09 / februari 2024
Formis - Visit Braslovče 3:0

Sportklub 1. DOL za ženske, zelena skupina, 8. krog,
Formis - Visit Braslovče 3:0 (25:18, 25:20, 25:21)
Hoče, VŠD Hoče, 100 gledalcev, sodnika: Franc Mesarič (Murska Sobota), Robert Gruškovnjak (Beltinci)
Formis: Vodušek 5, Fišer 4, Cvetko 9, Šteharnik 5, Vidali 6, Uršič 5, Zetić 6, Fras, Barbirić Frank (L), Halužan Sagadin 5, Bračič (L), Karo 5. Trener: Miloš Milić.

Visit Braslovče: Donko Z. 9, Donko Ž. 4, Steblovnik 3, Ibrišimovič 1, Kodrun 3, Ferlež 9, Blatnik (L), Kalar 1, Satler, Bošeska 13.Trener: Taja Steblovnik.
Začetek tekme je pripadel Braslovčankam, saj so hitro povedle za tri točke pri 2:5. Formiske so jih na 7. točki ujele ter nato povedle z 10:7. Po uspešnem bloku Halužan Sagadinove za 13:9 je sledil prvi odmor na strani gostujoče ekipe, ki pa ni zaustavil naleta Formisk, saj so povedle s 15:9. Pri 19:12 je v igro vstopila Indi Zetić in gostujoča trenerka je vzela še drugi odmor. Ob koncu niza je priložnost za igro dobila še Frasova. Po vodstvu s 24:14 so se gostje približale na 24:18 in sledil je prvi odmor na strani Formisk, po katerem je Zetićeva z uspešnim napadom zaključila prvi niz za 25:18.
Po začetnem vodstvu Braslovčank so Formiske po uspešnem bloku Uršičeve povedle s 4:3 in nato s 6:3. Formiske so počasi višale prednost in pri 12:7 je sledil prvi odmor na strani Braslovčank. Formiske so držale prednost treh, štirih točk in pri 20:16 je sledil še drugi odmor na gostujoči strani. Formiske so drugi niz nato mirno pripeljale do končnih 25:20.
Na začetku tretjega niza smo spremljali izenačeno igro do 6. točke, nato pa so Formiske povedle z 9:6. Na 9. točki sta bili ekipi spet poravnani. Pri 11:10 je v igro vstopila Zetićeva in nato so Formiske spet povedle za tri točke. Po neubranljivem servisu Šteharnikove in uspešnem bloku Zetićeve so Formiske povedle s 17:12 in videli smo prvi odmor na strani Braslovčank. Po uspešnem bloku domače kapetanke Halužan Sagadinove so Formiske povedle z 19:13 in nato je v igro vstopila Frasova. Pri 20:13 je sledil še drugi odmor na gostujoči strani, ki pa ni zaustavil Formisk do končne zmage s 25:21 in zasluženih treh točk.