1B. DOL ženske / 4

17 / mars 2023
OK Prevalje - ŽOK Ljutomer 0:3

Prvi niz so s točko otvorile gostje. Po krepkem uvodu gostujoče ekipe je domača trenerka pri rezultatu 0:4 igro ustavila z odmorom. Slab sprejem domačink in močni napadi Ljutomerčank so se nadaljevali, Prevaljčanke so prvo točko vpisale šele pri 1:7. Napadi gostij so se nadaljevali, Prevaljčanke pa žal niso uspele odigrati uspešne obrambe, tako da je pri rezultatu 2:14 sledil drugi odmor. Po treh zaporednih točkah Prevaljčank je pri rezultatu 12:21 tudi gostujoči trener igro ustavil. Niz se je zaključil z rezultatom 13:25 za Ljutomer.

Tudi v drugem nizu so prve točke vpisale gostje in pri rezultatu 0:5 je domača trenerka že vzela prvi time-out. Domačinke so prvo točko vpisale šele za 1:8. Pri rezultatu pa 4:13 je sledil še drugi time-out domače ekipe. Slaba igra domače ekipe se je tudi po odmoru nadaljevala in rezultat se je hitro povečal na 7:19. Pri rezultatu 13:23 je tudi gostujoči trener po nekaj zaporednih točkah domačink, posegel po prvem time-outu. Niz se je zaključil z rezultatom 13:25 za Ljutomer.

Tretji niz so s servisom otvorile gostje in takoj tudi vpisale prvo točko. Sledila je boljša igra domačink, ki so prvič na tekmi tudi povedle s 5:3. Po treh zaporednih napakah domačink so gostje zopet povedle. Pri rezultatu 5:8 je domača trenerka igro prvič ustavila z odmorom. Prevaljčanke so zopet izenačile na 10:10, ko je sledil nov odmor na gostujoči strani. Izenačena igra se je nadaljevala do 13:13, ko so Ljutomerčanke prestavile v višjo prestavo in povedle na 13:16. Sledil je odmora na domači strani. Premor je bil uspešen rezultat se je nekoliko znižal na 17:19, ko je tudi gostujoči trener igro znova ustavil. Rezultat se je zopet poravnal pri 20:20. Po vodstvu Ljutomera so prevaljčanke rezultat zopet izenačile na 24:24, in še enkrat na 25:25. Sledili sta dve točki gostij in konec tekme pri 25:27.