1B. DOL moški

10 / februari 2024
OK SAVA - ATHOS Kostanjevica 0:3

Prvi niz se je začel v korist gostujoče ekipe, saj je domača ekipa v začetku niza nanizala več zaporednih lastnih napak. Po polminutnem odmoru se je igra uspela obrniti in domača ekipa je dosegla izenačenje. Gostujoča ekipa je s svojo igro ponovno prišla do vodstva in si prvi niz priigrala brez večjih težav.
Tudi v drugi nizu je bolje začela gostujoča ekipa, ki je uspela vodstvo iz 11:12 dvigniti na 11:18. Priigrano vodstvo je bilo dovolj visoko za osvojitev drugega niza.
V tretjem nizu je igro bolje pričela domača ekipa, ki je do sredine niza uspela obdržati vodstvo. V zaključku niza je sledila enakovredna igra. Pri rezultatu 22:22 je gostujoča ekipa uspela zadeti tri zaporedne točke in tako osvojiti tekmo.