1B. DOL moški / 4

01 / april 2023
Špan Brezovica - Korvolley Mislinja 3:0

Zadnja domača tekma Špan Brezovice se je za njih začela odlično. Takoj v začetku niza so povedli z 11:2 in gostje so pri tem izidu izkoristili svojo prvim odmorom v prvem nizu. Po time-outu je še naprej prevladovala domača ekipa. Gostje so pri 21:10 vzeli še drugi time-out, vendar tudi to ni pomagalo in domači so prvi niz dobili s 25:13.

Drugi niz se je začel v korist domačih, vendar pa je Korvolley držala priključek, predvsem na račun dobre igre v bloku in slabega servisa domačih. Rezultat je bil izenačen pri 13:13, ko je Brezovici uspelo doseči nekaj zaporednih točk, povesti z 17:13, in gostje so izkoristili svoj prvi odmor v drugem nizu. Brezovica je po time-outu nadaljevala s serijo, uspelo jim doseči že 7. zaporedno točko in pri 20:13 so gostje izkorisitli še 2. time-out. Gostom je nato uspela serija 3 točk in domači trener je vzel time-out. Brezovici je nato niz uspelo dobiti s 25:20.

Domača ekipa je tretji niz začela odločno in povedla s 6:0. Niz se je nadaljeval v korist domače ekipe, povedli so z 11:3. Prednost jim je uspelo do konca niza zadržati in ga dobiti s 25:18.