2. DOL ženske - vzhod

2. DOL Ž vzhod

select
2ZV-liga 2ZV-liga Matches

1. krog

7. 10. 2022 - 19:00

Draš center, Maribor

7. 10. 2022 - 19:00

7. 10. 2022 - 19:00

Nova KBM Branik II

-

Murexin-Kema Puconci


7. 10. 2022 - 19:00

-

Nova KBM Branik II

Murexin-Kema Puconci

7. 10. 2022 - 19:30

OŠ II., Murska Sobota

7. 10. 2022 - 19:30

7. 10. 2022 - 19:30

ŽOK Sobota

-

Turbina


7. 10. 2022 - 19:30

-

ŽOK Sobota

Turbina

8. 10. 2022 - 17:00

ŠD Bistrica, Sl. Bistrica

8. 10. 2022 - 17:00

8. 10. 2022 - 17:00

Slovenska Bistrica

-

KLS Ljubno


8. 10. 2022 - 17:00

-

Slovenska Bistrica

KLS Ljubno

8. 10. 2022 - 19:00

ŠD Zreče

8. 10. 2022 - 19:00

8. 10. 2022 - 19:00

Weiler Volley Zreče

-

Benedikt


8. 10. 2022 - 19:00

-

Weiler Volley Zreče

Benedikt



2. krog

15. 10. 2022 - 17:00

ŠD Ruše

15. 10. 2022 - 17:00

15. 10. 2022 - 17:00

Turbina

-

Nova KBM Branik II


15. 10. 2022 - 17:00

-

Turbina

Nova KBM Branik II

15. 10. 2022 - 18:00

OŠ Ljubno ob Savinji

15. 10. 2022 - 18:00

15. 10. 2022 - 18:00

KLS Ljubno

-

Benedikt


15. 10. 2022 - 18:00

-

KLS Ljubno

Benedikt

15. 10. 2022 - 19:00

Zelena dvorana Puconci

15. 10. 2022 - 19:00

15. 10. 2022 - 19:00

Murexin-Kema Puconci

-

Weiler Volley Zreče


15. 10. 2022 - 19:00

-

Murexin-Kema Puconci

Weiler Volley Zreče

15. 10. 2022 - 19:00

ŠD Bistrica, Sl. Bistrica

15. 10. 2022 - 19:00

15. 10. 2022 - 19:00

Slovenska Bistrica

-

ŽOK Sobota


15. 10. 2022 - 19:00

-

Slovenska Bistrica

ŽOK Sobota



3. krog

21. 10. 2022 - 19:00

Draš center, Maribor

21. 10. 2022 - 19:00

21. 10. 2022 - 19:00

Nova KBM Branik II

-

Slovenska Bistrica


21. 10. 2022 - 19:00

-

Nova KBM Branik II

Slovenska Bistrica

21. 10. 2022 - 19:30

OŠ II., Murska Sobota

21. 10. 2022 - 19:30

21. 10. 2022 - 19:30

ŽOK Sobota

-

KLS Ljubno


21. 10. 2022 - 19:30

-

ŽOK Sobota

KLS Ljubno

21. 10. 2022 - 20:00

ŠD Benedikt

21. 10. 2022 - 20:00

21. 10. 2022 - 20:00

Benedikt

-

Murexin-Kema Puconci


21. 10. 2022 - 20:00

-

Benedikt

Murexin-Kema Puconci

22. 10. 2022 - 19:00

ŠD Zreče

22. 10. 2022 - 19:00

22. 10. 2022 - 19:00

Weiler Volley Zreče

-

Turbina


22. 10. 2022 - 19:00

-

Weiler Volley Zreče

Turbina



4. krog

28. 10. 2022 - 19:00

OŠ Ljubno ob Savinji

28. 10. 2022 - 19:00

28. 10. 2022 - 19:00

KLS Ljubno

-

Murexin-Kema Puconci


28. 10. 2022 - 19:00

-

KLS Ljubno

Murexin-Kema Puconci

28. 10. 2022 - 19:30

OŠ II., Murska Sobota

28. 10. 2022 - 19:30

28. 10. 2022 - 19:30

ŽOK Sobota

-

Nova KBM Branik II


28. 10. 2022 - 19:30

-

ŽOK Sobota

Nova KBM Branik II

29. 10. 2022 - 17:00

ŠD Ruše

29. 10. 2022 - 17:00

29. 10. 2022 - 17:00

Turbina

-

Benedikt


29. 10. 2022 - 17:00

-

Turbina

Benedikt

29. 10. 2022 - 19:00

ŠD Bistrica, Sl. Bistrica

29. 10. 2022 - 19:00

29. 10. 2022 - 19:00

Slovenska Bistrica

-

Weiler Volley Zreče


29. 10. 2022 - 19:00

-

Slovenska Bistrica

Weiler Volley Zreče



5. krog

11. 11. 2022 - 19:00

Draš center, Maribor

11. 11. 2022 - 19:00

11. 11. 2022 - 19:00

Nova KBM Branik II

-

KLS Ljubno


11. 11. 2022 - 19:00

-

Nova KBM Branik II

KLS Ljubno

11. 11. 2022 - 20:00

ŠD Benedikt

11. 11. 2022 - 20:00

11. 11. 2022 - 20:00

Benedikt

-

Slovenska Bistrica


11. 11. 2022 - 20:00

-

Benedikt

Slovenska Bistrica

12. 11. 2022 - 19:00

ŠD Zreče

12. 11. 2022 - 19:00

12. 11. 2022 - 19:00

Weiler Volley Zreče

-

ŽOK Sobota


12. 11. 2022 - 19:00

-

Weiler Volley Zreče

ŽOK Sobota

12. 11. 2022 - 19:00

Zelena dvorana Puconci

12. 11. 2022 - 19:00

12. 11. 2022 - 19:00

Murexin-Kema Puconci

-

Turbina


12. 11. 2022 - 19:00

-

Murexin-Kema Puconci

Turbina



6. krog

18. 11. 2022 - 18:00

Draš center, Maribor

18. 11. 2022 - 18:00

18. 11. 2022 - 18:00

Nova KBM Branik II

-

Weiler Volley Zreče


18. 11. 2022 - 18:00

-

Nova KBM Branik II

Weiler Volley Zreče

18. 11. 2022 - 19:30

OŠ II., Murska Sobota

18. 11. 2022 - 19:30

18. 11. 2022 - 19:30

ŽOK Sobota

-

Benedikt


18. 11. 2022 - 19:30

-

ŽOK Sobota

Benedikt

19. 11. 2022 - 17:00

ŠD Bistrica, Sl. Bistrica

19. 11. 2022 - 17:00

19. 11. 2022 - 17:00

Slovenska Bistrica

-

Murexin-Kema Puconci


19. 11. 2022 - 17:00

-

Slovenska Bistrica

Murexin-Kema Puconci

19. 11. 2022 - 18:00

OŠ Ljubno ob Savinji

19. 11. 2022 - 18:00

19. 11. 2022 - 18:00

KLS Ljubno

-

Turbina


19. 11. 2022 - 18:00

-

KLS Ljubno

Turbina



7. krog

25. 11. 2022 - 20:00

ŠD Benedikt

25. 11. 2022 - 20:00

25. 11. 2022 - 20:00

Benedikt

-

Nova KBM Branik II


25. 11. 2022 - 20:00

-

Benedikt

Nova KBM Branik II

26. 11. 2022 - 17:00

ŠD Ruše

26. 11. 2022 - 17:00

26. 11. 2022 - 17:00

Turbina

-

Slovenska Bistrica


26. 11. 2022 - 17:00

-

Turbina

Slovenska Bistrica

26. 11. 2022 - 19:00

ŠD Zreče

26. 11. 2022 - 19:00

26. 11. 2022 - 19:00

Weiler Volley Zreče

-

KLS Ljubno


26. 11. 2022 - 19:00

-

Weiler Volley Zreče

KLS Ljubno

26. 11. 2022 - 19:00

Zelena dvorana Puconci

26. 11. 2022 - 19:00

26. 11. 2022 - 19:00

Murexin-Kema Puconci

-

ŽOK Sobota


26. 11. 2022 - 19:00

-

Murexin-Kema Puconci

ŽOK Sobota



8. krog

2. 12. 2022 - 20:00

ŠD Benedikt

2. 12. 2022 - 20:00

2. 12. 2022 - 20:00

Benedikt

-

Weiler Volley Zreče


2. 12. 2022 - 20:00

-

Benedikt

Weiler Volley Zreče

3. 12. 2022 - 17:00

ŠD Ruše

3. 12. 2022 - 17:00

3. 12. 2022 - 17:00

Turbina

-

ŽOK Sobota


3. 12. 2022 - 17:00

-

Turbina

ŽOK Sobota

3. 12. 2022 - 18:00

OŠ Ljubno ob Savinji

3. 12. 2022 - 18:00

3. 12. 2022 - 18:00

KLS Ljubno

-

Slovenska Bistrica


3. 12. 2022 - 18:00

-

KLS Ljubno

Slovenska Bistrica

3. 12. 2022 - 19:00

Zelena dvorana Puconci

3. 12. 2022 - 19:00

3. 12. 2022 - 19:00

Murexin-Kema Puconci

-

Nova KBM Branik II


3. 12. 2022 - 19:00

-

Murexin-Kema Puconci

Nova KBM Branik II



9. krog

9. 12. 2022 - 19:30

OŠ II., Murska Sobota

9. 12. 2022 - 19:30

9. 12. 2022 - 19:30

ŽOK Sobota

-

Slovenska Bistrica


9. 12. 2022 - 19:30

-

ŽOK Sobota

Slovenska Bistrica

9. 12. 2022 - 20:00

ŠD Benedikt

9. 12. 2022 - 20:00

9. 12. 2022 - 20:00

Benedikt

-

KLS Ljubno


9. 12. 2022 - 20:00

-

Benedikt

KLS Ljubno

10. 12. 2022 - 00:00

Draš center, Maribor

10. 12. 2022 - 00:00

10. 12. 2022 - 00:00

Nova KBM Branik II

-

Turbina


10. 12. 2022 - 00:00

-

Nova KBM Branik II

Turbina

10. 12. 2022 - 19:00

ŠD Zreče

10. 12. 2022 - 19:00

10. 12. 2022 - 19:00

Weiler Volley Zreče

-

Murexin-Kema Puconci


10. 12. 2022 - 19:00

-

Weiler Volley Zreče

Murexin-Kema Puconci



10. krog

7. 12. 2022 - 19:00

ŠD Ruše

7. 12. 2022 - 19:00

7. 12. 2022 - 19:00

Turbina

-

Weiler Volley Zreče


7. 12. 2022 - 19:00

-

Turbina

Weiler Volley Zreče

16. 12. 2022 - 19:00

OŠ Ljubno ob Savinji

16. 12. 2022 - 19:00

16. 12. 2022 - 19:00

KLS Ljubno

-

ŽOK Sobota


16. 12. 2022 - 19:00

-

KLS Ljubno

ŽOK Sobota

17. 12. 2022 - 17:00

ŠD Bistrica, Sl. Bistrica

17. 12. 2022 - 17:00

17. 12. 2022 - 17:00

Slovenska Bistrica

-

Nova KBM Branik II


17. 12. 2022 - 17:00

-

Slovenska Bistrica

Nova KBM Branik II

17. 12. 2022 - 19:00

Zelena dvorana Puconci

17. 12. 2022 - 19:00

17. 12. 2022 - 19:00

Murexin-Kema Puconci

-

Benedikt


17. 12. 2022 - 19:00

-

Murexin-Kema Puconci

Benedikt



11. krog

13. 01. 2023 - 19:00

Draš center, Maribor

13. 01. 2023 - 19:00

13. 01. 2023 - 19:00

Nova KBM Branik II

-

ŽOK Sobota


13. 01. 2023 - 19:00

-

Nova KBM Branik II

ŽOK Sobota

13. 01. 2023 - 20:00

ŠD Benedikt

13. 01. 2023 - 20:00

13. 01. 2023 - 20:00

Benedikt

-

Turbina


13. 01. 2023 - 20:00

-

Benedikt

Turbina

14. 01. 2023 - 00:00

ŠD Zreče

14. 01. 2023 - 00:00

14. 01. 2023 - 00:00

Weiler Volley Zreče

-

Slovenska Bistrica


14. 01. 2023 - 00:00

-

Weiler Volley Zreče

Slovenska Bistrica

14. 01. 2023 - 19:00

Zelena dvorana Puconci

14. 01. 2023 - 19:00

14. 01. 2023 - 19:00

Murexin-Kema Puconci

-

KLS Ljubno


14. 01. 2023 - 19:00

-

Murexin-Kema Puconci

KLS Ljubno



12. krog

20. 01. 2023 - 19:30

OŠ II., Murska Sobota

20. 01. 2023 - 19:30

20. 01. 2023 - 19:30

ŽOK Sobota

-

Weiler Volley Zreče


20. 01. 2023 - 19:30

-

ŽOK Sobota

Weiler Volley Zreče

21. 01. 2023 - 00:00

ŠD Bistrica, Sl. Bistrica

21. 01. 2023 - 00:00

21. 01. 2023 - 00:00

Slovenska Bistrica

-

Benedikt


21. 01. 2023 - 00:00

-

Slovenska Bistrica

Benedikt

21. 01. 2023 - 17:00

ŠD Ruše

21. 01. 2023 - 17:00

21. 01. 2023 - 17:00

Turbina

-

Murexin-Kema Puconci


21. 01. 2023 - 17:00

-

Turbina

Murexin-Kema Puconci

21. 01. 2023 - 18:00

OŠ Ljubno ob Savinji

21. 01. 2023 - 18:00

21. 01. 2023 - 18:00

KLS Ljubno

-

Nova KBM Branik II


21. 01. 2023 - 18:00

-

KLS Ljubno

Nova KBM Branik II



13. krog

27. 01. 2023 - 20:00

ŠD Benedikt

27. 01. 2023 - 20:00

27. 01. 2023 - 20:00

Benedikt

-

ŽOK Sobota


27. 01. 2023 - 20:00

-

Benedikt

ŽOK Sobota

28. 01. 2023 - 17:00

ŠD Ruše

28. 01. 2023 - 17:00

28. 01. 2023 - 17:00

Turbina

-

KLS Ljubno


28. 01. 2023 - 17:00

-

Turbina

KLS Ljubno

28. 01. 2023 - 19:00

Zelena dvorana Puconci

28. 01. 2023 - 19:00

28. 01. 2023 - 19:00

Murexin-Kema Puconci

-

Slovenska Bistrica


28. 01. 2023 - 19:00