Sportklub 1A. DOL ženske

1A. DOL ženske

select
1AZ-liga 1AZ-liga Matches

1. krog

5. 10. 2022 - 17:30

ŠD Kamnik

5. 10. 2022 - 17:30

5. 10. 2022 - 17:30

Calcit Volley

-

ATK Grosuplje


5. 10. 2022 - 17:30

-

Calcit Volley

ATK Grosuplje

5. 10. 2022 - 18:00

ŠD OŠ Šempeter

5. 10. 2022 - 18:00

5. 10. 2022 - 18:00

SIP Šempeter

-

GEN-I Volley


5. 10. 2022 - 18:00

-

SIP Šempeter

GEN-I Volley

5. 10. 2022 - 20:00

OŠ A.Ukmar, Koper

5. 10. 2022 - 20:00

5. 10. 2022 - 20:00

Ankaran

-

Formis


5. 10. 2022 - 20:00

-

Ankaran

Formis

5. 10. 2022 - 20:30

Dvorana Vižmarje-Brod

5. 10. 2022 - 20:30

5. 10. 2022 - 20:30

OD Krim

-

Nova KBM Branik


5. 10. 2022 - 20:30

-

OD Krim

Nova KBM Branik



2. krog

7. 10. 2022 - 20:00

OŠ A.Ukmar, Koper

7. 10. 2022 - 20:00

7. 10. 2022 - 20:00

Ankaran

-

Calcit Volley


7. 10. 2022 - 20:00

-

Ankaran

Calcit Volley

8. 10. 2022 - 17:00

ŠD Brinje, Grosuplje

8. 10. 2022 - 17:00

8. 10. 2022 - 17:00

ATK Grosuplje

-

GEN-I Volley


8. 10. 2022 - 17:00

-

ATK Grosuplje

GEN-I Volley

8. 10. 2022 - 17:00

ŠD Lukna, Maribor

8. 10. 2022 - 17:00

8. 10. 2022 - 17:00

Nova KBM Branik

-

SIP Šempeter


8. 10. 2022 - 17:00

-

Nova KBM Branik

SIP Šempeter

8. 10. 2022 - 19:00

VŠD Hoče

8. 10. 2022 - 19:00

8. 10. 2022 - 19:00

Formis

-

OD Krim


8. 10. 2022 - 19:00

-

Formis

OD Krim



3. krog

15. 10. 2022 - 16:00

Dvorana Vižmarje-Brod

15. 10. 2022 - 16:00

15. 10. 2022 - 16:00

OD Krim

-

Calcit Volley


15. 10. 2022 - 16:00

-

OD Krim

Calcit Volley

15. 10. 2022 - 17:00

OŠ M.Štrukelj, N.Gorica

15. 10. 2022 - 17:00

15. 10. 2022 - 17:00

GEN-I Volley

-

Nova KBM Branik


15. 10. 2022 - 17:00

-

GEN-I Volley

Nova KBM Branik

15. 10. 2022 - 19:00

OŠ A.Ukmar, Koper

15. 10. 2022 - 19:00

15. 10. 2022 - 19:00

Ankaran

-

ATK Grosuplje


15. 10. 2022 - 19:00

-

Ankaran

ATK Grosuplje

15. 10. 2022 - 19:30

ŠD OŠ Šempeter

15. 10. 2022 - 19:30

15. 10. 2022 - 19:30

SIP Šempeter

-

Formis


15. 10. 2022 - 19:30

-

SIP Šempeter

Formis



4. krog

22. 10. 2022 - 17:30

ŠD Kamnik

22. 10. 2022 - 17:30

22. 10. 2022 - 17:30

Calcit Volley

-

SIP Šempeter


22. 10. 2022 - 17:30

-

Calcit Volley

SIP Šempeter

22. 10. 2022 - 19:00

VŠD Hoče

22. 10. 2022 - 19:00

22. 10. 2022 - 19:00

Formis

-

GEN-I Volley


22. 10. 2022 - 19:00

-

Formis

GEN-I Volley

22. 10. 2022 - 19:00

OŠ A.Ukmar, Koper

22. 10. 2022 - 19:00

22. 10. 2022 - 19:00

Ankaran

-

OD Krim


22. 10. 2022 - 19:00

-

Ankaran

OD Krim

22. 10. 2022 - 19:30

ŠD Brinje, Grosuplje

22. 10. 2022 - 19:30

22. 10. 2022 - 19:30

ATK Grosuplje

-

Nova KBM Branik


22. 10. 2022 - 19:30

-

ATK Grosuplje

Nova KBM Branik



5. krog

29. 10. 2022 - 16:00

Dvorana Vižmarje-Brod

29. 10. 2022 - 16:00

29. 10. 2022 - 16:00

OD Krim

-

ATK Grosuplje


29. 10. 2022 - 16:00

-

OD Krim

ATK Grosuplje

29. 10. 2022 - 17:00

ŠD Lukna, Maribor

29. 10. 2022 - 17:00

29. 10. 2022 - 17:00

Nova KBM Branik

-

Formis


29. 10. 2022 - 17:00

-

Nova KBM Branik

Formis

29. 10. 2022 - 19:00

ŠD Kamnik

29. 10. 2022 - 19:00

29. 10. 2022 - 19:00

Calcit Volley

-

GEN-I Volley


29. 10. 2022 - 19:00

-

Calcit Volley

GEN-I Volley

29. 10. 2022 - 19:30

ŠD OŠ Šempeter

29. 10. 2022 - 19:30

29. 10. 2022 - 19:30

SIP Šempeter

-

Ankaran


29. 10. 2022 - 19:30

-

SIP Šempeter

Ankaran



6. krog

5. 11. 2022 - 16:00

Dvorana Vižmarje-Brod

5. 11. 2022 - 16:00

5. 11. 2022 - 16:00

OD Krim

-

SIP Šempeter


5. 11. 2022 - 16:00

-

OD Krim

SIP Šempeter

5. 11. 2022 - 17:00

ŠD Brinje, Grosuplje

5. 11. 2022 - 17:00

5. 11. 2022 - 17:00

ATK Grosuplje

-

Formis


5. 11. 2022 - 17:00

-

ATK Grosuplje

Formis

5. 11. 2022 - 17:30

ŠD Kamnik

5. 11. 2022 - 17:30

5. 11. 2022 - 17:30

Calcit Volley

-

Nova KBM Branik


5. 11. 2022 - 17:30

-

Calcit Volley

Nova KBM Branik

5. 11. 2022 - 19:00

OŠ A.Ukmar, Koper

5. 11. 2022 - 19:00

5. 11. 2022 - 19:00

Ankaran

-

GEN-I Volley


5. 11. 2022 - 19:00

-

Ankaran

GEN-I Volley



7. krog

12. 11. 2022 - 17:00

OŠ M.Štrukelj, N.Gorica

12. 11. 2022 - 17:00

12. 11. 2022 - 17:00

GEN-I Volley

-

OD Krim


12. 11. 2022 - 17:00

-

GEN-I Volley

OD Krim

12. 11. 2022 - 18:00

ŠD Lukna, Maribor

12. 11. 2022 - 18:00

12. 11. 2022 - 18:00

Nova KBM Branik

-

Ankaran


12. 11. 2022 - 18:00

-

Nova KBM Branik

Ankaran

12. 11. 2022 - 19:00

VŠD Hoče

12. 11. 2022 - 19:00

12. 11. 2022 - 19:00

Formis

-

Calcit Volley


12. 11. 2022 - 19:00

-

Formis

Calcit Volley

12. 11. 2022 - 19:30

ŠD OŠ Šempeter

12. 11. 2022 - 19:30

12. 11. 2022 - 19:30

SIP Šempeter

-

ATK Grosuplje


12. 11. 2022 - 19:30

-

SIP Šempeter

ATK Grosuplje



8. krog

19. 11. 2022 - 17:00

ŠD Brinje, Grosuplje

19. 11. 2022 - 17:00

19. 11. 2022 - 17:00

ATK Grosuplje

-

Calcit Volley


19. 11. 2022 - 17:00

-

ATK Grosuplje

Calcit Volley

19. 11. 2022 - 17:00

OŠ M.Štrukelj, N.Gorica

19. 11. 2022 - 17:00

19. 11. 2022 - 17:00

GEN-I Volley

-

SIP Šempeter


19. 11. 2022 - 17:00

-

GEN-I Volley

SIP Šempeter

19. 11. 2022 - 18:00

ŠD Lukna, Maribor

19. 11. 2022 - 18:00

19. 11. 2022 - 18:00

Nova KBM Branik

-

OD Krim


19. 11. 2022 - 18:00

-

Nova KBM Branik

OD Krim

19. 11. 2022 - 19:00

VŠD Hoče

19. 11. 2022 - 19:00

19. 11. 2022 - 19:00

Formis

-

Ankaran


19. 11. 2022 - 19:00

-

Formis

Ankaran



9. krog

26. 11. 2022 - 14:00

Dvorana Vižmarje-Brod

26. 11. 2022 - 14:00

26. 11. 2022 - 14:00

OD Krim

-

Formis


26. 11. 2022 - 14:00

-

OD Krim

Formis

26. 11. 2022 - 16:30

ŠD OŠ Šempeter

26. 11. 2022 - 16:30

26. 11. 2022 - 16:30

SIP Šempeter

-

Nova KBM Branik


26. 11. 2022 - 16:30

-

SIP Šempeter

Nova KBM Branik

26. 11. 2022 - 17:00

OŠ M.Štrukelj, N.Gorica

26. 11. 2022 - 17:00

26. 11. 2022 - 17:00

GEN-I Volley

-

ATK Grosuplje


26. 11. 2022 - 17:00

-

GEN-I Volley

ATK Grosuplje

26. 11. 2022 - 19:00

OŠ A.Ukmar, Koper

26. 11. 2022 - 19:00

26. 11. 2022 - 19:00

Ankaran

-

Calcit Volley


26. 11. 2022 - 19:00

-

Ankaran

Calcit Volley



10. krog

3. 12. 2022 - 17:00

ŠD Brinje, Grosuplje

3. 12. 2022 - 17:00

3. 12. 2022 - 17:00

ATK Grosuplje

-

Ankaran


3. 12. 2022 - 17:00

-

ATK Grosuplje

Ankaran

3. 12. 2022 - 17:30

ŠD Kamnik

3. 12. 2022 - 17:30

3. 12. 2022 - 17:30

Calcit Volley

-

OD Krim


3. 12. 2022 - 17:30

-

Calcit Volley

OD Krim

3. 12. 2022 - 18:00

ŠD Lukna, Maribor

3. 12. 2022 - 18:00

3. 12. 2022 - 18:00

Nova KBM Branik

-

GEN-I Volley


3. 12. 2022 - 18:00

-

Nova KBM Branik

GEN-I Volley

3. 12. 2022 - 19:00

VŠD Hoče

3. 12. 2022 - 19:00

3. 12. 2022 - 19:00

Formis

-

SIP Šempeter


3. 12. 2022 - 19:00

-

Formis

SIP Šempeter



11. krog

9. 12. 2022 - 18:00

ŠD Lukna, Maribor

9. 12. 2022 - 18:00

9. 12. 2022 - 18:00

Nova KBM Branik

-

ATK Grosuplje


9. 12. 2022 - 18:00

-

Nova KBM Branik

ATK Grosuplje

10. 12. 2022 - 17:00

OŠ M.Štrukelj, N.Gorica

10. 12. 2022 - 17:00

10. 12. 2022 - 17:00

GEN-I Volley

-

Formis


10. 12. 2022 - 17:00

-

GEN-I Volley

Formis

10. 12. 2022 - 17:00

Dvorana Vižmarje-Brod

10. 12. 2022 - 17:00

10. 12. 2022 - 17:00

OD Krim

-

Ankaran


10. 12. 2022 - 17:00

-

OD Krim

Ankaran

10. 12. 2022 - 19:30

ŠD OŠ Šempeter

10. 12. 2022 - 19:30

10. 12. 2022 - 19:30

SIP Šempeter

-

Calcit Volley


10. 12. 2022 - 19:30

-

SIP Šempeter

Calcit Volley



12. krog

17. 12. 2022 - 17:00

OŠ M.Štrukelj, N.Gorica

17. 12. 2022 - 17:00

17. 12. 2022 - 17:00

GEN-I Volley

-

Calcit Volley


17. 12. 2022 - 17:00

-

GEN-I Volley

Calcit Volley

17. 12. 2022 - 19:00

OŠ A.Ukmar, Koper

17. 12. 2022 - 19:00

17. 12. 2022 - 19:00

Ankaran

-

SIP Šempeter


17. 12. 2022 - 19:00

-

Ankaran

SIP Šempeter

17. 12. 2022 - 19:00

VŠD Hoče

17. 12. 2022 - 19:00

17. 12. 2022 - 19:00

Formis

-

Nova KBM Branik


17. 12. 2022 - 19:00

-

Formis

Nova KBM Branik

17. 12. 2022 - 19:30

ŠD Brinje, Grosuplje

17. 12. 2022 - 19:30

17. 12. 2022 - 19:30

ATK Grosuplje

-

OD Krim


17. 12. 2022 - 19:30

-

ATK Grosuplje

OD Krim



13. krog

20. 12. 2022 - 19:00

ŠD OŠ Šempeter

20. 12. 2022 - 19:00

20. 12. 2022 - 19:00

SIP Šempeter

-

OD Krim


20. 12. 2022 - 19:00

-

SIP Šempeter

OD Krim

21. 12. 2022 - 00:00

ŠD Lukna, Maribor

21. 12. 2022 - 00:00

21. 12. 2022 - 00:00

Nova KBM Branik

-

Calcit Volley


21. 12. 2022 - 00:00

-

Nova KBM Branik

Calcit Volley

21. 12. 2022 - 18:00

OŠ M.Štrukelj, N.Gorica

21. 12. 2022 - 18:00

21. 12. 2022 - 18:00

GEN-I Volley

-

Ankaran


21. 12. 2022 - 18:00

-