3. DOL ženske - zahod

3. DOL Ž zahod

select
3ZZ-liga 3ZZ-liga Matches

1. krog

15. 10. 2022 - 17:00

ŠD Logatec

15. 10. 2022 - 17:00

15. 10. 2022 - 17:00

Logatec

-

Bled


15. 10. 2022 - 17:00

-

Logatec

Bled

15. 10. 2022 - 17:30

OŠ V.Vodnik, Ljubljana

15. 10. 2022 - 17:30

15. 10. 2022 - 17:30

OD Krim III

-

VK Portorož


15. 10. 2022 - 17:30

-

OD Krim III

VK Portorož

15. 10. 2022 - 18:00

OŠ J.Dalmatina, Krško

15. 10. 2022 - 18:00

15. 10. 2022 - 18:00

POK Krško

-

Triglav Kranj II


15. 10. 2022 - 18:00

-

POK Krško

Triglav Kranj II

15. 10. 2022 - 18:00

OŠ T.Čufarja, Jesenice

15. 10. 2022 - 18:00

15. 10. 2022 - 18:00

Mladi Jesenice

-

Vital Ljubljana II


15. 10. 2022 - 18:00

-

Mladi Jesenice

Vital Ljubljana II



2. krog

22. 10. 2022 - 15:30

ŠD Planina, Kranj

22. 10. 2022 - 15:30

22. 10. 2022 - 15:30

Triglav Kranj II

-

VK Portorož


22. 10. 2022 - 15:30

-

Triglav Kranj II

VK Portorož

22. 10. 2022 - 15:30

Dvorana Maksa Pečarja

22. 10. 2022 - 15:30

22. 10. 2022 - 15:30

Vital Ljubljana II

-

GEN-I Volley II


22. 10. 2022 - 15:30

-

Vital Ljubljana II

GEN-I Volley II

22. 10. 2022 - 18:00

SGŠ Radovljica

22. 10. 2022 - 18:00

22. 10. 2022 - 18:00

Bled

-

OD Krim III


22. 10. 2022 - 18:00

-

Bled

OD Krim III

22. 10. 2022 - 18:00

OŠ J.Dalmatina, Krško

22. 10. 2022 - 18:00

22. 10. 2022 - 18:00

POK Krško

-

Mladi Jesenice


22. 10. 2022 - 18:00

-

POK Krško

Mladi Jesenice



3. krog

28. 10. 2022 - 20:00

OŠ F.Erjavca, N.Gorica

28. 10. 2022 - 20:00

28. 10. 2022 - 20:00

GEN-I Volley II

-

POK Krško


28. 10. 2022 - 20:00

-

GEN-I Volley II

POK Krško

29. 10. 2022 - 16:00

ŠD Lucija, Portorož

29. 10. 2022 - 16:00

29. 10. 2022 - 16:00

VK Portorož

-

Bled


29. 10. 2022 - 16:00

-

VK Portorož

Bled

29. 10. 2022 - 17:00

ŠD Logatec

29. 10. 2022 - 17:00

29. 10. 2022 - 17:00

Logatec

-

Vital Ljubljana II


29. 10. 2022 - 17:00

-

Logatec

Vital Ljubljana II

29. 10. 2022 - 18:00

OŠ T.Čufarja, Jesenice

29. 10. 2022 - 18:00

29. 10. 2022 - 18:00

Mladi Jesenice

-

Triglav Kranj II


29. 10. 2022 - 18:00

-

Mladi Jesenice

Triglav Kranj II



4. krog

12. 11. 2022 - 13:30

Dvorana Maksa Pečarja

12. 11. 2022 - 13:30

12. 11. 2022 - 13:30

Vital Ljubljana II

-

OD Krim III


12. 11. 2022 - 13:30

-

Vital Ljubljana II

OD Krim III

12. 11. 2022 - 14:00

ŠD Planina, Kranj

12. 11. 2022 - 14:00

12. 11. 2022 - 14:00

Triglav Kranj II

-

Bled


12. 11. 2022 - 14:00

-

Triglav Kranj II

Bled

12. 11. 2022 - 18:00

OŠ J.Dalmatina, Krško

12. 11. 2022 - 18:00

12. 11. 2022 - 18:00

POK Krško

-

Logatec


12. 11. 2022 - 18:00

-

POK Krško

Logatec

12. 11. 2022 - 18:00

OŠ T.Čufarja, Jesenice

12. 11. 2022 - 18:00

12. 11. 2022 - 18:00

Mladi Jesenice

-

GEN-I Volley II


12. 11. 2022 - 18:00

-

Mladi Jesenice

GEN-I Volley II



5. krog

18. 11. 2022 - 20:00

OŠ F.Erjavca, N.Gorica

18. 11. 2022 - 20:00

18. 11. 2022 - 20:00

GEN-I Volley II

-

Triglav Kranj II


18. 11. 2022 - 20:00

-

GEN-I Volley II

Triglav Kranj II

19. 11. 2022 - 16:00

ŠD Lucija, Portorož

19. 11. 2022 - 16:00

19. 11. 2022 - 16:00

VK Portorož

-

Vital Ljubljana II


19. 11. 2022 - 16:00

-

VK Portorož

Vital Ljubljana II

19. 11. 2022 - 17:30

OŠ V.Vodnik, Ljubljana

19. 11. 2022 - 17:30

19. 11. 2022 - 17:30

OD Krim III

-

POK Krško


19. 11. 2022 - 17:30

-

OD Krim III

POK Krško

19. 11. 2022 - 18:00

OŠ T.Čufarja, Jesenice

19. 11. 2022 - 18:00

19. 11. 2022 - 18:00

Mladi Jesenice

-

Logatec


19. 11. 2022 - 18:00

-

Mladi Jesenice

Logatec



6. krog

25. 11. 2022 - 20:00

OŠ F.Erjavca, N.Gorica

25. 11. 2022 - 20:00

25. 11. 2022 - 20:00

GEN-I Volley II

-

Logatec


25. 11. 2022 - 20:00

-

GEN-I Volley II

Logatec

26. 11. 2022 - 15:30

Dvorana Maksa Pečarja

26. 11. 2022 - 15:30

26. 11. 2022 - 15:30

Vital Ljubljana II

-

Bled


26. 11. 2022 - 15:30

-

Vital Ljubljana II

Bled

26. 11. 2022 - 18:00

OŠ J.Dalmatina, Krško

26. 11. 2022 - 18:00

26. 11. 2022 - 18:00

POK Krško

-

VK Portorož


26. 11. 2022 - 18:00

-

POK Krško

VK Portorož

26. 11. 2022 - 18:00

OŠ T.Čufarja, Jesenice

26. 11. 2022 - 18:00

26. 11. 2022 - 18:00

Mladi Jesenice

-

OD Krim III


26. 11. 2022 - 18:00

-

Mladi Jesenice

OD Krim III



7. krog

3. 12. 2022 - 16:00

ŠD Lucija, Portorož

3. 12. 2022 - 16:00

3. 12. 2022 - 16:00

VK Portorož

-

Mladi Jesenice


3. 12. 2022 - 16:00

-

VK Portorož

Mladi Jesenice

3. 12. 2022 - 17:00

ŠD Logatec

3. 12. 2022 - 17:00

3. 12. 2022 - 17:00

Logatec

-

Triglav Kranj II


3. 12. 2022 - 17:00

-

Logatec

Triglav Kranj II

3. 12. 2022 - 17:30

OŠ V.Vodnik, Ljubljana

3. 12. 2022 - 17:30

3. 12. 2022 - 17:30

OD Krim III

-

GEN-I Volley II


3. 12. 2022 - 17:30

-

OD Krim III

GEN-I Volley II

3. 12. 2022 - 18:00

SGŠ Radovljica

3. 12. 2022 - 18:00

3. 12. 2022 - 18:00

Bled

-

POK Krško


3. 12. 2022 - 18:00

-

Bled

POK Krško



8. krog

9. 12. 2022 - 20:00

OŠ F.Erjavca, N.Gorica

9. 12. 2022 - 20:00

9. 12. 2022 - 20:00

GEN-I Volley II

-

VK Portorož


9. 12. 2022 - 20:00

-

GEN-I Volley II

VK Portorož

10. 12. 2022 - 15:00

ŠD Planina, Kranj

10. 12. 2022 - 15:00

10. 12. 2022 - 15:00

Triglav Kranj II

-

Vital Ljubljana II


10. 12. 2022 - 15:00

-

Triglav Kranj II

Vital Ljubljana II

10. 12. 2022 - 17:00

ŠD Logatec

10. 12. 2022 - 17:00

10. 12. 2022 - 17:00

Logatec

-

OD Krim III


10. 12. 2022 - 17:00

-

Logatec

OD Krim III

10. 12. 2022 - 18:00

OŠ T.Čufarja, Jesenice

10. 12. 2022 - 18:00

10. 12. 2022 - 18:00

Mladi Jesenice

-

Bled


10. 12. 2022 - 18:00

-

Mladi Jesenice

Bled



9. krog

17. 12. 2022 - 15:00

ŠD Lucija, Portorož

17. 12. 2022 - 15:00

17. 12. 2022 - 15:00

VK Portorož

-

Logatec


17. 12. 2022 - 15:00

-

VK Portorož

Logatec

17. 12. 2022 - 15:30

Dvorana Maksa Pečarja

17. 12. 2022 - 15:30

17. 12. 2022 - 15:30

Vital Ljubljana II

-

POK Krško


17. 12. 2022 - 15:30

-

Vital Ljubljana II

POK Krško

17. 12. 2022 - 17:30

OŠ V.Vodnik, Ljubljana

17. 12. 2022 - 17:30

17. 12. 2022 - 17:30

OD Krim III

-

Triglav Kranj II


17. 12. 2022 - 17:30

-

OD Krim III

Triglav Kranj II

17. 12. 2022 - 18:00

SGŠ Radovljica

17. 12. 2022 - 18:00

17. 12. 2022 - 18:00

Bled

-

GEN-I Volley II


17. 12. 2022 - 18:00

-

Bled

GEN-I Volley II



10. krog

14. 01. 2023 - 00:00

ŠD Planina, Kranj

14. 01. 2023 - 00:00

14. 01. 2023 - 00:00

Triglav Kranj II

-

POK Krško


14. 01. 2023 - 00:00

-

Triglav Kranj II

POK Krško

14. 01. 2023 - 15:00

ŠD Lucija, Portorož

14. 01. 2023 - 15:00

14. 01. 2023 - 15:00

VK Portorož

-

OD Krim III


14. 01. 2023 - 15:00

-

VK Portorož

OD Krim III

14. 01. 2023 - 15:30

Dvorana Maksa Pečarja

14. 01. 2023 - 15:30

14. 01. 2023 - 15:30

Vital Ljubljana II

-

Mladi Jesenice


14. 01. 2023 - 15:30

-

Vital Ljubljana II

Mladi Jesenice

14. 01. 2023 - 18:00

SGŠ Radovljica

14. 01. 2023 - 18:00

14. 01. 2023 - 18:00

Bled

-

Logatec


14. 01. 2023 - 18:00

-

Bled

Logatec



11. krog

20. 01. 2023 - 20:00

OŠ F.Erjavca, N.Gorica

20. 01. 2023 - 20:00

20. 01. 2023 - 20:00

GEN-I Volley II

-

Vital Ljubljana II


20. 01. 2023 - 20:00

-

GEN-I Volley II

Vital Ljubljana II

21. 01. 2023 - 16:00

ŠD Lucija, Portorož

21. 01. 2023 - 16:00

21. 01. 2023 - 16:00

VK Portorož

-

Triglav Kranj II


21. 01. 2023 - 16:00

-

VK Portorož

Triglav Kranj II

21. 01. 2023 - 17:30

OŠ V.Vodnik, Ljubljana

21. 01. 2023 - 17:30

21. 01. 2023 - 17:30

OD Krim III

-

Bled


21. 01. 2023 - 17:30

-

OD Krim III

Bled

21. 01. 2023 - 18:00

OŠ T.Čufarja, Jesenice

21. 01. 2023 - 18:00

21. 01. 2023 - 18:00

Mladi Jesenice

-

POK Krško


21. 01. 2023 - 18:00

-

Mladi Jesenice

POK Krško



12. krog

28. 01. 2023 - 00:00

ŠD Planina, Kranj

28. 01. 2023 - 00:00

28. 01. 2023 - 00:00

Triglav Kranj II

-

Mladi Jesenice


28. 01. 2023 - 00:00

-

Triglav Kranj II

Mladi Jesenice

28. 01. 2023 - 15:30

Dvorana Maksa Pečarja

28. 01. 2023 - 15:30

28. 01. 2023 - 15:30

Vital Ljubljana II

-

Logatec


28. 01. 2023 - 15:30

-

Vital Ljubljana II

Logatec

28. 01. 2023 - 18:00

OŠ J.Dalmatina, Krško

28. 01. 2023 - 18:00

28. 01. 2023 - 18:00

POK Krško

-

GEN-I Volley II


28. 01. 2023 - 18:00

-

POK Krško

GEN-I Volley II

28. 01. 2023 - 18:00

SGŠ Radovljica

28. 01. 2023 - 18:00

28. 01. 2023 - 18:00

Bled

-

VK Portorož


28. 01. 2023 - 18:00

-

Bled

VK Portorož



13. krog

17. 02. 2023 - 20:00

OŠ F.Erjavca, N.Gorica

17. 02. 2023 - 20:00

17. 02. 2023 - 20:00

GEN-I Volley II

-

Mladi Jesenice


17. 02. 2023 - 20:00

-

GEN-I Volley II

Mladi Jesenice

18. 02. 2023 - 17:30

OŠ V.Vodnik, Ljubljana

18. 02. 2023 - 17:30

18. 02. 2023 - 17:30

OD Krim III

-

Vital Ljubljana II


18. 02. 2023 - 17:30

-

OD Krim III

Vital Ljubljana II