1B. DOL ženske

1B. DOL ženske

select
1BZ-liga 1BZ-liga Matches

1. krog

5. 10. 2022 - 18:00

OŠ Stranje

5. 10. 2022 - 18:00

5. 10. 2022 - 18:00

Calcit Volley II

2 - 3

Luka Koper

Kodelič Žiga
Srša Klara

5. 10. 2022 - 18:00

2 - 3

Calcit Volley II

Luka Koper

5. 10. 2022 - 19:30

ŠD OŠ Mozirje

5. 10. 2022 - 19:30

5. 10. 2022 - 19:30

Mozirje

3 - 0

TPV Volley NM

Juraja Nina
Strmčnik Ervin

5. 10. 2022 - 19:30

3 - 0

Mozirje

TPV Volley NM

5. 10. 2022 - 19:30

Dvorana Maksa Pečarja

5. 10. 2022 - 19:30

5. 10. 2022 - 19:30

Vital Ljubljana

0 - 3

Visit Braslovče

Hodžič Sandra
Golob Davorin

5. 10. 2022 - 19:30

0 - 3

Vital Ljubljana

Visit Braslovče

5. 10. 2022 - 20:00

ŠD ŠIC Ljutomer

5. 10. 2022 - 20:00

5. 10. 2022 - 20:00

ŽOK Ljutomer

1 - 3

Prevalje

Mesarič Franc
Gujtman Domen

5. 10. 2022 - 20:00

1 - 3

ŽOK Ljutomer

Prevalje



2. krog

8. 10. 2022 - 18:30

OŠ A.Ukmar, Koper

8. 10. 2022 - 18:30

8. 10. 2022 - 18:30

Luka Koper

3 - 0

ŽOK Ljutomer

Rozman Katjuša
Pevc Anton

8. 10. 2022 - 18:30

3 - 0

Luka Koper

ŽOK Ljutomer

8. 10. 2022 - 19:30

OŠ Braslovče

8. 10. 2022 - 19:30

8. 10. 2022 - 19:30

Visit Braslovče

0 - 3

Calcit Volley II

Tovornik Mojca
Drobež Rozalija

8. 10. 2022 - 19:30

0 - 3

Visit Braslovče

Calcit Volley II

9. 10. 2022 - 18:00

ŠD OŠ Mozirje

9. 10. 2022 - 18:00

9. 10. 2022 - 18:00

Mozirje

3 - 0

Vital Ljubljana

Gujtman Domen
Mesarič Franc

9. 10. 2022 - 18:00

3 - 0

Mozirje

Vital Ljubljana

9. 10. 2022 - 19:00

ŠD Marof, Novo mesto

9. 10. 2022 - 19:00

9. 10. 2022 - 19:00

TPV Volley NM

3 - 1

Prevalje

Strmčnik Ervin
Vrenko Jure

9. 10. 2022 - 19:00

3 - 1

TPV Volley NM

Prevalje



3. krog

15. 10. 2022 - 15:00

OŠ Stranje

15. 10. 2022 - 15:00

15. 10. 2022 - 15:00

Calcit Volley II

3 - 1

Mozirje

Čoloman Belmina
Hafnar Matjaž

15. 10. 2022 - 15:00

3 - 1

Calcit Volley II

Mozirje

15. 10. 2022 - 18:00

ŠD Prevalje

15. 10. 2022 - 18:00

15. 10. 2022 - 18:00

Prevalje

1 - 3

Luka Koper

Tovornik Mojca
Bezjak Špela

15. 10. 2022 - 18:00

1 - 3

Prevalje

Luka Koper

15. 10. 2022 - 18:30

Dvorana Maksa Pečarja

15. 10. 2022 - 18:30

15. 10. 2022 - 18:30

Vital Ljubljana

2 - 3

TPV Volley NM

Golob Davorin
Villalba Victor

15. 10. 2022 - 18:30

2 - 3

Vital Ljubljana

TPV Volley NM

15. 10. 2022 - 19:00

ŠD ŠIC Ljutomer

15. 10. 2022 - 19:00

15. 10. 2022 - 19:00

ŽOK Ljutomer

3 - 0

Visit Braslovče

Suljkanović Amir
Dukarić Mirko

15. 10. 2022 - 19:00

3 - 0

ŽOK Ljutomer

Visit Braslovče



4. krog

22. 10. 2022 - 17:00

ŠD Marof, Novo mesto

22. 10. 2022 - 17:00

22. 10. 2022 - 17:00

TPV Volley NM

0 - 3

Luka Koper

Miklošič Sanja
Suljkanović Amir

22. 10. 2022 - 17:00

0 - 3

TPV Volley NM

Luka Koper

22. 10. 2022 - 18:30

Dvorana Maksa Pečarja

22. 10. 2022 - 18:30

22. 10. 2022 - 18:30

Vital Ljubljana

1 - 3

Calcit Volley II

Hribar Gašper
Čoloman Belmina

22. 10. 2022 - 18:30

1 - 3

Vital Ljubljana

Calcit Volley II

22. 10. 2022 - 19:30

OŠ Braslovče

22. 10. 2022 - 19:30

22. 10. 2022 - 19:30

Visit Braslovče

3 - 2

Prevalje

Gujtman Domen
Mesarič Franc

22. 10. 2022 - 19:30

3 - 2

Visit Braslovče

Prevalje

22. 10. 2022 - 20:30

ŠD OŠ Mozirje

22. 10. 2022 - 20:30

22. 10. 2022 - 20:30

Mozirje

3 - 1

ŽOK Ljutomer

Bezjak Špela
Tovornik Mojca

22. 10. 2022 - 20:30

3 - 1

Mozirje

ŽOK Ljutomer



5. krog

28. 10. 2022 - 18:30

ŠD Prevalje

28. 10. 2022 - 18:30

28. 10. 2022 - 18:30

Prevalje

1 - 3

Mozirje

Suljkanović Amir
Ledenik Robert

28. 10. 2022 - 18:30

1 - 3

Prevalje

Mozirje

29. 10. 2022 - 15:00

OŠ Stranje

29. 10. 2022 - 15:00

29. 10. 2022 - 15:00

Calcit Volley II

3 - 0

TPV Volley NM

Hodžič Sandra
Maglič Nikola

29. 10. 2022 - 15:00

3 - 0

Calcit Volley II

TPV Volley NM

29. 10. 2022 - 19:00

ŠD ŠIC Ljutomer

29. 10. 2022 - 19:00

29. 10. 2022 - 19:00

ŽOK Ljutomer

3 - 2

Vital Ljubljana

Goznik Smiljan
Mesarič Franc

29. 10. 2022 - 19:00

3 - 2

ŽOK Ljutomer

Vital Ljubljana

29. 10. 2022 - 19:30

OŠ Braslovče

29. 10. 2022 - 19:30

29. 10. 2022 - 19:30

Visit Braslovče

3 - 2

Luka Koper

Čoloman Belmina
Todorović Vojislav

29. 10. 2022 - 19:30

3 - 2

Visit Braslovče

Luka Koper



6. krog

5. 11. 2022 - 15:00

OŠ Stranje

5. 11. 2022 - 15:00

5. 11. 2022 - 15:00

Calcit Volley II

3 - 2

ŽOK Ljutomer

Rozman Katjuša
Figar Domen

5. 11. 2022 - 15:00

3 - 2

Calcit Volley II

ŽOK Ljutomer

5. 11. 2022 - 18:30

Dvorana Maksa Pečarja

5. 11. 2022 - 18:30

5. 11. 2022 - 18:30

Vital Ljubljana

3 - 2

Prevalje

Maglič Nikola
Hodžič Sandra

5. 11. 2022 - 18:30

3 - 2

Vital Ljubljana

Prevalje

5. 11. 2022 - 19:00

ŠD OŠ Mozirje

5. 11. 2022 - 19:00

5. 11. 2022 - 19:00

Mozirje

0 - 3

Luka Koper

Križman Simon
Dukarić Mirko

5. 11. 2022 - 19:00

0 - 3

Mozirje

Luka Koper

5. 11. 2022 - 20:00

ŠD Marof, Novo mesto

5. 11. 2022 - 20:00

5. 11. 2022 - 20:00

TPV Volley NM

1 - 3

Visit Braslovče

Perčič Dejan
Kern Matjaž

5. 11. 2022 - 20:00

1 - 3

TPV Volley NM

Visit Braslovče



7. krog

12. 11. 2022 - 17:00

ŠD ŠIC Ljutomer

12. 11. 2022 - 17:00

12. 11. 2022 - 17:00

ŽOK Ljutomer

0 - 3

TPV Volley NM

Bezjak Špela
Ledenik Robert

12. 11. 2022 - 17:00

0 - 3

ŽOK Ljutomer

TPV Volley NM

12. 11. 2022 - 18:00

ŠD Prevalje

12. 11. 2022 - 18:00

12. 11. 2022 - 18:00

Prevalje

2 - 3

Calcit Volley II

Drobež Rozalija
Todorović Vojislav

12. 11. 2022 - 18:00

2 - 3

Prevalje

Calcit Volley II

12. 11. 2022 - 18:30

OŠ Koper

12. 11. 2022 - 18:30

12. 11. 2022 - 18:30

Luka Koper

3 - 0

Vital Ljubljana

Hafnar Matjaž
Greblo Tim

12. 11. 2022 - 18:30

3 - 0

Luka Koper

Vital Ljubljana

12. 11. 2022 - 19:30

OŠ Braslovče

12. 11. 2022 - 19:30

12. 11. 2022 - 19:30

Visit Braslovče

2 - 3

Mozirje

Klinar Nejc
Kodelič Žiga

12. 11. 2022 - 19:30

2 - 3

Visit Braslovče

Mozirje



8. krog

19. 11. 2022 - 18:00

ŠD Prevalje

19. 11. 2022 - 18:00

19. 11. 2022 - 18:00

Prevalje

3 - 1

ŽOK Ljutomer

Ledenik Robert
Bezjak Špela

19. 11. 2022 - 18:00

3 - 1

Prevalje

ŽOK Ljutomer

19. 11. 2022 - 18:30

OŠ Koper

19. 11. 2022 - 18:30

19. 11. 2022 - 18:30

Luka Koper

3 - 2

Calcit Volley II

Pevc Anton
Golob Davorin

19. 11. 2022 - 18:30

3 - 2

Luka Koper

Calcit Volley II

19. 11. 2022 - 19:30

OŠ Braslovče

19. 11. 2022 - 19:30

19. 11. 2022 - 19:30

Visit Braslovče

3 - 1

Vital Ljubljana

Kodelič Žiga
Hafnar Matjaž

19. 11. 2022 - 19:30

3 - 1

Visit Braslovče

Vital Ljubljana

19. 11. 2022 - 20:00

ŠD Marof, Novo mesto

19. 11. 2022 - 20:00

19. 11. 2022 - 20:00

TPV Volley NM

0 - 3

Mozirje

Figar Domen
Vratarič Ema

19. 11. 2022 - 20:00

0 - 3

TPV Volley NM

Mozirje



9. krog

26. 11. 2022 - 15:00

OŠ Stranje

26. 11. 2022 - 15:00

26. 11. 2022 - 15:00

Calcit Volley II

3 - 2

Visit Braslovče

Hodžič Sandra
Villalba Victor

26. 11. 2022 - 15:00

3 - 2

Calcit Volley II

Visit Braslovče

26. 11. 2022 - 16:00

ŠD Prevalje

26. 11. 2022 - 16:00

26. 11. 2022 - 16:00

Prevalje

3 - 1

TPV Volley NM

Pajnik Lina
Strmčnik Ervin

26. 11. 2022 - 16:00

3 - 1

Prevalje

TPV Volley NM

26. 11. 2022 - 17:30

Dvorana Maksa Pečarja

26. 11. 2022 - 17:30

26. 11. 2022 - 17:30

Vital Ljubljana

0 - 3

Mozirje

Suljkanović Amir
Miklošič Sanja

26. 11. 2022 - 17:30

0 - 3

Vital Ljubljana

Mozirje

26. 11. 2022 - 19:00

ŠD ŠIC Ljutomer

26. 11. 2022 - 19:00

26. 11. 2022 - 19:00

ŽOK Ljutomer

0 - 3

Luka Koper

Gruškovnjak Robert
Gujtman Domen

26. 11. 2022 - 19:00

0 - 3

ŽOK Ljutomer

Luka Koper



10. krog

30. 11. 2022 - 19:00

ŠD OŠ Mozirje

30. 11. 2022 - 19:00

30. 11. 2022 - 19:00

Mozirje

3 - 1

Calcit Volley II

Valentar Bernard
Vrenko Jure

30. 11. 2022 - 19:00

3 - 1

Mozirje

Calcit Volley II

30. 11. 2022 - 20:00

OŠ Braslovče

30. 11. 2022 - 20:00

30. 11. 2022 - 20:00

Visit Braslovče

3 - 0

ŽOK Ljutomer

Juraja Nina
Strmčnik Ervin

30. 11. 2022 - 20:00

3 - 0

Visit Braslovče

ŽOK Ljutomer

2. 12. 2022 - 20:00

OŠ Koper

2. 12. 2022 - 20:00

2. 12. 2022 - 20:00

Luka Koper

3 - 1

Prevalje

Markelj Blaž
Tomec Eva

2. 12. 2022 - 20:00

3 - 1

Luka Koper

Prevalje

4. 12. 2022 - 18:00

ŠD Marof, Novo mesto

4. 12. 2022 - 18:00

4. 12. 2022 - 18:00

TPV Volley NM

3 - 1

Vital Ljubljana

Atanasov Daniel
Novak Gregor

4. 12. 2022 - 18:00

3 - 1

TPV Volley NM

Vital Ljubljana



11. krog

10. 12. 2022 - 17:00

OŠ Stranje

10. 12. 2022 - 17:00

10. 12. 2022 - 17:00

Calcit Volley II

3 - 2

Vital Ljubljana

Villalba Victor
Figar Domen

10. 12. 2022 - 17:00

3 - 2

Calcit Volley II

Vital Ljubljana

10. 12. 2022 - 18:30

OŠ Koper

10. 12. 2022 - 18:30

10. 12. 2022 - 18:30

Luka Koper

3 - 0

TPV Volley NM

Čoloman Belmina
Todorović Vojislav

10. 12. 2022 - 18:30

3 - 0

Luka Koper

TPV Volley NM

10. 12. 2022 - 19:00

ŠD ŠIC Ljutomer

10. 12. 2022 - 19:00

10. 12. 2022 - 19:00

ŽOK Ljutomer

0 - 3

Mozirje

Bezjak Špela
Suljkanović Amir

10. 12. 2022 - 19:00

0 - 3

ŽOK Ljutomer

Mozirje

14. 12. 2022 - 18:00

ŠD Prevalje

14. 12. 2022 - 18:00

14. 12. 2022 - 18:00

Prevalje

3 - 1

Visit Braslovče

Adrovič Iso
Zajec Rok

14. 12. 2022 - 18:00

3 - 1

Prevalje

Visit Braslovče



12. krog

12. 12. 2022 - 17:30

ŠD OŠ Mozirje

12. 12. 2022 - 17:30

12. 12. 2022 - 17:30

Mozirje

3 - 2

Prevalje

Jovanovič Dejan
Perčič Dejan

12. 12. 2022 - 17:30

3 - 2

Mozirje

Prevalje

16. 12. 2022 - 20:00

ŠD Marof, Novo mesto

16. 12. 2022 - 20:00

16. 12. 2022 - 20:00

TPV Volley NM

0 - 3

Calcit Volley II

Tovornik Mojca
Bezjak Špela

16. 12. 2022 - 20:00

0 - 3

TPV Volley NM

Calcit Volley II

17. 12. 2022 - 18:30