštaršič Janez
Potočnik Živa

19. 11. 2022 - 17:00

3 - 0

Calcit Volley III

Črnuče III



5. krog

2. 12. 2022 - 19:30

Dvorana Maksa Pečarja

2. 12. 2022 - 19:30

2. 12. 2022 - 19:30

Črnuče III

2 - 3

Lubnik

Avanzo Lovro
Brajer Matjaž

2. 12. 2022 - 19:30

2 - 3

Črnuče III

Lubnik

3. 12. 2022 - 15:00

OŠ Stranje

3. 12. 2022 - 15:00

3. 12. 2022 - 15:00

Calcit Volley III

0 - 3

BeachVolleyKlubKoper

Korada Lori
Avanzo Lovro

3. 12. 2022 - 15:00

0 - 3

Calcit Volley III

BeachVolleyKlubKoper



6. krog

10. 12. 2022 - 17:00

OŠ J.Janežiča, Šk.Loka

10. 12. 2022 - 17:00

10. 12. 2022 - 17:00

Lubnik

3 - 1

Calcit Volley III

Radovanović Danijel
Golob Davorin

10. 12. 2022 - 17:00

3 - 1

Lubnik

Calcit Volley III

10. 12. 2022 - 19:00

OŠ A.Ukmar, Koper

10. 12. 2022 - 19:00

10. 12. 2022 - 19:00

BeachVolleyKlubKoper

3 - 1

Črnuče III

Cinac Nedim
Šturman Metka

10. 12. 2022 - 19:00

3 - 1

BeachVolleyKlubKoper

Črnuče III



7. krog

20. 01. 2023 - 19:45

Dvorana Maksa Pečarja

20. 01. 2023 - 19:45

20. 01. 2023 - 19:45

Črnuče III

0 - 3

Calcit Volley III

Kralj Ana
Brajer Matjaž

20. 01. 2023 - 19:45

0 - 3

Črnuče III

Calcit Volley III

21. 01. 2023 - 19:00

OŠ A.Ukmar, Koper

21. 01. 2023 - 19:00

21. 01. 2023 - 19:00

BeachVolleyKlubKoper

2 - 3

Lubnik

Malej Jan
Jurjavič Tul Vesna

21. 01. 2023 - 19:00

2 - 3

BeachVolleyKlubKoper

Lubnik



8. krog

28. 01. 2023 - 16:00

OŠ J.Janežiča, Šk.Loka

28. 01. 2023 - 16:00

28. 01. 2023 - 16:00

Lubnik

3 - 2

Črnuče III

Luskovec David
Dežman Gregor

28. 01. 2023 - 16:00

3 - 2

Lubnik

Črnuče III

28. 01. 2023 - 16:00

OŠ A.Ukmar, Koper

28. 01. 2023 - 16:00

28. 01. 2023 - 16:00

BeachVolleyKlubKoper

3 - 0

Calcit Volley III

Milojevič Mihajlo
Jovanovič Dejan

28. 01. 2023 - 16:00

3 - 0

BeachVolleyKlubKoper

Calcit Volley III



9. krog

17. 02. 2023 - 19:45

Dvorana Maksa Pečarja

17. 02. 2023 - 19:45

17. 02. 2023 - 19:45

Črnuče III

-

BeachVolleyKlubKoper


17. 02. 2023 - 19:45

-

Črnuče III

BeachVolleyKlubKoper

18. 02. 2023 - 20:00

OŠ Stranje

18. 02. 2023 - 20:00

18. 02. 2023 - 20:00

Calcit Volley III

-

Lubnik


18. 02. 2023 - 20:00

-

Calcit Volley III

Lubnik



10. krog

25. 02. 2023 - 17:30

OŠ Stranje

25. 02. 2023 - 17:30

25. 02. 2023 - 17:30

Calcit Volley III

-

Črnuče III


25. 02. 2023 - 17:30

-

Calcit Volley III

Črnuče III

25. 02. 2023 - 19:00

OŠ A.Ukmar, Koper

25. 02. 2023 - 19:00

25. 02. 2023 - 19:00

BeachVolleyKlubKoper

-

Lubnik


25. 02. 2023 - 19:00

-

BeachVolleyKlubKoper

Lubnik



11. krog

10. 03. 2023 - 19:45

Dvorana Maksa Pečarja

10. 03. 2023 - 19:45

10. 03. 2023 - 19:45

Črnuče III

-

Lubnik


10. 03. 2023 - 19:45

-

Črnuče III

Lubnik

11. 03. 2023 - 17:30

OŠ Stranje

11. 03. 2023 - 17:30

11. 03. 2023 - 17:30

Calcit Volley III

-

BeachVolleyKlubKoper


11. 03. 2023 - 17:30

-

Calcit Volley III

BeachVolleyKlubKoper



12. krog

18. 03. 2023 - 17:00

OŠ J.Janežiča, Šk.Loka

18. 03. 2023 - 17:00

18. 03. 2023 - 17:00

Lubnik

-

Calcit Volley III


18. 03. 2023 - 17:00

-

Lubnik

Calcit Volley III

18. 03. 2023 - 19:00

OŠ A.Ukmar, Koper

18. 03. 2023 - 19:00

18. 03. 2023 - 19:00

BeachVolleyKlubKoper

-

Črnuče III


18. 03. 2023 - 19:00

-

BeachVolleyKlubKoper

Črnuče III